Jump to content
BulForum.com

СРАМ МЕ Е!


Recommended Posts

Представете си идилична обстановка:

Джулай Морнинг ние плющим билот, светейки си с гсм-ите, че не скиваме картитите, и нагъваме облак, бира и ракия. По различно време за щастие. Почвам да се смея на типа от среща колко е пиян и седа и се хила и падам по ръб. Черно пътно. Събудиха ме преди изгрева....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

ще пораснеш...

 

 

срам ме хвана днеска, докато спях. не помня защо, обаче съм сигурен, че чувството, което ме накара да се събудя, беше именно срам

Link to comment
Share on other sites

ще пораснеш...

срам ме хвана днеска, докато спях. не помня защо, обаче съм сигурен, че чувството, което ме накара да се събудя, беше именно срам

 

Ами зависи къде си бил заспал :P

Link to comment
Share on other sites

Това ме подсети как бях заспал на една рампа, седнал върху кожено кресло и с вестник в ръце. Лошото е ,че ме намериха докато спя :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

А какво ще кажете за следната ситуация - хапваме си в един ресторант на Слънчев Бряг преди години и сме седнали близо до оркестъра и вдигат прилична гюрултия та едвам успяваме да се чуем с жена ми (тогава още не беше де, та се чудя още как след въпросната ситуация не ми тегли една майна)... та хапваме си ама преди това моя милост си беше хапвал нещо с фасулец, та си попръцквам на спокойствие щото нито някой наблизо има че да се чуе (то и да има при такава гюрултия как ли ще успее), вятъра духа откъм морето и разнася миризмити много бързо... и попръцквам си на спокойствие аз и както си говорим и си свири оркестъра аз леко се надигам... и оркестъра спира за 2 секунди - някаква лирична пауза... и настава гробовна тишина.. и аз в същия момент така мощно се изрязвам, че чак дъската на пейката на която сме седнали почва да вибрира... имах чувството че всичките 30тина човека в същото заведение се обърнаха да видят кой е пръдльото който се изцепи... на всичкото отгоре от притеснение изпобутахме разни вилици, менюто и не знам кое та изпопадаха между дъските на пода и се забиха в пясъка... такъв срам не бях брал досега в живота си... жена ми още си го спомни "как се изпърдях пред публика на Слънчев Бряг" :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ami pyk az...predi 2 godini beshe nqkyde, ama oshte mi e ujasno kato se setq samo!

Bqh v rozovata kushta, zavedenieto do Qvorov (tam ucha), ta piq si az kafe s moq klas i idva vreme da stavame.Vsichki izlizat i az posledna vurvq s visoko vdignala glava, s visokite tok4eta i v sushtiq moment.... :( buum padnah po ochi zaedno s edna peika i s chashata kafe v ryka.Dobre che nqmashe mnogo hora v toq moment, ina4e vinagi e pylno.Ama tolkova me beshe sram da se vdigna, che sigurno 5 min. lejah po ochi, dokato drugite se pukaha ot smqh :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мен пък един път ме наредиха с чубрица.Израсих се 15 лева. :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Мен пък ме е срам от "Слънчев Бряг". Всичко е написано на всеки език, но не и на БГ. В глупава страна живеем :angry1

 

Хаааа а не те ли дразни че то от курорт с градинки и цветя се превърна в подобие капалъ-чаршия както беше преди на ул. Капитан Райчо. Вече не е място за почивка а една голяма сергия. Аман!

 

Мен пък един път ме наредиха с чубрица.Израсих се 15 лева.

