Jump to content
BulForum.com

СРАМ МЕ Е!


Recommended Posts

Вчера отивам в даскало, защото щяло да има някакви от "Американския университет в Благоевград" (AUBG) да приказват. Малко се позабавих у нас и закъснях с няколко минути. Питах чистачката къде щяла да бъде лекцията и ми вика в 311 стая (нашата). Отивам там, вратата отворена, влизам директно шот нали бързам... Гледам някаква седи на катедрата, прилича ми на студентка и другите в стаята всички някакви увиснали и умърлушени и аз си мисля " :blink: wtf става тук?!". Викам уплашен (то като им видях физиономиите на учениците си помислих, че е станало нещо) "Добър ден, може ли да остана?" и няколко секунди никаква реакция и изведнъж всички почват да се хилят. Оная се усещам, че е някаква единадесетокласничка... Малеееееееееее къф срам кво нещо... отдавна не се бях чувствал така идиотски ... Даже моя приятел, с който влезнахме заедно, ми каза после, че и той я помислил за студентка...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Знаете ли, как трябва да се запознаете със бъдещите си съквартиранти? Ето ви модел за подръжание.

 

Летя аз към Студентски Град, запътил съм се към блока си и всичко би било 6, ако не бях с разстройство и ако не ми се сереше като на... човек с разстройство... Пробвам да отворя вратата на стаята си - заключена, ключа оставен в ключалката - чукам. Пича отваря, протягам ръка, запознаваме се и първия ми въпрос (след като си хвърлих раницата на леглото) беше "има ли тоалетна хартия в кенефа?" После няма да описвам какво оставих след себе си (и 'аромата'), че това е за срамни, а не гнусни истории :D

Link to comment
Share on other sites

Най-срам ме хващало само един път.

Беше миналата пролет.Аз бях болен и кашлях доста.И знаете като сте болни и кашляте какви секрети се налага да отделите(образно казано имах доста храчки).И значи вървим си аз и един приятел и се изкашлях доста силно.Трябваше да изплюя един от тези секрети.Бяхме близо до едно кръстовище.Огледах се навсякаде нямаше кой да ме види(а през това време си вървим и стигаме до един ъгъл).Не можах повече да задържа този секрет и се изплюх.И познайте!Зад ъгъла идваха две адски красиви момичета.И се получи така, че се изплюх пред тях.Толкова срам ме хвана че цяла седмица изобщо не излизах на вън.Бая яд ме хвана, че освен мен изложих и приятеля си.Абе направо неща да се сещам за тази случка.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Преди няколко години карах колело на гребната и както се бях засилила, се блъснах в бордюра и се приземих на 2 метра пред колелото. Получих комоцио и седмици след това имах белези по лицето. Добре, че тате беше там и ме е видял как падам от другата страна на гребната, за да има кой да ме прибере. Големият срам беше, когато трябваше да отида на училище в този вид, изглеждах като пребита :cry

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Веднъж се прибирах с една приятелка от дискотека. Беше доста тъмно, естествено, а ние минавахме по една от най-оживените улици в града. Всъщност улецата беше невероятно пуста, само от време на време минаваше по някоя кола, лампи не светеха... На приятелката ми й се приходи по малка нужда много, ама много спешно и, тъй като бяхме доста далеч от вкъщи, тя се изходи на тротоара зад едно дърво, докато аз я прикривах с параван, съставен от якетата ни. :)

Link to comment
Share on other sites

Оня ден, след няколко литра вино и 4-5 големи уискита ми припомнят случка, която аз бях забравил...

 

Значи действието се развива в един апартамент. Стандартен купон, само пиенето малко повечко... Както винаги, един мой много добър приятел взима дейно участие в унищожаването на спирта. По едно време една мадама влиза от терасата - лицето бомбок!

"Кво стана бе мойто момиче?"

"Ами не знам някой отгоре ми хвърли пръст на главата..."

След проучване на ситуацията се оказва, че съсед два етажа по-нагоре, възмутен от музиката, решава да ни бомбардира. Домакинът и въпросния мой приятел с афинитет към алкохола тръгват да се качват да се разправят. Домакина предупреждава многократно моя приятел да го остави той да говори. Когато наближават вратата обаче, тя се отваря и на нея застава мазно чиченце 1.50 - 1.60 някъде с потниче и се загащва. Зад него двамата му сина - около 1.80 да кажем... Гледат общо взето притеснени от този алкохолен Атила... Моя приятел минава пред домакина, засилва се към чиченцето....

