Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

PrettyLittle -> Joined: 12-July 07

 

Agarvaen се превърна в Grimjaur доста от преди това. Busted. Cry more.

 

Хайде сега стига циркове, моля! И не ми пиши пиеми с обяснения.

 

Edit:THAT'S WHY THEY BUILD THE PRISON! FOR YOU AND ME TO LIVE IN!

 

:punk :punk :punk

 

(познах ли?)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
...ще ми ставаш идол човек.

:blink:

ХАХха...стенли думата човек в твой постове изглежда някак си out of place :) +1 за поста.

 

Тия дни или по-точно няколко дни преди тях форума беше сериозно изсъхнал. За щастие заваля дъжд покрай темата за автомонтьорите и сега гледам точно от постовете които най ми се услаждат. Дано последва море от обяснителни постове.

 

d9thc, вкарай малко заряд, че от доста време на сам си като настъпан пес. No offense, но като защитаваш каузата на наркоманите (to make sure drugs are available for all children accross America and around the world, надявам се ще се сетиш) трябва да си по твърд. :)

Link to comment
Share on other sites

Едва ли, но можеш поне да придадеш на твоя, ако поупражняваш малко мислене преди всяко писане. ;)

 

Ох, добре, че си ти, да ми дадеш тон в живота, на мен - заблуденият...

 

А, относно поста на Pretty Little, всеки си има право на мнение. За едни може да съм тъп, за други да съм остър, все тая... Дето вика афекс "спрях да се старая". Бая хора се вдигнаха от тоя форум - факт. Бая хубави хора.

Ти тоя непукизъм в мен къде го видя, не знам :Д.

 

...и ние всички живеем, за да оправдаем очакванята на PrettyLittle и да придадем смисъл и съдържание на кухото й съществуване...

 

провалихме се. хайде да се самоизчезнем безследно от лицето на Земята.

 

+1

 

Иначе аз бих се изразил малко по-грубо, понеже съм селяк и ми е беден речникът :Д.

Едва ли ще се притесня за това какво впечатление правя на човек, който дори не познавам.

Link to comment
Share on other sites

...и ние всички живеем, за да оправдаем очакванята на PrettyLittle и да придадем смисъл и съдържание на кухото й съществуване...

 

провалихме се. хайде да се самоизчезнем безследно от лицето на Земята.

 

Опа - забравих:

 

Аф-Аф-рр-Аф-Аф

 

Така добре ли е?

 

btw във връзка с изчезването от лицето на Земята:

 

vhemt.gif

 

The Voluntary Human Extinction Movement

 

Набира нови членове...

Link to comment
Share on other sites

d9thc, вкарай малко заряд, че от доста време на сам си като настъпан пес. No offense, но като защитаваш каузата на наркоманите (to make sure drugs are available for all children accross America and around the world, надявам се ще се сетиш) трябва да си по твърд. :)

Ама аз никъде не съм защитавал такава кауза. Безумно е. :D Как да вкарам заряд като и ти доказваш че няма смисъл да го правя. :)

 

Първо става въпрос за една точно определена естествено растяща билка.

Второ: определено съм противник на всичко синтетично и полусинтетично поради причини които всеки с google под ръка може да разбере.

Трето: какви деца?! ти луд ли си. ?! 18+ ... не е особено полезно за формиращият се мозък пак поради причини които ги пише във wikipedia (търси за концентрация на CB1 и CB2 рецептори през този период от развитието)

 

Ако има пропаганда то тя е за да ви накара да се запознаете поне за обща култура с някои неща. Ако го бяхте направили... темата отдавна щеше да е приключена :)

Link to comment
Share on other sites

Установявам, че четенето на Форума е някак си доста по-приятно, когато отстрани върви "ПЪЛНА ЛУДНИЦА".... Абе някак си се припокриват нещата :laughing:

 

ЕДИТ:

... не е особено полезно за формиращият се мозък
това обяснява всичко в твоя случай
Link to comment
Share on other sites

Установявам, че четенето на Форума е някак си доста по-приятно, когато отстрани върви "ПЪЛНА ЛУДНИЦА".... Абе някак си се припокриват нещата :laughing:

 

да, до там стигнаха нещата... за момента. но тенденциите продължават да се развиват, подкрепяни от ръководството - ще поживеем, ще видим до къде още могат да стигнат. интересно е. важното е, че ви харесва и сте доволни.

