Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ако се махнат вокалите става :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Минава ми през главата, че днес the highlight of the day беше разминаването ми с pazu по обяд пред гръцкото посолство. Картинката цял следобед ми е пред очите - race-кошницата с две бели ленти, самият pazu вътре с вид и стойка на шофиращ S63 AMG, със слънчеви очила в дъжда. Ако не се лъжа очилцата бяха в стил Сталоун в Кобра (но може и да греша). Просто с думи не може да се опише картинката :punk

 

Минава ми през главата и факта, че сме удушили кега за 5 дни, преди малко изгъргори милия... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Бахти, кви неща съм готов да направя за една жена....От 4 часа дялам една буца гипс, преплитайки викингски, прабългарски и келтски мотиви, бода си очите, даже чашата с бира ми е пълна(!) ...за няква пача...Ма кво да се прави, като съм мил и добричък/да бе да/...Добре, поне че е само приятелче...Иначе няма толкова п***утка да си плати за такъв подарък.

Link to comment
Share on other sites

Хора, изглежда ли ви подходяща музиката на Muse за реклама на парфюм на Dior?

 

Чи ко им на Muse? Една от любимите ми банди!
Link to comment
Share on other sites

race-кошницата с две бели ленти, самият pazu вътре с вид и стойка на шофиращ S63 AMG, със слънчеви очила в дъжда. Ако не се лъжа очилцата бяха в стил Сталоун в Кобра (но може и да греша). Просто с думи не може да се опише картинката :punk
И тия няколко думи стигат за да оглася стаята си със смях

bowdown.gifbowdown.gifbowdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Чи ко им на Muse? Една от любимите ми банди!

Те са си много готини и запомнящи се, идеята е, че хич не мога да ги възприема в реклама на скъп парфюм.

Както и да е, аз съм се запалила да изследвам реклами и хармонията в тях :)

Link to comment
Share on other sites

Те са си много готини и запомнящи се, идеята е, че хич не мога да ги възприема в реклама на скъп парфюм.

Както и да е, аз съм се запалила да изследвам реклами и хармонията в тях :)

 

В тоя ред на мисли най-жестоките реклами са тези на Кока Кола и Хайнекен. Другите само им дишат праха...

Link to comment
Share on other sites

В тоя ред на мисли най-жестоките реклами са тези на Кока Кола и Хайнекен. Другите само им дишат праха...

Има нещо вярно в това.

Link to comment
Share on other sites

Те са си много готини и запомнящи се, идеята е, че хич не мога да ги възприема в реклама на скъп парфюм.

Както и да е, аз съм се запалила да изследвам реклами и хармонията в тях :)

В 7 Pounds с Will Smith я има Feeling Good(тяхното изпълнение).
Link to comment
Share on other sites

Чамбао са невероятни.

 

Баце Миле ги отбира мнооого.

 

За Фейсбук.Ами няма какво да говоря, прочетете си общите условия за ползване на сайта, авторските права на публикациите в него и събирането на лична информация.

Link to comment
Share on other sites

прочетете си общите условия за ползване на сайта

 

 

Чукча не читател, чукча писател.

Link to comment
Share on other sites

В една друга тема стана дума за лазАрни принтери.

Идете в Технополис и вижте етикетите - на всички лазерни принтери пише "лазАрен принтер". Онзи ден ми направи впечатление и го посочих на консултанта, не били го забелязали досега :lol: . Отделно в рекламата на принтери Samsung и то на корицата на PC World до декември си го праскаха с А и никой не му прави впечатление. Ако имам време и настроение, ще ги наснимам и ще ги постна тук.

Такива ми ти работи.

Link to comment
Share on other sites

Те са си много готини и запомнящи се, идеята е, че хич не мога да ги възприема в реклама на скъп парфюм.

Както и да е, аз съм се запалила да изследвам реклами и хармонията в тях :)

Според мен е идеална песента защото замисли се скъпите парфюми, ето диор за пример, изразяват точно тва няква страст непотправеност и аромати които сякаш изживяваш а тази музика като е слушам точно към това ме навява...А пък и вземи рекламата на Стрейт ( е не е като диор) но музиката беше подобна но не помня на кой (говоря за оная реклама дето еднак ола в едно огледало се забива ).Пффф по тва време за кво ме карате да мисля :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен е идеална песента защото замисли се скъпите парфюми, ето диор за пример, изразяват точно тва няква страст непотправеност и аромати които сякаш изживяваш а тази музика като е слушам точно към това ме навява..