Ситуацията е опасна!!! Домакина вече си вика "Ей пак стана боя!"

Моя приятел стига до чиченцето, бута го настрани и казва репликата:

"Не искам да говоря с теб! Искам да говоря с баща ти..."

Взрив от смях, чиченцето сменя 20 бои, синовете му не знаят какво да правят.... Всичко се разминава без бой...

Link to comment
Share on other sites

Оня ден, след няколко литра вино и 4-5 големи уискита ми припомнят случка, която аз бях забравил...

 

Значи действието се развива в един апартамент. Стандартен купон, само пиенето малко повечко... Както винаги, един мой много добър приятел взима дейно участие в унищожаването на спирта. По едно време една мадама влиза от терасата - лицето бомбок!

"Кво стана бе мойто момиче?"

"Ами не знам някой отгоре ми хвърли пръст на главата..."

След проучване на ситуацията се оказва, че съсед два етажа по-нагоре, възмутен от музиката, решава да ни бомбардира. Домакинът и въпросния мой приятел с афинитет към алкохола тръгват да се качват да се разправят. Домакина предупреждава многократно моя приятел да го остави той да говори. Когато наближават вратата обаче, тя се отваря и на нея застава мазно чиченце 1.50 - 1.60 някъде с потниче и се загащва. Зад него двамата му сина - около 1.80 да кажем... Гледат общо взето притеснени от този алкохолен Атила... Моя приятел минава пред домакина, засилва се към чиченцето....

Ситуацията е опасна!!! Домакина вече си вика "Ей пак стана боя!"

Моя приятел стига до чиченцето, бута го настрани и казва репликата:

"Не искам да говоря с теб! Искам да говоря с баща ти..."

Взрив от смях, чиченцето сменя 20 бои, синовете му не знаят какво да правят.... Всичко се разминава без бой...

xaxaxaxaxaxaxaxa :punk xaxa ludnica

 

 

Значи една от моите най-срамни истории е, когато ме арестуваха за кражба на.. самолет :D не се майтапя истина е, само дето не успяхме да го подкараме :)

Значи беше преди 5 години, бях само 8-ми клас и лятото докато бях на село, и карахме байковете с братчеда и решихме да отидем да караме на пистата на месното летище, влезнахме си без проблем, покарахме по пистата, след това забелязах един отключен самолет и от любопитство влезнахме вътре.. поиграхме си с радиостанцията и един вентилатор, но не успяхме да вземем нищо. На другият ден отидохме пак, влезнахме си вътре и тъкмо да намерим начин да го подкараме и в едно от огледалата за обратно виждане видяхме една кола да идва към нас, вратата на самолета беше отворена, а ние бяхме в пилотската кабина, нямаше време за бягаме, но можехме да се скрием. В паниката се заключихме в пилотската кабина и залегнахме. Полицаите спряха до самолета, излезнаха от колата и почнаха да си говорят: "Ех тия са го оставили даже с отворена врата.." и влезнаха вътре, опитаха да влезнат в кабината, но ние я бяхме заключили и бяхме много тихи (не дишахме), опитаха да влзенат, но като видяха, че е заключено просто изкоментираха: "Добре, че поне кабината са заключили..", и си излезнаха. В този момент мозъка ми започна да цъка и предложих да се махнем и след като затвориха вратата исках да отидем в междинното отделение на самолета, но братчеда така беше спекъл, че неможах да го мръдна.. и в този момент единият каза на другият "Искам да видя какво има в кабината.." и се качи на крилото и какво да види: "Ей шефе, тук има два трупа!", ние бяхме като умрели: "Живили сте уее?" попита ни много претеснен, помисли си че сме някви подхвърлени трупове, а ние не даваме признаци на живот :) След няколко минутки помръднахме и му казахме плахо "аа, живи сме ;) " след това веднаха ни накараха да излезем.. в междинното отделение отново ми хрумна генниялна идея.. да взема пожарогасителя и на слизане да ги нокаутирам с него ;) но братчеда отново се панира и ме спря с "ти луд ли си уее!".. слезнахме си и от там нататака, голям срам.. "ръцете зад врата", "без резки двъжение" "сложи им белезниците" (за щастие в паниката едното ченге си беше забравило белезниците :) и набързо ни натикаха в колата (не ни прочетоха правата) и ни закараха в един склад на летището да ни разпитват :punk добре, че им обяснихме че нищо лошо не сме наптавили и че всъщност летището няма охрана и самолета е бил отключен и че нищо не сме крали и ще не са ни прочели правата :) и тн.. и накрая след едно часов терор (добро ченге, лошо ченге) ни пуснаха защото не им се занимаваше :) Вероятно защото ако давахме показания щяхме да кажем колко неадекватни са били :D а и забравих че докато ние бяхме в кабината а те в самолета си говориха едни истории.. Беше си голям срам и голям страх :( Но сега като се замисля едва ли има друг който да е бил арестуван за влизане с взлом в летище и опит за кражба на.. самолет :punk

