Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

абе незнам коя е най голяма плазма която се продава тука ама като бях последно в техномаркета след новот ПУ бях като детенце пред сладкарница имаше ебахти огромната плазма точно си бършех лигите когато приятелката ми ме накара да тръгване , беше вързана към система за домашно кино висок клас и даваха някакъв мач , така се бях "вкарал" във филма че очаквах всеки момент някой от играчите да ми подаде......

Аз знам,че 42'' LCD е най-доброто,което можеш да си купиш...нагоре адски много се разваля картината.В Каскада има един огромен телевизор...еми то нищо не се вижда бахти :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
абе незнам коя е най голяма плазма която се продава тука ама като бях последно в техномаркета след новот ПУ бях като детенце пред сладкарница имаше ебахти огромната плазма точно си бършех лигите когато приятелката ми ме накара да тръгване , беше вързана към система за домашно кино висок клас и даваха някакъв мач , така се бях "вкарал" във филма че очаквах всеки момент някой от играчите да ми подаде......

Щом не си почнал да се пазиш да не те ударят значи не си се вкарал напълно във филма...А наистина за п оголям от 42" ми е малко трудно да си представя а пък и качеството май няма да е много добро...

Link to comment
Share on other sites

За едно "Здрасти!" какво правят Хамериканците, а иначе Обама го водят като "отворения" Президент, даже скоро по новините даваха, че отговарял лично на и-мейли, дори на едно българско момиче....тц,тц,тц... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам какво искаш да кажеш? Според мен музиката много добре си пасваше с клипа и привличаше вниманието. Много добре издържано беше (само че качеството му в youtube беше под всякаква критика). За мен клипа е колкото да привлече вниманието и да се зачудиш какво е това което рекламират а не да го пропуснеш покрай ушите и очите си като останалите реклами на перилни препарати и салами.

 

Пък и е парфюм това, ти какво очакваш да правят на клипа? Като искаш да спорим по темата не искаш ли и да поспорим колко подходящо име за парфюм е "чиста отрова" или "среднощна отрова"? И ти какви асоциации правиш между нежния аромат и чистата отрова?

Ей затова се правят маркетинговите проучвания, Дядо. Макар и да не съм съгласна с мнението ти, то е полезно (от гледна точка на това, че аз за 1 година сменям най-много 2-3 парфюма, а всичките ми скъпи парфюми са подаръци, просто не оставам без, за да си купя и аз). Съдейки по снимката, която беше качил в една друга тема, ти си доста по-бленуван клиент за всяка компания, произвеждаща парфюми. Това, че рекламата ти харесва означава, че са изпълнили целта си. Чистата отрова, доколкото помня, я имаше и на твоята снимка, помириши го и ми кажи дали по някакъв начин правиш асоциация с черен цвят и жена-звяр.

Ето и как трябва да изглежда една реклама според мен (съвсем примерно пак) -

 

Хубав ден :)

Link to comment
Share on other sites

Аз знам,че 42'' LCD е най-доброто,което можеш да си купиш...нагоре адски много се разваля картината.В Каскада има един огромен телевизор...еми то нищо не се вижда бахти :lol:

 

Нещо са ти много грешни знанията... Разваляла се картината ... фантазии. Кой те знае какъв боклук си гледал, откъде и с какво качество... Що се отнася до LCD - колкото по-голям, толкова по-добре...

 

Аз съм си харесал едно LCD BRAVIA 52" и всеки път като ходя в Технополис се облизвам около него... В Техномаркет имаше една плазма SAMSUNG 63", за която тряват поне 4 метра за нормално гледане... И все пак за плазмен телевизор 20к - не, благодаря... Какво да говорим като хората вече удариха 100" при LCD машините. Само дето малко дето не само откъм маса, но и откъм пари идва ТЕЖКО... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ето и как трябва да изглежда една реклама според мен (съвсем примерно пак) -

 

Хубав ден :)

 

Тази реклама е доста слаба ;) Без репиките щеше да е малко по-добра. Но като цяло не виждам как би повлияла на повечко потребители. По-скоро прилича на една от многото еднакви реклами на перилен препарат. Има и друг момент- субективност. Аз не намирам рекламата за добра, ти я харесваш. Номерът е да има повече хора като теб, за да си продават парфюма. Иначе е интересно да анализираш реклами. Пък и литературата по темата е интересна в повечето случаи.

