Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

A всъщност с малко повече въображение и LSD/гъбки може да се окажеш на наистина интересни места. Да видиш хубави и колоритни хора, да си поприказваш с някоя приятелски настроена ограда, да потанцуваш на лунната светлина с някой шкаф, да проведеш религиозна беседа с някой Кенийски орангутан....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Майтап няма. Виждал съм човек на гъби как си говори с печката :) Да се чудиш... да се смееш ли... :D

 

Не се ли беше прочул точно ти със състезанията с таксита с майчиния голф?

Имах период с голф ноо... той просто ме отвеждаше на разни места... не съм се състезавал :D

 

killer - стига с тая трева вече. разбрахме. :)

Link to comment
Share on other sites

Имах период с голф ноо... той просто ме отвеждаше на разни места... не съм се състезавал :D

 

Няма такова нещо... гоуфът влияе подсъзнателно на хората под 65 години :lol:

Link to comment
Share on other sites

Айде ся...дискриминация.При Гоуфо НЯМА никакви ограничения.

 

__________________________________

 

Впрочем днес един шофьор на преждеспоменатата марка много неприятно осъзна, че не бива да изпреварва като отсреща иде ТИР, а после се разочарова, че не може да ме стигне :D сигурно ми записа номера в черния тефтер и вече съм набелязан :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Остана ми само да откажа цигарите и да се провъзглася за светец!

:)

Link to comment
Share on other sites

Остана ми само да откажа цигарите и да се провъзглася за светец!

:)

 

Когато откажеш секса, тогава си светец :Д.

Link to comment
Share on other sites

Зависи с кого отказваш секса... Имаше един виц : "Сифилистици, католици, важното е да сме здрави..." :tongue

Link to comment
Share on other sites

Тогава си глупак ;) :D

 

Щом иска да е светец... :Д Ще го преживее, сигурен съм. Исак Нютон умира на 84 девствен :Д.

Link to comment
Share on other sites

Щом иска да е светец... :Д Ще го преживее, сигурен съм. Исак Нютон умира на 84 девствен :Д.

Исак Нютон оставя много повече на света от няколко заблудени сперматозоидчета...а Малкия Стенли по-добре да си прави секс(това важи и за мен де...да не каже че се заяждам :D )

Link to comment
Share on other sites

Исак Нютон умира на 84 девствен :Д.

Изключително ми е интересно да разбера кой има претенциите и по какъв начин е установил горното.

Link to comment
Share on other sites

Изключително ми е интересно да разбера кой има претенциите и по какъв начин е установил горното.

 

И на мен ми е любопитно. Но е факт че не се е женил... което нищо не значи естествено

Link to comment
Share on other sites

Изключително ми е интересно да разбера кой има претенциите и по какъв начин е установил горното.

 

Личните му дневници ве, dude ;D.

Link to comment
Share on other sites

Личните му дневници ве, dude ;D.

 

А какво ще кажеш за това ве, dude (цитата е изваден от Isaac Newton's Personal Life)?

 

Whatever the reasons, the fact remains that Newton's defensive secretiveness makes it extremely difficult to form a full and balanced assessment of his character. There are no private diaries, and hardly any of his correspondence touches on details of his private life or state of mind. Though we are lucky to have a substantial collection of second- and third-hand accounts of Newton's early years (see the documents in Newton as Seen by Others), only a very few manuscripts in his own hand, dating from his boyhood and undergraduate years, give a more direct insight into his personal world.
Link to comment
Share on other sites

Ем... hardly означава, че все пак има нещо, а от това, което има явно експертите съдят, че е нямал влечение към правенето на секс. Пък и това, че той не си пази кореспонденцията не означава, че тези, с които си е кореспондирал не пазят своята.

Link to comment
Share on other sites

Ем... hardly означава, че все пак има нещо, а от това, което има явно експертите съдят, че е нямал влечение към правенето на секс. Пък и това, че той не си пази кореспонденцията не означава, че тези, с които си е кореспондирал не пазят своята.

Ти очевидно имаш проблем с английския. Подчертаното изречение много ясно показва, че първо Нютон няма никакви лични дневници и второ известната му лична кореспонденция не съдържа почти нищо засягащо личния му живот. Ето защо продължава да ми е интересно на базата на какви полети на фантазията (или по-скоро сътресения на душевното здраве) могат да се съчиняват подобни глупости.

Link to comment
Share on other sites

Честит празник.

Днес , защо нямаше Добро Утро "скъпи съфорумници" ?

Link to comment
Share on other sites

е как...не се ли замисли теоритично

абе...аз дали ставам..

Е пусни се в някой сайт ще те преценим :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ти очевидно имаш проблем с английския. Подчертаното изречение много ясно показва, че първо Нютон няма никакви лични дневници и второ известната му лична кореспонденция не съдържа почти нищо засягащо личния му живот. Ето защо продължава да ми е интересно на базата на какви полети на фантазията (или по-скоро сътресения на душевното здраве) могат да се съчиняват подобни глупости.

 

Добре, бил е жиголо, ти си прав, аз греша. Придадох ли смисъл на деня ти?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...