Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Весо, тая седмица мойта се опъва и не ще да идва... Ке требе да си пкажем рогата момците :laughing:

 

Какво ще има тая седмица не разбрах ??

Link to comment
Share on other sites

Arch Enemy ги обичам, ама това просто е бързо, агресивно и стържещо, а Айоми знае как да направи един бавен риф, който все едно излиза от гъза на преизподнята и прави ДЖжЖЖЖДЖЖЖЖЖЖЖЖЖжЖЖЖЖЖ :D

Link to comment
Share on other sites

Какво ще има тая седмица не разбрах ??

 

Следи Ф1 темата, по дяволите! Мислех че го правиш редовно.

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не го правя :) Там толкова простотия се излива, че даже да има нещо смислено се губи в скрапа.

 

В тъз връзка зимаш 1 кило паприкован врат и пристигаш на беседката в неделя :devil

Link to comment
Share on other sites

Да Василе, ти с такъв мерак искаш ми намериш прститутка че и г*за ще си предложиш още малко.

От месец и нещо до сега ми е чудно как още не си ми намерил една, ем имаш заведение и печелиш мноооого пари.

Или търсенето е просто прикритие за някакви по-дълбоки замисли?

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Ето
е тежко!

На мен ли ми се струва, че чувам грухтене на прасе или просто правиш някакъв паралел със свинския грип? :devil

 

П.П. Като махнем "прасето", останалото наистина е 'тежко'...

Link to comment
Share on other sites

На мен ли ми се струва, че чувам грухтене на прасе

Това е като висш пилотаж - изискват се години обучение в музикалната академия на Лос Анджелис, ежедневни тренировки и стриктна диета: жабешки ципи, конски лиги и сос от кориандър и зелени водорасли.

Link to comment
Share on other sites

Това е като висш пилотаж - изискват се години обучение в музикалната академия на Лос Анджелис, ежедневни тренировки и стриктна диета: жабешки ципи, конски лиги и сос от кориандър и зелени водорасли.

Еми... хахаха не бих я пробвал тази диета, звучи дискъстинг от всякъде!

Иначе може да се вмести в раздела за кулинария, някой с по-издръжлив стомах и не толкова лабилна психика от към лигите специално може да се пробва.

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми вървят екстра. Консумирам салати само със зехтин и лимонов сок. Когато прочетох горните препоръки относно приготвянето на марули на жената, тя ми каза, че глупостите по форумите не я интересуват и да си ги чета сам. :P

 

Mарули, репички, лук, маслини, сирене зехтин и лимонов сок... може и варени яйца... чудна салата си е който не я харесва нищо не разбира :P

 

И понеже жената я къса или просто я реже прекалено едро предпочитам да си я накълцам самичък - както всичко на тоя свят ако искаш да стане както трябва най-добре е да си го направиш сам :)

 

Жената може да прави мусака, супа топчета, пълнени чушки, тиквички и прочее вкусотии, но определено салатата от маруля не я прави както на мен ми харесва.

 

 

 

 

Едит: Стенли нарочно ли приемаш всичко буквално или се майтапиш? 'Щото диетата беше повече от очевАдно че е майтап не виждам кой би пробвал да опита даже подобно нещо...

Link to comment
Share on other sites

Едит: Стенли нарочно ли приемаш всичко буквално или се майтапиш? 'Щото диетата беше повече от очевАдно че е майтап не виждам кой би пробвал да опита даже подобно нещо...

Аз ако го приемам сериозно тогава вече ще се наложи да отида на доктор!

Толкова години сте регистрирани тук и още не може да ме разберете кога се лигавя и кога съм сериозен май.

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Тъй си мислиш... колко време карах само на салати от маруля и лук. Просто слагам повече лимонов сок и повече зехтин и я оставям да се посмачка малко за да се яде по-лесно треволяка. С малко сирене не е чак толкова зле... виж друго са пържолите все пак :)

 

На мен ли ми звучиш така, или булката ти е стъпила с пантоф на вратъ и те е подложила на диета? Ако е така имаш моето най - искренно съчусвтие...

Аз предлагам една от каузите в проекта на Злобил да премине под мотото "Да спасим мъжа - хапни пържолка" (два пръста дебела и с тлъстинка по края гарнирана с приказки за ротния - де.ба неговата мамица... или някви други от този род)

Link to comment
Share on other sites

тогава вече ще се наложи да отида на доктор!
Ш'се сетиш...
Толкова години сте регистрирани тук и още не може да ме разберете кога се лигавя и кога съм сериозен май.
Оф, да бе, тръгнали сме вкупом да разучаваме твоята персона... Даже сме готови и с книга за теб... "Битът, ежедневието и навиците на виртуалните върколаци"
Link to comment
Share on other sites

Бива ли да се пре*ба така...

Link to comment
Share on other sites

Нека...малко спокойствие да има. :zzz

 

Едит: Ама наистина голямо мъртвило във всички раздели...отдавна не е било така... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ей, дейба и тарикатчетата на дребно, дето само харчат парите на мама и тате и с бърза крачка стават все по-големи неудачници! Помагам малко на жената и проверявам някакви есета от един курс, който води, гледам тема - Who is your favourite singer. Някакво момиче писало за Аврил, обаче то още в началните нива на курса, а в есето "Canadian-born punk-pop dynamo", "the kind of high-spirited, full-throttle energy", разни подчинени изречения като матрьошки, викам, я да ударим един google на първото изречение на есето - бам! copy-paste от някаква статия. Айде двойка, моето дете, другия път да мислиш какво правиш! И поне да беше дръжавно училище където мързела по разни предмети може поне донякъде да бъде оправдан, а тук си на курс, за който родителите ти плащат, а ти си клатиш краката и те мързи да поучиш дори колкото да вържеш една 4-ка и да не се излагаш...

Link to comment
Share on other sites

Що да е мъртвило, не ти ли хареса ожесточения спор на тема "Кога се слага олиото/зехтина в салатата" :punk :lol: NOVAROCK ме зове....

Link to comment
Share on other sites

Малии кво първенство по пиене се очертава ся по тея изпращания , балове , морета ... снощи беше първата среща ... отдавна не бях си лягал с дрехите :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Малии кво първенство по пиене се очертава ся по тея изпращания , балове , морета ... снощи беше първата среща ... отдавна не бях си лягал с дрехите :laughing:

Като се замисля почти винаги си лягам с дрехите а иначе за първенството съм съгласен че и аз ще завършвам тази година и купона ще е на 6 :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ей, дейба и тарикатчетата на дребно
Това е черен ден за учениците и студентите по света! Преподавателите започнаха да ровят в интернет...

Като бях студент половината си есета си ги копирах от интернет. Стига да не бяха на някаква интересна ми тематика, когато изригвах с глупостите :D

 

Уф снощи някакви пикльовци се упражняваха да броят до 12... На висок глас... Де'а т'ва некъф колективен курс по математика ли беше? Тия хора на училище не ходят ли? :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...