Jump to content
BulForum.com

Tренировки и упражнения


James_Bond007

Recommended Posts

Хора с тая диета дето си напраих е адски глад.. 5 ден.. Предните дни ставах в 12 на обед и храната ми стигаше до вечерта ,ама днеска станах в 7 и до ся едвам издържам.. Последно ядох в 17:30. Не може ли примерно да си ям нормално (пак без сладко) и да карам по-повече време велоергометъра.. примерно по 100км на ден? :blink:

Пич, най-ефикасното упражнение за горене на мазнини винаги е било и ще бъде бягането. Бягане му е майката. И ако ти сам не се навиеш да бягаш няма как да стопиш мазнини. Един от моя отбор даже бяга с найлони под екипа си, за да стопи мазнините и има наистина огромен ефект. За да подсилиш този ефект обаче е много добре да правиш РАЗДЕЛНО ХРАНЕНЕ и НВД. И няма никакво значение к'во е времето. Ние бягаме в сняг, студ, дъжд, жега, слънце и к'во ли още не, такаче времето не оказва влияние. Извода: Слагай найлоните, бягай всеки ден на някое стадиониче в близост до вас, яж правилно. Т'ва е вариянта. Друг начин няма, забравяш ги тия велоаргометри - вятър работа !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply
Пич, най-ефикасното упражнение за горене на мазнини винаги е било и ще бъде бягането. Бягане му е майката. И ако ти сам не се навиеш да бягаш няма как да стопиш мазнини. Един от моя отбор даже бяга с найлони под екипа си, за да стопи мазнините и има наистина огромен ефект. За да подсилиш този ефект обаче е много добре да правиш РАЗДЕЛНО ХРАНЕНЕ и НВД. И няма никакво значение к'во е времето. Ние бягаме в сняг, студ, дъжд, жега, слънце и к'во ли още не, такаче времето не оказва влияние. Извода: Слагай найлоните, бягай всеки ден на някое стадиониче в близост до вас, яж правилно. Т'ва е вариянта. Друг начин няма, забравяш ги тия велоаргометри - вятър работа !!!

Точно обратното е.Тези неща,които ви се струват най-прости за изпълнения,те дават най-добри резултата.Да-бягането сваля мазнини,ма и доста ММ,което според мен не му е целта.Кардиото сваля мазнини и запазва ММ :)

Link to comment
Share on other sites

Да бягането е най-ефективно,но и уредите за аеробни упражнения не са за изхвърляне.Все пак не всеки иска да тръгне да търчи по улиците и да диша мръсния пловдивски въздух :) Важното е човек да има воля и да тренира :)

 

Бтв преди аеробно упражнение пийте по едно кафе,така се засилва ефекта.Но ако имате проблеми със сърцето,по-добре недейте :)

Link to comment
Share on other sites

Един от моя отбор даже бяга с найлони под екипа си, за да стопи мазнините и има наистина огромен ефект.

Това с найлоните и изобщо коланите със загряващ ефект не се ли отразяват лошо на организма? Зная, че не трябва да се поставят върху бъбреците...

Аз веднъж пробвах с такова нещо и направих една тренировка. Верно, толкова вода не се беше изливала от мене никога, но пък за сметка на това ми дойде на следващия ден с 10 дни по-рано...

 

Иначе за студения въздух-нямам сливици и е смърт за мене, но едно малко бомбонче в устата по време на бягане(не ментово, разбира се) върши чудеса!

Link to comment
Share on other sites

Това с найлоните и изобщо коланите със загряващ ефект не се ли отразяват лошо на организма? Зная, че не трябва да се поставят върху бъбреците...

Аз веднъж пробвах с такова нещо и направих една тренировка. Верно, толкова вода не се беше изливала от мене никога, но пък за сметка на това ми дойде на следващия ден с 10 дни по-рано...

 

Иначе за студения въздух-нямам сливици и е смърт за мене, но едно малко бомбонче в устата по време на бягане(не ментово, разбира се) върши чудеса!