Ако братчеда чете това, може да си каже мнението :)

xaxaxaxa ludnica e taq istoriq

Link to comment
Share on other sites

Snoshti bqxme da piem v studioto(ako nqkoi go znae de)i az si tragvam i sa ka4vam v reisa i barkam si v portomneto i gledam samo 25 st, a na men bileta mi e 30 st i toq konduktura sedi i 4aka i xorata nqkvi takiva gledat i konductora ma vidq 4e takav barkam i vidq 4e nqmam i vika np nqkoi drug pat kat iamsh!!!! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Миналата година бях 12 клас в ЕГ и тъпака се бях записал на зип литература при Люба Попова-зам.директорката и една сутрин както обикновено аз си закъснявам с около половин час и се лангъркам в тъпия реис маина и стоя прав и бабката до мен нешто ме гледа странно- кат предменструален синдром и аз си викам сигурно нешто сам се изцапал такъв.И наи-накрая слизам пред гимназията и се разминавам с две момичета и те нешто пак ме поглеждат странно и аз вече изфирясвам и си викам ко става уе маина?Отивам до втория етаж и си гледам муцката в огледалото-чиста маина,гледам се свеж като репичка,прическата ок сичко точно и си влизам спокоино в часа.Правя пурвата крачка и се извинявам на даскалката че ми се е развалил будилника и къдря всякви глупости и я гледам като тиле дали ще се върже обаче тая нищо.Стои и ме гледа кат тръба.В сащото време чувам как една съученичка ми вика "Марто,разкопчан ти е ципа"И аз такъв гледам надолу и ми се виждат боксерките с купидончета и почервенявам от срам шото се излагам пред зам.директорката .Закопчах се набързо и седнах и тая моля ти се ме изпита и ми писа тромба-не стига че оплакна очите-бах маа му

Link to comment
Share on other sites

...

.В сащото време чувам как една съученичка ми вика "Марто,разкопчан ти е ципа"И аз такъв гледам надолу и ми се виждат боксерките с купидончета и почервенявам от срам шото се излагам пред зам.директорката .Закопчах се набързо и седнах и тая моля ти се ме изпита и ми писа тромба-не стига че оплакна очите-бах маа му

 

Оле пич, една сутрин, будя се след запой и започва "на лов на спомени". Първо - къде съм. Второ как съм попаднал там. Спомените започнаха да се проясняват и започнах да разбирам защо до мен лежи един приятел и кърти. Осъзнавам, че съм по едни леко торбести боксери. Отвивам се и седя със свити колена и си събирам мислите, когато в стаята нахлува един приятел, поглежда ме странно, гледа странно някъде надолу, казва ми "добро утро, как е" и а-ха да се разхили. Разтривам очи и в следващия момент гледам, че и двете ми макари висят встрани от боксерите...

Link to comment
Share on other sites

На първия учебен се случва следното:

Със съквартиранта ми (JDFU) ставаме точно навреме за даскало и почваме да се разправяме кой да сере първи. Аз викам ми хубу айде, и без тва не ми се сере още. Влиза той, и точно след 1-2 мин почва няква бясна революция в корема ми. Викам "ша стискам". Прекарах още към половин минута разхождайки се из стаята с преплетени крака и изведнъж ми дойде гениалната идея да хвана една полиетиленова торбичка, да си завра г*зъ в нея и да се отпусна, защото иначе лавината просто нямаше спиране. Какво друго можех да направя? Да се насера в гащите? Мисля, че постъпих по най-добрия начин. Както и да е, излиза той от кенефа и аз викам:

- Бояне, не влизай в стаята!

