Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Стига да се запази качеството .. не бих се махнал. То просто няма на какво друго да се отиде. За мен интернета по LAN е повече от несериозна работа, но пък единствената друга алтернатива на Cable е ADSL от бтк.. пък .. те.. определено не ме кефят :)

 

Нямам никакво желание да им звъня по 5 пъти всеки път като искам да си отворя някой порт на бараката...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не съм много съгласен с теб за интернета по лан, но всеки си има виждане по въпроса. Колкото до форума, всичко ще си влезне в ред съвсем скоро. Няма лошо да има нови хора, да заповядат. Ние ще се погрижим да не се превърне в нещо подобно на споменатите по-горе форуми. Така че на мене ми изглежда че има светло бъдеще пред форума и сайта :)

Link to comment
Share on other sites

Ей сега видях един банер на Lineage 2 и се сетих, че всички му викат "лайнейдж", докато то всъшност е "линиидж".

Грешиш! Не си чул мене - аз казвам ЛИНЕАЖ - с ударение: ли-не-'аж - и съм съвсем сигурен, че точно това е правилното! :D

(иначе освен да гледаш на елфките гащичките - за друго не става)

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво става,но все надвечер виждам или чувам някви ужасни неща и после едвам заспивам.Снимките на тоя недъгав младеж са покъртителни.Моля ви,аз искам да спя спокойно,не пускайте такива снимки.Дееба,сигурно след малко като изляза,ще видя някъв младеж,който изглежда съвсем нормално,а всъщност може вкъщи да се снима с поли,прашки,вибратори,банани,кивита.Честна дума,ако видя с очите си на живо такова нещо...сигурно много ще го бия.Това е нечовешко.Мразя такива педали.Да спят с мъже бе,ама поне да не го показват.

 

Катаджийте на колелото на панаира са най-простите в нашия град.Плаче ми се като ги видя.А ги виждам често

Link to comment
Share on other sites

стига ве модерно било... кво му е модерното, ако е модерно мъже да се шмулят със слонове пак ли всеки трети би го направил??? не мисля

Link to comment
Share on other sites

Ох... кандидатите ми за мъже просто нямат край тия дни :laughing: :lol: :laughing: .

Ако не беше от локото щях да го взема :D.

 

Абе споко бе и по-зле съм виждал. Очевидно част от тея снимки са направени за бъзик, но има хора, които наистина ходят по подобен начин и си мислят че са фЬешън :P.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата,че българина все още е доста консервативен и така и не иска да приеме "моделите" от запада.Отхвърля всичко,което е различно от собствения му стил на поведение и визия... :blink: Но настават фрий стайл времена и всеки ходи и се държи така,както иска...

Link to comment
Share on other sites

Не скивай ся... аз нямам нищо против гейовете. Кво си правят и къде си бъркат е тяхна си работа, не искам само да вървят да го показват открито и да парадират с това. Адски тъпо е майна...

 

П.П. Очилата тип мухата Цеце SUX!!!

 

Моделите от запада също съкс! Истината е в кецовете :pirate !

Link to comment
Share on other sites

Да,фрий стайл времена настават,яки времена-нищо не пречи всички да са облечени еднакво...с грозни дрехи,с грозни надписи по тях,с грозни кръпки,с грозни бродерии,нулево съчетание на цветове,евтини галоши,в които са натъпкани пак грозни дънки.Въобщеее,добрият вкус струи от съвременната младеж.Ебати и фрий стайл-а.А тея лафове за консервативния българин са тоолкова клиширани,че няма накъде повече.Нека да си кажем,че по-голямата част от младежта е едно голямо стадо овце :D Факт :D Няма лично мнение,няма собствен вкус,нищо няма :D

А педалите-има и педали,и педали.Едните не можеш да разбереш,че са педали,даже на хетеро бият,но вкъщи си гушкат брадясала "жена".Лошо няма,да си правят каквото искат вкъщи.А другите са като овцете по-горе.Ареее,мерси,не харесвам овце.

