Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Прокуратурата ще иска доживотен затвор без право на замяна за убийството на Алекс

 

Какво ще иска прокуратурата и какво ще даде съдът на мангала са две съвсем различни неща...а и като влезе, кога ще излезе предсрочно е даже и трето...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Прокуратурата ще иска доживотен затвор без право на замяна за убийството на Алекс

 

Какво ще иска прокуратурата и какво ще даде съдът на мангала са две съвсем различни неща...а и като влезе, кога ще излезе предсрочно е даже и трето...

Тук е ключово дали ще успеят да го обвинят за предумишлено убийство, защото ако защитата успее да го извърти като непредумишлено по непредпазливост, наказанието спада в пъти...

Link to comment
Share on other sites

20139975_10212838970882812_2237922959467

 

Това са част от децата жертви на циганското беззаконие, подкрепяно от всички политически партии в България през последните 28 години. Това е организиран антибългарски геноцид, подкрепян от институциите на съвременната българската държава. Тази държава е Цигания, държавата на множащите се цигани и изчезващите българи. Запомнете тези лица - утре това може да е вашето дете. И никоя институция няма да си мръдне пръста за вас! Да си знаете!

 

Link to comment
Share on other sites

Тук е ключово дали ще успеят да го обвинят за предумишлено убийство, защото ако защитата успее да го извърти като непредумишлено по непредпазливост, наказанието спада в пъти...

 

Съмняваш ли се, че ще е непредумишлено?

Link to comment
Share on other sites

Прокуратурата ще иска доживотен затвор без право на замяна за убийството на Алекс

 

Какво ще иска прокуратурата и какво ще даде съдът на мангала са две съвсем различни неща...а и като влезе, кога ще излезе предсрочно е даже и трето...

Az ne sam saglasen s dojivotnia za6toto ot stotinkite na moite roditeli 6te vzimat za hrana na taia li6ei. Ubiistvo 4rez razstrel, izpalneno v sedem dneven srok i hvarliane v masov grob

Link to comment
Share on other sites

У нас телефонните мангали, които десетки години ограбват възрастните, ако изобщо ги хванат, ги осъждат най-много на 2 години, че даже и условно, а в Китай за същото хич не си поплюват...

 

Доживотен затвор за телефонен измамник в Китай

Link to comment
Share on other sites

У нас телефонните мангали, които десетки години ограбват възрастните, ако изобщо ги хванат, ги осъждат най-много на 2 години, че даже и условно, а в Китай за същото хич не си поплюват...

 

Доживотен затвор за телефонен измамник в Китай

Добре бе да го еба, тия хора как не се научиха на тая схема?!?! Вече от 10 години близо я въртят и още има будали, които се вързват?!?! Как може да повярваш, че полицай ти звъни, да му хвърлиш пари, за да съдействаш на полицията?!?!?!

 

Прокуратурата отказа ревизия на Георги Гергов за "Пълдин туринвест" - за разстрел са всички! Още едно доказателство колко много се "мразят" ГЕРБ и БСП, след като Пловдивският съд и прокуратура, които са най-предани на Тиквата, отказват да разбутат кочинката на свинаря...
Link to comment
Share on other sites

Добре бе да го еба, тия хора как не се научиха на тая схема?!?! Вече от 10 години близо я въртят и още има будали, които се вързват?!?! Как може да повярваш, че полицай ти звъни, да му хвърлиш пари, за да съдействаш на полицията?!?!?!

 

Няма как да го разбереш...не си живял в соца, когато вратите не се заключваха, а полицията знаеше поименно апашите. ;) Та в тая връзка много от дъртите или са изкуфели вече, или си носят доверчивостта още от онова време (или и двете) и когато някой им се обади по телефона и започне да реве, че е направил катастрофа и трябват пари или пък, че се обажда капитан Иванов от полицията, който иска от тях да съдействат със собствени пари, за да хванат телефонен измамник - тутакси се хващат на кукичката и тръгват да раздават всичко дето е у тях. Разбира се не всички от това поколение реагират по един и същ начин и някои веднага се усещат, за сметка на други, които са ги работили даже по няколко пъти с различни схеми за кратък период от време...

Link to comment
Share on other sites

Няма как да го разбереш...не си живял в соца, когато вратите не се заключваха, а полицията знаеше поименно апашите. ;) Та в тая връзка много от дъртите или са изкуфели вече, или си носят доверчивостта още от онова време (или и двете) и когато някой им се обади по телефона и започне да реве, че е направил катастрофа и трябват пари или пък, че се обажда капитан Иванов от полицията, който иска от тях да съдействат със собствени пари, за да хванат телефонен измамник - тутакси се хващат на кукичката и тръгват да раздават всичко дето е у тях. Разбира се не всички от това поколение реагират по един и същ начин и някои веднага се усещат, за сметка на други, които са ги работили даже по няколко пъти с различни схеми за кратък период от време...

Това го разбирам, ама минаха близо 30 години от тогава!!! Още повече, че старите хора гледат доста телевизия и новини, където го говорят почти ежедневно това от 10 години насам!!! 

Link to comment
Share on other sites

Това го разбирам, ама минаха близо 30 години от тогава!!! Още повече, че старите хора гледат доста телевизия и новини, където го говорят почти ежедневно това от 10 години насам!!!