Link to comment
Share on other sites

Само дето малко дето не само откъм маса, но и откъм пари идва ТЕЖКО... :bgrin:

а това пък животно от колко метра трябва да се гледа :bgrin:

 

п.п http://news.plovdiv24.bg/75126.html

Айде Сани и Кауфланд май изгоряха откъм клиенти :)

Link to comment
Share on other sites

Нещо са ти много грешни знанията... Разваляла се картината ... фантазии. Кой те знае какъв боклук си гледал, откъде и с какво качество... Що се отнася до LCD - колкото по-голям, толкова по-добре...

 

Аз съм си харесал едно LCD BRAVIA 52" и всеки път като ходя в Технополис се облизвам около него... В Техномаркет имаше една плазма SAMSUNG 63", за която тряват поне 4 метра за нормално гледане... И все пак за плазмен телевизор 20к - не, благодаря... Какво да говорим като хората вече удариха 100" при LCD машините. Само дето малко дето не само откъм маса, но и откъм пари идва ТЕЖКО... :bgrin:

Яко е, ама както се казва и в коментара - предпочитам нова спортна кола за тия пари :)
Link to comment
Share on other sites

Леле-е-е-е... Бива ли такава мракобесна религия да спада към източните учения.

Мрак. Пълен мрак:

 

narasimha2.jpg

 

И после в основите и бил заложен принципът на ахимса. Как пък не. Тоя индуизъм си е еб@л капаците.

(Не, че в християнството всемилостивият и любящ бог не изпраща хората на вечни мъчения, де ;) )

Link to comment
Share on other sites

Много ми интересно какъв е смисъла на това невръстното детенце, което наднича през облегалката на стола... Някак с и няма място в картинката, освен ако не гледа, за да се научи :devil

Link to comment
Share on other sites

Аз съм си харесал едно LCD BRAVIA 52" и всеки път като ходя в Технополис се облизвам около него... В Техномаркет имаше една плазма SAMSUNG 63", за която тряват поне 4 метра за нормално гледане...

 

И все пак защо точно SONY, все пак всеки знае, че най-добрите плазми на SAMSUNG :) А относно развалянето на кратината, аз бих казал че искам от ония 37" плазми SAMSUNG с "гадната" картина

Link to comment
Share on other sites

аз бих казал че ако имам 52/62 и т.н. телевизор с плейстейшън 3ка и система за домашно кино почти няма да излизам от нас......

Link to comment
Share on other sites

Нещо са ти много грешни знанията... Разваляла се картината ... фантазии. Кой те знае какъв боклук си гледал, откъде и с какво качество... Що се отнася до LCD - колкото по-голям, толкова по-добре...

 

Аз съм си харесал едно LCD BRAVIA 52" и всеки път като ходя в Технополис се облизвам около него... В Техномаркет имаше една плазма SAMSUNG 63", за която тряват поне 4 метра за нормално гледане... И все пак за плазмен телевизор 20к - не, благодаря... Какво да говорим като хората вече удариха 100" при LCD машините. Само дето малко дето не само откъм маса, но и откъм пари идва ТЕЖКО... :bgrin:

Айде реалистичния отиди в Каскада да го видиш телевизора.Въобще не съм казал че е LCD...тфа първото.Второ-масово-достъпните телевизори най-големите са 50'' плазма :sick .И го казвам точно от гледната точка на един масов потребител.Като искате големи картини-купете си един прожектор и си прожектирайте на стената :D

Link to comment
Share on other sites

Айде реалистичния отиди в Каскада да го видиш телевизора.Въобще не съм казал че е LCD...тфа първото.Второ-масово-достъпните телевизори най-големите са 50'' плазма :sick .И го казвам точно от гледната точка на един масов потребител.Като искате големи картини-купете си един прожектор и си прожектирайте на стената :D

Не си прав и продължаваш да се излагаш, нормално е ако плазмата е NEO, колкото и да е голяма тя пак ще е гадна. А за проекторите къв е смисъла, като при тях картината не е с такова качество, за каквото ние говорим, но ти си знаеш. Явно скоро не си ходил в магазин за техника да видиш колко напреднаха технологиите ;)

Link to comment
Share on other sites

И все пак защо точно SONY, все пак всеки знае, че най-добрите плазми на SAMSUNG :) А относно развалянето на кратината, аз бих казал че искам от ония 37" плазми SAMSUNG с "гадната" картина

 

Защото BRAVIA си е BRAVIA. Иди го виж в Технополис и му изчети и способностите и параметрите и ще ти стане напълно ясно - цената е СМЕШНА за тази машина - 4150 лева. Пусто защо ги нямам накуп....

