Jump to content
BulForum.com

Tренировки и упражнения


James_Bond007

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply
абе няма ли да се сложи някой модератор писна ми от тъпи и необмислени изказвания като на hosta :angry1

 

Абе не знам колко са му необмислени, ама хич не са тъпи. 10 поста преди това, Дивака беше написал, че като се късали мускулни влакна растели мускулите. В интерес на истината мислех и аз да му отговоря, но след това видях мнението на хоста.

Напълно прав си е човека. НЕ ИСКАШ да късаш мускулни влакна.

Link to comment
Share on other sites

Mom4eta taq statiq v bbteam e napravo nelepa. Ako na izgarqneto na cenen muskulen protein po vreme na trenirovka i prevuztanovqvaneto mu po vreme na ekzaltacionnata faza mu se vika razkusvane na muskulni vlakna zna4i tazi statiq pra6ta cqlata sportna medicina po dqvolite!!! A tova za bavnite muskulni vlakna 4e iamli po golqm potencial za narastvane si e napravo vurha na glupostta . Ako tazi statiq se vzima za istina zna4i hora kato d-r Vladimir Boenov napravo trqbva da si podavat ostavkata.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Тъйкато в другата тема стана върпос за чийтинга,ще пиша тук.В петък видях как тренира Орлин(тези,които ходят в рондо знаят),та той всичко му е читинг,едно повторение нямаше без читинг...Бърза гачили някой го гони,хвърля,блъска,пъшка,охка.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Баси днес си гледах тялото и установих че едната ми гърда е по голяма от друга също и едната ръка е по голяма с един сант от другата и рамото същата работа.Та със какви упражнения да ги направя горе долу еднакви че така не се понасям.

Link to comment
Share on other sites

Баси днес си гледах тялото и установих че едната ми гърда е по голяма от друга също и едната ръка е по голяма с един сант от другата и рамото същата работа.Та със какви упражнения да ги направя горе долу еднакви че така не се понасям.

Снимка можеш ли да дадеш?Асиметрията е нормално нещо,не се притеснявай.Иначе можеш да работиш с дъмбели,като наблягаш на по-слабата ръка,но пък именно тази може да стане по-силна и пак си в същото положение,само че на другата ръка.Просто не се занимавай да изравняваш 2те части на тялото,разликата се вижда с метъра

Link to comment
Share on other sites

Снимки не мога да дам за съжаление.Обаче повече се притеснявам за гърдите.Едната си личи как е по оформена и по издута от другата.

Link to comment
Share on other sites

и на мене едната гърда винаги ми е била по-голяма от другата , също и имам около половин сант разлика в ръцете но това не е болка за умиране даже предполагам че не се забелязва ако не се загледаш старателно

Link to comment
Share on other sites

и на мене едната гърда винаги ми е била по-голяма от другата , също и имам около половин сант разлика в ръцете но това не е болка за умиране даже предполагам че не се забелязва ако не се загледаш старателно

Аз имам разлика даже един сант че да не е и повече.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Искам да ви попитам как да натрупам маса без хр.добавки и тем подобни.Какви тренировки да права и по колко серии.

 

Ами за да натрупаш маса без хранителни добавки просто тренираш без да взимаш такива. А по колко серии да правиш зависи от теб....как може някой да те знае какво можеш. Във уважаващите себе си зали би трябвало да има инструктор, който ще ти помогне ;)

Тук има разни полесни неща.

Link to comment
Share on other sites

Виж сега кой пише глупости са ти казали другите.Аз ти говоря за скъсвания на мускулни влакна и мускули.Ти говориш за разкъсвания в мускула който обаче зарастват ,т.е. образува се нова тъкан...а да ти кажа като направиш травма с диагноза скъсани мускулни влакна хич не е така.Не пожелавам травми на никой от вас момчета и момичета.Спортувайте и се забавлявайте.

 

Едит:За масата въпроса...еми наблегни на протеин съдържащите храни ,с др. думи не тлъсти меса ,млечни продукти( но с ниска малсеност) и на добре разг. въглехидрати ориз ,разл. вид. пшенични( не знам как точно ги водят ) ,варени картофи( страшна комбинация с извара ,тя съдържа много протеин ,но е почти безвкусна ако сама се консумира за това я смеси с варени картофи като ги намачкаш и подправяш с сол и др. подправки на вкус ,това е много ефективно ако искаш и да изчистиш малко ,да орелфиш ама да не изгубиш прекалено много мускул в този период ).И най-важното упоритост ,нямаш ли желание и постоянност няма резултати.

