Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ок... тази сутрин се събудих и осъзнах че не съм ФлюбИн. Тва е хубаво. Може би просто бях събрал много сексуална енергия. А от няколко дни не мога да намеря време да я освобождавам :D.

 

Друго което ми е в главата... Тази седмица имам 2 контролни и ще върнат още 4 контролни и класни. Очертават се общо 5-6 "хубави" оценки за предколедно настроение :).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ок... тази сутрин се събудих и осъзнах че не съм ФлюбИн. Тва е хубаво. Може би просто бях събрал много сексуална енергия. А от няколко дни не мога да намеря време да я освобождавам :D.

Следващият път, вместо да се чудиш, направо бягай към аптеката за вазелин - предпазва меката тъкан от слънце, вятър ... :P

Link to comment
Share on other sites

Гадняр! Аз с т'ва нещо си мажа напуканите устни... и като си представя другите хора к'во си мажат... направо гнус ме хваща. Сигурно за това кутийката винаги си я нося в мен, да не станат аварии...

 

Иначе... любовта не е толкова лошо нещо. Което не ми пречи да се радвам, че в последните две и половина години не ме е навествявала :)

Link to comment
Share on other sites

Ок... тази сутрин се събудих и осъзнах че не съм ФлюбИн. Тва е хубаво. Може би просто бях събрал много сексуална енергия. А от няколко дни не мога да намеря време да я освобождавам :D.

 

Утрото винаги е било по-мъдро хехе :)

Link to comment
Share on other sites

18 години ми трябваха, за да осъзная, че всъщност наистина имам любим цвят... :blink:

Колкото и да отричах да имам някакъв точно определен, който да ми харесва най-много... вчера се усетих че ужасно много неща около мен са с този цвят. И общо взето ужасно много неща на компютъра са ми такива... сега забелязах, че даже уинампа и флекс-тайпа съм ги направила такива...

 

Много ме бива в незабелязването на очевидни неща.

Link to comment
Share on other sites

айде и аз да не остана по-назад :P да си призная,че винаги съм си била на зелена вълна :lol: :love

и че мноо се изморих :zzz

Link to comment
Share on other sites

спи.ми.се-спи.ми.се-спи.ми.се-спи.ми.се-спи.ми.се-спи.ми.се-спи.ми.се-спи.ми.се...........

 

 

ауе тоя идиот, дето съм го писал при най-добрите си френдове и се знаем още от полуидиотчета, верно ли ще се жени?! they grow up so fast :cry

 

 

спи.ми.се-спи.ми.се-спи.ми.се-спи.ми.се-спи.ми.се-спи.ми.се-спи.ми.се-спи.ми.се........... :zzz :zzz :zzz

Link to comment
Share on other sites

ох,бях забравила колко много ме почупват,ама си припомних-nirvana all the way :punk

беше отдавна бе мамка му,от което се замислям,как слушаш еди кво си,в същия момент мислиш еди как си,спираш за известно време,а после пак го пускаш=спомняш си тогава-преди кво е било,обаче вече го чуваш по друг начин и ест мислиш по друг начин....ох омотах се нещо,ама няма се връщам да гледам,че ша се омотам още поече :bgrin:

ох и да говори ми сеееее,ама мноооо,на дълго и на широко за кво ли не,само да е с някой който е friendly :lol:

Link to comment
Share on other sites

в цялата ситуация се оказа, че няма с кой д асе напия... не че няма, ама или трябва на кръчма, или трябва да чакам до 12 часа да свърши работа... всички други са на даскало утре, на работа, а аз утре понеже съм айляк и искам да се напия. Варианта сам в къще не е удачен. Продължавам да търся алтерантиви...