 

Какво, как? Какво са ти направили с чубрица? Подредили са ви в редичка - ти, чубрица, ти, чубрица ли ? И за подреждането са ти поискали 15лв? Аз щото горе-долу това разбрах :)

Link to comment
Share on other sites

Какво да кажа аз? За 15 дни по морета и балкани да съм бил трезвен максимум 3. През другото време просто бях нон-стоп къркан. Толкова мастика, мента и бира се изпи, че не ми се мисли направо. На всичко отгоре една приятелка ми се разсърди, защото бяхме отишли на морето с колата с идеята да обикаляме в Созопол, Китен, Синеморец. Накрая бяхме ходили 2 пъти до Перла, защото просто не бях в кондиция дори да запаля колата. Другият шофьор от групата и той от мойта партия и при него беше същото положението. Иначе повечето си изкарахме супер де, ама... не може всички да са доволни :D

Link to comment
Share on other sites

Срам ме е от факта, че имам 1000 изпита да взимам, за да се дипломирам, ама ме мързи и изобщо не ми се учи.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Един ден излизам от моя блок и на входа се засичм с едни наши съседи които обаче още не познавах и те двамата водят някъв разговор и точно когат те отварят вратата на входа и са срещаме (те са семейство)мъжът казва на жената"как са казва?' и аз помислих че попита мен за името и такъв отговарям "тодор" и той ме поглежда странно и пита "кой Тодор?" и след неговия учуден поглед веднага разбрах че не е говорил на мен и побързах да са махна от вратата на входа без мн приказки и обяснения.ПОЧУСТВАХ СЕ КАТО ПЪЛЕН ГЛУПАК!

Link to comment
Share on other sites

Срам ме е от това колко ме мързи в последно време.Нито ми се чете ,нито ми се спортува...бачкането е др. тема.Въобще съм отвратен от себе си.

Link to comment
Share on other sites

:D djadomraz tvoita istoriq me razbi ot smqh :lol: napravo nemoga da spra :lol:

 

верно си ееееееее :lol: :lol: :lol: :lol: :D няма спирачки , а дядо Мраз , спокойно тогава може да е било излагация, но все пак "ХУБАВИТЕ ХОРА НЕ ДЪРЖАТ ЛОЩИ НЕЩА В ТЯХ" :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Е дойде и моя ред ... Не го вярвах , но е така :lol: Колко много съм се смял , когато чета тази тема не можете да си представите ... Сега е време и вие да ми се посмееете :

Да започнем с един много як запой първо на една вила в марково .... толкова съм бил зле , че с един приятел си хванахме такси минахме през едно приятелче и направо в папарацито.Ето го и най-великия момент .... Тръгвам аз да нахлувам както се казва , залитайки наляво надясно , когатовиждам една позната физиономия и с леко поклащане прегърнах момичето и викам : ООО Кво .......... ставааааааа ......... пауза ........ ДОРЧЕЕЕЕ :laughing: След като се смя 2 мин и аз я гледах тъпо ми отговаря КОЙ ? Дорче ли :lol: Представете си как съм се почуствал и при положение отстреани ме гледаха 2 добичета доста лошо ... При което следва моята велика реакция...... О мацка объркал съм са СОРИ , при което мойте приятелчета и аз започваме някъв луд смях откъдето пък започна и дългия път по стръмните стълби натам вече е грозна картинка :D

Снощи много , много не ми пукаше ама сега ми е некво кофти като са сета :punk

Link to comment
Share on other sites

В събота ще ходим на купонче в 1 приятел

И доидоха 2 фр в нас и се запътихме към сборния пункт ( един блок до кауфланд )

Минаваме през кауфланд зехме 1 голяма водка и 3 бири.

И такива сме ги фанали в ръце без торбички.

Стигнахме до блока и нз кои вход е.

Викаме 'тоя е' , ама то затворено.

Аре ша званним да дойдат да ни отворят.

Вада телефона да продиктувам номера на единя фр да звънне.

намерих го и диктувам 089...

и в тоя момент забелязвам някаква мома отваря вратата на входа.

Понеже щеше да затвори вратата и нищо не ми идваше на ум просто изкрещях:

НАХЛУВАИТЕ!!!

да скочат да хванат вратата,а то момичето така се опаши :bgrin: , щото отваряш вратата и някаф прегърнал водка да ти изкрещи така :).

Аз и се извиних като фанахме вратата , ама бая срам xD брах,ама в асансьора се спукахме от смях :)

и в крайна сметка не беше това правилния вход ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...