Jump to content
BulForum.com

СРАМ МЕ Е!


Recommended Posts

zna4i edno lqto 6te hodme s aver kam markovo da se spuskame otgore i karame si baikovete i ima6e o6te kam 500m do markovo ama zavalqva edin stabilen dajd (baq kapki si bqha) i kvo da praim tragvame da se vra6tame ama s MAX speed i karame i se mokrime stabilno i na vsi4koto otgore minava i edin kamion i ni pravi vir voda i re6avame da spreme do edin parking za tirove i vijdame ohranata i mu poiskah 2 nailonovi torbi4ki da si predpazim pone telefonite ta sled okolo 30 min si bqh pred nas ve4e i si ka4vam baika v nas a horata mi se hilqt i az ne znam za kvo i kato se pribrah maika mi otvarq i q se hili i mi kaza da se vidq v ogledaloto ta kato se poglednah celiq bqh v kal (6toto nali sam si gaze 6te karam bez kalnici) i nqmah edno suho mqsto po mene ta napravo v banqta! ta tva mi be6e nai mokroto karane nqkoga i ot togava ne sam pose6taval Markovo :punk (pose6tavam samo mestnite kra4mi) :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Миналия ден докретах едвам-едвам до Марково с колелото ми. Е, после се видя, че лагерите ми са на станьол, деформирани, скъсани и сачмите Free For All, ама бая зор видях.

Но като спомена за колело преди време отивах към градската градина от Иван Вазов (има една странична уличка, след библиотеката по посока пощата) и вече точно преди парка няколко коли паркирани на алеята, решавам да мина между тях и чувам "ТРЯС!" и гледам на един червен голф 3ка съм му свалил страничното огледало и гледам наоколо сички мен гледат. Доста тъпо се почуствах, но нямах пари за огледало да се правя на съвестен и ...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Миналия ден докретах едвам-едвам до Марково с колелото ми. Е, после се видя, че лагерите ми са на станьол, деформирани, скъсани и сачмите Free For All, ама бая зор видях.

Но като спомена за колело преди време отивах към градската градина от Иван Вазов (има една странична уличка, след библиотеката по посока пощата) и вече точно преди парка няколко коли паркирани на алеята, решавам да мина между тях и чувам "ТРЯС!" и гледам на един червен голф 3ка съм му свалил страничното огледало и гледам наоколо сички мен гледат. Доста тъпо се почуствах, но нямах пари за огледало да се правя на съвестен и ...:rolleyes:

хахах това и аз съм го правил само, че си вървех пеша и както съм се залисал и удрям с лаката страничното огледало и то увисна...само като се обърнах и го видях почнах да се смея и избягах... и нали тая кола спира винаги пред нас и един ден минавам и гледам как са го залепили с някво тиксо и само седа и се смея като олигофрен...добре, че ме видяха само мои познати иначе от каде пари...?

Link to comment
Share on other sites

Ей Boro не издавай много,че и аз бях там щяха да ми искат пари за огледало,но добре,че бягаме бързо и не ни гепиха.Боре все пак те наричаме "Детето на Вятъра"помни ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Значи събитието се развива по времето , когато кърмех бебчо.Циците ми бяха добили размера на глави на петокласници.Сутрин е , точно по времето ,когато милия трябва да се прибере от нощна.Аз съм се наспала , щастлива , super high.Звъни се.Точно два пъти едно след друго ( по пощальонски).Аз съм на 100 процента сигурна , че тва е моя , той нали винаги така звъни.Изтичвам в антрето и точно в момента , когато отварям вратата с едната ръка си оголих бюста ( събух си тениската чак до вратът) и извиках sorpresaaa ((изненада)-моя тогава беше изключително испано говорящ). Отсреща се чува само едно : " Ммм , прекрасно ... ".В тоя ранен час на вратата беше плешивия пич , дето чете водомерите.Ей ся тамън мина (пак рано рано) , та си спомних.Всеки месец около т'ва число си бера срамотиите , като пристигне тоя ...