Link to comment
Share on other sites

Истината е в кецовете :pirate !
Да, ама от тея дето ги имаше едно време. Трудно е да ги опиша за тези, които не са ги виждали, защото каквото и да кажа ще звучи като за обикновени модерни кецове, но нещата не стоят така :) Нямат нищо общо с днешните кецове! :laughing:

A относно западния модел - ша ма извинявате ама западния модел не е маратонки Diesel за 40лв от руския пазар, дънки Levi's за 30лв. от търговиите и т.н. Щото нали се сещате, какво е качеството на дрешките, които се продават и носят в момента в България!? Когато някой от въпросните "ГЪЗари" даде 400-500лв. за дрешки - тогава ще го призная, че е по западен модел, до тогава все ще го мисля, че е югоизточен(Турски парцалки)

Link to comment
Share on other sites

СТАВРИ ГЛЕДА ДИНОЗАВРИ!!! :punk

 

Оле чак сега усещам колко е як живота майна.

Естествено на сутринта ще мисля по друг начин :D...

Link to comment
Share on other sites

Оле чак сега усещам колко е як живота майна.

Естествено на сутринта ще мисля по друг начин :D...

mhm и аз снощи много му се радвах на живота,а сега на млякото :wacko:

 

как не разбраха тия хора в тая къща,че алкохол от мен не могат да скрият :angry:

:lol: който търси намира :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не! Истината е в кубинките :bgrin:

Уважавам кубинките, но глас за кецовете :P

 

Цялата грипна ваканция класът ще купонясва наляво-насяно, а аз ще си седя вкъщи, защото точно до края на ваканцията съм непълнолетна и ще ме гонят отвсякъде :cry :cry

И точно на рождения ми ден съм 1ва смяна на училищее... :cry :cry :cry

За сметка на това сега 7 дена ще си седя в нас и ще уча! :love ... o¬

Link to comment
Share on other sites

най-накрая успях да видя клипове на любима моя музика - Andreas Vollenweider

оказаха се чудесна притурка към невероятната музика

(зърнах само Pearls & Tears и Dancing with the Lion)

 

сега ще накарам приятели да ми купят DVDто с видео... някога си :D

Link to comment
Share on other sites

Абе, на тия дет още живеят при тяхните, случва ли ви се често, да ва нареждат за щяло и нещяло по най - грубия начин?

 

Не... по-скоро обратното, но и това е много рядко... ама моите родители са добри, а аз съм манипулативно копеле :huh:

Link to comment
Share on other sites

а няма да го спирам интересно ми е да следа мачовете а и когато знам че съм заложил на еди кои си мач тръпката е още по-голяма а и не залагам кои знае какви суми че да се притеснявам за сега още съм доста на + когато почна да изравнявам кантара "+" , "-" тогава вече може и да спра :P

Link to comment
Share on other sites

За тва не го играя... Е*ал съм му мамата. Веднъж пуснах, взех 1 левче с 10 стотинки и вече не играя. :) През главата ми минава - дали да не открадна алуминиевата дограма на 2 бивши гаджета?! Иииии Искам снимка на моон-светлина! :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля си защо в Молдова има толкова българи на които им се отказва българско гражданство и им се забранява да дойдат да живеят в България. Говоря за хора говорещи български език,повечето от които християни,изучаващи българска история в български училища създадени от тях и спонсорирани с техни средства. Те искат да си дойдат тук... става въпрос за 40 000 души!!!

На тях им отказват гражданство , докато сума ти турци са привилегировани в тази сфера :wacko: :angry1 На тях им се вади бързо ,бързо паспорт , особено покрай изборите :angry1 и после как да не оставаме все по-малко и по-малко българи в тази държава.

Тук се вижда дългата ръка на тоя боклук Доган и неговите другарчета от БСП. :angry1 :ghost

Link to comment
Share on other sites

мисля си ,че всичко е такова ,квото си го пожелаеш :rolleyes:

а аз си го пожелах красиво,а ся пък става дори още по :love :rolleyes: :lol: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...