- Що бе?

- Щот сера...

- <представям си кво е било изражението му> Сереш? Къде сереш?

- Ми зад вратата.

- Ща убия уеее!

- Не уе, аз подложих торбичка.

- Ааа, хуу тогава.

Изхвърлих торбата в контейнера долу и след това правихме фотосесия и цял ден на училище съм се чудил дали това наистина бях аз и как можах да направя такава глупост, ама на - направих я!

Link to comment
Share on other sites

- Бояне, не влизай в стаята!

- Що бе?

- Щот сера...

- <представям си кво е било изражението му> Сереш? Къде сереш?

- Ми зад вратата.

- Ща убия уеее!

- Не уе, аз подложих торбичка.

- Ааа, хуу тогава.

хахаха,яко! :punk

Link to comment
Share on other sites

Ооооо да....ся се връщам от екскурзия на Боровец та вечерта един страшен купон там в Хотела....напих се ама така здраво че си нямате и напредстава какво съм правил днеска ми ги разправят ето ги простотийте:

 

1.Значи бяхме взели пури и един приятел ми дава една и ме гледа че залитам и ми вика "Това не са за ядене(щот имат мирис на шоколад)".Аз казвам хуу и запалвам ама не я усещам и решавам за да ми стане сладко на устата да я изям заедно с филтера и запалена....слагам я в устата упарвам се половината пада ама аз продължавам да дъвча другата половина(тази с филтера не запалената) и после само усещам прас прас 3 яки шамара и някой ми бърка в устата....чудя се кво стаа а те са се опитвали да ми я изкарат от устата.....кат се има напредвит че вътре в стаята има над 15 човека и мноо яки п**ки...

 

2.Ходя си из коридора и си залитам доволно като по едно време усещам как краката ми отказват и прас по вежди...а купона освен в стаята и в коридора беше....така съм падал общо 3 пъти в коридора без да знам закво ама носа болиии!!!

 

3.Значи през пет минути съм казвал на едно момиче следното "Коцето та ъресва"....глът-глът "Коцето та ъресва"...глът-глът "Коцето та ъресва"....така поне 10 пъти съм й го казал а да не говоря че съм се изредил на всички в стаята да казвам че ги ОБИЧАМ(момче момиче вски под ножа...)!!!

 

4.По едно време незнам от алкохола ли ме изби на здрава агреси и дипресия!!Значи лягам на леглото и почвам да плача....мисля си за всичко гадно дето ми се е случило...всички гледат ама аз кво да праа кат немога да се спра!!Ставам от леглото бам в стената с главата....седя гледам псувам бам и с ръката...седя и се хиля после пак бам и така днес съм със счупен пръст и мнооо здраво главоболие....

 

5.Типично за купоните има доста спомеване на едно именната змия БОА(или повръщане с други думи)...та в кенефа(все пак съм културен и не искам да разпилея закуската и обяда върху някой)та както съм клекнал още двама повръщата в кенефа един в мивката другия в един ъгъл и аз на тоелетната та такъв повръщам и по едно време влиза едно момиче гледа как бъркам вътре...какво съм търсил нямам си и на представа добре че само пръстите съм омазъл....

 

6.Значи застанал съм на ръба на счупена тераса от 3-тоя етаж държейки се с една ръка(вече вкоченена от студа и силния вятър)и се чудя какво да правя замалко да скоча...пак незнам защо!!Да не говорим че един път на друг купон исках да спъна влак!!

 

7.Пеел съм кат луд паднах върху масата....абе направо смях до дупка...е поне докато съм пиян де днес кат ми го разправяха ми беше доста шибано щот това не съм аз....това е някъв идиот излезнал на яве заради алкохола!!!

 

Ся вобще не ми се пие....Надявам се да ви е толкова смешно като го четете колкото са се смяли моите приятели на купона....ех алкохола...алкохол...Впрочем това не съм аз чак кат се напия супер злобно става така...Ох че мизеря...