 

Отделно трябва да си луд да даваш каквито и да е пари за остарялата плазма технология. Истината е в LCD.

 

аз бих казал че ако имам 52/62 и т.н. телевизор с плейстейшън 3ка и система за домашно кино почти няма да излизам от нас......

 

Не си никак далече от истината, Васко B). Аз ако съм на тебе досега да съм минал на 52". Преди 4-5 години аз дадох за моята плазма 42" LG 4000 лева, сега LCD 52" BRAVIA e 4150 - направо ми иде да си сдъвча ушите. Носиш RADO за тия пари, каун, а не отиваш да си вземеш тази уникална машина за тия чудесни пари. Аз се надявам сега по време на кризата цените още да паднат пролетта... :music

 

Айде реалистичния отиди в Каскада да го видиш телевизора.Въобще не съм казал че е LCD...тфа първото.Второ-масово-достъпните телевизори най-големите са 50'' плазма :sick .И го казвам точно от гледната точка на един масов потребител.Като искате големи картини-купете си един прожектор и си прожектирайте на стената :D

 

Явно нищо не разбираш, защо продължаваш да се излагаш не знам. Кой си ти че да казваш кое за кого е достъпно и кое не? Я иди постой малко в някой от големите магазини и наблюдавай какви хора с какви стоки излизат. И какъв масов потребител си пък точно ти? Я пак кажи на колко години си и колко ти е заплатата и какво включва потребителската ти кошница? Масов потребител бил... Майка ти и баща ти са потребители, момко. Ти си ученик, който не разбира нищо от телевизори. Започни да четеш ТАЗИ тема от началото до края да понаучиш някои неща. Между другото един сносен проектор започва от 6000 лева... Един добър старт ще е да се научиш да използваш буквата "В" където й е мястото.

 

Не си прав и продължаваш да се излагаш, нормално е ако плазмата е NEO, колкото и да е голяма тя пак ще е гадна. А за проекторите къв е смисъла, като при тях картината не е с такова качество, за каквото ние говорим, но ти си знаеш. Явно скоро не си ходил в магазин за техника да видиш колко напреднаха технологиите ;)

 

Децата са такива - импулсивни, бързат да говорят/пишат без да мислят. А пък като видя писания от типа "кфо" и "тфа" и всичко ми се обръща....

Link to comment
Share on other sites

И все пак защо точно SONY, все пак всеки знае, че най-добрите плазми на SAMSUNG :) А относно развалянето на кратината, аз бих казал че искам от ония 37" плазми SAMSUNG с "гадната" картина

Най-добрите матрици ги правят Самсунг. Сони използва матриците на Самсунг, но с тяхната си електроника. А те имат опит в тая сфера. Аз съм се спрял на 40" Sony Bravia w4500 за момента.

Link to comment
Share on other sites

Taq Bravia oshte pri zakupuvaneto gubish 1k leva...i produljavash da gubish ejednevno. Sled 1-2 godini ako struva 1/3 ot tezi pari shte e dobre. Mainstream televizorite sa 32 i skoro 42 incha...52 sled godina dve. Otdelno, 4e tova v 15-20 kvadrata staq she e smeshno.

 

Nishto 4udno cenata da trugne seriozno nadoly. Ne moga da razbera koi se buta da kupuva 52 incha v usloviq na kriza.

Link to comment
Share on other sites

Не си никак далече от истината, Васко B). Аз ако съм на тебе досега да съм минал на 52". Преди 4-5 години аз дадох за моята плазма 42" LG 4000 лева, сега LCD 52" BRAVIA e 4150 - направо ми иде да си сдъвча ушите.

Виден, 52" не са ли малко множко. Това са над 130см, според мен твойте 42" са идеални за помещението, в което го използваш този телевизор, освен ако не си решил да ползваш картина в картината и да гледаш 2 предавания едновременно :lol: И все пак, защо всички се нахвърляте на SONY, като видимо SAMSUNG са по-добри :confused

 

Nishto 4udno cenata da trugne seriozno nadoly. Ne moga da razbera koi se buta da kupuva 52 incha v usloviq na kriza.

