Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

"Ще ти докажа, че не всички мъже скорпиони са ужасни!!!" :santa:

 

Mwahah, успех! ;) :ghost

Ей, ся ш'са обиждаме ли?! Аз примерно съм прекрасен, висок, красив, умен, интелигентен, скромен се подразбира, разбира се, това, че съм малко мнителен, ужасно критичен, понякога доста хаплив, както и изменчиво-променливия ми характер, мисля, че са незначителни неща...

 

Иначе тази нова година ще е първата, която ще посрещна съвсем сам и причината за това е личен избор... нещо не ми е много празнично и не ща да се вра в някоя шумна компания... Снощи компания от 4 човека освен мен ми беше задушаваща... не знам к'во ми става..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Бахти, възможно ли е да е възможно за една година да ми се случат толкова неща, колкото не ми се бяха случили през целия ми живот? Не искам да спира...

Link to comment
Share on other sites

Ааах,без депресивни мисли преди НГ ,млади хора сте,гледайте напред,а не назад и не му мислете много,квото трябва да стане-ще стане

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер се ВЗРИВЯВАМ!!! (party)

 

О шкембе, ти елексир от рая,

с вълшебен чеснов плам,

ний те преглъщаме в омая,

о, шкембенце, сутринта.

Твоя светъл чар споява

туй що махмурлука дели,

братя всички люде стават,

щом шкембенце хапнеш ти!

Link to comment
Share on other sites

Бахти, възможно ли е да е възможно за една година да ми се случат толкова неща, колкото не ми се бяха случили през целия ми живот? Не искам да спира...

 

И на мен... и аз... :devil

 

 

Само аз ли отслабвам по празниците? :huh: :ghost

 

И аз... :) макар, че се опитвам всъщност да качвам килограми!

 

Не се стресирай! :) Хапвай доволно - до сега никой не е отслабнал от доволно охранване!

 

 

 

 

:) Нямам търпение да свършват празниците, за да ходя на работа пак! :D

 

Ей, ся ш'са обиждаме ли?! Аз примерно съм прекрасен, висок, красив, умен, интелигентен, скромен се подразбира, разбира се, това, че съм малко мнителен, ужасно критичен, понякога доста хаплив, както и изменчиво-променливия ми характер, мисля, че са незначителни неща...

 

Иначе тази нова година ще е първата, която ще посрещна съвсем сам и причината за това е личен избор... нещо не ми е много празнично и не ща да се вра в някоя шумна компания... Снощи компания от 4 човека освен мен ми беше задушаваща... не знам к'во ми става..

 

 

Хаха... в продължение на години, докато бях в университета по Коледа и Нова Година само аз си оставах в общежитието и си празнувах сам, гледах South Park и си лягах рано.

 

Много е яко! :) Перфектно усилва чувствата ти, че си пълен загубеняк и за нищо не ставаш и че живота няма смисъл и т.н. Изобщо, ако имаш нужда от депресия - Коледните празници са перфектния момент да започнеш!

Link to comment
Share on other sites

стига тези депресии яж пии носи си новите дрехи защото живота е само миг

така че по весело :punk :) :beerchug ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА

аз лично ще пробвам какво произвежда завод Пещера в град Пещера

Link to comment
Share on other sites

Аз също бих искала да съм сама утре вечер, но странното е, че нямам такава възможност... искам свобода. ИСКАМ СВОБОДА! :cry
Свобода за българските копчета в... България :]
Хаха... в продължение на години, докато бях в университета по Коледа и Нова Година само аз си оставах в общежитието и си празнувах сам, гледах South Park и си лягах рано.

 

Много е яко! :) Перфектно усилва чувствата ти, че си пълен загубеняк и за нищо не ставаш и че живота няма смисъл и т.н. Изобщо, ако имаш нужда от депресия - Коледните празници са перфектния момент да започнеш!

Чувството, че съм загубеняк и т.н. вече рядко се зараждат, други демони искам да посрещна сам на 31-ви...

 

Редакция: В момента ми се ще през главата ми да мине куршум...

 

П.П. Ся кой излезна emo kid в края на крайщата...

Link to comment
Share on other sites

Редакция: В момента ми се ще през главата ми да мине куршум...

 

П.П. Ся кой излезна emo kid в края на крайщата...