Link to comment
Share on other sites

- Ща убия уеее!

- Не уе, аз подложих торбичка.

 

Представям си кво щеше да ти е, ако торбичката се беше скъсала. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Особено за набор 89 :excl:.

 

 

Да бе нали щот ти кат изпиеш толкова алкохол няма да си кат мен!!!Всеки да изпие толкова ще прави глупости не е от набора споко... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ооооо да....ся се връщам от екскурзия на Боровец та вечерта един страшен купон там в Хотела....напих се ама така здраво че си нямате и напредстава какво съм правил днеска ми ги разправят ето ги простотийте:

 

1.Значи бяхме взели пури и един приятел ми дава една и ме гледа че залитам и ми вика "Това не са за ядене(щот имат мирис на шоколад)".Аз казвам хуу и запалвам ама не я усещам и решавам за да ми стане сладко на устата да я изям заедно с филтера и запалена....слагам я в устата упарвам се половината пада ама аз продължавам да дъвча другата половина(тази с филтера не запалената) и после само усещам прас прас 3 яки шамара и някой ми бърка в устата....чудя се кво стаа а те са се опитвали да ми я изкарат от устата.....кат се има напредвит че вътре в стаята има над 15 човека и мноо яки п**ки...

 

2.Ходя си из коридора и си залитам доволно като по едно време усещам как краката ми отказват и прас по вежди...а купона освен в стаята и в коридора беше....така съм падал общо 3 пъти в коридора без да знам закво ама носа болиии!!!

 

3.Значи през пет минути съм казвал на едно момиче следното "Коцето та ъресва"....глът-глът "Коцето та ъресва"...глът-глът "Коцето та ъресва"....така поне 10 пъти съм й го казал а да не говоря че съм се изредил на всички в стаята да казвам че ги ОБИЧАМ(момче момиче вски под ножа...)!!!

 

4.По едно време незнам от алкохола ли ме изби на здрава агреси и дипресия!!Значи лягам на леглото и почвам да плача....мисля си за всичко гадно дето ми се е случило...всички гледат ама аз кво да праа кат немога да се спра!!Ставам от леглото бам в стената с главата....седя гледам псувам бам и с ръката...седя и се хиля после пак бам и така днес съм със счупен пръст и мнооо здраво главоболие....

 

5.Типично за купоните има доста спомеване на едно именната змия БОА(или повръщане с други думи)...та в кенефа(все пак съм културен и не искам да разпилея закуската и обяда върху някой)та както съм клекнал още двама повръщата в кенефа един в мивката другия в един ъгъл и аз на тоелетната та такъв повръщам и по едно време влиза едно момиче гледа как бъркам вътре...какво съм търсил нямам си и на представа добре че само пръстите съм омазъл....

 

6.Значи застанал съм на ръба на счупена тераса от 3-тоя етаж държейки се с една ръка(вече вкоченена от студа и силния вятър)и се чудя какво да правя замалко да скоча...пак незнам защо!!Да не говорим че един път на друг купон исках да спъна влак!!

 

7.Пеел съм кат луд паднах върху масата....абе направо смях до дупка...е поне докато съм пиян де днес кат ми го разправяха ми беше доста шибано щот това не съм аз....това е някъв идиот излезнал на яве заради алкохола!!!

 

Ся вобще не ми се пие....Надявам се да ви е толкова смешно като го четете колкото са се смяли моите приятели на купона....ех алкохола...алкохол...Впрочем това не съм аз чак кат се напия супер злобно става така...Ох че мизеря...

Да ти се смея ли или да те съжелявам.....И бай дъ уей най ги обичам тез , дето не знаят кво са правили....

Link to comment
Share on other sites

Да ти се смея ли или да те съжелявам.....И бай дъ уей най ги обичам тез , дето не знаят кво са правили....

 

 

И закво да ме съжаляваш?Напоследак нещо много се заяждаш с мен и немога да разбера къв ти е проблема!!

