Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Каква Турция бе, брат? Тия могат да си направят гаргара верно с простотията "ПАТРУЛКИ С КОНУСИ" точно както си поискат. Май забравят някои, че сме евродържава - какви самоличности, кви 5 лева? Просто трябва да стигнат румънско или гръцко за няма и 3 часа след излизане, а фатмачетата вчера ги гледам спират бу-ми-ве-та с гологлави пишлигари вътре - повече от 2 броя. СМЯХ. И РЕЗИЛ!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сега се оказа, че имали и граната.

 

После може да се окаже, че е носил под мишница и гранатомет. :lol:

 

Според мен само е заплашил, че има граната щото чак и граната да му донесат...ама знае ли човек като знам каква разхайтена история е там...

Link to comment
Share on other sites

Ако проверят Фейсбук профилът им - най-вероятно ще ги намерят. Също и Фейсбук профилите на близки бивши гаджета и любовници.

Link to comment
Share on other sites

После може да се окаже, че е носил под мишница и гранатомет. :lol:

 

Според мен само е заплашил, че има граната щото чак и граната да му донесат...ама знае ли човек като знам каква разхайтена история е там...

 

Така каза интервюирания снощи по бтв. Дето ги гонил след чистачката и Пелов бил стрелял по него. Видял бил гранатата. Пелов стрелял по него, оня чакал да чуе свистене на куршуми като по филмите, не чул и решил да се скрие зад едно дърво, явно да станат гора :lol:

После изказа мисълта, че понеже нямало свистене на куршуми, пистолетът може да е бил газов.

Ако проверят Фейсбук профилът им - най-вероятно ще ги намерят. Също и Фейсбук профилите на близки бивши гаджета и любовници.

 

Абсолютно. Имат 30+ години затвор, организирано и дебело платено бягство и след като избягат първата им работа ще бъде да звънят на гаджета, любовници и да пишат във фейссурата. Щото те са толкоз прости, че не знаят нищо за IP адреси и т.н.

По-умна мисъл не съм и очаквал от теб :lol:

По-логично е да избягат по суша. Примерно Турция и оттам вече където искат и както искат. Със самолет, през София... Ама пък като се замисля как са избягали през парадния вход на затвора :grin:

 

Не е по-логично защото риска е голям, като се знае, че цялата милиция ще е на крак, а и се губи много време.

Най-безопасно е със самолет. И проверката е проформа. Не, че на сухопътните граници не е, но времето тук е най-важния фактор.

Link to comment
Share on other sites

Не точно. На сухопътните граници се познават нашите с отсрещните, което не може да стане с летищните от другата страна. Трябва да се махнат от тук тихомълком, което не е добре да става през летище. Най-малкото, че снимките им са пуснати и да ги разпознаят случайни хора в чакалнята на летището е много по-вероятно, отколкото в някоя кола.

Link to comment
Share on other sites

А на бас, че поне единия ще го  намерят самоубит (с три изстрела в гърба и един контролен в тила).

До колкото поразучих, тия и двамата са въшльовци и едва ли могат да си позволят да платят на един автобус народ. Но пък тънкият момент е, че единият е работил и по поръчки. И именно от към тази подробност понасмърдява кучето. Та лично според мен "бягството" си е чисто замитане на следи, водещи до някой от по големите бандюги.

 

П.п. Изобщо няма да се изумя, ако тези дни от Родната Полюция направят граунд брекинг изявление в този смисъл.

Link to comment
Share on other sites

Не точно. На сухопътните граници се познават нашите с отсрещните, което не може да стане с летищните от другата страна. Трябва да се махнат от тук тихомълком, което не е добре да става през летище. Най-малкото, че снимките им са пуснати и да ги разпознаят случайни хора в чакалнята на летището е много по-вероятно, отколкото в някоя кола.

 

Скоро не си минавал през терминалите май :)

Но пък тънкият момент е, че единият е работил и по поръчки.

 

Именно. Сега и двамата ще изпълнят по някоя и друга поръчка, да си изработят освобождаването. 

И за другото си прав, като се изплатят и двамата ще ги намерят с онова в тила :)

biodesign,ти много си знаел...

 

Та, какво викаш стана с лекаря дето застреля мангала?

Май стана каквото писах: че не е било никаква самозащита.

Щото май накрая се оказа, че лекаря бил посредник на гербаджийте за изборите в циганските махали. 

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно. Имат 30+ години затвор, организирано и дебело платено бягство и след като избягат първата им работа ще бъде да звънят на гаджета, любовници и да пишат във фейссурата. Щото те са толкоз прости, че не знаят нищо за IP адреси и т.н.

По-умна мисъл не съм и очаквал от теб :lol:

 

Като видя, че си ми цитирал някой пост, направо ми се повдига в устата. За малко да си повърна козунака.

Link to comment
Share on other sites

Като видя, че си ми цитирал някой пост, направо ми се повдига в устата. За малко да си повърна козунака.

 

Ми храни го още трола... Все едно не знаеш как са...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Като видя, че си ми цитирал някой пост, направо ми се повдига в устата. За малко да си повърна козунака.

 

И да не забравиш да си изпиеш млекцето, щото мама ще те напляска по непослушното дупенце!

Па знам ли, може и другаря Кочев да те напляска :lol: :lol:

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

Ми храни го още трола... Все едно не знаеш как са...  :laughing:

 

Той тоя трол е като бездомно животно. Никой не го храни, но той сам ходи да им дърпа храна от ръцете.

 

И да не забравиш да си изпиеш млекцето, щото мама ще те напляска по непослушното дупенце!