То хубаво непоДправеност и страст, ама колко мислиш са потенциалните клиентки на Диор, които са фенки на Muse? За мен (тук ще повторя) са твърде специфични за нещо толкова комерсиално. Ако все пак ще е реклама, бих ги възприела в реклама на кецове (примерно), и определено изборът им би ми направил добро впечатление. Натрапващо и неуместно ми е тук. А пък мъжките парфюми са съвсем друга работа :)

 

Ето още една реклама на Диор, този път на Pure Poison. Този аромат пък е толкова нежен, че никаква връзка не виждам с идеята (агресия, необузданост) в клипа. Те си знаят... :)

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам какво искаш да кажеш? Според мен музиката много добре си пасваше с клипа и привличаше вниманието. Много добре издържано беше (само че качеството му в youtube беше под всякаква критика). За мен клипа е колкото да привлече вниманието и да се зачудиш какво е това което рекламират а не да го пропуснеш покрай ушите и очите си като останалите реклами на перилни препарати и салами.

 

Пък и е парфюм това, ти какво очакваш да правят на клипа? Като искаш да спорим по темата не искаш ли и да поспорим колко подходящо име за парфюм е "чиста отрова" или "среднощна отрова"? И ти какви асоциации правиш между нежния аромат и чистата отрова?

Link to comment
Share on other sites

Преди да използва човек компютъра за "смешни" неща, трябва да пита... поне аз така го възприемам.

:dry:

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам какво искаш да кажеш? Според мен музиката много добре си пасваше с клипа и привличаше вниманието. Много добре издържано беше (само че качеството му в youtube беше под всякаква критика). За мен клипа е колкото да привлече вниманието и да се зачудиш какво е това което рекламират а не да го пропуснеш покрай ушите и очите си като останалите реклами на перилни препарати и салами.

 

Пък и е парфюм това, ти какво очакваш да правят на клипа? Като искаш да спорим по темата не искаш ли и да поспорим колко подходящо име за парфюм е "чиста отрова" или "среднощна отрова"? И ти какви асоциации правиш между нежния аромат и чистата отрова?

той ти го каза...не мисля че асоцяциацията трябва да е точна а да не говорим че аз не бих тругнал да се интересувам ако ще си взимам парфюма защо тази група пее...въпроса е да направи добро впечатление самата реклама както колегата спомена :)

Link to comment
Share on other sites

Всички искат максимална строгост при присъдите на Майкъл Шийлдс и Джон Пол Фрийман. И апелират да не ги връщаме по родните им места, защото ще бъдат помилвани.

И хоп - българин, замесен в наркотрафик. И всички започват да реват колко несправедливи били в Иран...

Link to comment
Share on other sites

Mile Kitic - Sampanjac - внимавай докато гледаш :lol:

 

За Сандра ли да внимава? :D

Виждам, че си ценител, затова специален поздрав за теб и за Хоста, който отдавна сме го установили, че хем разбира от сръбско, хем може да слуша Флойд!

 

http://www.youtube.com/watch?v=5QTPVwXgwIQ

Link to comment
Share on other sites

Всички искат максимална строгост при присъдите на Майкъл Шийлдс и Джон Пол Фрийман. И апелират да не ги връщаме по родните им места, защото ще бъдат помилвани.

И хоп - българин, замесен в наркотрафик. И всички започват да реват колко несправедливи били в Иран...

Мился че тази солидарност към която всички призовават е някак си фалшива...Който каквото е направил трябва да отговаря за него случаярт Шийлдс го доказва виновен ли е, да виновен е еми ще лежи кво да се прави както и българите на чужда земя трябва да отговарят за постъпките си (стига наистина да са верни обвиненията)

Link to comment
Share on other sites

Ей сега изгледах The Fast &the furious - Tokyo Drift 5.1 FullHD и съм на мнение, че всеки лев в качествено аудио и видео за вкъщи е добре похарчен.Просто преживяването е като в на кино( е нямам парички за 50-ка плазма ама :) ) само дето си си във вас.Супер са тия нови видео стандарти.

Link to comment
Share on other sites

абе незнам коя е най голяма плазма която се продава тука ама като бях последно в техномаркета след новот ПУ бях като детенце пред сладкарница имаше ебахти огромната плазма точно си бършех лигите когато приятелката ми ме накара да тръгване , беше вързана към система за домашно кино висок клас и даваха някакъв мач , така се бях "вкарал" във филма че очаквах всеки момент някой от играчите да ми подаде......

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...