Link to comment
Share on other sites

и на мене едната гърда винаги ми е била по-голяма от другата , също и имам около половин сант разлика в ръцете но това не е болка за умиране даже предполагам че не се забелязва ако не се загледаш старателно

На мен пък всичко ми е симетрия освен бицепсите (цели 3 санта разлика :cry ) , ама според мен с годините ще се доизравнят - има време все пак ;)

Link to comment
Share on other sites

Това за изравняването май почти всички имат разл. мнения.До сега като съм питал хора ,които дълго са се занимавали с фитнес не по 3-5год. ,или ми казват че е нормално или че с времето се настигат мускулите един друг.Аз съм по-склонен да вярвам на първите ,все пак нито един орган в чов. тяло не е идентичен с друг и малки разлики е норм. да има ,а по-големите с времето се оправят.

 

Едит:Забравих едно нещо.Чувал съм ,че за да са мин. разликите е добре със своб. тежести да се натоварва всеки от муск. за да се изравнят.Примерно известно време да не се прави с лост за бицепс и на флекс ,а само с дъмбели за да може да е равн. натоварването на всяка ръка.Същото и при гърдите ,наблягане на упр. с дъмбели и за рамото и т.н.Това за наваксването пък са ми казвали че е много грешно ,но не знам ,не съм пробвал.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Бахти тъпото упражнение, направо тряя се скрие тоя дето го е измислил... Освен педераст друго не виждам кво може да станеш с тва упражнение...

Link to comment
Share on other sites

Смисъла от него е???Освен претоварване на раменната става друго не виждам да може да се постигне?

 

Edit: Ако човек има за цел да избие комплекс с 1 повторение на това ,ок.Нямам забележки.Това обаче не е упражнение и не отговаря на темата в топика.Аз имам обаче въпрос по темата.При разтегнато сухожилие на раменната става някакви съвети?Болката е от основата на раменния мускул по посока врата.Т.е. задните мускули на рамото ,но съм сигурен ,че болката не е мускулна ,не е и ставна или костна( знам от опит как боли в тези случаи ).Някакъв вид разтягане ,упражнение или само почивка бихте предложили?

Link to comment
Share on other sites

всъщност, постижението е да можеш да го направиш :)

 

едит: съгласен с горното, че не го приемам като упражнение, което да се прави системно за да се постигне нещо.., но е абсурдно да се смята, че може да се прави, за да се избие комплекс :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Смисъла от него е???Освен претоварване на раменната става друго не виждам да може да се постигне?

 

Edit: Ако човек има за цел да избие комплекс с 1 повторение на това ,ок.Нямам забележки.Това обаче не е упражнение и не отговаря на темата в топика.Аз имам обаче въпрос по темата.При разтегнато сухожилие на раменната става някакви съвети?Болката е от основата на раменния мускул по посока врата.Т.е. задните мускули на рамото ,но съм сигурен ,че болката не е мускулна ,не е и ставна или костна( знам от опит как боли в тези случаи ).Някакъв вид разтягане ,упражнение или само почивка бихте предложили?

почивка и лек масаж. да не си възпалил нерв или бял дроб с настиване или стоене на течение? най-добре питай жипито си.

Link to comment
Share on other sites

Това за лапешките коментари...и какво се постига ,бате ,с това?Би ли ни обяснил?Виждал съм в залата ,където тренирам няколко пъти да го правят разни хора ,е вече не го правят.Освен за разгънатост ,за какво?Да не е алтернатива на хиперекстензията ,защото не се сещам за друго ама пък кръста си се натоварва изолирано при нея ,а тук рамото понася основн. натоварване.Не може да е и за гръден кош тъй като за него се тренира точно обр. схема на натоварване ,но ако е като разгъване за това вече може.Колкото до възпалението на бял дроб ,ок ,но как бял дроб при положение ,че болката си е точно в областта на рамото.Все тая почти взе да отминава.GP-то ако го питам ,тя милата ще се чуди и мае и ще ме прати на ортопед( a.k.a. касапин ) ,а ако човек не попадне на точен всякакви глупости може да станат( говоря от опит ).За комплекса малко пресилих ,имах предвид ,че си е фукня един вид - Глей к'во мога.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...