Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ванчо? Мен ли имаш предвид? С този влажен поглед, с който ме погледна... Как да не ти се усмихна?

 

Говорех нещо на момиченцето до мене,и се смеех,изобщо не съм те погледнала с влажен поглед. :) Ама че си и ти!

 

Иначе хиляди работи ми минават през главата.. трябва да започвам пренасянето на багажа,супер много пари се натрупаха за даване,направо ми е неудобно пред наще.. Нещо май се разболявам сливиците ми са като сливи,боли ме всичко,сега очите ми сълзят.. имам изпити пак скоро,3 останаха,дано и тях да ги взема я с 3,я с 4.. Пък с малко старание може и повече.

Вие забавлявяате ли се без мен? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Интересно нещо - хората мрънкат че фейсбука им е задръстен и само глупости вътре но не им минава през ума че могат да си зачистят излишните приложения, групи и да скрият на най-досадните си познати тъпотиите (като какво става с фермата им, посадили ли са някое дърво, какъв статус си е сложил.. боли ме ку*а че еди кой си щял да пие кафе или да гледа мач - ей такива активни моментално ги разкарвам аз). Като останат смислените неща един път на 2 дена може да се поглежда и е интересно когато някой от нормалните хора е сложил нови снимки от почивката си или пък е пуснал линк към интересна статия. Вместо това хората си завъждат овце, ръгат се и правят какво ли не с този фейсбук... а после се и оплакват че било тъпо и само глупости там...

Link to comment
Share on other sites

Ама тук става въпрос за нови групи, които се появяват ежедневно и хората се присъединяват към тях. Няма как да ги скриеш, защото са все нови и нови.

 

Примерно:

 

Пушил съм трева с поне 3 от мойте фейсбук приятели

Празнувах нова година с поне 1 от мойте фейсбук приятели

Целувал съм поне един от мойте фейсбук приятели

Спал съм с поне един от мойте фейсбук приятели

и т.н.

 

И на тия неща хората им стават фенове!

Link to comment
Share on other sites

Добре че го погледнах тоя шитбук.Бяха ми наспамили 546894845 глупости.И то се някви женски изчадия от моя клас.Зодии,бисквитка, тутманик ее още може ли да има ?

Link to comment
Share on other sites

Интересно нещо - хората мрънкат че фейсбука им е задръстен и само глупости вътре но не им минава през ума че могат да си зачистят излишните приложения, групи и да скрият на най-досадните си познати тъпотиите (като какво става с фермата им, посадили ли са някое дърво, какъв статус си е сложил.. боли ме ку*а че еди кой си щял да пие кафе или да гледа мач - ей такива активни моментално ги разкарвам аз). Като останат смислените неща един път на 2 дена може да се поглежда и е интересно когато някой от нормалните хора е сложил нови снимки от почивката си или пък е пуснал линк към интересна статия. Вместо това хората си завъждат овце, ръгат се и правят какво ли не с този фейсбук... а после се и оплакват че било тъпо и само глупости там...

 

Аз заебах фермата и всичко друго и дърпам колите и тва е. Нищо друго не правя вътре :):):).

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха ония селяндури Жоро главата и Владо Арабаджиев са правили селянии пред Бедруум

 

Ще споделиш ли, че ми стана интересно?

Link to comment
Share on other sites

Ще споделиш ли, че ми стана интересно?

 

Тъкмо забелязах, че и по медиите го има вече... Тоя главата както винаги правил селянии вътре и се скарали с Арабаджиев, и му изкарал пистолет, Арабаджиев викнал една камара хора и тоя главата се затворил в колата, опитал се да ги гази и такива работи :)

Link to comment
Share on other sites

щом го има в обедните новини значи ще го има и по онлайн вестниците. например тук.

 

Аз предположих, че по други канали го е разбрал. Не мислех, че някаква свада ще е в новините.

Link to comment
Share on other sites

Аз предположих, че по други канали го е разбрал. Не мислех, че някаква свада ще е в новините.

 

Един приятел е бил с Арабаджиев той ми разказа... Тва момче главата грам мозък обаче няма... Не спира да прави простотии и тук и най-вече в София...

Link to comment
Share on other sites

Ами баща му го гръмнаха в асансьор, него ще го пребият от бой в някое заведение. Крушата не пада по-далеч от дървото.