Link to comment
Share on other sites

последното кофти нещо което м исе случи

Начи има родителска в даскало (Яворов да уточним за драгата публика)

и моито класна е Арменкаи ми приподава по англииски ( секи я мрази ама ко да я праим Госпожица на 4+ години) и с един приятел бяхме избягали 3 дена от даскало и такаф отивам и аз на родителската да мранкат по малко и отиваме при Г-жа по Етика ( по която имам 2 за срока сега ще видим) и такива с наща си чакаме реда и седим рамо до рамо и класната ме побутва и вика "(Име) да не забравиш да ми донесеш бележката" ( искаше да види кво ще направи маика) отдалечава се тя и ния с маика рамо до рамо

"(име) Ква бележка " ама тихо м иго вика и стиска заби не ме гледа

"Ам никва е мамо една бележка"

"За отсаствия ли "

"НЕЕЕЕЕЕЕ" :rolleyes:

"Ква бележка "

"Ми нямаше ме един ден " :D :D

Добре че не видя дневника да види оценките :wacko:

кат се прибрахме по скоро докато се приберем си изля сичко у нас бащата вика "Кат си избягал избягал си поне кажи "

Link to comment
Share on other sites

poslednoto n e6to koeto se se6tam be6e na imenniq mi den t.e. Todorov den az se kazvam teodor ama tova e drug vapros

 

ta bqh se napil kato svinq ama ne mojeh da si stoq na krakata ot alkohola ne mojeh ve4e da fokusiram daje barkah obrazite i oti6al sam az do edno momi4e i sam go vzel za nai dobriq mi priqtel i kvo stanalo udaril sam i edin 6amar tq gorkata se razrevala bil sam golqm izrud 4upil sam edin futioil i o6te kub gluposti sme napravili az i edno mom4e ta mnogo mi e kofti za tezi postapki pove4e taka nqma da se anlivam s tekila

Link to comment
Share on other sites

вчера в класа имахме двама рожденници. и те нали хората ще черпят. и събирамесе след четвъртия час в кафето и вадим разни водки, глупости. и както и да е, след около час аз съм вече почти под масата. И едно от нещата, които правя аз тогава, е че тръгвам по улицата с един приятел, дето ме снима с камерата кви глупости правя, и където видя момиче го заговарям и се запознавам. дори се запознах и с продавачката в магазинчето до даскало, като и казах "ама ей, как може да си толкова хубава". Повече в тоя магазин янма да влизам, че днес ме гледаше някакси накриво. И най-големия сеир. Свършва нали седмия час, и ние точно тогава решаваме да ставаме от кафето и да си ходим. И аз и един авер, дето е пиян и той, както си ходим, и по едно време сме почнали да се въргаляме по земята. И тва пред очите на половината даскало. Естествено, аз тогава си бях пиян и не ми пукаше, дори не помня точно кво е ставало. Обаче днеска, като отидох на училище, всеки втори ме гледа и ми се подсмихва. СРАМ! Ама както и да е, на мен пак не ми пука много-много. И след тоя сеир има още един. Отправили сме се цялата групичка към двора на даскало, а там някви деветокласнички. Обаче аз не ги познавам. И решавам, че трябва да се запознавам. Не помня точно кво съм говорил, как съм се запознавал, ама сутринта целия клас ме бъзикаш за тва. Добре че не съм ги виждал тези 9 момичета. И сега най-ме е срам че съ се изложил пред цялото даскало, иначе като се замисля... кво толкова ;) случват се и такива неща. А накрая като за капак видях и класната. ама аз горкия едва седя прав. Е май не ме усети, щото още не се е обаждала на майка ми ;)

Link to comment
Share on other sites

Moite nai smotani prejivqvaniq,sa podobni ne predi6nite,no s slednata razlika:

vednuj se bqh nakontila kato za svetovno za da svalq edin pi4,bqh si slojila edna pola,koqto po-skoro prili4a6e na kolan i nqkvi super visoki obuvki,ta hodih kato patka...Sre6tata s pi4a mina mnogo qko i tukmo si trugvame(be6e nqkvo zavedenie na dva etaja)i toi sliza pruv po stulbite,a az sled nego...Ta kakto si slizam nadolu s pohodka na pantera,se sgromolqsah s cqlata si mo6t!Ama kato govorq za sgromolqsvane imam predvid,4e vdignah dvata kraka,i nali sum s pola i vsi4kite podrEbnosti mi se vidqha.Nai nakraq tupnah razkra4ena to4no pred pi4a dokato cqloto zavedenie me gleda6e-ebati ujasa!

Drug put puk bqh s edin kojen pantalon,koito se be6e vpil v mene napravo.........To4no sqdah na edin stol na Dreams-a,kogato 4uh edno PRAAASSS........pantalona mi se be6e razporil i celiq mi zadnik blesna v pulnata si svetlina.........