 

Някъде по селата и не гледат, но дори и тези дето гледат не пречи да ги изработят. Последната схема на мангалите - обаждат се на една пенсионерка и я питат дали е гледала разследването на Нова ТВ за телефонните измамници, след това й казват, че са от Нова Тв и правят ново разследване заедно с общината и с МВР, като са присъствали при арестуването на измамник във Ветово и в намерените списъци с тел. номера, нейният бил на първо място и да знае, че напоследък я следели...и т.н. и т.н. Не мога да се сетя къде гледах оригиналното видео, където пенсионерката обясняваше "Аз уж съм гледала толкова за тия измами, но все пак помислих, че може пък наистина да ми се обаждат от Нова телевизия, щом казаха че са правили разследване и работят с общината и МВР..." - на сайта на Нова Тв намерих само част от него.

 

Едит: Намерих го (второто видео долу под статията) или във Vbox7

Link to comment
Share on other sites

 

Някъде по селата и не гледат, но дори и тези дето гледат не пречи да ги изработят. Последната схема на мангалите - обаждат се на една пенсионерка и я питат дали е гледала разследването на Нова ТВ за телефонните измамници, след това й казват, че са от Нова Тв и правят ново разследване заедно с общината и с МВР, като са присъствали при арестуването на измамник във Ветово и в намерените списъци с тел. номера, нейният бил на първо място и да знае, че напоследък я следели...и т.н. и т.н. Не мога да се сетя къде гледах оригиналното видео, където пенсионерката обясняваше "Аз уж съм гледала толкова за тия измами, но все пак помислих, че може пък наистина да ми се обаждат от Нова телевизия, щом казаха че са правили разследване и работят с общината и МВР..." - на сайта на Нова Тв намерих само част от него.

 

Едит: Намерих го (второто видео долу под статията) или във Vbox7

Ами ето, тази жена на 82 години не се е поддала на измамата! Явно може! Как искам да се обадят на баба ми, че толкова негативна енергия ми се е насъбрала... Да се появи някой сладур като тоя Люцкан...

Link to comment
Share on other sites

Ами ето, тази жена на 82 години не се е поддала на измамата! Явно може! Как искам да се обадят на баба ми, че толкова негативна енергия ми се е насъбрала... Да се появи някой сладур като тоя Люцкан...

 

Те и дори да се обадят на баба ти, ти нищо няма да разбереш от цялата история. Само пост-фактум и ще насъбереш още повече негативна енергия.

 

На моята баба бяха звъняли. Онази започнала да плаче по телефона, тя не повярвала, че е майка ми и онази затворила.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност истината е, че ония са телефонисти и на ден правят стотици позвънявания - повечето са неуспешни и едва единици им се връзват, за които случаи ние разбираме от медиите, а за всички останали дето просто затварят телефона няма как да знаем, понеже за медиите това не е новина. Но за мангалите дори и тези единични случаи си заслужават, тъй като става дума за големи суми.

Link to comment
Share on other sites

Една новина дето не е изненада за мен,Виваком с най-бърза мобилна мрежа:

http://www.speedtest.net/awards/bg/carrier/2017

 

Моите "любимци" от мизерния и "елитен" оператор са на трето място...Даже и Теленор дето мрежата им до преди две години беше ултра зле са ги задминали.

Link to comment
Share on other sites

Представяш ли си колко и от какво му е писнало, брат?

 

ЕДИТ - Това е човек с ШЕСТ деца... Пардон - БЕ човек с шест деца...

Link to comment
Share on other sites

Представяш ли си колко и от какво му е писнало, брат?

 

ЕДИТ - Това е човек с ШЕСТ деца... Пардон - БЕ човек с шест деца...

а представяш ли си на един емигрант от какво и колко му е писнало. Хиляди хора всеки ден си слагат въжето, но техния живот не струва, щото не са певци? Успях на живо да видя какво е то имение в Бевърли Хилс и в ориндж каунти....няма право да се оплаква. Винаги съм казвал. На който му е труден тежкарския живот в мултумилионно имение - винаги може да дойде в моя едностаен апартамент дето като пръдна и ме чуват в другия квартал. А аз да отида да плакна мъде в басейна му. На Мигел мексиканеца дето коси трева по 15 часа на 35 градуса жега да не му е лесно?
Link to comment
Share on other sites

Първо погледнах датата на статията да не би да е отпреди десетина години, но не - от днеска е...

 

20 маскирани биха клиенти на заведение в столичния квартал „Младост

 

По първоначална информация пред заведението пристигнали с автомобили около 20 маскирани, които нанесли побой на клиенти, които били отвън.

 

Няма значение какви са тия и защо са набили ония ; дали е някакво разчистване на сметки, сплашване или пък футболни агитки...все тая - щом на 20 човека не им дреме от държавата (в частност от полицията) и си правят организиран среднощен екшън в стил 90-те...пиши я бегáла тая държава. :moon:

Link to comment
Share on other sites

Стефчо... има моменти, в които човек просто трябва да замълчи. Този е един от тях.

Гледай сега. Това, че си фен на групата. Купонясвал си на неговите песни. Не прави неговия живот по - ценен от твоя или моя. Аз лично за втора поредна година научавам за смърт на близък по телефона. Познай за кой случай скърбя повече. За наркоман милионер, бил той и световно известен, сложил сам край на живота си или за близък човек. Айде моля. И пак се почна със статусите ще Бийбър бил все още жив, а въпросната персона не. Това що за тъпотия е?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...