Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Абе Muse е истината! Има за всекиго по нещо. Само малко тревожни са новините около тях, че нов албум ще има чак края на 2008-ма и ще е изцяло електронен(каквото и да значи това)!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Искам да се превръщам в безчувствено копеле, когато отивам на "работното място", и да излизам нормално копче. Искам да не ми пука от невротизирани лайномети, които даже не осъзнават колко зло могат да причинят с 2-минутен разговор по телефона.

 

Някакви оферти за малка, тиха и безлюдна библиотека, в която да работя до края на живота си?

 

 

 

:huh: :closedeyes: :mellow: :unhappy:

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден ден на мен :) О благодаря ви много мили люде. :D

Тцтцтц,сериозно стана тук положението...ама мерси все пак.Много мерси.То празнуването мина,камен...и беше дооовооолно :) :D

Link to comment
Share on other sites

Ако не ти е шеф и работата и издръжката ти не зависят от него, хич да не ти клати феса!

 

Аз снощи свалих една две убийствени Волги, тип 'тумбеста' и тип 'танк', както и две Лади, и сега отивам да ги бръмча из пътищата на World Racing 2!

 

wr2mods1719yg3.th.jpgwr2mods1802co2.th.jpg

 

 

[Edit] Ооооо, интенс! Честит рожден ден, мацко! Да си жива, здрава, все така постоянна и щастлива! Тоя форум няма никакви пожелателн емотикони за подобни случаи, затова - алкохолно! :D

 

ЧРД! :beerchug [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Ето една прекрасна новина!!!

Честито, ловли лейди!

 

*балони* *тортички* *балони* *целувки* *балони*

 

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден ден на мен :) О благодаря ви много мили люде. :D

Честито :beerchug и какво правиш по това време на компютъра, бягай навън да празнуваш :)

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден ден на мен :) О благодаря ви много мили люде. :D

Честито, честито. Да си жива и здрава и всичко най-най. :beerchug

Малко са ни розичките, трябва да се уважават.

!flowers!

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден ден на мен :) О благодаря ви много мили люде. :D

 

 

Здраве , щастие, късмет, пържоли , червено вино, бяло вино, кюфтета, паприковани гърдички , тортичка (сметанова, шоколадова, карамелена, Сахер, ..... ) и всичко това полят с много добро настроение , усмивки и многоооооо закачки :) ЧЕСТИТО !!!

Link to comment
Share on other sites

Може ли да има такива тъпаци ! Вадят теми на по 2-3 години в buy/sell и ми побъркват ... дразнят ме !!! За един ден 3 такива (поне толкова видях) и преди няколко седмици може би месец пак същата работа няма ли кой да му разкаже играта баси тъпия келеш !

Link to comment
Share on other sites

Може ли да има такива тъпаци ! Вадят теми на по 2-3 години в buy/sell и ми побъркват ... дразнят ме !!! За един ден 3 такива (поне толкова видях) и преди няколко седмици може би месец пак същата работа няма ли кой да му разкаже играта баси тъпия келеш !

В следващите 60 дена няма да може да пише без да му е одобрено мнението от някои модератор :devil.

Link to comment
Share on other sites

В следващите 60 дена няма да може да пише без да му е одобрено мнението от някои модератор :devil.

Ще спа спокойно ! Благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

Top Gear вече на нищо не прилича, 1 час лиготии и толкоз. За сметка на това конкуренцията от Fifth Gear стават все по-добри и интересни. Хак да ти е, г-н Кларксън!

 

А, а българският вариант на списанието Top Gear е пълна скръб, независимо че е лъскаво като най-новите ботуши на Евге(й)ни Минчев!

 

 

 

@Intense - пожелания за много хубави неща! :)

 

 

Шугаааааар!

 

Да камбуча машрум пийпъл

ситинг ъраунд ол дей

ху кен бълийв ю

ху кен бълийв ю

лет йор мадър преееей

 

Шугаааааар!

Link to comment
Share on other sites

Ей сега ставам(имах отвратителен ден) и съм в отвратително настроение.На всичкото огоре е студено като цица на вещица.Е, как да не си направя един грог?

Link to comment
Share on other sites

Аз съм пълен айляк . Успях да събудя едно момиче сега се чудя останалите 30 смс на кой да пратя и да съм сигурен , че ще спи :bgrin: Така е понякога някои хора правят някои работи с безплатните си смс от нета :devil

Link to comment
Share on other sites

изгубих поредната змия :cry :cry мразя сееееееее :angry: :cry :angry: :cry ,искам си тъпата змия обратно :cry :cry :cry :cry :cry :cry

 

За момент си представих учудването на този, дето ги намира тези змии, след като си ги загубила... :lol:

Link to comment
Share on other sites

В следващите 60 дена няма да може да пише без да му е одобрено мнението от някои модератор :devil.

 

Даже хич няма да може да пише след като продължи да вади стари теми от задника си :) 2 месеца айляк по лекарско предписание получи ;) Д-р Килър на вашите услуги :D

 

ЧРД и от мене intense :)

Link to comment
Share on other sites

"Хората ще повярват на всичко, стига да им го прошепнеш."

 

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе Muse е истината! Има за всекиго по нещо. Само малко тревожни са новините около тях, че нов албум ще има чак края на 2008-ма и ще е изцяло електронен(каквото и да значи това)!

Хех значи не съм бил самотен фен на MUSE ;)

Имаха концерт в Атина и е бил много добър, за жалост не можаха да се наканят да отидат до Солун, за да ги видя. Както и да е - ще се молим да се появят някой ден в България.

 

Поне не са тръгнали да се разпадат като една друга - харесвана от мен група - Placebo, че там барабаниста след дългото им турне в Щатите ги напусна.

 

Поздрави от мен sandman с две от любимите ми песнички на Muse -

и клик.

 

Желая Ви весел ден.

 

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...