Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Grimjaur, абе откакто вчера си поустна снимката се чудя...мноо ми приличаш на Павката от биг бр. 3 май беше. А?

Въх...опазил го там който трябва, че да прилича на Павката :)

Link to comment
Share on other sites

мноо ми приличаш на Павката от биг бр. 3 май беше. А?

Кой е тоя, дето прилича на мене?Аз Б.Б. не гледам.Ама сигур е грозник и идиот.За разлика от мен.Аз съм грозник и идиот със огромно его :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дееба ушеви, дееба...Втора проверка за 2 дни.

ПО здрав за ченгетата - Кокоша глава - Всички ченгета са копелета.

 

Edit:Трета!!! A.C.A.B(All Cops Are Bastards)

 

Наско тоя пост в уголемен и болднат вариант да го пратиш на Карамана - ще ти се изкефи

Иначе нямаш право да се чудиш защо те проверяват

 

Каза човекът, който ходи с розова шапка-прасе по главната O_o.

Каза човекът, който върви с 4 ножа, въже 10 метра и 2 книги за взривни вещества в раничката си :D.

 

хахахахахах - а.к.а КАЗАХА ГОТИНИТЕ ПИЧОВЕ - ти имаш мноооого да ги настигаш

 

---------------------------

 

Тука слагам един линк дето май няма да го видят иначе споменатите в него: ХОП

Link to comment
Share on other sites

Тука слагам един линк дето май няма да го видят иначе споменатите в него: ХОП

 

Ами трябва да се организираме.

Link to comment
Share on other sites

Нарочно Наско не съм споменал дата

 

Но постопли ли се времето (неизбежно) ще се организираме и ще го направим

 

Поне за 5 от списъка съм бетон сигурен че ще са там, което обуславя безусловно твърдостта на моето решение - или - шъ съ напийм ку щйе и 5 да сме!!!!

Link to comment
Share on other sites

Оф, аз са напих тая вечер...Ама, времето застудява.Нищо де...като стане време ще направя по възможностите си да дойда.Лека, аз отивам да спя, че след 6 часа съм на работа...Пак..

Link to comment
Share on other sites

Но постопли ли се времето (неизбежно)

Кога-а-а!?!???? :cry

*бр-р-р-р-р.~*хула-хула*~.бр-р-р-р-р*

Link to comment
Share on other sites

Кога-а-а!?!???? :cry

*бр-р-р-р-р.~*хула-хула*~.бр-р-р-р-р*

След няколко месеца :)

Тази сутрин спиртния ми термометър показваше 2 градуса :punk

Ще ни се връща за миналата зима, дето я отложиха.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че този форум определено доста опустя! Преди се пръкваха на ден по 5 теми в Тя и Той и по 10 в Оthers, а сега - 0. А и пишат не повече от 10 човека така или иначе. Някой има ли представа на какво се дължи това?

Link to comment
Share on other sites

А и пишат не повече от 10 човека така или иначе. Някой има ли представа на какво се дължи това?

Ami mega-spamerite kato mene ne davat na drugite dumata.Ili prosto horata ne im e do forum.Az prosto tuka se razsejwam po wreme na rabota.

Link to comment
Share on other sites

Защо е студено?!'що на лекциите по ИБДП е тооооолкова скучно?!Защот ме мързи?!Що ми се спи...ей такива неща ми минават през главата.

Link to comment
Share on other sites

Дам, и на мен ми направи впечатление. Ще взема да го чуя тоя нов албум най-накрая...

 

 

Ако продължава така, това ще е първият ден от повече от година насам, в който не съм правил НИЩО, докато съм на работа...като е много зор е неприятно, ама като е пълно мъртвило си е направо ужаст!

Link to comment
Share on other sites

Аз лично намирам албума за смесица от последните два - Hail to the Thief и Amnesiac. Аз лично много дълго не харесвах и двата. Но като цяло... да, май само на теб :P

Link to comment
Share on other sites

Тя музиката си е до състоянието, в което се намираш...

Ако бях чула някое от парчетата, бих го определила като подобно на самостоятелния албум на г-н Йорк. Ама разликата е, че него го харесвам, а пък новия на Рейдиохед нещо ми се изплъзва.

Link to comment
Share on other sites

Eee, second life, на Том Йорк соло-албума е много по-слаб от In Rainbows! Там нещата са малко прекалено опростени музикално, мелодиите, макар да са приятни, на места са твърде елементарни, електрониката е малко наивно изпълнена, няма толкова китари.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...