Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

е сега вече окончателно могат да забравят,че работя!оставиха ме сама с форума:)а мен така да ме мързи и само магарии да са ми в тиквата

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
През главата ми минава новият Radiohead :P

 

Ивох мари майчинко! Има нов албум ли? Ония ден слушах RH в рейса и мислех, че е време за нов албум и ей на! Супер! \o/

Link to comment
Share on other sites

Че аз какво казах по-горе, бе гяволе рунтав? :lol:

Да ти е сладко :)

хихихи :D

Аз даже и не знаех, че човекът е бил наказан! Но си прав - просто трябваше и официално мнение на някой от екипа ;) за това писах ./flex

Link to comment
Share on other sites

Дето се вика: приятелството си е приятелство, а сиренето е с пари.

Днес се получи много смешна ситуация с едно ченге: ходих до съда, а на гърба ми раницата със стандартно оборудване в нея(25л.).И оня вика:лична карта и проверка на багажа.Хубаво.Показвам личната карта и отварям раницата, а вътре:

1.Ножове - 4 броя

2.Палка - 1 брой

3.Спрей(защитен) - 2 броя.

4.Учебник "Общовойсково въоръжение" - 1 брой

5.Въженце(10м) - 1 брой.

6.Книга "Взривните вещества и тяхното приложение в минното дело" - 1 брой.

(разни други предмети от първа необходимост)

 

И ченгето само се оцъкли, докато ги вадех тия неща и седи, и ме гледа като праснат с тояга.По едно време май се усети и вика:Абе, ти, ненормален ли си, к'ъв си?

И мен вече ме напушил зверски смях(бях забравил, че в съда е забранено влизането с багаж, а то мойто и багаж даже не е!):Не бе, аз съм само за свидетелство за съдимост. :lol:

..

После едни разправии... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Скаутът е винаги готов.

Пък и по-стряскащи са останалите предмети от първа необходимост, не ножовете.

Link to comment
Share on other sites

Их,защо,та защо.Защото са работни инструменти, а не бойно оръжие.Иначе боен нож си нося по принцип.

Link to comment
Share on other sites

Внимание! Прекомерното нагъване на карамелени бонбони Своге води до тежки стомашно-чревни последствия! :D

Някъде назад в тази тема описах много хубави илачи за такива проблеми ;) Щом си попрекалил - вземи си реши проблема и довечера на варени картофки със сиренце ;)

Link to comment
Share on other sites

Поздравявам целия форум по случай международния ден на психичното здраве! :wir

Link to comment
Share on other sites

Ako oshte niakoj dojde i mi se oplache ot muzikata, koiato puska kolegata otgore(black metal), shte mu othapia glawata, shte mu ia natikam w zadnika i shte go ritam w korema, dokato ne ia izsere.Basi chalgarite nagli!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Утре ще бъда в Русе - в този град съм родена, а не съм стъпвала там от 21 години. :tongue

 

kopche is on tour.

 

P.S. За Гримьор:

dannypavatarfightavatarpr8.gif

 

P.S. UzI, хула-хула :P

Link to comment
Share on other sites

Мен ми минава , че влизам за 5 път във форума а това което виждам е 6-я аватар на копче за днес :) нищо лично ама ми направи впечатление колко често ги сменяш . Минава ми също , че започвам да се чувствам странно и немога дао пределя дали не е някакво тягосно или щастливо чувство . Времето ще покаже.

Link to comment
Share on other sites

Внимание! Прекомерното нагъване на карамелени бонбони Своге води до тежки стомашно-чревни последствия! :D

Искаш ли сега Скитълс? :excl:

Link to comment
Share on other sites

P.S. За Гримьор:

dannypavatarfightavatarpr8.gif

 

Male, ako tova sa ti chuvstvata kum mene, hich ne shta da se zapoznavame na jivo.Ili pone she si nosia oborudvaneto za spcialni sluchai, hahahah! :P

Link to comment
Share on other sites

Утре ще бъда в Русе - в този град съм родена, а не съм стъпвала там от 21 години. :tongue

 

kopche is on tour.

 

P.S. За Гримьор:

dannypavatarfightavatarpr8.gif

 

P.S. UzI, хула-хула :P

 

Русе е забавен град. Там всичко е....странно, но е хубаво....или просто смешно. Не знам, но щом на мен ми е весело там ;)

Ако се шлаяеш по улиците- свирят ли им все още гумите на повечето коли? Аз бях шокиран по този повод и се чудех дали не летя, но после установих, че при ниска скорост на повечето коли им свирят гумите :D В Русе няма кино/ или поне нямаше преди 2-3 месеца/. Има сравнително добра ирландска кръчма близо до Речна гара.

Link to comment
Share on other sites

В Русе няма кино/ или поне нямаше преди 2-3 месеца/

Wse oshte niamat kino.No puk ima edno kitajsko restorantche, deto praviat mnogo iaki pau-chi:)

Malko po-nadolu ot pametnika na glavnata(zabravih mu imeto) v diasno se pada.Sushto imat i edno mnogo iako kruchme, ama ubijte me, ne znam kak da vi obiasnia kak se stiga do nego.Niamat si i skinove.No puk si imat Lainoto. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че почти не съм писал в темата "Изкам да ви се изфукам", което иде да рече, че рядко имам с какво да се похваля. Значи май не живея особено щастливо.

Освен това си мисля, че тоя изрод Дейвид Гилмор трябва да е малко повече от гениялен да измисли песен като Shine on you crazy diamond.

Link to comment
Share on other sites

Шшш, колко мощно съм заспал пред ТВ-то, не е истина :D. Лягам.... пак... лека :]!

Link to comment
Share on other sites

"Сутрин го навира, вечер го прибира.Някой ще го каже с прости думи даже!"

Добро утро на ранобудниците. :lol:

С чаша горещо кафе.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...