Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Изпитите след 7ми клас си ги изкарах идеално и сега е време за релакс...Кво по-хубаво от това? :D Ами другото е че имам нет и пак съм сред най-добрите съфорумници из света! :lol: (след такова подмазване очаквам някаква малка почерпка!)

И аз си зех изпитите перфектно и до няколко дена тряа да съм горд ученик на МГ-то :D .Иначе форума не съм го напускал цяла година-то как да го напуснеш с такива добри съфорумници.Естествено най-добрия и мил съфорумник е овърман :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:laughing:

Приготвих вълшебни пилешки бутчета на микровълнова за 15-тина минути! :punk :D

:lol: Не искам да прозвуча груб но след като са толкова вълшебни стават ли за яден без лоши чувства :D

Link to comment
Share on other sites

ЕЕЕ последно време много работи,с които си заслужава да се похваля са навъдиха :P .Най-накрая утре са обаждам в GGbit и са махам от гадния,бавен Евроком :punk .

Link to comment
Share on other sites

П.П.Специални благодарности и на бай ви Странджа без която пламенна реч това нямаше да е възможно :D

 

Тук требе да е ЧИЯТО ;)

Как си го хванал тва 5,25 само ти си го знаеш :D :P

Link to comment
Share on other sites

ЕЕЕ последно време много работи,с които си заслужава да се похваля са навъдиха :P .Най-накрая утре са обаждам в GGbit и са махам от гадния,бавен Евроком :punk .

 

 

Честито! При всеки юнашки дъжд ще блееш през джама и ще се чудиш къде ти е връзката!

 

И ще ти е много весело като се опиташ да дръпнеш нещо от чужбина

 

Пусти бърз гигашит бе - давай смело

Link to comment
Share on other sites

ЕЕЕ последно време много работи,с които си заслужава да се похваля са навъдиха :P .Най-накрая утре са обаждам в GGbit и са махам от гадния,бавен Евроком :punk .

 

Честито да ти е! :D @R_a_p_t_o_R е напълно прав мойте колеги на 90% са на ГГБИТ и сега редовно си псуват в тея дъждове че по 2 дена нямат нет.Друг е въпроса че като им се обадиш да те вържат ще ти кажат чакай 2 месеца а ще чакаш поне 3 честито :P

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Тук требе да е ЧИЯТО ;)

Как си го хванал тва 5,25 само ти си го знаеш :D :P

Хванал съм го с зубрене цяла година.Пък и ти откаде знаеш че аз не благодаря на самата реч,а не на човека,който я произнася.В този случей трябва да е която.Аре другия път си помисли малко преди да пишеш и да са заяждаш.

 

 

R_a_p_t_o_R и jozo и най вече R_a_p_t_o_R.Ша минавам на GGbit щото ми писна да тегля един филм 10 часа или едно DVD една седмица.А за дъжда повечето ми приятели са на GGbit и даже и в най-"юнашките" дъждове си говорим по Skype най-спокойно и релаксиращо ама незнам.Бих преглътнал два часа без нет с цената на гледането на филми online :D

Link to comment
Share on other sites

абе не е баш така с ггбита , в смирненски "кът" гръмне 2 пъти по сериозно и нета изгасва а ако е привечер го пускат чак другия ден по обед и то след около 10тина обаждания в офиса

Link to comment
Share on other sites

абе не е баш така с ггбита , в смирненски "кът" гръмне 2 пъти по сериозно и нета изгасва а ако е привечер го пускат чак другия ден по обед и то след около 10тина обаждания в офиса

Еми може би зависи къде живееш де да знам.Верно,че на Еврокома интернета ми не е спирал от година сигурно :bgrin: .

Link to comment
Share on other sites

Хванал съм го с зубрене цяла година.Пък и ти откаде знаеш че аз не благодаря на самата реч,а не на човека,който я произнася.В този случей трябва да е която.Аре другия път си помисли малко преди да пишеш и да са заяждаш.

R_a_p_t_o_R и jozo и най вече R_a_p_t_o_R.Ша минавам на GGbit щото ми писна да тегля един филм 10 часа или едно DVD една седмица.А за дъжда повечето ми приятели са на GGbit и даже и в най-"юнашките" дъждове си говорим по Skype най-спокойно и релаксиращо ама незнам.Бих преглътнал два часа без нет с цената на гледането на филми online :D

 

Пич ако ти е зора да сваляш филми от локала бързо и/или да ги гледаш онлайн - минавай смело! Но не очаквай постоянна връзка - помни ми думата

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Пич ако ти е зора да сваляш филми от локала бързо и/или да ги гледаш онлайн - минавай смело! Но не очаквай постоянна връзка - помни ми думата

Еми аз нета за работа не го ползвам.Най-много свалям разни работи или търся информация за най-различни доклади.Неска за joinnah към чакащите в списъка на GGshit :D пък ше видим.Ако връзката е чак толкова скапана пак ша мина на евроком и тфа е :)

Link to comment
Share on other sites

Друг е въпроса че като им се обадиш да те вържат ще ти кажат чакай 2 месеца а ще чакаш поне 3 честито :P
Тука на комшиите направо си им казаха 3 месеца, та ги позабавиха с още около 2 седмици. :) Но сега като са ми наблизо и мога да видя реално каква им е връзката. От последната буря, комшиите от нашия вход нямаха нет 2 дена, а един познат на 300 метра от нас мисля, че все още няма. :D До някъде се радвам вече че не преминах към тях (че до преди седмица бях напълно решен) и че не си бях в къщи когато техниците идваха да прекарват нета на комшиите, за да си поговоря с тях, защото може да не го ползвам за работа, но ми трябва всеки ден.
Link to comment
Share on other sites

Тука на комшиите направо си им казаха 3 месеца, та ги позабавиха с още около 2 седмици. :) Но сега като са ми наблизо и мога да видя реално каква им е връзката. От последната буря, комшиите от нашия вход нямаха нет 2 дена, а един познат на 300 метра от нас мисля, че все още няма. :D До някъде се радвам вече че не преминах към тях (че до преди седмица бях напълно решен) и че не си бях в къщи когато техниците идваха да прекарват нета на комшиите, за да си поговоря с тях, защото може да не го ползвам за работа, но ми трябва всеки ден.

ami nz za twoite kom6ii,no pri men e spiral primerno ve4er i na drugiq den do obqt ve4e e bil oprawen ili sum zwunql i go oprawqt.Twa ne e langame ili visio se pak powe4eto ot kabelite sum im pod zemqta,a tam kudeto sa ot vun gi kowut po ku6tite,a ne kato drugte po stulbowete

Link to comment
Share on other sites

Еми аз не си измислям. Казвам това, което знам. Между другото, този който живее на 300 метра от мен, все още нямат нет от както беше последната голяма буря. :) Вика че имало някаква голяма авария и че до сега за толкова дълго време не им е спирал нета.

Link to comment
Share on other sites

Еми аз не си измислям. Казвам това, което знам. Между другото, този който живее на 300 метра от мен, все още нямат нет от както беше последната голяма буря. :) Вика че имало някаква голяма авария и че до сега за толкова дълго време не им е спирал нета.

зависи на къв нет са...щото на ггбит прочетох в листовката,че има някви профилактики и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Абе подадох си преди 3 дена и косур молбата пък ша видим.Утре или в понеделник ша им звънна пак да им напомна и ша им напомням по-честичко да не ма забраат :D

Link to comment
Share on other sites

аз има напомнях 2 месеца абсолютно всеки ден докато ми го вържат , един ден не се обадих и ми званнаха да се прибера да ме вържат... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...