Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Всичко видях вече...мога да мра спокойно...

 

Пристига една жена, мотка се две минути в коридора, пуфти и си приказва под носа. Накрая влиза при мен и задава следния въпрос, сочейки към агенцията за недвижими имоти срещу моя офис: "Момче, как се влиза в тая стая?"

 

Първата ми мисъл беше да грабна големия телбод и да я целна в кофата. Но професионализмът в мен за пореден път надделя и с премерена усмивка и болезнена доза официалност й обясних накратко идеята за така нареченото "почукване на врата"...

 

Мъкаааа! Дано в София няма такива дебили...yeah, right! :D

Няма да се плашиш. Тепърва има на какво да се нагледаш ;). София е доста по - голям като град и хората са от всичките краища на страната. Доста голяма част идват от селските райони. Просто ще се изумиш какви неща може да видиш ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Психозис, не така бе! Това са хора с проблеми! Човек, който те пита как се влиза в стаята отсреща явно има сериозен проблем, свързан с преследващи тревожности с невротичен характер! Трябваше да й обясниш как вратата отсреща за нея подсъзнателно символизира гениталиите и утробата на майка й и че Свръхазът й не е успял да се пребори с желанието й да се върне обратно в топлината и сигурността на утробата, като накрая й предложиш психоаналитични сеанси за 10 лв на час с обещание, че ще й решиш всички проблеми.

 

Нещо такова... А ти напред с телбода! :D

Link to comment
Share on other sites

Снощи ми беше първата вечер от три-четири дни, в която не се напуших като Боб Марли преди концерт...

Днес мисля малко да си подредя живота...

Link to comment
Share on other sites

Психозис, не така бе! Това са хора с проблеми! Човек, който те пита как се влиза в стаята отсреща явно има сериозен проблем, свързан с преследващи тревожности с невротичен характер! Трябваше да й обясниш как вратата отсреща за нея подсъзнателно символизира гениталиите и утробата на майка й и че Свръхазът й не е успял да се пребори с желанието й да се върне обратно в топлината и сигурността на утробата, като накрая й предложиш психоаналитични сеанси за 10 лв на час с обещание, че ще й решиш всички проблеми.

 

Нещо такова... А ти напред с телбода! :D

 

Според мен тия неща, дето ги превеждаш, застрашават психическото ти здраве... Въпреки че не съм специалист в областта де...

Link to comment
Share on other sites

гледах мача, писах до 2, спах до 5, писах досега... отивам да се изкъпя и излизам... дано си е струвало...

Link to comment
Share on other sites

чета , чета , чета , .............. и като погледна какво съм чел , нищо не съм чел , дано някой хора днес са склонни да правят добрини :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

дано някой хора днес са склонни да правят добрини :rolleyes:

Хехех, аз всеки ден правя по едно добро дело.А иначе ми се петлае в главата, че ттрябваше да щракна на casperpld една много яка рекламка, ама сутринта като ставах не си взех фотото.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата докато си допивам бърбъна, че преди в България давах доста повече пари за бензин отколкото за алкохол, а сега давам много повече пари за алкохол отколкото за бензин. Още по-странното в цялата ситуация е, че в момента навъртам далеч повече километри и изпивам доста по-малко количество алкохол. Егати иронията на съдбата. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Гледам Шоуто на Слави и става въпрос за 68ма парашутна бригада..и се сетих за Grimjaur. Бахти как сме ги били американците...

Link to comment
Share on other sites

Има песни, за които не е създадена достатъчно мощна озвучителна система! Очите ми треперят, съседите проплакват, всичко се тресе...и пак не е достатъчно! Искам още!

Link to comment
Share on other sites

Какво е говорил нашмъркания за нашето поделение?

 

 

Само хубави работи сигурно... :devil

Link to comment
Share on other sites

Има песни, за които не е създадена достатъчно мощна озвучителна система! Очите ми треперят, съседите проплакват, всичко се тресе...и пак не е достатъчно! Искам още!

 

Добре бе батко, как можеш да мъчиш съседите с някакви жици в няма и 8 сутринта! Ти сърце нямаш ли! :D

 

На път към работата слушах Сабат. Бааааси великата група! А дори тия песни не бяха с Ози или Дио!

Link to comment
Share on other sites

Започвам да се хипнотизирам от собствения си аватар. Искам да бъда извънземно с големи уши и злобна физиономия, което шава в кръста и носи хавайска поличка. Искам... искам......

:tongue :wir :lol:

Link to comment
Share on other sites

дали някога в петък ще стана навреме, като дойде петък и главата ми тежи 345,876 кг

дано някои хора не ми се разсърдят, че .......

и аз да взема пример , "и аз бях там и аз бях надул музиката" Finntroll - En Maktig Har ( от аудио хероина е ) :punk :punk :punk

 

kopche ами почвай да си дърпаш ушите ( но не много силно ) и слез си подбери матерял за поличката , за злобната физиономия (може и без нея ) вместо това пий едно силно кафенце :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Искам да бъда извънземно с големи уши и злобна физиономия

 

Тогава аз трябва ли да съм трътлесто тапишонче с нос като камба и дълга рокличка? :cry

789.jpg

Link to comment
Share on other sites

Всички в тоя форум друсат, и всеки друса различни неща, честна дума! :D

Прав си, мамка му!Аз сега друсам някви нови зарибявки и ми е сууупер яко!Чувствам се като кръстоска от охлюв и богомолка - хем имам чувството, че ще ми паднат очите, хем непрекъснато получавам тикове на ръцете и се чудя какво да ям.

Link to comment
Share on other sites

Аз се друсам с 1 красиво момиче... Виновен съм. Психозис се друса със същото. И той е виновен... А сега ще раздрусам с Chimaira - Six ... Съседите да ме прощават... :)

Link to comment
Share on other sites

Балканският полуостров е потънал в море от сълзи.

Това ми каза преди малко една приятелка, македонка.

Тоше - забравих - му - фамилията е катастрофирал и е починал.Македония е в траур.

Някой знае ли нещо за Тоше освен ,че е починал?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...