Link to comment
Share on other sites

да, до там стигнаха нещата... за момента. но тенденциите продължават да се развиват, подкрепяни от ръководството - ще поживеем, ще видим до къде още могат да стигнат. интересно е. важното е, че ви харесва и сте доволни.

 

Меко казано е срамно да се виждат подобни "мъдри" фрази и то от човек, който

е бил бая време сред ръководството. Болднатото как да се разбира между другото?

Link to comment
Share on other sites

бил е. вече не е, отчасти защото не иска да участва в ставащото. поради което и не чувства срам заради текущото състояние на нещата. болднатото ти как го разбираш между другото? Цитиран е твой пост в който се кефиш от паралела между форума и Пълна Лудница. Какво има да се обяснява? Ето това е срамно - модератор да демонстрира доволство от факта, че форума бил Пълна Лудница. Нещо дурго да не ти е ясно? Болднатото се отнася до хората, които носите отговрност за модерирането на Лудницата. Мога и да ти го нарисувам.

Link to comment
Share on other sites

prettylittle - за другите не знам... нека всеки сам да се защити ако вижда проблем :D

 

принципно на мен спря да ми пука и съответно спрях да се старая. както бях споменал в един post наскоро... развих персонажа си в малко по-друга посока защото в крайна сметка: who gives a fuck?!

 

пък и по принцип - нещата се променят... :) не знам защо голяма част от вас намират за пропаганда някои от нещата които ви споделям. В смисъл - проверил съм... направил съм някакви изводи за себе си... и споделям. Очаквах дискусия със сигурност... но как мога да защитя тезата си пред хора които те сочат с пръст и те нареждат на "различен". Имам чувството че е от страх да не би да се окажа прав - влизат в конфликт със себе си отричайки всичко. ;)

 

Дори и да греша и на някой му пукаше че греша - струва ми се че тогава отношението щеше да е с една идея по-приятелско. Ама то не е.

 

Също има и друг момент - възможно е хората които изброи също да са се разочаровали от обстановката в една или друга светлина и съответно това да е причината да не ги намираш вече. Може просто да са израстнали персонажите с които са станали известни в началото.

 

Така че... живи и здрави. :D Най-сигурното нещо е промяната.

Мама мия санта сеплисикас......както е казал Краси Радков. :blink:

Link to comment
Share on other sites

бил е. вече не е, отчасти защото не иска да участва в ставащото. поради което и не чувства срам заради текущото състояние на нещата. болднатото ти как го разбираш между другото? Цитиран е твой пост в който се кефиш от паралела между форума и Пълна Лудница. Какво има да се обяснява? Ето това е срамно - модератор да демонстрира доволство от факта, че форума бил Пълна Лудница. Нещо дурго да не ти е ясно? Болднатото се отнася до хората, които носите отговрност за модерирането на Лудницата. Мога и да ти го нарисувам.

 

Защо след като толкова не ти харесва тази Лудница си редовен пациент тук??? Нима заради "текущото състояние на нещата", което си е лична твоя интерпретация, не напусна вече веднъж Форума? Или да припомням? А защо ли пък се занимавам?

 

Пълна Лудница е весело и шарено предаване, ако въобще си се сетил за какво говоря. Най-после да видя някакъв приличен наследник на Улицата, макар и на по-ниско ниво. Каквото съм казал, с добро чувство съм го казал.

 

"хората, които носите отговрност за модерирането на Лудницата" - поели сме смело съответната отговорност и което е по-важно работим всеки ден и всяка нощ по въпроса. Смело мога да го кажа за целия активен Екип. А не като някои да се изнасяме по терлици поради някакви смешни причини... И после да се връщаме.... И после пак да се изнасяме.... Има един вид лопати...

Link to comment
Share on other sites

ама много си смешен и забавен, като почнеш да мажеш след себе си и да се опитваш да замазваш конфуза дето сам си си спретнал. ама това май вече съм ти го казвал, нали? Не ти е за пръв път. Вждам, че си упорит и тъп - не се учиш от грешките си. Нищо. Така е по-шарено и весело.

