Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Минава ми през главата, че тези празници за никой не са били празници. Всички около мен, дори и във форума тук хората се оплакват, че са в супер тъпо настроение и няма какво да правят. Какво става с всички ? Защо е толкова тъпо тези дни ? Колкото и странно да звучи на даскало си е по-голям айляк, отколкото цял ден да седя пред компа и вечерта да изляза, то от седенето в нас аз вече никакво настроение нямам :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

абе айде стига вече бе,празниците бяха супер,продължаа сичко да е супер,като ви е толкова криво-явно има за кво,седнете и си помислете,стига само сте ревали тука :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ауе защо винаги някой недоброжелател(майка ми в случaя) сяка Нова година ми преебава плановете и в последния момент са чуда къде да са намъкна да празнувам.Хубаво си се бях уредил с братчеда,на Върховръх,4 дена празник,без телевизия,само ядини и пийни ама нееее-няма да са хой.Пак съм късметлия,че ма поканиха в Сопот на купон та ша са размажим again :devil :punk :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хари Потър действа на нивото, на което средностатистическият зрител/читател или една жена смятат, че действа Властелинът на Пръстените (във формата и на двете на книга или филм)

Link to comment
Share on other sites

Че майка ми е супер кухо парче :).

 

Ако майка ми беше поне на 5% от това, което е баща ми щеше да я причисля към графата "почти готини хора".

Link to comment
Share on other sites

Един душ , един филм , един сън разстояните до посрещането на новата европейска година ( за мен си е същатата ама като са рекли нека е европейска )

Мисля си , че на следващотото събиране ( дано да има такова ) на форума мисля да се замъкна .

Link to comment
Share on other sites

През главата ми минава непривлекателната мисъл, че ша карам нова година вкъщи и че не трябва да се шегуваме с това, щото е някакси реално в един момент ... прекалено реално ... :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Мисля си , че на следващотото събиране ( дано да има такова ) на форума мисля да се замъкна .

И аз така си мисля.

 

През главата ми минава непривлекателната мисъл, че ша карам нова година вкъщи и че не трябва да се шегуваме с това, щото е някакси реално в един момент ... прекалено реално ... :sayjin

И аз ще я карам вкъщи, с приятеля ми. Няма да ни е никак лошо, само че ще си легнем в 21h.

Link to comment
Share on other sites

И аз така си мисля.

И аз ще я карам вкъщи, с приятеля ми. Няма да ни е никак лошо, само че ще си легнем в 21h.

Не , че съм суеверен ама ми казаха , че ако праиш с*кс на нова година после цяла година няма да ти върви . Миналата си имах приятелка прекарахме си добре ама някой месец след това се разделихме и досега все нещо куцаше та си мисля тази година да прескоча . Не , нямам и познати на които не им се случи това ама аз да съм си сигурен ще прескоча тази част тази година.

Link to comment
Share on other sites

През главата ми минава непривлекателната мисъл, че ша карам нова година вкъщи и че не трябва да се шегуваме с това, щото е някакси реално в един момент ... прекалено реално ... :sayjin

 

И при мен се очертава нещо такова. От 4 възможни плана за прекарване на НГ всичко се провали. Остана само вариант да ходя в Асеновград, ама майка ми се напраи на г*з ( защо ли направи... ), впоследствие и там организацията се провали. Всеки е с мама и тати X_X !!!

И сега с още един се чудим кво да правим за НГ... :-\ Дали ще има някъде места... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И аз така си мисля.

И аз ще я карам вкъщи, с приятеля ми. Няма да ни е никак лошо, само че ще си легнем в 21h.

 

Е да де то освен да ви е лошо. Като си легнете в 21 чеса и до 12 яко.....крати, шах едно друго. И после купон пак :)

Link to comment
Share on other sites

Е да де то освен да ви е лошо. Като си легнете в 21 чеса и до 12 яко.....крати, шах едно друго. И после купон пак :)

Хахахаха :love :wub: :love :blush:

Аз така или иначе съм обещала една Снежанка, така че... :D Все ще изкараме до 12.... :P

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха :love :wub: :love :blush:

Аз така или иначе съм обещала една Снежанка, така че... :D Все ще изкараме до 12.... :P

Е то щом замириса на Снежанки и се появи на хоризонта работата сериозна и дядо Коледа се мярка само джуджета липсват :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Е то щом замириса на Снежанки и се появи на хоризонта работата сериозна и дядо Коледа се мярка само джуджета липсват :rolleyes:

Това като предложение ли да го разбирам?... :D :P :woot :zzz ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Малките бели джуджета :laughing: :lol: :laughing: ...

Link to comment
Share on other sites

Това като предложение ли да го разбирам?... :D :P :woot :zzz ;) :D

Принципно не :P но кой знай :devil

 

Малките бели джуджета ...

ти ги изкара пингвини бре батко :)

Ау време е за лягане , че тежките дни намирисват вече .

Link to comment
Share on other sites

Принципно не :P но кой знай :devil

ти ги изкара пингвини бре батко :)

Ау време е за лягане , че тежките дни намирисват вече .

На мен ми намирисва на прясно печени свински пържолки и уши :love .Мдаа утре шопаро е под ножа.Винце,ракийка,пържолки и пянски песни.Обещавам че ша запиша една и ша ви я кача да видите каф певец е дядо ми :D

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха :love :wub: :love :blush:

Аз така или иначе съм обещала една Снежанка, така че... :D Все ще изкараме до 12.... :P

 

Абе чудя се и аз къде да се засиля да ходя, че и на мен снежанки да ми обещават. Кафа от елена Рудолф :lol: :lol: :devil :woot

 

 

 

Това като предложение ли да го разбирам?... :D :P :woot :zzz ;) :D

 

Твърдо ДА :devil :zzz

Link to comment
Share on other sites

"Ще ти докажа, че не всички мъже скорпиони са ужасни!!!" :santa:

 

Mwahah, успех! ;) :ghost

кво успех,аз го видях тва чудо доста от близо ,не е кат да е невъзможно,искат се само малко поече нерви :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че дадох 300+ лв за компа и сега установявам, че захранването е калпаво и трябва да дам още 100+. Мразя го!!! Но пак си знам, че ще ги дам... :cry

Link to comment
Share on other sites

Защо винаги трябва нещо да се прецака в последния момент . Осъмвам и разбирам , че едната кола е развалена и ся ще пътуваме с 2 няма да можем да вземем 2 уредби май само една няма да има място . А е ужас баш последния момент и всеки ще започне да мрънка и да се кара !!!!! Писна ми !

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...