Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

1 hour ago, netrootbg said:

:blink:

Явно не разбираш кога има и шега в определени мнения...

В предвид американската политика да бомбят за мир и която ти съответно поддържаш...прости ми, ако не съм разбрал шегата ти.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, charmock said:

В предвид американската политика да бомбят за мир и която ти съответно поддържаш...прости ми, ако не съм разбрал шегата ти.

Нещо си останал с грешно впечатление ;).

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали е коментирано, но ще го оставя за всеки случай тук:

https://trafficnews.bg/traffic-tv/imam-talon-no-niamam-nego-evro-1-2-3-6-kakav-danak-shte-133828/

 

Отново нищо в улеснение на обикновеният гражданин. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, vikktorpenchev said:

Не знам дали е коментирано, но ще го оставя за всеки случай тук:

https://trafficnews.bg/traffic-tv/imam-talon-no-niamam-nego-evro-1-2-3-6-kakav-danak-shte-133828/

 

Отново нищо в улеснение на обикновеният гражданин. 

На някого тук пише ли коя категория е колата в талона и къде точно го пише, че аз не знам :)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NEO_DDT said:

На някого тук пише ли коя категория е колата в талона и къде точно го пише, че аз не знам :)

Имаш предвид евро категория ли ? 
На моята не го пише но е долу в дясно, може да обърнеш големия талон има история кое какво означава.
800_914z36q8v2fnka-300x225.jpg
goliam_talon.png

Дано въпросът не е бил риторичен :)

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

хахааххаха абе верно ли толкова разправии, все едно регистрираш нова кола, за да може да платиш 20-30 лв. по-малко данък?! Бахти идиотите. 

Link to comment
Share on other sites

Сутринта четох за великото изпълнение на русоробите на Бунарджика. Признавам ги, велики олигофрени са:

 

https://news.plovdiv24.bg/853309.html

 

Мислих си, че не може да има по - големи от тях, но грешах. Ето снимка на главният ибкрикчия, русороб и още няколко все такива неща:

 

 

53417205_10218359726884634_3648338262822486016_n.jpg

 

Няма нито едно българско знаме, но има знамето на един от споносрите, разбира се.

Link to comment
Share on other sites

On 2/28/2019 at 10:45 PM, Dunc said:

хахааххаха абе верно ли толкова разправии, все едно регистрираш нова кола, за да може да платиш 20-30 лв. по-малко данък?! Бахти идиотите. 

Те затова така са го направили - на никого да не му се занимава!

 

Честно ли дотам я докарахме? Толкова ли изпутя целия народ? Къде да другите джейсън борновци като gado? Един баща събрал кураж да подаде сигнал?!?!?!? Непълнолетни роми тормозят и рекетират деца в Плевен, искат такса спокойствие СНИМКИ Някой ще ми тормози детето и аз ще си трая??? Иначе и те на маса в махалата съм сигурен, че са големи мъже и разказват страшни истории от казармата, които са ги направили големите мъже, които са днес!

Link to comment
Share on other sites

Опа:

 

БЪЛГАРСКИ ФИРМИ, ИНСТИТУЦИИ И ПОЛИТИЦИ В ПЕРАЧНИЦАТА “ТРОЙКА”

 

Около 130 милиона евро са пратени в български сметки от над 150 офшорни фирми свързани с Перачницата “Тройка” – мащабна система за финансови трансфери на пари от Русия и изпиране на капитали със съмнителен произход.

Link to comment
Share on other sites

Бащата, провесил дъщеря си през балкона, остава в ареста да попитам всичките защитници на Истанбулската конвенция, как точно щеше да помогне в случая? Тоя селтак щеше да си каже "аааа ние подписахме една конвенция, чакай да си го преместя в другия крачол преди да пребия дъщеря си..." Осъден е, има ограничителни заповеди - с други думи законово си е свършена работата и какво? Като щом има хотелчета явно има някой лев и знае, че ще подкупи който трябва и нещата ще се оправят, отделно че всякакви институции които трябва да следят за спазването на съдебните решения са напълно безполезни! С подписи на конвенции ще има точно 0 напредък, ако ще и междугалактическа конвенция да подпишем!

Link to comment
Share on other sites

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/50-leva-na-mesec-za-myasto-v-noviya-plovdivski-mnogoetazhen-parking-853853

Само както мамин тотьо може. Паркинг за 153 коли на цена от 3 500 000 лева... Наемът щял да бъде 50 лева. Ще са необходими само ~40 години за да се избие цената. То сграда със всичките му неща на 4 етажа излиза няколко пъти по - евтино. Цената за този паркинг е завишена може би около 10 пъти... Избори идва и трябват пари.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, netrootbg said:

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/50-leva-na-mesec-za-myasto-v-noviya-plovdivski-mnogoetazhen-parking-853853

Само както мамин тотьо може. Паркинг за 153 коли на цена от 3 500 000 лева... Наемът щял да бъде 50 лева. Ще са необходими само ~40 години за да се избие цената. То сграда със всичките му неща на 4 етажа излиза няколко пъти по - евтино. Цената за този паркинг е завишена може би около 10 пъти... Избори идва и трябват пари.

 

Точно пък тука цифрите са съвсем прилични и не виждам някакви особени нередности от сорта на ужасите в културния дом и колодрума. От строителство явно не разбираш. Никой не е казал, че с наем трябва да се избива цената на сградата. В момента паркомясто се плаща на общината 45 лева, така че тая такса е много прилична. Защото ако надуе космически наем и паркингът стои празен и 400 години няма да се избие. 

Link to comment
Share on other sites

Цената не е висока. Напълно разумна е. Даже и малко може да се повиши. Говоря обаче за цената. Как за паркинг с по няма и 40 коли на етаж и ще сложат цена 3 500 000... 

