Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Сигурно налита на бой :)

Де да беше това :)

 

И сигурно няма да искаш да я споделиш с нас :rolleyes: :D

Ти...вероятно можеше да имаш шанса да я видиш онзи път в Даяната, ако бяхме останали повече време...

Ами то минава на 3 етапа...

1 - особено весело

2 - пропускам, ама не защото е нещо, което не е за казване, а просто защото е глупаво

3 - може да ми се появи хълцавица по някое време...

 

...та да се похваля иначе - снимах се и оцелях! :) даже съм доволна.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Moon Light като каза странни раоти като се напиеш се сещам за един братовчед , който започва да киха . На едно изпраща се беше нахвърлял и като започна да киха 20мин по часовник много се смяхне но на него не му беше весело .

Започна делириума по рано тази година :)

Link to comment
Share on other sites

пия вече 3то уиски в нас на спокойствие отмарям след тежкият ден и си мисля как с всяка следваща глъдка се надъхвам да сложа новия кат и да отивам някъде да се веселя....

Link to comment
Share on other sites

All i want for Christmas...абе мамка му за ко нема сняг..? Дразня се на Коледа без сняг..не ща да пука сняг на моя рд чак :angry: ама кфото е ткоа..слънчева Коледа :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Нямам cardreader на т'ва РС иначе бих те подразнил със снимки от заснежения Южен Парк във София :)

 

А аз иначе съм доволно тъп... докарах си глупавото РС от София, само дето не взех кабел, да мога да си захравнам и монитора...

Link to comment
Share on other sites

наядох са кат прасе и доволно пийнах.спря ма факта че съм с наще...всъщност майка ми спря да ми налива и скри виното :lol:

Link to comment
Share on other sites

Deep dark Christmas depression :ph34r: :cry :cry

 

Нормално. Около Коледа всеки го наблягат едни такива гадни чувства и мисли... за минало, настояще, бъдеще... Споко ще се опраиш :).

 

Уфф... Не ми се спи... искам... да танцувам :)

Link to comment
Share on other sites

Deep dark Christmas depression :ph34r: :cry :cry

И... не се появява никой, който да ме извади от нея.

Щях да ти предложа да те повозя на шейната ама няма сняг :angry1

Седя и си мисля как може да ме убеди някой , че е Коледа като няма сняг . Коледа без сняг е като катаджия без палка . Много убита Коледа и тва е никво настроение нищо .

Link to comment
Share on other sites

...губя си времето в мисли,

имам ли нужда от тях?

екрана блести в мен

разказва за всеки от нас...

 

Весела Коледа на всички!

Link to comment
Share on other sites

Само по празниците и заради подаръците ли трябва да сме щастливи ?

Майната им на подаръците, хората са важни.

Обичайте се бе, мамка ви, стига с тея депресии, живота е един път.

Май тва исках да кажа....

Link to comment
Share on other sites

trqbva da zapo4na pak da si gledam ribki, be6e golqma zaribqvka

Link to comment
Share on other sites

аз пък си мисля,колко се радвам че е Коледа :love :wub: за първи път :love и да,за пореден път -чудеса се случват,само тряаа да си го пожелаеш ;) :wub: :love

Весела Коледа :)

Link to comment
Share on other sites

аз пък си мисля,колко се радвам че е Коледа :love :wub: за първи път :love и да,за пореден път -чудеса се случват,само тряаа да си го пожелаеш ;) :wub: :love

Весела Коледа :)

 

От три години все едно и също чудо си пожелавам, ама май липсват някви си 60 хиляди еврА :)

Link to comment
Share on other sites

Най-тъпата коледа. Сичко което можеше да са преебе са прееба :(

Аналогично ;)

Ама на мен ми е за първи път :unsure:

То това даже не е Коледа, не знам. Празничният дух явно е изветрял вече тази година.

Link to comment
Share on other sites

Ами донякъде е обяснимо. С тая лудница, която се наблюдава около нас. Когато излезеш да се разходиш вместо да се отпуснеш, ти се напрягаш от цялата психария, която е обхванала хората по празниците. Магазините са пълни до дупка, хората купуват всякакви безполезни неща, защото са заблудени, че цените едва ли не ще станат в евро след 5 дни. Онзи ден ходих да купя някои подаръци от Техномаркет и не знам как оцелях - беше такъв гъч, че не ми се говори. По улиците само задръствания, клаксони и нерви. Добре, че няма сняг защото тогава не ми се мисли какво щеше да е... Но спокойно, още малко остава и всичко ще си дойде на мястото. А вие не се сдухвайте, ами пийте по 1 голямо и всичко ще се оправи :laughing:

 

Иначе си мисля, че вече е време да си изключа телефоните и да се отпусна и аз с едно голямо пред телевизора, гледайки някой филм :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...