Link to comment
Share on other sites

Ами баща му го гръмнаха в асансьор, него ще го пребият от бой в някое заведение. Крушата не пада по-далеч от дървото.

 

Важно е да се спомене и "адекватната" реакция на полицията със засиленото им уж присъствие в Пловдив - дошли сумати патрулки, бусове с СПООР-аджии и няма нито един задържан...

Link to comment
Share on other sites

Главата е селяк , няма спор.

Тва лято бях в ЧАС-ПИК на Сл.Бряг през няколко места от него когато се правеше на много отворен на всички , тогава от някъде се появи един пич и докато охраните му се чудят кво става директно го изтряска 1 в носа и го вкара в ебати филма.

 

Та охраната се осъзнаха после тръгнаха да го бият тоя пич , той се затвори в кенефа. Блъскаха блъскаха да го извадят ама пича явно не беше случаен и от вътре явно се е обадил на някви от ТИМ , влезнаха най-огрмните хора които съм виждал отидоха до на Главата охраната разблъскаха ги искараха ония и точните им думи бяха "Внимавайте какво правите това не е София , изчезвайте веднага" ..... при което Главичката и групичката му изчезнаха със скоростта на бити педераси така че.... не се учудвайте

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че вчера присъствах на най-доброто събитие за годината в БГ... още на 09.01...

 

TEDxBG

 

Д-р Иaн Сандърс има докторат от Единбургския Университет и Шотландския Колеж по Земеделие. Директор е на WWOOF България, клон на международната организация за доброволци в органични ферми. Той е намерил повече четирилистни детелини от всеки друг човек, когото имате шанс да срещнете

 

Много интересна презентация... за връзките между фосфатите, пицата, тоалетната... :) Много оригинален поглед върху възхода на Римската Империя и причината за падението й, но много верен. http://www.wwoofbulgaria.org/

 

Ива Бонева е изпълнителен директор на Центъра за приобщаващо образование, където ръководи екип от експерти, работещи и провеждащи изследвания, анализи и обучения в сферата на социалното развитие, основно в областта на приобщаващото образование и детските права. С опит в социалната политика, социалното развитие и социалния маркетинг, тя е работила за Програмата за развитие на ООН, Католически служби за помощ, Фонд ”Спасете децата,” както и за местни неправителствени организации.

 

Отново за децата в институциите... Но този път призива, който Ива Бонева отправи е - Моля Ви, НЕ ДАРЯВАЙТЕ за децата по домовете и институциите! По този начин поддържате мизерията там, вместо да се намери генерално решение на проблема. Трябва да се гледа, след като се появи на сайта на ted.com

 

Мартин Ангелов е завършил архитектура в софиийския Университет по Архитектура, Строителство и Геодезия. През 2009 спечели наградата за нови визии в градския транспорт на международния архитектурен конкурс Line of Site. В момента се занимава с няколко експериментални проекта в областта на градската среда. Обича да опростява нещата до крайност и да провокира.

 

Гений. Няма какво да се каже за него. Трябва да се види какво е измислил - http://kolelinia.com/bg/

 

Магдалена Малеева е бивша професионална тенисистка, достигнала четвърто място в световната ранглиста. Маги е активен предприемач в зеления бизнес и основател на Горичка, инициатива за популяризиране на идеята за устойчиво развитие.

 

над 300 международни турнира... и излезе и каза: "Знаете ли какво е да играеш в световния тенис? Това е да се проваляш всяка седмица! И всяка седмица да си задаваш въпроса "защо?" и да се мотивираш да продължиш нататък."

 

Андриан Димитров е графичен дизайнер, който не спира да се изненадва от скритото в графичните символи и се чувства отговорен за визуалната среда като културно наследство. Открива вдъхновение навсякъде и е щастлив, че успява да работи това, което обича. Андриан и Яна Симеонова са съорганизатори на проекта stefankanchev.com и се надяват той да доведе до други подобни проекти за възкресяване на българското визуално културно наследство.

 

Трябва да се види сайта http://stefankanchev.com/ за да се оцени какво е свършил Андриан... За да се види какви творци са живели и творили в България, признати от целия свят, а ние изобщо не сме ги познавали и не ги и познаваме дори и днес.

