Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Tъкмо застъпвам поредното дежурство и се чудя дали някои от колегите ми няма да мине с желанието да ме смени. Да ми каже хаиде отиваи си почиваи, виж се с жена си и така. Ама това по скоро е мечта.

Иначе пак започвам с бирата от рано сутринта.

Link to comment
Share on other sites

Tъкмо застъпвам поредното дежурство и се чудя дали някои от колегите ми няма да мине с желанието да ме смени. Да ми каже хаиде отиваи си почиваи, виж се с жена си и така. Ама това по скоро е мечта.

Иначе пак започвам с бирата от рано сутринта.

 

Rano sutrin vika :P To si e napravo obed ve4e :P Sutrin e do 9 i 30 :D Ujas. Pone e petyk :)

Link to comment
Share on other sites

Rano sutrin vika :P To si e napravo obed ve4e :P Sutrin e do 9 i 30 :D Ujas. Pone e petyk :)

 

 

Е за мен е рано. А петъкът е твои, ще се поразкършиш тази вечер някаде може би.

А аз ще си следя машините и ще се наливам с бира. Пак нещо хубаво де сам съм има бира нека е петък.

Аз утре вечер ще поразкърша някаде с жена ми, че не сме излизали вече 3 седмици и направо съм луднал.

Иначе от мен :beerchug на всички.

Link to comment
Share on other sites

Е за мен е рано. А петъкът е твои, ще се поразкършиш тази вечер някаде може би.

А аз ще си следя машините и ще се наливам с бира. Пак нещо хубаво де сам съм има бира нека е петък.

Аз утре вечер ще поразкърша някаде с жена ми, че не сме излизали вече 3 седмици и направо съм луднал.

Иначе от мен :beerchug на всички.

 

A 6a se razkyr6a. Utre trqbva da stavam v 6 i 30 da si hva6tam vlaka za Pld. Ina4e utre ve4er opredeleno 6te se pie bira nqkyde :P

Link to comment
Share on other sites

Днес е началото на така наречените почивни дни в които има по малко почивка от работните :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Днес е началото на така наречените почивни дни в които има по малко почивка от работните :laughing:

 

 

Кои за каквото си заслужил, или кои както си го направи. :D

Но според мен трябва да се съчетава полезното с приятното дори и понякога да не ни се иска.

Link to comment
Share on other sites

Какво толкова намират американците в peanut butter & jelly?!? Аз съм "за" всякакви хранителни експерименти, но тази комбинация е просто неприемлива.

Link to comment
Share on other sites

Хората кучета и хлебарки ядат ти на едно фъстъчено масло се учудваш. Различни хора- различни вкусове

Link to comment
Share on other sites

ЙЕС! ЙЕС! ЙЕЕЕ!

След цял ден борба с конзолата на Mac OS X, най-накрая успях да сменя потребителската парола на... <пиийп>, да де, клиентката, която не я знаеше...

И сега започва интересното... Стискайте палци!

 

Редакция: Нееееее... шибаната инсталация на Windows... всяка фибра от тялото ми простестира срещу този престъпен акт :(

Link to comment
Share on other sites

ЙЕС! ЙЕС! ЙЕЕЕ!

След цял ден борба с конзолата на Mac OS X, най-накрая успях да сменя потребителската парола на... <пиийп>, да де, клиентката, която не я знаеше...

И сега започва интересното... Стискайте палци!

 

Редакция: Нееееее... шибаната инсталация на Windows... всяка фибра от тялото ми простестира срещу този престъпен акт :(

 

Abe izlyjiq ne6to tam. Kaji i "Windows zasi4a, 4e tova e Mcbook Air i ne iska da se instalira" :lol: Primerno. Bydi kreativen.

Link to comment
Share on other sites

В момента правя последните стъпи по инсталацията на Windows XP на Macbook Air...

Изпитвам смесени чувства, няма го усещането, че правя правилното нещо... Лошото са драйвърите :)

 

Хамстере, това, което го предлагаш е деструктивно, не е креативно...

Link to comment
Share on other sites

Какво толкова намират американците в peanut butter & jelly?!? Аз съм "за" всякакви хранителни експерименти, но тази комбинация е просто неприемлива.

 

 

Ооо, батьооо... аз от скоро открих за себе си фъстъченото масло и ся само ми дай бурканче и ми глей сеира... много яко, много! Който го е изобретил туй паметник тряя... все едно ядеш стъфъци, ама на паста :)

 

виж комбинирано с нещо друго - не знам... по- си ми харесва натюр като си е само то. не си преставям какво би се комбинирало със стъфъчено масло... иначе се сещам за класически комбинациики - халва+масло... масло+лютеница... лютеничка+сиренце... пирфектну...

Link to comment
Share on other sites

Ооо, батьооо... аз от скоро открих за себе си фъстъченото масло и ся само ми дай бурканче и ми глей сеира... много яко, много! Който го е изобретил туй паметник тряя... все едно ядеш стъфъци, ама на паста :)

 

виж комбинирано с нещо друго - не знам... по- си ми харесва натюр като си е само то. не си преставям какво би се комбинирало със стъфъчено масло... иначе се сещам за класически комбинациики - халва+масло... масло+лютеница... лютеничка+сиренце... пирфектну...

 

Men mnogo me kefi banan sys sirene. Nqkaksi stra6no dobre mi passvat vkusovete :P

 

Edit: Tuka v Sf kva gradu6ka praska maliiiiiiiiiii

Link to comment
Share on other sites

един ден до европейското :music

 

 

Честно да си кажа го чакам с нетърпение, понеже ще имам компания на бирата по време на дежурствата ми.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...