Link to comment
Share on other sites

Ти така масивното строителство как го виждаш, Ванка? С клечки за зъби ли мислиш се строи? Знаеш ли каква армировка само ще иска тоя паркинг? 

Link to comment
Share on other sites

То реално е само бетон такъв паркинг. Даже вероятно няма да има външни затворени стени. Само до някакво ниво. Поне всички такива многоетажни паркинги които съм виждал са така. Пак помисли за бройката коли. Няма и 40 коли на ниво. Това не е толкова голяма площ. 4 етажа на почти груб строеж реално.

Link to comment
Share on other sites

Хич ама хич не го виждам така аз. Но без РЗП не мога да коментирам адекватно. На първа взгляда обаче не виждам абсолютно нищо фрапиращо. Ти нали не си очаквал да мине без щипане такъв обект и то в коя да е държава? И пак повтарям - фрапиращите, очеизбождащи и гиганагли кражби бяха в културния дом (15 милиона за козметичен ремонт на съществуваща сграда) и абсолютно незнайно откъде измислената цена на колодрума, който седи празен. 

Link to comment
Share on other sites

Той Колудрама и ще си остане празен. Не отговаря на изискваният за много от спортовете за които уж е предназначен. В другите градове залите след краденето излизат по 4-5 пъти по - евтино и отговарят на изискванията. Ако не се лъжа имаше даже излезнали решения на АДФИ(агенция държавна финансова инспеция) за открити злоупотребите и нищо до момента от страна на цацаратурата. 

Link to comment
Share on other sites

On 3/4/2019 at 4:59 PM, NEO_DDT said:

Честно ли дотам я докарахме? Толкова ли изпутя целия народ? Къде да другите джейсън борновци като gado? Един баща събрал кураж да подаде сигнал?!?!?!? Непълнолетни роми тормозят и рекетират деца в Плевен, искат такса спокойствие СНИМКИ Някой ще ми тормози детето и аз ще си трая??? Иначе и те на маса в махалата съм сигурен, че са големи мъже и разказват страшни истории от казармата, които са ги направили големите мъже, които са днес!

Сега целий народ тебе гледа в очакване на споделянето на богатия ти житейски опит като РОДИТЕЛ, на това, което ТИ си направил в такавата ситуация. ;)

Ще споделиш или пак ще си затраеш тактично, както във всичките си нефелни опити да се правиш на нещо повече от недорасляк?

А борновците не ги барай, щото някои от тях може и да са заплашвани с мама и тате, със съд и дори съдени заради подобни ситуации, докато децата им пораснат до толкова, че да могат и относително сами да се справят с лайненцата по житейския си път.. Ти драги ми, Смехурко можеш ли да кажеш нещо обосновано на опита си?

И изобщо що не вземеш да запазиш дуенето на перки по потник за пред блока, докът чоплите семки и си разправяте кви пекани копелета сте и как и в морето ви е до колене!?

 

П.п. От поста ти лъха на сериозна глупота и тежка комплексарщина. И честно, при следващата подобна моя фрустрация по отношение на интелектуалното ти ниво, автоматически печелиш честта да си втория човек, чийто мозъчни диарии скривам, в опит да не се превърна в още по-заклет мизантроп.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, gado said:

Сега целий народ тебе гледа в очакване на споделянето на богатия ти житейски опит като РОДИТЕЛ, на това, което ТИ си направил в такавата ситуация. ;)

Ще споделиш или пак ще си затраеш тактично, както във всичките си нефелни опити да се правиш на нещо повече от недорасляк?

А борновците не ги барай, щото някои от тях може и да са заплашвани с мама и тате, със съд и дори съдени заради подобни ситуации, докато децата им пораснат до толкова, че да могат и относително сами да се справят с лайненцата по житейския си път.. Ти драги ми, Смехурко можеш ли да кажеш нещо обосновано на опита си?

И изобщо що не вземеш да запазиш дуенето на перки по потник за пред блока, докът чоплите семки и си разправяте кви пекани копелета сте и как и в морето ви е до колене!?

  

П.п. От поста ти лъха на сериозна глупота и тежка комплексарщина. И честно, при следващата подобна моя фрустрация по отношение на интелектуалното ти ниво, автоматически печелиш честта да си втория човек, чийто мозъчни диарии скривам, в опит да не се превърна в още по-заклет мизантроп.

Драги ми смехурко, първо никога няма да си призная пред непознати каквото и да е с цел да се направя на уникална и страшна военна машина като теб, второ хората за които бих го направил не се изчерпват само с поколението ми!  Ако за теб е допустимо да тормозят твой роднина и да си мълчиш и да се жалваш в интернет, за мен не е!

До сега си мислех, че бръщолевиш небивалиците само и само да си ми на контра и да става смях в замиращия форум, но сега осъзнавам, че сериозно ги мислиш тези неща! Явно нещо тежко си си падал на главата и не е зле да идеш да се прегледаш! Дуенето на перки е твоя специалност, доколкото си спомням ти щеше да правиш диверсии и държавни преврати, та за кръчмарско-махленски глупости недей точно ти да даваш оценки! Ако решиш ме блокирай, ей сега, момент, изчакай, ето преместих си го в другия крачол да си спокоен, че си ми го накривил!

Link to comment
Share on other sites

САЙТЪТ НА BETFAIR СПРЯ ДА ПРИЕМА ЗАЛОЗИ ОТ БЪЛГАРИЯ

 

На пръв поглед нищо и никаква новина, но... очаквайте скоро да може да се залага само в 7777.bg и Еврофутбол. Пълна пародия е тая комисия...

 

И за да е излагацията още по-голяма:

 

Държавен служител от НАП на път да изхвърли от България огромна международна компания, една от най-големите данъкоплатци в страната ни.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...