Ами незнам, пича не се е оплаквал и казва, че му върши идеална работа и сваля доста лесно. А, пък за студения въздух - и аз нямам сливици ама всеки ден бягам на студ и нищо ми няма. За пример даже днес пак имаше бягане а времето беше ужасно студено...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Това с найлоните и изобщо коланите със загряващ ефект не се ли отразяват лошо на организма?"

Otrazqva se i to mnogo !! Tova s nailonite se otrazqva nai ve4e na termoregulaciqta na organizma i ot tebe zapo4va da te4e obilno voda, koqto posle se vuztanovqva. Neznam dali kato se ovie6 s nailoni 6te izgori6 pove4e maznini(nadali vsi4ko e za smetka na telesnite te4nosti), no az nqmam jelanie da probvam.

Link to comment
Share on other sites

Абе вредно и и се губи само вода. Хората го правят, щото си мислят, че така виж ти колко мазно е отишло. С блузи е по-добре.

@жужу, недей плаши хората!

Момчета, ако правите с найлони няма да ви дойде на следващия ден! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Това за коланите е вярно, че е не е много полезно, но също е вярно, че се топят повече мазнини, не много, но повече, от колкото без него...

Link to comment
Share on other sites

уф тъй като е голям бахър вънка...дали ако права лицеви в нас ще има ефект????ЕЙ тва мисла да ми е програмата

ден 1: 5х20 лицеви; 5х20 кофички; 5х20 коремни

ден 2: 6х20 лицеви; 6х20 кофички; 6х20 коремни

ден 3: 7х20 лицеви; 7х20 кофички; 7х20 коремни

 

и т.н. до края на седмицата,защото съм и болен и ако хода на фитнес и хептен ще се разболея

Link to comment
Share on other sites

уф тъй като е голям бахър вънка...дали ако права лицеви в нас ще има ефект????ЕЙ тва мисла да ми е програмата

ден 1: 5х20 лицеви; 5х20 кофички; 5х20 коремни

ден 2: 6х20 лицеви; 6х20 кофички; 6х20 коремни

ден 3: 7х20 лицеви; 7х20 кофички; 7х20 коремни

 

и т.н. до края на седмицата,защото съм и болен и ако хода на фитнес и хептен ще се разболея

Доста е добре тва, даже ако можеш прави 10х20 лицеви. Ама само да те питам кофичките каде ги правиш :confused

Link to comment
Share on other sites

Доста е добре тва, даже ако можеш прави 10х20 лицеви. Ама само да те питам кофичките каде ги правиш :confused

Можеби не прави класически кофички, а на някое легло или стол например :)

Link to comment
Share on other sites

значи не права класически кофички...а ръцете са ми на леглото ,а краката на някоя маса....нали се сещате;)

ммм не говора за тоя вид кофички.Тях не мога да ги орава у нас...тоест мога,но вече съм счупил 1 стол и не искам други

 

Качва си краката върху масата.

тва права да...краката на масата(да са на високо) ,а ръцете на стол(малко по-ниско) и сгъвам от лактите и става стабилно натоварване на трицепс :)

Link to comment
Share on other sites

Ясно. Аз предпочитам нормалните, които си натоварват гърдите.

 

Ами те по принцип са за трицепс... Дори с широк хват пак влиза доста трицепс и рамо... ;) А иначе тва упражнение с качването на краката понякога го правя и във фитнеса, само че си слагам и един диск за да е по-голямо натоварването...

Link to comment
Share on other sites

Е, то е ясно, че не може никога да огранича упражнението да действа само върху 1 група мускули. На мен кофичките са ми в 1 ден за бицепс и цицепс.

Link to comment
Share on other sites

Ами те по принцип са за трицепс... Дори с широк хват пак влиза доста трицепс и рамо... ;) А иначе тва упражнение с качването на краката понякога го правя и във фитнеса, само че си слагам и един диск за да е по-голямо натоварването...

Тва със слагането на допълнителни тежести е много погрешно... много контузии на кръста се получават.

Link to comment
Share on other sites

Тва със слагането на допълнителни тежести е много погрешно... много контузии на кръста се получават.

 

:blink: :huh: Кръста??! Не знам ти как го правиш тва упражнение, ама при него по принцип няма натоварване в кръста! Натоварването е в трицепса и може би малко в рамото...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...