Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

АХАХАХАХА ЦАЙСИТЕ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Добре, бил е жиголо, ти си прав, аз греша. Придадох ли смисъл на деня ти?

Едва ли, но можеш поне да придадеш на твоя, ако поупражняваш малко мислене преди всяко писане. ;)

Link to comment
Share on other sites

Еааааавати как с напихххххххххх xD

 

Сети Георги тебе молич , с нак по пътя да вървиииш .. свети Георги тебе молим . еееееееееееееееееееее дай ми бира ... яз кат имменик да са напияяяяяяяя :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

 

Леща и мека , еч утре последне ден на даскало :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Абе колега,нарочно ли събра на форума правописните грешки в този си пост или наистина си се отцепил толкова?

Доколкото познавам Пазу, понапил се е малко, но е решил да позасили ситуацията като пообърне някоя и друга буква в поста си...няма лошо - нека му е весело, пък и все пак утре му свършва даскалото... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не збан ана без найтап аз много се отрязох! Не пия узо ли...? Узо маслини и айрянче...

Link to comment
Share on other sites

Според мен се конкурира с грамотния автомонтьор надявайки се тайно да прерастне в тема в която да коментираме голфа му.

Link to comment
Share on other sites

Бахти...всички купонясват или спят, даже и в темата за неспящите не пишат...е...ми...нормално, утре е първи работен ден след толкова неработни...

Link to comment
Share on other sites

Бахти...всички купонясват или спят, даже и в темата за неспящите не пишат...е...ми...нормално, утре е първи работен ден след толкова неработни...

 

Неработни казваш... ама не за всички... някои и неделята трябваше да поработят...

Link to comment
Share on other sites

Да им е*а и телефоните, вече и те почнаха да правят "корупт" файлове!

Добро утро "скъпи съфорумци"! - *по рекуест на някой от горните потребители*

Link to comment
Share on other sites

утре е първи работен ден след толкова неработни...
Някои работихме понеделник и вторник...
Link to comment
Share on other sites

Еааааавати как с напихххххххххх xD

 

Сети Георги тебе молич , с нак по пътя да вървиииш .. свети Георги тебе молим . еееееееееееееееееееее дай ми бира ... яз кат имменик да са напияяяяяяяя :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

 

Леща и мека , еч утре последне ден на даскало :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Тоо па...мое ли в 1 и 30 да се прибереш бе??СРАМОТА!Другия път кат се напиеш преди 4 часа не ти разрешавам да се прибираш.Ти българин ли си или кфо?Смотаните англичани се прибират в 1 часа....аааааа хубава работа :laughing: :laughing:

 

А иначе от мен...перфектно начало на деня с хубава музичка,закуска и слънчице :)

Link to comment
Share on other sites

"получаване на писмо 248 от 1342."

 

хубавото е че 96% са спам.

 

ехаааа. и 3 пропуснати повиквания, докато се изпикая. знаех си че планетата без мен не може да се върти. лек ден на всички, аз отивам да спасявам света и днес. и да тренирам скромност пред огледалото.

Link to comment
Share on other sites

Ето това е да си супер-мен и на всичко друго има време за писане по форума... ще ми ставаш идол човек.

:blink:

Link to comment
Share on other sites

:D
Supermobo saves the day!

 

Боре, не, ти не мислиш за това, как поредното блокче Lindt нежно започва да се топи върху езика ти, а вкусовите ти рецептори експлоадират във шоколадов екстаз. Вкусът остава и бавно изтлява в устата ти, докато отчупваш следващото парче... Не, ти не мислиш за шоколад :D

Link to comment
Share on other sites

По някаква огромна ирония на съдбата си хванах гадже от форума... И реших отново да влезна. Да видя какво се случва. Смятам да напиша мнение, което всички си мислят, няколко се опитаха да го напишат, но аз просто ще го обобщя.

Бях спряла да влизам. Но за 2 месеца си наваксах с повечето "важни теми", където се разискват разни работи. Ето какво липсва на форума:

Овърман, когато беше модератор! Мания за величие, с титла зад него! Велики мисли, обвити в сложни думи! Сърказъм до тавана.. А сега - питомно кученце.

Киллеринчо, когато... Всъщност - изтървала съм. Липсва ми, на всеки 2 поста, някой да го заплашва, да го трепе, да го търси. Красиви времена!