Па знам ли, може и другаря Кочев да те напляска :lol: :lol:

 

Не намесвай мен и семейството ми в елементарните си сексуални фантазии, ако не ти е проблем. Ако ти е проблем, просто не ги споменавай.

Link to comment
Share on other sites

Той тоя трол е като бездомно животно. Никой не го храни, но той сам ходи да им дърпа храна от ръцете.

 

 

Не намесвай мен и семейството ми в елементарните си сексуални фантазии, ако не ти е проблем. Ако ти е проблем, просто не ги споменавай.

 

?! Каква сексуална фантазия те гони бе, мен?! С тебе баш?! Па и семейството си да намесваш?!

Те това визирам:

обаче като те чета, за теб трябва някоя здрава гьостерица!

Link to comment
Share on other sites

?! Каква сексуална фантазия те гони бе, мен?! С тебе баш?! Па и семейството си да намесваш?!

Те това визирам:

обаче като те чета, за теб трябва някоя здрава гьостерица!

 

Стига си мазал. Разбра ти се какво имаш предвид.

Link to comment
Share on other sites

Не е по-логично защото риска е голям, като се знае, че цялата милиция ще е на крак, а и се губи много време.

Най-безопасно е със самолет. И проверката е проформа. Не, че на сухопътните граници не е, но времето тук е най-важния фактор.

Проверката в летищата е баш най-сериозна, от всички други места! Дори на нашето летище да е бошлав, нали все трябва да кацнат някъде, а вече уж има система за комуникация и би трябвало на всички летища, на които кацат полети от България да има техни снимки! Пътуване с кола или рейс из ЕС е доста по-безопасно! 

 

А на бас, че поне единия ще го  намерят самоубит (с три изстрела в гърба и един контролен в тила).

До колкото поразучих, тия и двамата са въшльовци и едва ли могат да си позволят да платят на един автобус народ. Но пък тънкият момент е, че единият е работил и по поръчки. И именно от към тази подробност понасмърдява кучето. Та лично според мен "бягството" си е чисто замитане на следи, водещи до някой от по големите бандюги.

 

П.п. Изобщо няма да се изумя, ако тези дни от Родната Полюция направят граунд брекинг изявление в този смисъл.

А защо трябва да са платили на цял автобус народ? Плащане на някой надзирател да му вкара нещо забранено, в което е имало скрит пистолет, и още 2-3 бона за пълен комплект нови документи.

Link to comment
Share on other sites

и като си помисля колко пари са изхарчени за видеонаблюдение по градовете че и по входовете/изходите им.

и колко пари са изхарчени за софтуер, поддръжка, оборудване,суперкомпутори ...

па и колко народ са наобучени.

ама доцент д-р по библиотекознание и пожарникарски физическа и психоподготовка Баш Бай Б.Б. кат не е разпоредил да се търси....

 

и те така минаха вече 4 дена и радиуса на търсене клони към безкрайност...

 

 

може би това е проблема на едноличната власт в псевдодемокрация. както може би подтискането на инициативните кадри поради неподходяща партийна принадлежност. но това е друга тема.

Link to comment
Share on other sites

и като си помисля колко пари са изхарчени за видеонаблюдение по градовете че и по входовете/изходите им.

и колко пари са изхарчени за софтуер, поддръжка, оборудване,суперкомпутори ...

 

Всичко зависи от тиквениците зад мониторите....

Link to comment
Share on other sites

Проверката в летищата е баш най-сериозна, от всички други места! Дори на нашето летище да е бошлав, нали все трябва да кацнат някъде, а вече уж има система за комуникация и би трябвало на всички летища, на които кацат полети от България да има техни снимки! Пътуване с кола или рейс из ЕС е доста по-безопасно! 

 

Да ти кажа..., би трябвало, но не е. За гражданите на ЕС е формална. На някои летища даже не минават картата ти на четец (случвало ми се е 2 пъти). Гледат снимката и лицето ти и толкова.

Ако си с фалшива самоличност шанса да те хванат е малък, да не кажа нищожен. Важното е да си стоиш чинно и да не приказваш за да привличаш внимание. Отделно, докато наш'те попълнят формулярите за издирване в ЕС и ги пуснат в системата..., мина 1 ден.

От затвор не се бяга ей-така. Това бягство е организирано от високо място. Просто не са предвидили чистачката :lol:

Link to comment
Share on other sites

А защо трябва да са платили на цял автобус народ? Плащане на някой надзирател да му вкара нещо забранено, в което е имало скрит пистолет, и още 2-3 бона за пълен комплект нови документи.

Ка'й чес'но... Верно ли!?!

Link to comment
Share on other sites

Трима души са загинали и близо 50 са ранени след като камион се е врязал в тълпа в южния германски град Мюнстер.

По предварителна информация се смята, че става дума за терористичен атентат.

 

По БТВ споменаха и че бил пълен с взрив, но защо не е гръмнал не се разбра...освен това някои говорят за микробус, а не за камион...

 

Edit: Пак БТВ в края на емисията си отрекоха това дето го казаха в началото за взривните вещества.

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Трима души са загинали и близо 50 са ранени след като камион се е врязал в тълпа в южния германски град Мюнстер.

По предварителна информация се смята, че става дума за терористичен атентат.

 

По БТВ споменаха и че бил пълен с взрив, но защо не е гръмнал не се разбра...освен това някои говорят за микробус, а не за камион...

 

Edit: Пак БТВ в края на емисията си отрекоха това дето го казаха в началото за взривните вещества.

 

Христос Возкресе!

 

Тва Путин го е организирал. От септември 20xx само той ги организира тез работи. Много дълги ръце има тоя пич!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...