Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

"Сутрин го навира, вечер го прибира.Някой ще го каже с прости думи даже!"

Добро утро на ранобудниците. :lol:

С чаша горещо кафе.

а дано да е добро :rolleyes: надявам се всичко да мине по план график,че работата стана дебела :love :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Καλημέρα и от мен,

 

Въпреки облачното и дъждовно време дано настроението Ви е весело и денят Ви да мине бързо и без нерви.

Минава ми през главата, че навън си е доста влажно, ама аз пък напук на невероятно красивото за мен време, ще хвана пътя през балкана днес, за да стигна до αγαπι μου - дано няма проблеми, че почнах наистина да се страхувам вече да карам. А пък комбинацията влажен път и индивиди в бързи коли - без мозък, си е малко неприятна и най-вече болезнена. Офффф.... това време си е за мързелуване!

 

Останете със здраве, желая Ви лек и спорен ден. Наздраве и на теб Grimjaur.

Link to comment
Share on other sites

Ем добро утро и от мен, току що се връщам от изследвания.. работата не е мн добре... ама кво да се прави.. наздраве и от мен :)

Link to comment
Share on other sites

Male, ako tova sa ti chuvstvata kum mene, hich ne shta da se zapoznavame na jivo.Ili pone she si nosia oborudvaneto za spcialni sluchai, hahahah! :P

(sorry, no kirilizata mi izbyaga)

 

Grim - samo naj-dobri chuvstva! Kartincheto beshe inspirirano ot po-gornoto ti mnenie :lol: Stori mi se mnogo "na myasto"!

Link to comment
Share on other sites

Аааа, просто съм в отлично настроение тая сутрин!

hug.gif за всички.А ако някой му е кофти, просто да покаже finger.gif на лошотията. Ех, ако можех да пусна ей така, малко добро настроение по Мрежата :)

 

Edit:kopche, аз съм мирен, кротък, добър,мил, девствен и набожен.А, да и пацифист.О, забравих - също така съм и скромен.Ама не ми личи.

Link to comment
Share on other sites

Хехехе, някои са на кафе а други още си допиват вечерния бърбън на другия край на света (което ще рече, че нищо не им минава през главата). Айде добро утро на ранобудниците. :D

Link to comment
Share on other sites

Абе, аз ли спамя като луд или каунтъра на форума е сбъркан?Не е възможно до момента да имам 33(с този - 34)поста... :blink:

Хъм, я да се стегна...Ако ли не - ще поискам moderated mode.

Link to comment
Share on other sites

Офффф.... това време си е за мързелуване!

 

 

То пък през другото време все едно не мързелуваш. Прати поздрави от мене, че какъвто си ми кавал няма да се сетиш сам.

Link to comment
Share on other sites

"Гримьора" винаги ми е звучало терсене, някакси фризьорски салон стайл, което хапсурт не ти отива :)

 

Аз нервно тракам по клавиатурата и гриза поредната бъркалка в очакване на деня да свърши. Защо ли - защото след това ме чакат цели три дни щастие в София :)

Link to comment
Share on other sites

И после питай дали е бъгнат post counter-а ;)

 

Кийл, ще предам - мерси. Ти щеше да се обаждаш тази седмица. Ма нищо - другата ще остане.

 

Аз поемам по пътищата на родината и по пътищата на бъдещата такава ;)

Приятен следобед на Вас - шведи, французи, българи, инопланетяни ;)

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

И после питай дали е бъгнат post counter-а ;)

Triabvashe da zashtitia dobroto si ime :D

Sled takuv delikaten namek, shte pomolia za moderated mode.Da ne davam povodi na razni hora da drunkat gluposti.

E, da...No wse pak - ne mi se iska pak da nastigam Dreamer....

Link to comment
Share on other sites

хехехе Grimjaur трябва много да се потрудиш за мод. режим ;) а и не можеш да биеш рекорда (нека това не прозвучи като заяждане ;) хихи), който май беше към 50 + на едно дете още с първият си ден от регистрацията. Но това беше отдавна, а пък аз съм вече стар, не помня ни име, ни нищо. Абе дано е жив и здрав и той.

А иначе си прав - име се гради трудно, защитаването му е още по-трудна задача - затова ти желая успехи (в кръга на шегата, разбира се).

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

:unsure: абе в коя точка от правилата се обясняваше, че форума не е чат канал?

Точка 12 от Правилата:

12. Писането на кратки и безсъдържателни мнения просто "за лаф" е особено нежелателно. Форумът не е чат канал!

 

 

ΕΔΙΤ: Ми и аз това мога да кажа - е да, де! Щото съдейки по години/постове - ти май ме биеш с доста. Да не говорим, че аз съм и модератор - доста пиша из теми преди да бъдат затворени, които са си плява. Но както казах в едно мнение тук - хайде да не си мерим мръвчиците между краченцата, че не сме на тази възраст, а и не е чак толкова важно в крайна сметка ;)

Макар че някой тук беше писал - много назад в темата (нали аз си я чистя - та си чета всички мнения), че тук спам не можело да има, защото щом нещо те е накарало да пишеш, то тогава нещо ти е минало през главицата.

 

Така че дали е чат или не - точка 30 от Правилата го определя. :)

 

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Точка 12 от Правилата:

ΕΔΙΤ: Ми и аз това мога да кажа - е да, де! Щото съдейки по години/постове - ти май ме биеш с доста. Да не говорим, че аз съм и модератор - доста пиша из теми преди да бъдат затворени, които са си плява. Но както казах в едно мнение тук - хайде да не си мерим мръвчиците между краченцата, че не сме на тази възраст, а и не е чак толкова важно в крайна сметка ;)

Макар че някой тук беше писал - много назад в темата (нали аз си я чистя - та си чета всички мнения), че тук спам не можело да има, защото щом нещо те е накарало да пишеш, то тогава нещо ти е минало през главицата.

 

Така че дали е чат или не - точка 30 от Правилата го определя. :)

 

Остани със здраве!

не разбрах с кво провокирах дългото ти слово, ама това е щото съм тъп и празнодумен, а и да не забравяме че и пишката ми е малка, понеже не съм модератор, и съм заядлив и гаден и обиждам често. абе грам добро чувство няма в мен.

благодаря за оценката.

 

и тъй като това ми минаваше през главата, значи не съм спамил, нали?

 

въпреки това си редактирах поста и не го пуснах като кратко безсъдържателно отделно реплайче, нали?

 

п.п.някак си между другото много ме изкушаваш да спомена, че онуй ,дет си мислиш, че го мерим, изобщо не е мръвка, а съединителна тъкан, кожа и някакво количество кръв. с термина "мръвки" обикновено хората описват мускулните влакна, каквито точно там нема. ама айде да не се правя на умен.

Link to comment
Share on other sites

Днес въпреки малко депресиращото време настроението ми е на 6 , нека на всички е такова, кафето има прекрасен вкус, (вече съм на 4-то ) хапването също , ( малко ми бучи главата от снощи) , важното е да си усмихнат/а

 

лек и приятен остатък от деня на всички и много усмивки :D ( айде че след малко става 17:00 часа :P )

Link to comment
Share on other sites

През главата ми минава новият Radiohead :P

И на мен така, макар че първият сингъл е ужасен, за сметка на Bodysnatchers и Jigsaw Falling into Place :love

Пък довечера ПИФ ще ми минават през главата в Мармалад :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...