Вчера майка ми ме обяви за някакво emo :ph34r: Напълно неоснователно!

Че аз съм най-щастливият човек на планетата, как :woot

 

Бтв... вероятно не всички скорпиони са гадни... аз съм ужасна :(

Link to comment
Share on other sites

Вчера майка ми ме обяви за някакво emo :ph34r: Напълно неоснователно!

Че аз съм най-щастливият човек на планетата, как :woot

 

Бтв... вероятно не всички скорпиони са гадни... аз съм ужасна :(

 

Ти пък кво се оплакваш. Около теб има легиони от готЯни левенти, всичките са ти фенове. Кво си толкова нещастна.

 

П.П. Споко всички знаем че не си емо, а Галя :).

Link to comment
Share on other sites

Ти пък кво се оплакваш. Около теб има легиони от готЯни левенти, всичките са ти фенове. Кво си толкова нещастна.

Гадно е някой да прави толкова мили неща заради теб, че да имаш чувството, че ти се късат вътрешностите, задето трябва да го отрежеш :(

Иначе не се оплаквам, много съм си щастлива даже. Последната седмица ми беше много шеметна :P

Link to comment
Share on other sites

Много е яко! :) Перфектно усилва чувствата ти, че си пълен загубеняк и за нищо не ставаш и че живота няма смисъл и т.н. Изобщо, ако имаш нужда от депресия - Коледните празници са перфектния момент да започнеш!

 

 

А когато ги започнеш те дълбаят от вътре и се питаш "Дали най-накрая не реша мъките си по бърз и безболезнен начин" в този момент грабваш протмонето си от прашасалия скрин в предверито на едностаиния ти апартамент /която стая е заета от прекрасния ти чисто нов настолен комп свързан с десетки километри кабели/ и излизаш на вън. Слизаики по стълбите се замисляш на къде да поемеш. И ето че след 5 минути си отново в къщи с бутилка евтин алкохол /най-вероятно 1 литър ракия за 2.50 лв. от местния хоремак/ седнал пред компа и се наливаш пред прелестните гърди на Джена Джеймсън. :D

 

П.П. Като не се изключва и ядене на чипс / по възможност червен и лютив за да ти е още по гадно /

Link to comment
Share on other sites

Какво ми минаа през главата? То мина. Ново начало. Крайно време е да порасна. Сбогом стари навици, сбогом глуаци, които ме тормозят, сбогом стари любови, сбогом мързел. Добро утро, Иване.. :)

Link to comment
Share on other sites

Тамън се прибрах не ме оставиха да спя цяла нощ криво ми е две не виждам изсулих пияното и се надявам да се пооправя след малко много едини артиса и ми е мъчно за това и като за сифте нова година нямаше поражения обаче си ми беше малко тъпо ...

Link to comment
Share on other sites

Ся се събудих... Спах малко... но от сърце :P.

Link to comment
Share on other sites

Преди малко се пребирам главата ме боли неописуемо много имам чуството, че след малко ще експлодира,:blowup: ама кой ме караше да пия ония "коктейли" снощи.:nugget:

 

П.С..Честита 2007 година на абсолютно всички в форума дано всичките ви мечти станат реалност и имате прекрасен живот. :happy::P :rolleyes:

П.С.2Life is good B) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Току що ставам и започват да ми се въртят едни мътни мисли из главата. Най - интересна е може би мисълта да си купя гилотина и следващата нова година да си резна грацмула преди да съм го напълнил с огнена вода. Все още съм под въздействието на нещо странно.

:punk Ако направя така и мисля че ще стигна до Луната.

Link to comment
Share on other sites

Леееелееее пълна лудница беше тая нова година.Малко кофти емоции заради някои гъзарски, чалгарски, пияни типове, ама нямаше ексцесии.Абе мн яко :)

 

ЧНГ преди сичко :)

Link to comment
Share on other sites

Минаа ми през главата,че тая нова година беше най-яката която съм изкарвал някога :punk :)

 

И ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ :)

Link to comment
Share on other sites

случи се нещо странно... тая нова година не се напих... беше весело, яко си иазкарах, ама си бях напълно трезвен :( нищо, ще наваксвам. ЧНГ на всички!

 

ъъъъ кви нови скорости???

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...