Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Радвам за новите скорости на ГГбит и след малко ще излизам да си купя дънки и нов кабел ,който свързва компа с уредбата ,защото някой скъса стария на нова година спъвайки се в него :D . Добре ,че уредбата е здрава поне :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Минава ми през главата, че току що направих 2555-я си пост :) Бат' якото число :]

 

Иначе за корем-супата - по новините чух, че няма да ни я забранят, но акциза за домашния алкохол си остава...

 

btw (ТЯ МИ СЕ ОБАДИИ !!)

Link to comment
Share on other sites

btw, why the f... убиха шкембе чорбата??

+ пачата се забраняват много са мазни и вредни ех Европейския съюз ще ни го начука ния сме за Източно Европейския не за Западно Европейския съюз . Яко беше на нова година сега се чудя как да си направя домашно кино с подръчни средства засега имам 1 уредба + 2 малки колонки мисля да намеря още 2 колонки и много кабел :)

Link to comment
Share on other sites

и шкембето и пачата долу :P как изобщо ги ядете тия гадории не знам :blink: :wacko:

оппа,вареното също :sick

Link to comment
Share on other sites

+ пачата се забраняват много са мазни и вредни ех Европейския съюз ще ни го начука ния сме за Източно Европейския не за Западно Европейския съюз . Яко беше на нова година сега се чудя как да си направя домашно кино с подръчни средства засега имам 1 уредба + 2 малки колонки мисля да намеря още 2 колонки и много кабел :)

А си гледат работата.На село кат заколим шопаро кой ша ма спре да си напрая шкембе чорба.Европейците могат да си гледат раотата в тфа отношение.И как щембе чорбата ша е вредна уе-тфа е най-яката маджа :punk (аз сички видове храни ги слагам под названието манджа :D )

Link to comment
Share on other sites

и шкембето и пачата долу :P как изобщо ги ядете тия гадории не знам :blink: :wacko:

оппа,вареното също :sick

Пача и аз не ям но шкембенце ах шкембенце с биричка елексир особено след кофти вечер

Нищо не разбираш Шкембе чорбата е елексир.. осбено с много чесън и люто.

Не случайно когато беше 10 най-изпитани метода за интрезняване люто и много осолено шкембе + бира беше първенеца .

asd аз в нас не съм си правил но в една тема набарах рецептата та може да го пробвам някой вечер :)

Link to comment
Share on other sites

А някой успя ли да запомни 10-те начина за изтрезняване?

На мен преди 2-3 дни ми казаха този, който беше на 1во място, обаче и него забравих...

Подред не ги помня

клин клин избива след кофти вечер да удариш бира или друг алкохол

кисело мляко и разни други химични методи

зелева чорба ( цвик )

бира

повръщане

сране

1-люто шкембе със бира тва беше на първо предаването се излъчи в навечерието на студентския празник гледай архива и ще го откриеш другите ги забравих

Link to comment
Share on other sites

Нищо не разбираш :P Шкембе чорбата е елексир.. осбено с много чесън и люто. :punk

 

Евала баце..знаеш кво да ядеш..(shakehands) :D Лелее бензина поскъпва мамоооо :angry:

Link to comment
Share on other sites

Евала баце..знаеш кво да ядеш..(shakehands) :D Лелее бензина поскъпва мамоооо :angry:

 

Е, за бенза се знаеше от много отдавна. Би трябвало да стане към 1.78 и да се закотви там поне до края на зимата :)

Link to comment
Share on other sites

Е, за бенза се знаеше от много отдавна. Би трябвало да стане към 1.78 и да се закотви там поне до края на зимата :)

То хубаво цените да са европейски.. ама не може ли и заплатите да са европейски :D Или .. май ще се наложи да работим като европейци първо.. пък тогава :P

 

Сега определено ще има един период в който на българите ще им е зор докато осъзнаят че за да има повечко парички .. трябва и повечко да се работи - нещо което не сме свикнали да правим все още :P

 

Изключение правят цените на мобилните услуги! На запад хората си приказват цял ден докато мобилните оператори се избиват в търсене на клиенти като ги зарибяват с последен модел Sony или Nokia само и само да се подпише едногодишен договор :)

 

Докато при нас - само се чистят складовете с разни измислени "промоции" като все още ни съдират кожите с някакви космически цени..

Link to comment
Share on other sites

То хубаво цените да са европейски.. ама не може ли и заплатите да са европейски :D Или .. май ще се наложи да работим като европейци първо.. пък тогава :P

 

Сега определено ще има един период в който на българите ще им е зор докато осъзнаят че за да има повечко парички .. трябва и повечко да се работи - нещо което не сме свикнали да правим все още :P

 

Изключение правят цените на мобилните услуги! На запад хората си приказват цял ден докато мобилните оператори се избиват в търсене на клиенти като ги зарибяват с последен модел Sony или Nokia само и само да се подпише едногодишен договор :)

 

Докато при нас - само се чистят складовете с разни измислени "промоции" като все още ни съдират кожите с някакви космически цени..