Druga slu4ka e kogato rabotih v edin magazin....otnovo problem s drehite!!!!!!!!Vliza edin klient i az mu obqsnqvam nadulgo i 6iroko za vinata,a toi ne spira da mi gleda cicite.......az ve4e ka6lqm,rakomaham,a onq si e zape4atal pogleda varhu dekolteto i ne murda!Predstavete si ujasa mi,kogato razbrah 4e cicite mi se pokazvat ot izrqzanoto dekolte,toest......ne pokazvat,ami napravo MAHAT ZA ZDRASTI........

UJASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS :unsure:

Link to comment
Share on other sites

аз веднъж слизам до стола в даскалото с мой приятел и псува класната ( не поня защо)и тя зат нас .Аз се обърнах и тя ме погледна така страшно... :cry :cry много яко се почуствах наистина повярвайте ми

Link to comment
Share on other sites

  Druga slu4ka e kogato rabotih v edin magazin....otnovo problem s drehite!!!!!!!!Vliza edin klient i az mu obqsnqvam nadulgo i 6iroko za vinata,a toi ne spira da mi gleda cicite.......az ve4e ka6lqm,rakomaham,a onq si e zape4atal pogleda varhu dekolteto i ne murda!Predstavete si ujasa mi,kogato razbrah 4e cicite mi se pokazvat ot izrqzanoto dekolte,toest......ne pokazvat,ami napravo MAHAT ZA ZDRASTI........

                UJASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS :unsure:

 

Уау :D А би ли ми казала сега къде работиш ?? :P Може да мина да поразгледам :D :P

Link to comment
Share on other sites

eto i edna ot moite istorii..

v edno zavedenie pihme , bqhme reshili da se napivame i kakto si varvi vsi4ko po plan...na men mi se prihodi po malka nujda... otivam az , svurshvam rabotata i trugvam da izlizam oba4e se seshtam 4e ne sam si vdignal gashtite i v sushtiq moment sam otvoril vratata i servitiorkata me zqpa kak sedq po p***ka pred neq i q zqpam i az takuv vcepenen sedq i ne moga da napravq nishto ama i tq nagla sedi i go zqpa prodaljitelno ... nakraq si vdignah gashtite naburzo i se poosvejih ... sqdam si na masata i tq idva sled malko za smetkata i takava dokato plashtahme samo me zqpashe s okokoreni o4i i na men mi stana super neudobno..pove4e tam ne sam stupil :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз пък веднъж както си варвя навън глеам некъв пич и ми заприлича на брат ми. И такъв почвам да го викам като скъсан - ония не се обръща. Аз го настигам и ядосано му викам АБЕ КОЦЕ МАМ*А ТИ ШТО НЕ СЕ ОБРЪЩАШ??? и оня се обръща и кво?? Тва не е брат ми.

:angry1 Е къв срам беше тогава не знаете! :angry1

Link to comment
Share on other sites

На един 8-ми март ,решиме да изленем по мъжки ,да пийнем и после да се срешнем с жените който са изленали по женски. Хубаво ама аз нещо не бях ял цял ден само на обяд си бях направил 3 яйца и даже ги бях омотал без хляб :wacko: И сядаме такива в Fly 'N' High и аз си викам една малка водка. Обаче нещо ми се видя доста разредена и викнах после още една голяма,като през цялто време креща в заведението колко им е слаб алкохола. След 20 мин мога да ви кажа че едвам ме свалиха по стълбите. Толкова бях зле че ме държаха 2-ма човека та да мога да уцела вратата :bgrin: На всичкото отгоре трябваше да отидем да вземем жените от няква кръчма в стария град където през цялото време ми обясняваха че тавана бил много нисък и трябвало да се навеждам за да не обера нещо (1,81 съм висок) И аз "да ве ша са наведа споко" Влизаме и още от вратата прас в една греда :lol: Така ми светна сичко че незнам как не сам паднал по гръб. На всичкото отгоре точно до вратата имаше маса с 7-8 човека които така се измяха че ако бях в малко по добро състояние щях да потъна в дън зема. най странното беше че докато стигна до масата където бяха моите хора се ударих още два пъти,от което ми стана толкова смешно че като седнях бях червен като домат и се смеех като напушен. Всички ма питаха кво ми има а аз неможех да си взема въздух от смях та да им кажа. Посмях се още 10 мин и реших че трябва да се прибера щото не върви на добре. За капак на всичко като се прибрах в нас и майка ми като ме пита кво ми има аз вместо да кажа че сам цял ден на 3 яйца и викам "нишу му няя ,цял ден съм на 3 водки..." Голям срам беше...

