Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

 

Ти турски паспорт и гражданство имаш ли? :D

 

България е на път да се превърне в хиперзастаряваща страна - доста лоша статистика...

Може би след 15 години със същите темпове ще се стигне до момента когато няма да има връщане назад. 4 млн пенсионери 1 млн работещи и малолетни и другото сган(цигани)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Чефо, на мен ми е интересно какви са твоите планове след март догодина? Нали тогава стават 5 год. пребиваване в САЩ?

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Чефо, на мен ми е интересно какви са твоите планове след март догодина? Нали тогава стават 5 год. пребиваване в САЩ?

И на мен са ми интересни също. Винаги съм искал да се прибера, но не и за да работя. България ме влече не щото ми е родина. Не страдам и капка от такива сантименти, а защото кеша е цар и то в много по-голяма степен от тука ;)

 

Където успея да намаля работата и увеличава мангизите - там съм. Ако ще това да е екватора или Папуа и Нова Гвинея

 

С парата в джоба - целия свят ти е родина.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Където успея да намаля работата и увеличава мангизите - там съм. Ако ще това да е екватора или Папуа и Нова Гвинея

Подозирам, че ако почна да давам примери - ще се окаже, че все пак има изключения. Например Кувейт :) Добри парички може да изкарва човек там. С дребната подробност, че за алкохол влизаш в затвора :)
Link to comment
Share on other sites

Подозирам, че ако почна да давам примери - ще се окаже, че все пак има изключения. Например Кувейт :) Добри парички може да изкарва човек там. С дребната подробност, че за алкохол влизаш в затвора :)

По-скоро за консумация на публични места и контрабанда... Вуйчо ми изкара бая време там да им оправят комуникациите след Пустинна буря. Разказвал ми е разни работи за местните обичаи, порядки и светолед. Само най-надъханите религиозно чайници (той така ги нарича) не пукат пиячка.

Link to comment
Share on other sites

В дубай пък не плащат данъци. Един колега на брат ми се премести там и е меко казано доволен. Познайте в тоя момент погледа на такива като брата, дето 100 годишната мумия им прибира близо половината от заплатата. 

Link to comment
Share on other sites

В дубай пък не плащат данъци. Един колега на брат ми се премести там и е меко казано доволен. Познайте в тоя момент погледа на такива като брата, дето 100 годишната мумия им прибира близо половината от заплатата. 

 

Те не взимат данъци, за да не влизат хората в преразход като си чистят пясъка от всичките отверстия и цялото имущество. :D

Link to comment
Share on other sites

В дубай пък не плащат данъци. Един колега на брат ми се премести там и е меко казано доволен. Познайте в тоя момент погледа на такива като брата, дето 100 годишната мумия им прибира близо половината от заплатата.

И тука от 70, 80 бона нагоре годишен доход, данъка става 47,5 процента. После защо всичко живо лъже и защо данъчните са по-големи от фбр.
Link to comment
Share on other sites

Журналист напусна "Нова телевизия" заради цензура

 

https://m.fakti.bg/bulgaria/233201-nova-televizia-otgovori-na-vasil-ivanov

Евала на пича, ама ако си мисли, че в другите телевизии е различно...

 

Милиони гласове може да са фалшифицирани на турския референдум - каква изненада
Link to comment
Share on other sites

 

Няма такова нещо...човекът си го каза - "Тази страна проведе най-демократичните избори, такова нещо не е виждано в никоя западна държава!"...и пътьом увеличи извънредното положение с още 3 месеца. :lol:

Link to comment
Share on other sites

На опера при Гергов

 

Операта на Гергов я дъвкахме още миналата седмица. ;)

 

Изпратил е писмо преди минути по медиите, Васил се е разпял доста, утре ще има пресконференция.

 

Πpoдyцeнтът Магърдич Xaлвaджиян нeдoyмявa ĸaĸ Cлaви Tpифoнoв дoпycĸa дa гo цeнзypиpaт двa пъти и дaвa пpecĸoнфepeнции, нo нe нaпycĸa.

Xaлвaджиян пocoчи c чyвcтвo нa иpoния, чe aĸo гo цeнзypиpaт oщe вeднъж, вepoятнo oтнoвo щe дaдe пpecĸoнфepeнция и щe cи чaĸa cлeдвaщoтo цeнзypиpaнe, зa дa дaдe нoвa пpecĸoнфepeнция.

Link to comment
Share on other sites

Халваджиян пoдĸpeпи дyмитe cи ĸaтo пpипoмни, чe пpeди гoдини Би Tи Bи ce oпитaлa дa нaлoжи цeнзypa и нa „Гocпoдapи нa eфиpa“. Toгaвa oбaчe Xaлвaджиян пpocтo paзтpoгнaxa дoгoвopa cи c мeдиятa и дaдoxa пpecĸoнфepeнция. Маги Халваджиян обаче е категоричен, че за това разбира се, се иска смелост...
Link to comment
Share on other sites

Маги напусна точно за един ден и точно след една реплика. И цялата Босфор ТВ лапна толко въздух без него, че не е истина. Учиндолския чукундур като е толкова отворен и прави референдуми - да покаже малко пишка. Мънинко така, лекинко. Защото дотук ДОКАЗВА какъв БОКЛУК е, дето си стиска договорчето. Ама ти не гледаш новини, не следиш, не знаеш какво договорче подписа....   

Link to comment
Share on other sites

Маги голЕМ! Е тва е да му сипеш на боклука с кофата за прасето! 

На него също не са му най чисти работите... Но Слави е нодистижим на върха на сметището...

Link to comment
Share on other sites

Аз уважавам мъжкарите - арменецът е много мъжки пич! И не на приказки - доказа го. 

 

Учиндоски педал - нам туда не надо. Години наред се доказва като боклук. 

Link to comment
Share on other sites

@НЕМО, тоя отдавна цепи мрака - вчера гледах цялото "Лице в лице", което с неговото присъствие и изказвания там си беше направо "Лице в гъз". :lol:

 

------------------------

 

А аз си чета из новините и изведнъж попадам на заглавие:

 

Вкараха Фики в болница с опасност за живота

 

...и подзаглавие:

 

"Близките на певеца Фики Стораро са шок от информацията, че певецът е приет в болница по спешност и с опасност за живота"

 

И понеже аз съм му най-големият фен, притесних се много и веднага цъкнах на новината...след което прочетох само първото изречение:

 

"Оказа се, че Фики е жив и здрав, а написаното не отговаря на истината."

 

Язък...за такива "медии"....които даже в заглавията си допускат правописни грешки (цели 2, които тактично поправих). :FU:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...