Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

 

Откриха топлата вода...щото не си го знаехме от години...

 

--------

 

Десетки роми биха треньори и деца в Асеновград

 

Десетки роми от асеновградската махала "Лозница" нападнаха и биха с камъни, лопати, метални пръти и дървета деца и треньори от клуба по гребане "Асеновец".

Конфликтът избухнал в понеделник следобед на язовир "40-те извора" край Асеновград, докато малките гребци тренирали.

Една от лодките им се преобърнала, а група плажуващи ромчета започнали да се подиграват на спортистите и да замерят с камъни преобърналата се лодка. Един от камъните обаче уцелил в главата едно от трениращите деца.

Двете групи се сбили, а ромчетата извикали подкрепление от махалата.

 

Последвало масово меле между пристигналите десетки роми и треньорите от спортния клуб по гребане. Циганите атакували с брадви, лопати, дървени летви и метални пръти.

 

"Беше страшно и грозно. Замерваха ни с каквото намерят. Колове, камъни, столове. Взеха ни греблата и започнаха да ни бият с тях. Не знаехме какво да правим - децата ли да пазим, нас ли да пазим. Никой не сме провокирали. Беше като на война. Имало е и други такива случаи, но чак такова чудо не е било. Разбирали сме се и никога не сме предизвикали. Заплашваха ни, че ще ни режат главите и ще запалят базата", разказаха пред bTV треньорите.

 

Те и децата са се качили на клубния автобус, но ромите са ги причакали пред болницата в Асеновград, където боят продължил. Пострадали са и родители, които отишли да приберат децата си, но също били нападнати.

 

"Беше нещо страшно. Бяхме 5 души срещу 50 роми. Съпругът ми също пострада. Опитаха се да ни прегазят с кола. Синът ми е пострадал тежко. Бит е с метален прът. Детето ми е много уплашено. Няма да го пусна вече да тренира. Изпитваме страх", каза майката на 16-годишния Майкъл.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Откриха топлата вода...щото не си го знаехме от години...

 

--------

 

То си го знаем, ама след като се пише официално дано се направи нещо по въпроса...

 

А тия мангустери вече плачат за сериозен кютек!!!

Link to comment
Share on other sites

Лошото е, че много се размножиха и ще стават все повече....и че станаха много нагли....и че има 100 организации, дето им защитават "правата". :wtf:

Link to comment
Share on other sites

А тия мангустери вече плачат за сериозен кютек!!!

Нима ?!

Ей тука два парцала млатят български полицай в извън работното му време:

Link to comment
Share on other sites

Нима ?!

Ей тука два парцала млатят български полицай в извън работното му време:

 

Още едно потвърждение, че полицайчетата и те за нищо не стават - нула физическа и бойна подготовка!!! Един приятел, който е лекар, като му скочиха два мангала им хвърли хубав бой. Смешно е служител на реда, дори да не знае как да нанесе удар, а да се бута и дърпа като селски пияница!!!

 

Най-податливите на фалшиви новини: млади, нискообразовани и от малки градове

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Е,и? Те (ченгелите, прокоратурата, съда) не си свършиха работата заради своя убит колега, тук за нек'ви деца гребци ще направят нещо. Всяко чудо за три дни...ще си попротестират хората някой друг ден и ще утихне всичко...Само газови камери ще оправят нещата...

Link to comment
Share on other sites

Аз не виждам връзка с полицая. Съвсем различни случаи са, най-малкото може да се замислиш защо не са си свършили работата - да не би пък понеже знаят, че неговата работа по правилник не е била да излиза на платното по този начин, и така нататък...

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да не обичам такива крайни изказвания, мангалите трябва периодично да преживеят случка, като онази с танковете в пазарджишкото гето...

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да не обичам такива крайни изказвания, мангалите трябва периодично да преживеят случка, като онази с танковете в пазарджишкото гето...

Всички първични, нискоинтелигентни и необразовани групички трябва да преживяват такива случки! Трябва да има пресен спомен от дървото иначе решават, че всичко им е позволено! Аз знам от първа ръка, че тях дори не ги ебе много много да ги вкарат в затвора за някакво си време цитирам: "Какво му е толкова лошото - топло, храна три пъти на ден, два пъти седмично баня!" Лошото е че това може да стане само, при много силно управление, което не разчита на ромски гласове, а такова не виждам да се оформя...

Link to comment
Share on other sites

Изведъж несебърският отпадък се оказа тежко болен от 6 болести, сляп и с напукани пети.  :Facepalm:

 

==============================

 

И когато казвам, че Фейсбук са ДЕБИЛИ и НЕКАДЪРНИЦИ, ето какво разкриват от БИВОЛЪ относно цензурата и малоумието, за които говорих преди време, а Ангел ми пробутваше прогейските си нагласи. Поводът в случая е изтриване на карикатура на Комарницки и временен блокаж на профила му. 

Надявам се сега поне, когато го казва И не кой да е, а Комарницки, на някои да им стигне до мозъците за какво става дума.

 

Но сега не виждам смисъл, и нямам никакво намерение да водя каквато и да е по-нататъшна кореспонденция с тези напълно анонимни, и, според мен, некомпетентни хора, или ботове. Готов съм да дискутирам казуса с реални, неанонимни личности.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

И отново за награди ДАРВИН!!!

 

Добре де, толкова ли е далеч от акъла първо да гръмнеш подобна книга за да видиш резултата? Съмнява ме да са имали само 1 патрон...

Link to comment
Share on other sites

Добре де, толкова ли е далеч от акъла първо да гръмнеш подобна книга за да видиш резултата? Съмнява ме да са имали само 1 патрон...

 

Има ли смисъл даже да се дискутира?!?!?  :moon:

Link to comment
Share on other sites

Добре де, толкова ли е далеч от акъла първо да гръмнеш подобна книга за да видиш резултата? Съмнява ме да са имали само 1 патрон...

То изобщо не е необходимо да стреля по книга,самата идея че един от най-сериозните пистолети в тоя калибър от почти упор да стреляш по близък човек..Дори да спре куршума тоя ще се сдобие с няколко счупени ребра гарантирано.Няма такива примати честно...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...