Link to comment
Share on other sites

ама много си смешен и забавен, като почнеш да мажеш след себе си и да се опитваш да замазваш конфуза дето сам си си спретнал. ама това май вече съм ти го казвал, нали? Не ти е за пръв път. Вждам, че си упорит и тъп - не се учиш от грешките си. Нищо. Така е по-шарено и весело.

 

Олеква ли ти така :laughing:

 

ЕДИТ: Чеки, чеки, да не забравя! ПОЗДРАВ.

Link to comment
Share on other sites

напоследък обаче забелязвам все повече допирни точки с мненията на ov3rm4n. не искам да подклаждам конфликти но raptorоподобните потребителите вече започват да изплуват на повърхността и може би ще дойде деня в които форумчето отново ще си бъде както едно време - без тях ;) не казвам че някой ще тръгне да ограничава достъпа... просто мненията им ще стават все по-незабележими.

 

в крайна сметка сме тук за да обсъждаме разни неща а не да говорим със стената. твърдоглавото поведение беше интересно и забавно но за определено време...

Link to comment
Share on other sites

Изпратете sms на кратък номер 2,781 и екстрасенсът ov3rm4n ще ви разкрие истинската ви същност. Благодарение на неговите паранормални възможности, най-накрая разбрах за моята nolifer-ска същност. Той промени живота ми! Изпратете и вие!

 

Само 1,20 с ДДС.

Link to comment
Share on other sites

Изпратете sms на кратък номер 2,781 и екстрасенсът ov3rm4n ще ви разкрие истинската ви същност. Благодарение на неговите паранормални възможности, най-накрая разбрах за моята nolifer-ска същност. Той промени живота ми! Изпратете и вие!

 

Само 1,20 с ДДС.

 

Пешо, нека позная - трети житейски провал? Тц тц тц ....

 

Ах, колко весело може да се получи, но съм принципен човек и прекратявам (ужким си бяхме обещали с някой да не се занимаваме с "диагнозите" си). Кой ли дявол ме накара да се обадя изобщо...

 

Между другото - Зеления гей - от една страна с Големия имате и двамата проблеми с комуникацията (много сериозни), но от друга си толкова далече с изветрЕлата си камбанка от неговия интелект, че си е направо обидно за него да се слагаш там. Освен това той не мисля, че е фен на зеУеното. Така че търси някъде другаде подкрепа. Или направо си основи АнтиРаптор клуб - справка - Големият цяло форумче е отворил за хейтъри, да си събира IP-та за тренировка най-вероятно. Още нещо - с мен шкембе никога няма да ядеш на една маса - това го помни. И защо ли подобните на моето мнение са цифра, а подобните на Твоето Мнение са .... да кажем малко. Не че ме грее - статистика...

Link to comment
Share on other sites

Още нещо - с мен шкембе никога няма да ядеш на една маса - това го помни. И защо ли подобните на моето мнение са цифра, а подобните на Твоето Мнение са .... да кажем малко. Не че ме грее - статистика...

Нарани чувствата ми. Ще плачкам мастурбирайки завит през глава под одеалото тази нощ. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Поне феновете ми не са полуидиоти. :)

 

post-12-1236068663.gif

 

Вероятно защото са тотални идиоти... Между другото аз фенове нямам - имам приятели.

Link to comment
Share on other sites

Весели хорица има тука като гледам!

Булфорум полиис с дългата ръка на закона застига хората, където и да са... апокалипсисът идва!

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Колко точки от правилата трябва да нарушите, че да се почуствате доволни от словесната си битка? Аааааа, верно, правилата не важат вече...

Link to comment
Share on other sites

Леле, каква веселба е ставала тук :laughing: ... Минава ми през главата да си отворя (според настроението ми после) една или повече бири за пълноценно приключване на деня!

 

П.с. А, как ми се прикарало мотор... мани - бегай, ама няма - нека ми е гадно... щото тря'а са кътат кинти....

Ей заради това ще си отворя повече бири!

Link to comment
Share on other sites

А, как ми се прикарало мотор... мани - бегай, ама няма - нека ми е гадно... щото тря'а са кътат кинти....

Ей заради това ще си отворя повече бири!

 

Момък, виното ти седя, седя, па го изпихме - отново. Ако си моторджия и мераклия те каня на гости в провинциалната ми къща - имам една ТУЛА за подкарване :ph34r: Справиш ли се с чукчето си ти :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...