Link to comment
Share on other sites

Ми аз пък един път само си вървя с един мой приятел по гребната база и си вървим такива нали говорим си и по едно време аз му говоря ама толкова съм се съсредоточил в разговора че по едно време се оглеждам и виждам че няма никой до мен.Огледах се малко върнах се назад и гледам ония паднал в една шахта и вика за помощ.Супер смях беше!!!

Link to comment
Share on other sites

АхаХАхахахаХА, gosh1936, тфа рулира :)

И аз имах подобна случка с един съученик преди години. Учех в руската, слизаме на спирката на даскалото и пресичаме. Там има едно островче посредата между двете платна, пресичаме едното платно и си говорим, пресичам второто, аз разправям нещо ама супер задълбочено и по едно време се обръщам и гледам, тук Стефчо, там Стефчо, няма го тоя абдал. По едно време гледам показва се от шахтата, и аз като му теглих един смях, ама за малко да почна да се търкалям по земята от смях, еййй, тогава цял ден ме болеше корема от смях от разправяне на тая история, още като се сетя ей така спонтанно се смея със сълзи :)

Link to comment
Share on other sites

Ето ви една ситуация в която не аз, а един непознат за мен пич 100% се е почувствал като пълен идиот:

Значи имах среща с едни хора на бингото. Обаче май бях пръв, и седя си такъв и ги чакам останалите на бингото, а освен мен там чакаха и сигурно поне 20-30 човека. И в тоя момент се задава някакъв пич, дето си му личи че е пълен идиот обаче се беще издокарал като някакъв мафиотски бос... и върви с няква походка... абе нямам думи просто... и идва нали насам и едновременно говори по GSM-a... и като ме наближи чух само да казва по телефона нещо като "Аре бе идиот, връщай ми парите щото щи чупа главата, колко ще те чакам..." и точно в тоя момент както всички го гледат телефона му извъня супер мощно!!! Малиии колко съм се смял на тоя.... ахаха и всички му се подхилкваха такива а той такъв насра и изфиряса супер бързо :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

a az vednaj kato bqx za riba kak padnax prosto obrax si4ki pogledi na xorata okolo men . na4i napravil sam si vadicata da mqtam na dano (nqma da obqsnqvam kvo e na dano koito e xodil za riba bi trqbvalo da go znae samo 6te kaja 4e trqbva da zamaxne6 dosta silno za da metne6 tejesta na max rastoqnie) i taka metnaxme vadicite raspanaxme masite izvadixme birite i po4naxme da lovim i da piem mina se 4as - dva nie prodaljavame da lovim i da piem i sled okolo 3-4 4asa ve4e dovolno piinal stavam da si metna pak vadicata pri koeto neznam za6to no rei6x da fkaram o6te po-golqma zasilka a nie bqxme na ne6to kato izdatina v qzovira (na po-golqma viso4ina ot brega i leko v qzovira) ta kato se zasilix da mqtam se spanax v nqkav koren na zemqta i barabar sas vadicata i si4kite drexi v vodata dosta tapo se po4uvstvax 6toto izplqskax qko i nqma6e prosto kak da ne me vidat... napravo si umrqx ot sram

Link to comment
Share on other sites

Значи една от моите най-срамни истории е, когато ме арестуваха за кражба на.. самолет :D не се майтапя истина е, само дето не успяхме да го подкараме :)