 

Мартичка Божилова е продуцент на АГИТПРОП от 1999г. Сред филмите й са международно награждаваните «Георги и пеперудите» и «Коридор No.8». Носител е на наградата ”International Trailblazer”, лансирана от Робърт Редфорд и Sundance Channel на Международния пазар за документално кино MIPDOC на фестивала в Кан през 2006 г. за креативност, новаторство, оригиналност и пробив в документалното кино. Работи активно по инициативата Балкански документален център за изграждане на независим център за подпомагане на документалисти от Балканите.

 

Едно заглавие само - Георги и пеперудите... който го е гледал знае, а който не го е гледал - веднага да го гледа!

Презентира новите филми по които работят. Невероятно. Чакаме ги. Завърши с прожекция на кратък филм за Кен Лий :)

 

Асен Ненов е съдружник в Greon, където разработва технологии за превръщане на парникови газове от индустрията в биогорива. Занимава се с биоинформатика — дисциплина, смесваща геномика с информационни технологии. През 2009 инициира интердисциплинарен клуб между студенти от няколко университета, където индивидуалните познания могат да се превърнат в общи умения.

 

Невероятно просветляваща презентация относно биогоривата, микробио горивата... защо биодизела не е толкова био и еко... как бъдещето е в микроорганизмите и по-специално във водораслите...

 

Изобщо - събитието беше страхотно организирано, презентациите1 бяха невероятно вдъхновяващи и интригуващи, след всяка презентация на наш човек се чувствах просто изключително горд, че има такива българи сред нас, които правят такива неща от глобален мащаб...

 

Залата, всичко беше на ниво, каквото тук в България просто никой не е очаквал да види.

 

Направо съм щастлив, че бях част от това. Догодина - пак! Задължително!

 

 

П.С. - ето малко снимки и впечатления от TEDxBG:

 

http://www.flickr.com/photos/yurukov/sets/72157623178348686/

 

http://blog.cityscape.bg/2010/01/09/tedxbg-2010/

 

а това е от TEDxIndia, но просто ще ви висне ченето като го изгледате: http://www.ted.com/talks/pattie_maes_demos...ixth_sense.html

 

а това е Сед Годин, презентация на опигиналния TED - http://www.ted.com/talks/lang/eng/seth_god...es_we_lead.html

 

И да отбележа - билетите за оригиналния TED свършват една година преди датата на събитието :)

билетите за TEDxBG свършиха още с пускането им ноември или октомври миналата година :)

 

 

 

--------

1 - изключваме жалкото представяне на Симеон Дянков, дошъл просто за да отбие номера, щото явно е имал свободен един час в събота за запълване - тотално неподготвен, направо подигравка с публиката. Политици нямат място на такива събития. Излагация голяма. И се направи на отворен - кратка ми е лекцията, за да има време да ме питате - и като му отпориха още първия неудобен въпрос и до там беше - каза довиждане и айде...

Link to comment
Share on other sites

;) Типично в твоя стил...ето ти един "поздрав" и от мен. :woot

 

(Другите да не го гледат, щото е тъпо.)

Верно, че е тъпо...., докато не плисна кръвта най-накрая - все очаквах предпазителят на гранатата да се отдели или поне да помръдне....

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Днес ми се случи еб*хти и абсурдната случка! Обажда ми се един серсем който от доста време не мога да го откажа да се възползва от услугите ми, за да ми сподели, че колата му не пали... WTF... ?!? След като му припомних, че аз нямам нищо общо с автомонтьорите, тенекеджиите, бояджиите и т.н. кадри... и, че може да върви на майната си - той ме обвини, че не съм бил мъжко момче, понеже мъжките момчета се озовавали веднага - като времето и часът били без значение.... :blink: :wacko:

 

Ми..., не ми остана друго освен да го посъветвам при пръв удобен случай да се прегледа при съответният специалист.

Link to comment
Share on other sites

П.С. - ето малко снимки и впечатления от TEDxBG:

 

http://www.flickr.com/photos/yurukov/sets/72157623178348686/

 

Албума е на един човек от класа ми в гимназията, ама той е много напред вече с материала, в Германия, компютри, ужасии, луд е! Хвала на такъви граждани! И на всичкото отгоре онзи ден се видях с него и каза, че ще си идва обратно в България.

Link to comment
Share on other sites

да, взимай пример... Боян е напред, а ти още си на ниво гимназия... цъкаш игрички... и ко ти остава? да се хвалиш, че си му бил съученик... кофти работа... ама няма място за оплакване - колкото, толкова... на едни дали, от други взели... такъв е жуота.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...