Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
А аз си цикля на новия Finttroll - страшен е! Бандата показва невероятно развитие!

 

Последните 2 албума са яки, преди това са били някакъв ламерски блек метъл :/.

Link to comment
Share on other sites

Току що приключи епичната битка между мен и мишката в стаята ми след като тя беше решила да не ме остави да спа аз се захванах с измислянето на пъклен план как да я заловя. Изрових една стара кожена ръкавица и хванах една талпа и запонах да ровя всичко около мен докато злодея не се оказа скрит в раклата със завивките извадих ги една по една докато не остана най-дебелата от тях където беше скрит звяра. Изтърсих леко постелята и мишока падна и започна да подскача с надежда за светло бъдеще но уви оказах се по-голям късметлия от нея и я сграбчих докато беше в ъгъла. Тръгнах към терасата където мислих да направя жертвоприношението но като поогледах хайвана не ми даде сърце да го стисна и размажа в ръката ми затова му дадох шанс да избяга. Отидох на терасата и огледах за котка долу но покрай дъжа се бяха скатали някъде затова заметнах и го хвърлих в съседния двор след което само то си знае какво е станало. И въпреки всички горд съм че ще спя спокойно тази вечер !!!

Link to comment
Share on other sites

Полезен начин да постегнем фигурата хаха. Пране на китеници !! Днеска съм доволен от себе си. Намерих си хубави дискчета, взех най-накрая листовките и довечера ми се полага едно готино пийване с приятели :) Все пак е 13-ти, а за нас скорпитата това е един късметлийски ден :)

Link to comment
Share on other sites

Полезен начин да постегнем фигурата хаха. Пране на китеници !!

Haha, pichovete ot bodibildinga riapa da iadat...Imam chowstwoto che rycete sa mi porasnali sys pone 6-7sm.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през акъла че всички които карат големи коли са мислят за всемогъщи.Що си мислят че като карам Рено 5 все едно е 800 кубика и неможе да върви?Е затва хей сега наказах един с Мазда 626 щото са мислеше за голям рацер и само ми сечеше пътя :sick

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през акъла че всички които карат големи коли са мислят за всемогъщи.Що си мислят че като карам Рено 5 все едно е 800 кубика и неможе да върви?Е затва хей сега наказах един с Мазда 626 щото са мислеше за голям рацер и само ми сечеше пътя :sick

 

 

ами гледам да карам голяма кола , щото в малката не мога да влезна :lol: (доста комплексари карат големи коли )

иначе к'во и има на 5-чката , върви си яко , ако се чувствах комфортно в малка кола щеше да ми е много яко , някое доволно турбинче, карал съм Рено 11 турбо , невероятна Оса , защото турбото е било изключено (двигателя беше запазен ) и като го вързахме , ............. нямам думи , но за разхода също УАААУУУУУУ :woot

 

 

малеее в dnes.bg под статията за стачката на учителите, така ги накарах да се карат тези който са против учителите и то без да искам :D , не мога да повярвам колко наивни хора има и не виждат какво пише точно

Link to comment
Share on other sites

Дееба ушеви, дееба...Втора проверка за 2 дни.

ПО здрав за ченгетата - Кокоша глава - Всички ченгета са копелета.

 

Edit:Трета!!! A.C.A.B(All Cops Are Bastards)

Link to comment
Share on other sites

Сега като се прибирах и точно пред ДетМаг видях едно бяло кученце с каишка на врата, което явно се беше изгубило. Много криво ми стана за горкото животно - как само се оглеждаше да намери стопанина си. И понеже нямаше как да му помогна му купих един дюнер, разопаковах го и му го дадах да го изяде. Дано намери стопанина си!! :cry

Link to comment
Share on other sites

Сега като се прибирах и точно пред ДетМаг видях едно бяло кученце с каишка на врата, което явно се беше изгубило. Много криво ми стана за горкото животно - как само се оглеждаше да намери стопанина си. И понеже нямаше как да му помогна му купих един дюнер, разопаковах го и му го дадах да го изяде. Дано намери стопанина си!! :cry
Винаги ми е било безкрайно мъчно, като видя изгубено куче, винаги съм си представял как бих се чувствал, ако моите...моето (не мога да спра да мисля в множествено число) се изгуби... Винаги съм се чувствал тъпо и гадно, защото не мога да му помогна... Но това, което ти си направил, дори не ми е минавало през акъла...

Евала!

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ... Момичето с картофките... ъъъ... така де, Муунлайт ме нарече смотан O_o.

Бахти тъпото :D.

Link to comment
Share on other sites

М... Така кат та гледам спадаш в категорията "Мухлю", а не "Смотлю" ...

Е, сега.Няма нужда да го засираме още повече.Той сам се засра...

Link to comment
Share on other sites

М... Така кат та гледам спадаш в категорията "Мухлю", а не "Смотлю" ...

 

Каза човекът, който ходи с розова шапка-прасе по главната O_o.

 

Е, сега.Няма нужда да го засираме още повече.Той сам се засра...

 

Каза човекът, който върви с 4 ножа, въже 10 метра и 2 книги за взривни вещества в раничката си :D.

Link to comment
Share on other sites

развил съм някаква свръх чувствителност към компютри. карам ги да работят добре в мое присъствие. като се махна им става нещо. по тоя повод пак ще оправям винбози на хора, които не внимават :) животът е прекрасен

Link to comment
Share on other sites

ами гледам да карам голяма кола , щото в малката не мога да влезна :lol: (доста комплексари карат големи коли )

иначе к'во и има на 5-чката , върви си яко , ако се чувствах комфортно в малка кола щеше да ми е много яко , някое доволно турбинче, карал съм Рено 11 турбо , невероятна Оса , защото турбото е било изключено (двигателя беше запазен ) и като го вързахме , ............. нямам думи , но за разхода също УАААУУУУУУ :woot

 

Е така става да като си едър.

Иначе нищо и няма на 5-цата просто всеки с по-голямо возило иска да ме отнесе и не ме брои и ми сече пътя и ми се натискат на задницата и какво ли не което е изнервящо.Аз затва като бутна 1 зъб надолу и после немогат да ме хванат.Иначе за 11-ката е нормално с това турбо да лапа много.Аз от 5-цата съм доволен малко ми гори ама все пак не и турбо :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...