Айди ся . Как да не работим като европейци опа да верно те хората запразняват рано рано не на 31 да работиш до 4 часа или пък да си нощна много важно , че е нова година . Кво се иска да работим каот европейци можеби хубаво обурудване и не 12 часова смяна а 8 часова и не 20 лв надник на ден а 20 лв на час . Мисля , че това което каза беше за шега ама аз го приех малко по-навътре .

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата ,че вече всичко се води с ЕВРО.

Станахме евротехници, ще има много еврокурви и европедераси :tongue ,На колегата ми който 1.63 висок и е 120 кила му казах че вече е станал еврошопар, абе въобще ЕВРО звучи гордо :woot

Link to comment
Share on other sites

Айди ся . Как да не работим като европейци опа да верно те хората запразняват рано рано не на 31 да работиш до 4 часа или пък да си нощна много важно , че е нова година . Кво се иска да работим каот европейци можеби хубаво обурудване и не 12 часова смяна а 8 часова и не 20 лв надник на ден а 20 лв на час . Мисля , че това което каза беше за шега ама аз го приех малко по-навътре .

Ами .. да така е. И аз искам 20 лв на час ама.. няма :)

Link to comment
Share on other sites

Баси чука... от една дръпка само и кака ви Sandra вече ми пее на ушенце :love Обичам я тая жена.. дори повече от съфорумничките :devil

Link to comment
Share on other sites

Седа и са чуда... кво да права. 1:38 е а не ми се спи... ужасТ голям. :( Вдругиден съм на тъпото БЧК заради което още не мога да си подам документите за книжката. :angry: Как ша ми кажат да чакам 20 дена ве майна тва е нечовешко. Аз вече почти съм забраил да карам а ся тряя да чакам и още 20 дена докато ми стане книжката.. тва са си 40 дена без да се кача на кола :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Седа и са чуда... кво да права. 1:38 е а не ми се спи... ужасТ голям. :( Вдругиден съм на тъпото БЧК заради което още не мога да си подам документите за книжката. :angry: Как ша ми кажат да чакам 20 дена ве майна тва е нечовешко. Аз вече почти съм забраил да карам а ся тряя да чакам и още 20 дена докато ми стане книжката.. тва са си 40 дена без да се кача на кола :angry: :angry: :angry:

Кой те е лъгал , че не може аз докато карах курсовете се наложи да карам из града + малко селска практика и става работата . Аз на 18 си я чакам като топъл хляб само се чуда дали само като покажа талона ще ми я дадат или май ще трябва да търся и някво лисче което ми бяха дали :blink:

Link to comment
Share on other sites

Искам тоя младеж :love :laughing: :lol:

този :lol:

 

Обърнете внимание на ника xD.

Тоя пич ме разби от смях... :laughing:

Като гледам си пада по модата

1-во модерно е да си гей и тои е

2-ро модерно е да се друсаш а като му гледам ник той се горедее с това

Link to comment
Share on other sites

Така като го гледам освен , че е педалск* наркоман ме навежда на мисълта , че ще има и кинти . То тия прически тия гелове , пяни там изправяни разни му други щуротии си искат кинти пък и да си наркоман в наши дни не е лесно пак се искат кинти камоли ако е на това което пише там . И все пак всеки с вкуса си и аз искам жена 200/120/130 за да ме пази :)

Link to comment
Share on other sites

Аз тоя младеж току що си го сложих на първо място в списъка с "хора,с които бих се сбил".Честна дума, обикновените кичетата/тип -циганин от началото на 90-те/ ги преглъщам,ама такива изгъзици много ми бъркат отзад.

 

И си подпалих ръката с едно zippo :angry1

Link to comment
Share on other sites

Тоя заслужава една бойна дружина негри. За да се осефери малко и да се от каже от гейството. Бах го в уруда. Или може да си направи услуга и сам да си забие мотика в кухата глава :punk

Мисля ,че ще е достатъчно просто някой да му прати на линк в флиртчето тази тема от форума и да прочете последните 20 мнения :punk :ghost

Може да се оправи , кой знае :lol:

Link to comment
Share on other sites

пича е звезда не дейте така,пратих го на всеки който мога ,после и те така и ехеееее :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Бащата си вари тютюн над камината и в половината апартамент се разнася миризма на прясно събути мъжки чорапки... та си мисля - дано до утре да изветрее, че ще взема да свикна :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...