 

EDIT: намерих! отивам! утре ще кажа какво ми е на главата :)

Link to comment
Share on other sites

Трябва да ходя да се снимам за паспорт, пък ме е страх, все едно ще ходя на зъболекар :(

Всъщност даже май предпочитам зъболекаря, по-приятно минава... удобен стол, добричка зъболекарка, която всеки път ме преглежда за 5 минути и ме гони :love

...и времето е гадно :cry :cry

ох, защо съм толкова нервна... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Moon Light какво толкова му има на снимането ? 30 секунди нагласяне и си готова поне при мен беше така .

Чуда се неска дали да пусна еврофутбол да си пробвам късмета .

Link to comment
Share on other sites

Moon Light какво толкова му има на снимането ? 30 секунди нагласяне и си готова поне при мен беше така .

Хах, при теб - да... аз последния път като се снимах, все нещо не ми харесваше и ми направиха цяла фотосесия... добре поне, че мога да си избирам :)

На другия ден като отидох, единият от фотографите като започна да се рови в апарата и "А... кой е снимал едно момиче... 8 пъти?!?! :blink: "

Тоя път дано стане до 3тия :P

 

 

:cry :cry :cry вкарах някакъв музикален вирус :angry1 като пусна уинампа и всичко става размазано и дървено... не трябва да ме пускат на компютъра :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Последния път като се снимах за фото - беше точно преди да замина да се записвам във СУ. Харесах си една физиономия в огледалото, застопорих си я на мутрата. Тоя фотограф се оказа пекан - хвана апарата, насочи го към мен и щракна! Нямаше ги половинчасовите нагласяния и прочее, през което време придобиват доволно отегчена физиономия, недай си боже да се опитвам да се усмихна... Та, поглеждам си аз снимката - не, не бяха торбички, бяха чанти ма МЕТРО под очите... Фотографа се оказа още по-пекан - отвори ми снимката на фотошопа и мац-мац - торбичките изчезнаха.. Ся ме е яд, че на тая снимка съм първи номер остриган и е неактуална...

Link to comment
Share on other sites

:cry :cry :cry вкарах някакъв музикален вирус :angry1 като пусна уинампа и всичко става размазано и дървено... не трябва да ме пускат на компютъра :cry :cry

 

Принципно последното ти твърдение важи за 99% от жените и аз те подкрепям напълно :D

Link to comment
Share on other sites

Принципно последното ти твърдение важи за 99% от жените и аз те подкрепям напълно :D
Още едно "ЗА"! От майка ми по-голям вирус нямааа!! Преинсталирал съм уиндоуса (още 98) след формат... Прибирам се вкъщи и майка ми ме посреща виновно на вратата "май направих нещо"... При което отивам и гледам - С-то ми се дефрагментира! Забравил съм да й кача Solitaire, при което в опитите си да го намери беше отворила освен това и скандиск, пейнт и още куп приложения, а дефрага го беше и стартирала :)
Link to comment
Share on other sites

Сега като си гледам снимката за книжката и просто ми се убива желанието да е постна тука във форума .

afx ква е тая спринцовка да не е от тия за имунизиране на коне ако иам троянски кон :)

Още едно "ЗА" подкрепям ги за жените и компютрите но мога и да прибавя и бащата , който пуска всичко друго но не и това което трябва .

Link to comment
Share on other sites

Отново един тъп адски тъп ден,та през главата ми минават само псувни.... :angry1 Не съм била така ядосана и вряща и кипяща скоро. :angry: :ph34r: Убива ми се :ph34r: :angry1

Link to comment
Share on other sites

Искам да е 21 към 2 часа сутринта , когато дойде Ерик Ентрена в Инфинити луд купон до зори накрая неможех да стъпвам и да вървя . От много време не се бях раздавал така в дискотека . Другия път мисля да е на РПО ( Рик Пиер Онийл майче така се пише ).

Link to comment
Share on other sites

Стабилно пиян пост:

Мразя ЕС!

Повече никога няма да пия, открих си особеността, когато съм пияна и определено не искам да я проявявам.

Sober forever... :)

П.С. брей, страхотно, даже като съм нетрезвена пиша грамотно :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...