Значи беше преди 5 години, бях само 8-ми клас и лятото докато бях на село, и карахме байковете с братчеда и решихме да отидем да караме на пистата на месното летище, влезнахме си без проблем, покарахме по пистата, след това забелязах един отключен самолет и от любопитство влезнахме вътре.. поиграхме си с радиостанцията и един вентилатор, но не успяхме да вземем нищо. На другият ден отидохме пак, влезнахме си вътре и тъкмо да намерим начин да го подкараме и в едно от огледалата за обратно виждане видяхме една кола да идва към нас, вратата на самолета беше отворена, а ние бяхме в пилотската кабина, нямаше време за бягаме, но можехме да се скрием. В паниката се заключихме в пилотската кабина и залегнахме. Полицаите спряха до самолета, излезнаха от колата и почнаха да си говорят: "Ех тия са го оставили даже с отворена врата.." и влезнаха вътре, опитаха да влезнат в кабината, но ние я бяхме заключили и бяхме много тихи (не дишахме), опитаха да влзенат, но като видяха, че е заключено просто изкоментираха: "Добре, че поне кабината са заключили..", и си излезнаха. В този момент мозъка ми започна да цъка и предложих да се махнем и след като затвориха вратата исках да отидем в междинното отделение на самолета, но братчеда така беше спекъл, че неможах да го мръдна.. и в този момент единият каза на другият "Искам да видя какво има в кабината.." и се качи на крилото и какво да види: "Ей шефе, тук има два трупа!", ние бяхме като умрели: "Живили сте уее?" попита ни много претеснен, помисли си че сме някви подхвърлени трупове, а ние не даваме признаци на живот :) След няколко минутки помръднахме и му казахме плахо "аа, живи сме ;) " след това веднаха ни накараха да излезем.. в междинното отделение отново ми хрумна генниялна идея.. да взема пожарогасителя и на слизане да ги нокаутирам с него ;) но братчеда отново се панира и ме спря с "ти луд ли си уее!".. слезнахме си и от там нататака, голям срам.. "ръцете зад врата", "без резки двъжение" "сложи им белезниците" (за щастие в паниката едното ченге си беше забравило белезниците :) и набързо ни натикаха в колата (не ни прочетоха правата) и ни закараха в един склад на летището да ни разпитват :punk добре, че им обяснихме че нищо лошо не сме наптавили и че всъщност летището няма охрана и самолета е бил отключен и че нищо не сме крали и ще не са ни прочели правата :) и тн.. и накрая след едно часов терор (добро ченге, лошо ченге) ни пуснаха защото не им се занимаваше :) Вероятно защото ако давахме показания щяхме да кажем колко неадекватни са били :D а и забравих че докато ние бяхме в кабината а те в самолета си говориха едни истории.. Беше си голям срам и голям страх :( Но сега като се замисля едва ли има друг който да е бил арестуван за влизане с взлом в летище и опит за кражба на.. самолет :punk

Ако братчеда чете това, може да си каже мнението :)

Link to comment
Share on other sites

Днес как станах за срам...

Значи , прибирам се , обаче реших да мина през главната и един пич много ми заприлича на един мой приятел (vas90 от форума). ;) И такъв вървя към него и викам "Еиии Васе, идиот" - никакъв отговор. "Васеее , обърни се уе глух!" - пак няма отговор. "Аре вееее :censored2: :censored2: :censored2: " - пак нищо... Отивам до него и вече супер ядосан и , тупкайги го по гърба викам "А ве еи идиот , защо не се обръщаш като те викам ве ?! ". Обаче тук настъпи малко ужас (не беше много малко) - гледам обръща се някъв пич , ама няма нищо общо с Васето , и аз замръзнах на място :angry: - и му казах "Опс, грешка, извинете" - Малиии баси срама

Link to comment
Share on other sites

да ви кажа аз днес со говоря с един познат и гледам на 50 метра от нас варвят две пут..и и аз викам на тоя моя познат:

-коя е тая пут.а с черната коса и той вика ми това е еди коя си,но до нас имаше 3 момичета наши познати ама се познавам от скоро с тях,а пича ги познаваше и едната вика какво за нея и той вика :

-той пита коя е оная пут..а с черната коса.и си потънах от срам направо.ама не много де :))

Link to comment
Share on other sites

Веднъж пътувам за даскало с 18-ката, зимата беше, вътре кално, гадно, ужас! Аз се държа за ония вертикалните хоризонтални пилонообразни... дръжки (еми не знам как им е името!) и си бъбря с некви приятели. По едно време, не знам защо, но автобусът много бързо намали скоростта си, демек спря. По законите на физиката, на това място аз залитнах назад. Все пак, успях да се хвана в последния момент за... пилона ( :) ), което обаче предизвика и подхлъзването ми (тогава бях с едни бая не-зимни обувки... гъзария, кво да се прави). Сега, представете си ситуацията! Аз съм с гръб към шофьора, но като падам не пускам пилона, краката ми съответно отиват напред нооо.... от двете страни на пилона :) Хубаво, че имах раница, та паднах главно на нея, иначе сега сигурно щях да говоря нежничко :P :bgrin: Във всеки случай, след около 15 секунди се опомням от болката и виждам на неопределено разстояние над мен оная готината дебела руса кондукторка дето познава половината Пловдив (тези, които ползват 18 ше се сетят) да ме гледа притеснено и да се хили. Все още не успявах да я фокусирам, но ми помогнаха да стана и ми направиха място да седна, въобще целият автобус ме гледаше.... Оттогава не спират да ме базикат всички, особено кондукторката :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...