WTF? :confused Много мразя някой да брой парите на другите. Имаш пари купуваш, твоя си работа :angry

Link to comment
Share on other sites

абе като казахте картина в картина , тая опция има ли някакъв чалъм ? единия ни телевизор е филипс 42 , другият е самсунг 32 и нито на 1я нито на другия тая опция работи има го в менюто ама не мога да го пусна нещо

Link to comment
Share on other sites

Taq Bravia oshte pri zakupuvaneto gubish 1k leva...i produljavash da gubish ejednevno. Sled 1-2 godini ako struva 1/3 ot tezi pari shte e dobre. Mainstream televizorite sa 32 i skoro 42 incha...52 sled godina dve. Otdelno, 4e tova v 15-20 kvadrata staq she e smeshno.

Всичката електроника след 1,2 години е с много по-ниска цена от момента на закупуването си. Дай нищо да не си купуваме, щото видиш ли след 2-3 години ще е с ниска цена. Дай да не си купуваме нови коли, щото след 10 години ще са за жълти стотинки. :angry1 :angry1

Аз тоя телевизор да не го купувам като инвестиция, че да ме интересува колко ще му падне цената. Аз го взимам за да ми прави кеф. Кеф цена няма. Ако имам пари и условия и 50" ще си взема. за стаята където ми трябва 40-ка е идеална. И ако имам парите ще си го купя.

Link to comment
Share on other sites

Taq Bravia oshte pri zakupuvaneto gubish 1k leva...i produljavash da gubish ejednevno. Sled 1-2 godini ako struva 1/3 ot tezi pari shte e dobre. Mainstream televizorite sa 32 i skoro 42 incha...52 sled godina dve. Otdelno, 4e tova v 15-20 kvadrata staq she e smeshno.

 

Nishto 4udno cenata da trugne seriozno nadoly. Ne moga da razbera koi se buta da kupuva 52 incha v usloviq na kriza.

 

Я пак обясни какви 1к лева губиш и защо??? И за чий чеп ми е на мен да чакам нещо си да станело някакво си някога си? Аз искам нещо хубаво и го искам СЕГА. По тая логика изчакай 10-15 години - представяш ли си тогава какви телевизори ще има, може и 3D-то, което разработват японците да е 50 лева. Кое къде е смешно или не си преценява индивидуално потребителят, който има собствен вкус, изисквания и мнение.

 

Виден, 52" не са ли малко множко. Това са над 130см, според мен твойте 42" са идеални за помещението, в което го използваш този телевизор, освен ако не си решил да ползваш картина в картината и да гледаш 2 предавания едновременно :lol: И все пак, защо всички се нахвърляте на SONY, като видимо SAMSUNG са по-добри :confused

WTF? :confused Много мразя някой да брой парите на другите. Имаш пари купуваш, твоя си работа :angry

 

Обяснихме ти защо, освен това SAMSUNG освен че правят добри матрици, с друго не съм видял да изпъкват. Отделно като дойде това хубаво време да сменя плазмата с LCD и се съберем да гледаме Ф1 ще разберете много бързо с брат ти за какво става въпрос.

 

абе като казахте картина в картина , тая опция има ли някакъв чалъм ? единия ни телевизор е филипс 42 , другият е самсунг 32 и нито на 1я нито на другия тая опция работи има го в менюто ама не мога да го пусна нещо

 

Василе ако си на Булсатком забрави за тази опция. Съкращението й е PIP, прегледай си по-отблизо техниката и упътването :bgrin:

 

Между другото в момента виждам в промоция ТОВА B). Явно вече започват да падат цените :devil

Link to comment
Share on other sites

Кеф цена няма. Ако имам пари и условия и 50" ще си взема. за стаята където ми трябва 40-ка е идеална. И ако имам парите ще си го купя.

 

V interes na istinata qvno ima cena kefa...shtom ne si si go kupil

 

Nishto ne sum kazal za ne-kupuvaneto na 52. Kef ti, kupuvash. Ideqta mi e, 4e ima dale4 po-dobri na4ini da se har4at pari ot 52 incha lcd pri polojenie, 4e ima 42 koeto e 2 puti po evtino. Posle zakvo bulgarina ne e spestoven...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...