Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Bear McCreary :punk Гениален композитор. Да направиш кавър на Джими Хендрикс, който да е с пъти по-добър от оригинала... respect.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
П.С. Айде, моля-моля със сарказмите по Coldplay! Chris Martin saved my life навремето, когато си търсих смисъла на живота.

 

Крис Мартин едно време, Ено след време, когато всички се борим с критическата :P

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата в момента 4400 (много хубав сериал) и някакви "уйфи" картинки , които ми пратиха днес ... занимавам се да им угаждам на хората .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това ли ти минава през главата ... даже грешно ти е минало и заминало , но карай вече .

п.п. Нарочно си го написал така и не мога да схвана за какво .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

I are ninja... :punk
Нарочно си го написал така и не мога да схвана за какво . :laughing:

А на мен ми минава през главата, че или Xciter е пиян... :P ...или това ще да е някакъв квартален лондонски диалект... :laughing:

...или просто там така си подканят нинджите - "Ай'...аре бе...нинджа!" :lol:

Link to comment
Share on other sites

I ARE NINJA!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

DJ Wonder 9-February 08 173 29 9.21%

clio 22-January 08 77 7 2.22%

Top 10 posters...

 

DJ Wonder, доста народ ти го каза, но се чувствам длъжен и аз да го направя : Не се чувствай задължен, да се изкажеш компетентно във всяка тема! Не си! Поспри се малко, ако искаш да останеш във форума...

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че DJ Wonder е втори акаунт на lil_stenly. Абсолютно същите безсмислени, наврени навсякъде в опит за оригиналност и привличане на внимание, "мнения".

 

 

PS Ай ем визъл

Link to comment
Share on other sites

Както бях казал страдам от разчетворение на личността , но на всякъде използвам само този акаунт и по всички сайтове съм си регнат с този ник .

Просто си изказвам мнения , ако бъркам някъде то ще се знае .

И няма нищо общо между постовете на онзи човечец и мойте ... обиждаш ме малко .

п.п. Вярно , много спам става от мен от няколко седмици на сам и това е защото се мъча да откажа цигарите или лудост ме хваща с няколко думи .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Неделя сутрин.

Чаша горещо кафе със кондензирана сметана и 2/3 цигари. а ако добавя и малко кола направо ще е супер. Но от доста време не съм си пил сутришното кафе спокоино, е сега го правя.

Link to comment
Share on other sites

Мдаа... HATE... He is missed...

 

Редакция: Минава ми през главата, че DJ Плондер започва да лази и по моите нерви... Тоя е по-зле и от Галчето..

Link to comment
Share on other sites

... обиждаш ме малко.
Явно губя форма.

 

И ДА, постовете са ви един дол дренки, без изключение. Дори този ти пост го доказва ;)

Link to comment
Share on other sites

img0477yu5.th.jpg

Ето това ми минава през главата...

 

Чия е протегнатата ръка, в комбинация от 5 пръста с преобладаващ среден?

 

 

П.С. Мите(HATE) другата седмица в петък те искам на линия!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Мисля си за почивка. Мисля си за парите, нужни за почивка. Мисля си за парите, които ще изгубя (няма да спечеля), докато съм на почивка. Много става. На кой му трябват почивки :)

Link to comment
Share on other sites

А някой знае ли какво прави Shade :)

Расте...вече е качил още 10 санта. :lol:

 

П.П. А относно наш'то МС - вчера chicatillo го озапти с малко мод-режим, че както се беше засилил....само за няколко часа преброих 35 поста във всички възможни теми, дето се сетите...и това - под мод-режим....а ако не беше...това последното е "странна" мисъл в тон със заглавието на темата....или май по-скоро "страшна". :P

Link to comment
Share on other sites

Шейк от пасирани ягоди, ванилов сладолед и мляко е нещо мноооого прекрасно :)

Утре имам рожден ден и изпит...иска ми се да не вали...

Link to comment
Share on other sites

П.П. А относно наш'то МС - вчера chicatillo го озапти с малко мод-режим, че както се беше засилил....само за няколко часа преброих 35 поста във всички възможни теми, дето се сетите...и това - под мод-режим....а ако не беше...това последното е "странна" мисъл в тон със заглавието на темата....или май по-скоро "страшна". :P

 

Аз тъкмо щях да пиша мнение, че Вондер го няма, взех да се притеснявам за тва момче :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

П.П. А относно наш'то МС - вчера chicatillo го озапти с малко мод-режим, че както се беше засилил....само за няколко часа преброих 35 поста във всички възможни теми, дето се сетите...и това - под мод-режим....а ако не беше...

Нищо не разбирате вие, дори форумът беше решил да игнорира сложения от мен mod preview и да отстъпи пред напиращото му желание да сподели мъдростта си с неуките user-и. Сега чакаме само портите на ада да се отворят и идилията ще е е пълна.

 

Аз тъкмо щях да пиша мнение, че Вондер го няма, взех да се притеснявам за тва момче :lol: :lol: :lol:

А, тук е, но ние пазим бисерите за избрани погледи, за да не загубите разсъдъка си след всички тези емоционално наситени и общочовешки истини, които той изрече :>

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...