Link to comment
Share on other sites

Ооооо да....ся се връщам от екскурзия на Боровец та вечерта един страшен купон там в Хотела....напих се ама така здраво че си нямате и напредстава какво съм правил днеска ми ги разправят ето ги простотийте:

 

1.Значи бяхме взели пури и един приятел ми дава една и ме гледа че залитам и ми вика "Това не са за ядене(щот имат мирис на шоколад)".Аз казвам хуу и запалвам ама не я усещам и решавам за да ми стане сладко на устата да я изям заедно с филтера и запалена....слагам я в устата упарвам се половината пада ама аз продължавам да дъвча другата половина(тази с филтера не запалената) и после само усещам прас прас 3 яки шамара и някой ми бърка в устата....чудя се кво стаа а те са се опитвали да ми я изкарат от устата.....кат се има напредвит че вътре в стаята има над 15 човека и мноо яки п**ки...

 

2.Ходя си из коридора и си залитам доволно като по едно време усещам как краката ми отказват и прас по вежди...а купона освен в стаята и в коридора беше....така съм падал общо 3 пъти в коридора без да знам закво ама носа болиии!!!

 

3.Значи през пет минути съм казвал на едно момиче следното "Коцето та ъресва"....глът-глът "Коцето та ъресва"...глът-глът "Коцето та ъресва"....така поне 10 пъти съм й го казал а да не говоря че съм се изредил на всички в стаята да казвам че ги ОБИЧАМ(момче момиче вски под ножа...)!!!

 

4.По едно време незнам от алкохола ли ме изби на здрава агреси и дипресия!!Значи лягам на леглото и почвам да плача....мисля си за всичко гадно дето ми се е случило...всички гледат ама аз кво да праа кат немога да се спра!!Ставам от леглото бам в стената с главата....седя гледам псувам бам и с ръката...седя и се хиля после пак бам и така днес съм със счупен пръст и мнооо здраво главоболие....

 

5.Типично за купоните има доста спомеване на едно именната змия БОА(или повръщане с други думи)...та в кенефа(все пак съм културен и не искам да разпилея закуската и обяда върху някой)та както съм клекнал още двама повръщата в кенефа един в мивката другия в един ъгъл и аз на тоелетната та такъв повръщам и по едно време влиза едно момиче гледа как бъркам вътре...какво съм търсил нямам си и на представа добре че само пръстите съм омазъл....

 

6.Значи застанал съм на ръба на счупена тераса от 3-тоя етаж държейки се с една ръка(вече вкоченена от студа и силния вятър)и се чудя какво да правя замалко да скоча...пак незнам защо!!Да не говорим че един път на друг купон исках да спъна влак!!

 

7.Пеел съм кат луд паднах върху масата....абе направо смях до дупка...е поне докато съм пиян де днес кат ми го разправяха ми беше доста шибано щот това не съм аз....това е някъв идиот излезнал на яве заради алкохола!!!

 

Ся вобще не ми се пие....Надявам се да ви е толкова смешно като го четете колкото са се смяли моите приятели на купона....ех алкохола...алкохол...Впрочем това не съм аз чак кат се напия супер злобно става така...Ох че мизеря...

mного се радвам,че когато бях на такива "купони"(далечни детски времена)съм била за много малко,или хич не съм и ходила!не знам ти на кво се смееш,но тва е трагедия,като не можеш да пиеш-просто не пий!и най-вече не си разправяй простотията,никак не е забвано-трагично е! ;)

Link to comment
Share on other sites

Всеки да пие колкото си иска, не мога да разбера какъв ви е проблема :confused И момчето поне си казва... а и това е смисъла на темата... Освен това има и много по-кофти работи, които сигурен съм, много хора от този форум, включително и аз са правили, а не си ги признават...

Link to comment
Share on other sites

mного се радвам,че когато бях на такива "купони"(далечни детски времена)съм била за много малко,или хич не съм и ходила!не знам ти на кво се смееш,но тва е трагедия,като не можеш да пиеш-просто не пий!и най-вече не си разправяй простотията,никак не е забвано-трагично е! ;)

 

 

Аз мога да пия....щом казвате че е трагично то си е за вас бе боли ме кво мислите аз си изкарах супер здраво мноо смях и веселие вие си ходете на умерините купончета....нали затва е купон в балкана няма да отида и да гледам природата я!Да не мислите че само аз бях така?!?Цялата група беше като мен та и по зле абе аре бе кво се занимавам....то кат не съм на 30 да не пиша по добре а?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...