Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

За момент си представих учудването на този, дето ги намира тези змии, след като си ги загубила... :lol:

хах ти пък сега трябваше да ми напомниш ли:Д

вече официално съм ЛеЛя и не мога да си намера място от 3 дни вече!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не е зле да си ключар - за по-малко от 1 минута работа ми взеха 3 лв, което прави надница от ~ 180 лв/час, което прави ~ 1440 лв/ден, което прави ~ 31680 лв/месец!!! Сменям си професията веднагически :)

Link to comment
Share on other sites

Хех значи не съм бил самотен фен на MUSE ;)

Имаха концерт в Атина и е бил много добър, за жалост не можаха да се наканят да отидат до Солун, за да ги видя. Както и да е - ще се молим да се появят някой ден в България...

Имаха концерт и в Букурещ. Ако не бях толкова тъп, можех да ги гледам точно за 70лв. общо(билет+пътни+ядене)! Мои приятели, които отидоха да ги гледат, отсякоха, че Muse са им любимата група вече - те на живо са дори по-яки отколкото на запис!

А това, че в България не са популярни е абсолютно нормално - ние винаги се движим със 100 години назад от другите. В момента на запад Muse са номер 1!!! Тук ще станат популярни мааалко след като залязат.

Мерси за поздравите!

Ето и моите 3 към теб:

Link1

Link2

Link3

Link to comment
Share on other sites

Не е зле да си ключар - за по-малко от 1 минута работа ми взеха 3 лв, което прави надница от ~ 180 лв/час, което прави ~ 1440 лв/ден, което прави ~ 31680 лв/месец!!! Сменям си професията веднагически :)

само дето при средно натоварване на работника под 0.001 ерланг тия стойности добиват доста по-кротките стойности от 800-1200 лв на месец, от които трябва да се извадят наемите, данъците, осигуровките и другите дъри-бъри.

Link to comment
Share on other sites

само дето при средно натоварване на работника под 0.001 ерланг тия стойности добиват доста по-кротките стойности от 800-1200 лв на месец, от които трябва да се извадят наемите, данъците, осигуровките и другите дъри-бъри.

Пак прави по-малко от моя хонорар! :lol:

Link to comment
Share on other sites

хах ти пък сега трябваше да ми напомниш ли:Д

вече официално съм ЛеЛя и не мога да си намера място от 3 дни вече!!

 

Всъщност си го мисля от около половин месец - просто сега му дойде времето да го напиша... Извинявай ако съм предизвикал неприятни спомени...

 

...при мен пък има тенденция да ставам чичо (след няколко месеца)... Съобщиха ми новината докато бях на състезание (по груби сметки - преди 4-5 дена) и още не съм успял напълно да асимилирам какво означава това... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

покрай всички тези клучове ми минава през главата че е най-добре да си отвориш работилница до хотел, защото като изгубят или изпуснат да приберат ключ от клиента веднага се тича при най-близкия ключар :)

Link to comment
Share on other sites

Кво да ми минава...то ме боли направо, цял ден на гадни лекции и упражнения, а това ОК и КАД който го е измислил /censored/... Няма ли да свърши тази агония...мм не тя тепърва започна...this thing suX

Link to comment
Share on other sites

Имаха концерт и в Букурещ. Ако не бях толкова тъп, можех да ги гледам точно за 70лв. общо(билет+пътни+ядене)! Мои приятели, които отидоха да ги гледат, отсякоха, че Muse са им любимата група вече - те на живо са дори по-яки отколкото на запис!

А това, че в България не са популярни е абсолютно нормално - ние винаги се движим със 100 години назад от другите. В момента на запад Muse са номер 1!!! Тук ще станат популярни мааалко след като залязат.

Мерси за поздравите!

Ето и моите 3 към теб:

Link1

Link2

Link3

 

 

При тая цялата чалга около нас кое точно те учудва с изоставането :)

Link to comment
Share on other sites

Всъщност си го мисля от около половин месец - просто сега му дойде времето да го напиша... Извинявай ако съм предизвикал неприятни спомени...

 

...при мен пък има тенденция да ставам чичо (след няколко месеца)... Съобщиха ми новината докато бях на състезание (по груби сметки - преди 4-5 дена) и още не съм успял напълно да асимилирам какво означава това... :unsure:

 

 

спокойно , ще му дойде времето да го асимилираш :D

аз съм и вуйчо и чичо , и мога да кажа че е много готино , иначе и на мен като ми го сервираха изневиделица ( преди да заспя ) тихичко " ще ставаш чичо" , айде спи после , но иначе е много готино когато се появи на бял свят ангелчето , ( е сега малко бели правят но без тях за къде сме , компа редовно е в блокаж когато ми дойде някой от двамата на гости )

 

 

 

П.С. минава ми през главата една "злобна" наденица :P ( или паприковани гърдички )

Link to comment
Share on other sites

Пак прави по-малко от моя хонорар! :lol:

Фициално съм пълномощен от копчето да коригирам този неин пост. Моля, нека бъде четен и разбиран по следния начин:

 

"Пак прави повече от моя хонорар! :lol:

 

Рапорт даден! :)

Link to comment
Share on other sites

Имаха концерт и в Букурещ. Ако не бях толкова тъп, можех да ги гледам точно за 70лв. общо(билет+пътни+ядене)! Мои приятели, които отидоха да ги гледат, отсякоха, че Muse са им любимата група вече - те на живо са дори по-яки отколкото на запис!

А това, че в България не са популярни е абсолютно нормално - ние винаги се движим със 100 години назад от другите. В момента на запад Muse са номер 1!!! Тук ще станат популярни мааалко след като залязат.

Мерси за поздравите!

Ето и моите 3 към теб:

Link1

Link2

Link3

 

 

Muse са яки, няма спор.Но само на мен ли ми прави впечатление когато вокала си поема въздух, като риба на сухо, особено в Time is running out, преди да изпее нещо?!Може би тва му е чара или деа знам, ама е бая странно.

И бтв, не са чак толкова неизвестни.Доста хора знам дет ги слушат..

Link to comment
Share on other sites

ааа защо пиша преди да съм се събудил... дано не го види, дано не го види... :ph34r:

тъпо магаре p030.gif

Link to comment
Share on other sites

Имам някакво чувство , че Грим всяка вечер се матира :)

Link to comment
Share on other sites

че Грим всяка вечер се матира

Тц, шахмата го отказах отдавна,сега трябва да откажа белота, а след това и пиенето с пънкари...И не е всяка вечер, а през вечер-две.

Link to comment
Share on other sites

тъпияя папарк агейн... :wacko: :sick

 

яко гъч , беше :D ... сефте

 

аз направих грешката да съм с 2 компанийки , и да снова между тях ... и те да са даклече ... олее колко ме намразиха хората , че само минавах :P :P

 

поне , като е гъч и си е айляк , да си развърти човек нещо за пушене :) ... като няма мн хора , не е оферта ... опасността от охраната е огромна :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Всичко видях вече...мога да мра спокойно...

 

Пристига една жена, мотка се две минути в коридора, пуфти и си приказва под носа. Накрая влиза при мен и задава следния въпрос, сочейки към агенцията за недвижими имоти срещу моя офис: "Момче, как се влиза в тая стая?"

 

Първата ми мисъл беше да грабна големия телбод и да я целна в кофата. Но професионализмът в мен за пореден път надделя и с премерена усмивка и болезнена доза официалност й обясних накратко идеята за така нареченото "почукване на врата"...

 

Мъкаааа! Дано в София няма такива дебили...yeah, right! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...