Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

lokomotiv4o хубава къщурка :lol: :punk

аз пък на 25 заминавам на море.знам че не е кой знае кво обаче супер се кефя щото пловдив взе да ми писва и малко разнообразие ще ми дойде добре :D

Link to comment
Share on other sites

Искам да се изфукам с това че видях бяла лястовичка :D :) :woot

 

боже,колко фукня има по този свят,боже !

аз пък утре съм на плаж във велинград

Link to comment
Share on other sites

На клептузата ли :D ?

където ме заведът

казаха само да си нося и бански за плаж

иначе ще съм по работа там среща с дистрибуторите ни

Link to comment
Share on other sites

Ти си чудо на природата,да разгромяваш всяка сесия с шестици....позволи си и 5 някога де.Успех в работата..и ако има евтини стаички-свиркай.

 

Днес си купих чисто черна тениска и смятам в понеделник да се завлека до канапе,за да ми ударят щампа и отново ще си имам любима тениска "Те са бързи"

Link to comment
Share on other sites

Ама то защо прилича на котка :)

 

Ми незнам на мен повече си ми прилича на малък плюшен мечок :)

 

 

Много е сладко,малка топка.А каква порода е?

 

Взехме го за Каракачанска овчарка или другото наименование на породата "Българско овчарско куче" :)

Link to comment
Share on other sites

Фук-фук, от неделя отивам да работя като администратор на хотел в Созопол :P Стискайте палци, че такова шубе ме тресе... :huh: :wir

О, пропуснах да спомена и пълната шестица от 19 изпита :P

 

И тя си мисли че ни е изненадала :happy: . Ем да се пуфаля ( похваля ), че от утре до вторник съм на щур бамбуча викенд на няква вила около Чепеларе с приятели :).

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Работих в професионално фото студио, с гениална фотографка, много добър гримьор, прекрасна моделка :love, а аз си свърших работата перфектно B).

Колкото и да ме бъзикаха "червена фланелка" и останалите, никой завършил или "самозван" зоолог не би се съгласил, камо ли направил това, което аз свършх вчера.

 

 

Взехме го за Каракачанска овчарка или другото наименование на породата "Българско овчарско куче" :)
Каракачанка и БОК са две различни породи ;) . Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Каракачанка и БОК са две различни породи .
Да бе да. Цък

 

Иначе и аз да се изфукам. Вчера бях първия който го хванаха да преписва на изпита. :D

Link to comment
Share on other sites

Да бе да. Цък
Стига сте цитирали тва уики, да не е най-достоверния източник.

Много отдавна, след дълги и грозни караници, клубовете се разделиха. За порода е признат само БОК, въпреки това има републикански изложби за каракачанки. Всеки може да ги различи на външен вид, имат голяма разлика в размерите, костната система и космената покривка.

Link to comment
Share on other sites

Стига сте цитирали тва уики, да не е най-достоверния източник.

Много отдавна, след дълги и грозни караници, клубовете се разделиха. За порода е признат само БОК, въпреки това има републикански изложби за каракачанки. Всеки може да ги различи на външен вид, имат голяма разлика в размерите, костната система и космената покривка.

 

На мен това ще ми е третото такова куче и бая списания и книги бях изчел и смея да твърдя че са си баш една и съща порода.Много добре си спомням когато преди няколко години бързаха да регистрират породата защото имаше притенции от други страни с други имена и за това го писаха БОК.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...