ТАЗ, с неговите приятни и слънчеви мнения рано сутрин! Една добра утрин - ТАЗовско събуждане. И за него нямам обяснение.

мобо и Психара: Тези титани на глупостта! Хора, които с 3 думи, с 30 думи, с 1 дума, могат да кажат и наранят повече, отколкото Дядомраз с 300 или 3000.

афекс, преди периода си на пропаганда! И тогава го мразеха всички, но тогава опонираше. А сега само джафка!

Скорпиона, който в момента трябва да е Антарес. (сегашното гадже ме въведе по някои промени) При липсата на мобо и психара, няма кой да разпали огъня. Няма кой да провокира.

злобил, заради който съм се разплаквала от смях десетки пъти. Защо го вързахте?!?! Кой го накара да намали, та чак да спре!?

интенс, с нейното постоянно мрънкане и сълзливи постове.

Христу, който в старанието да е опак на всички, ставаше опак на себе си.

–смирноф-, с желанието си да направи света 1 по - добро място.

Агарваен, който изобщо липсва. Знаеше всичко за всички, дразнеше до безумие, но ... Си беше той.

Курунир, който от затворен в клетка, летеше като птичка, но отново се връщаше в клетката!

Пропускам още доста хора, но поста става много дълъг и може да остане само в архива.

Какво получихме в замяна на горните:

потребител от форума, който вместо като тойотите да дава ток на летящите чинии, се състезава с тях! (тази реплика ми беше подадена, признавам)

хХх, хлапето, което не знае какво иска от живота, съмнявам се да разбере.

Блитц, който в старанието си да е непукист, става тъпист. (май няма такава дума, имах предвид тъп)

лил'стенли, който няма нужда от описание. Замислям се да отворя фонд "Да викнем курва на стенли, барем стане нещо.".

Та, това ми минава през главата.

Link to comment
Share on other sites

тъй. радвайте се. ще продължи да се върти в правилната посока и с правилната скорост, остава само орбитата да закрепя. не дишайте за малко, че настройката е много фина.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

готово. дишайте свободно

 

благодарностите изразявайте по банков път.

 

 

 

 

 

 

"убав, но малък" частта с глупостта деликатно ще я пропусна. титана не го отричам, щото съм скромен и мога да приемам по-низши титли. а за обидата ми е талант, който нито ми е ясно откъде е, нито как работи, нито защо, но пък така и трябва да бъде с всяка уважаваща себе си тайнствена суперсила.

Link to comment
Share on other sites

Киллеринчо, когато... Всъщност - изтървала съм. Липсва ми, на всеки 2 поста, някой да го заплашва, да го трепе, да го търси. Красиви времена!

 

Така и не разбрах какво точно ти липсва ама може би ще уточниш в някой друг пост.

Link to comment
Share on other sites

Липсва ми, на всеки 2 поста, някой да го заплашва, да го трепе...
Така и не разбрах какво точно ти липсва ама може би ще уточниш в някой друг пост.

Пфу...таман смятах да й кажа, че липсваш, щото вече те утрепаха, пък ти взе, че се появи и оср* работата... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

prettylittle - за другите не знам... нека всеки сам да се защити ако вижда проблем :D

 

принципно на мен спря да ми пука и съответно спрях да се старая. както бях споменал в един post наскоро... развих персонажа си в малко по-друга посока защото в крайна сметка: who gives a fuck?!

 

пък и по принцип - нещата се променят... :) не знам защо голяма част от вас намират за пропаганда някои от нещата които ви споделям. В смисъл - проверил съм... направил съм някакви изводи за себе си... и споделям. Очаквах дискусия със сигурност... но как мога да защитя тезата си пред хора които те сочат с пръст и те нареждат на "различен". Имам чувството че е от страх да не би да се окажа прав - влизат в конфликт със себе си отричайки всичко. ;)

 

Дори и да греша и на някой му пукаше че греша - струва ми се че тогава отношението щеше да е с една идея по-приятелско. Ама то не е.

 

Също има и друг момент - възможно е хората които изброи също да са се разочаровали от обстановката в една или друга светлина и съответно това да е причината да не ги намираш вече. Може просто да са израстнали персонажите с които са станали известни в началото.

 

Така че... живи и здрави. :D Най-сигурното нещо е промяната.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...