Jump to content
BulForum.com

СРАМ МЕ Е!


Recommended Posts

BoFFo ти си утрепал момичето ле как не те е срам :lol: тя добре,че не те е разфасовала заради това :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

snatch

 

и на мен ми се случвало , обаче бях до вртата не рейса,и са хванах за пилоните кадето са на стълбите ама и те не помогнаха,много звески забих на една дядка шут в рамото защото краката ми бяха на нивото на главата,оле мале сетих се за още една :lol: :P

преди 3-4 години се пребираме от панира с приятелчета,с колелата и минаваме през пешеходния мост,и значи те си карат а аз спрях на една сергия нещо си бях харесал,и те продължиха и аз да ги настигна яко върта на 18 скорст(на бегач) и отделно има инерция надоло, има едно място кадето моста се стеснява и да намаля,натискам спирачка да ама спирачката нещо отказва и,бам в една серия и отогоре на нея(а най-притното беше че беше с сувинири от порцелан,дърво и т.н) представете си кво е станло,направо си хванх колето и се скусах да бягам,защото от удара вилката ми беше опряла в рамката(представете си удара) та така никога не е късно да станеш за резил :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Мда караш ме да се сетя една именно такава история.

Вървим си 3-4 човека след училище към центъра и малко преди да се разпръснем по различни посоки, аз и едно момиче решихме да изкоментираме на достатъчно висок глас часа по литература, който беше минал същия ден.

И аз си приказвам все едно света е мой, дори изимитирах учителката какво каза, какво каза и момичето, което изпитваше, и въобще само псувнята не беше на лице.

Хубавото е, че имам навика точно в такива моменти (когато обсъждам други хора на улицата) да поглеждам наоколо да не би "вълкът да е в кошарата".

Момичето, което вървеше до мен тъкмо си отвори устата да каже нещо от сорта "Тя тая патка ги пише шестиците много лесно" и аз се обърнах назад. То и сърцето ми се обърна, защото видях именно тази учителка по литература на 1 метър зад нас. Както и да е, сръгах един лакът на момичето да млъкне и казах любезно: "О, здравейте госпожо!"

После разбрах, че въпросната госпожа е чула целия разговор, та дори и лакътя не съм успял да прикрия  :D

Тая Милева чува всичко! ;)

:) Тая Милева и аз я помня и много ме дразнеше, щото все се заяждаше с мен.

Link to comment
Share on other sites

Petio^

 

кво говориш,тя се спука да рева,а мен ме напушваше един смях,едвам се сдържах,като я изпратих и се спуках да се хиля :D :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ох милата ти си я потрошил и се смееш а  :lol:  :lol:

Ми кво да прави то секи ще се смеее в такъв случай .... вчера, като го четох неможах да заспа от смях :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

прибирам се веднъж от трякия с един приятел и в 29-ката. и съм застанал зад една седалка, на която седи едно момиче, ама не съм се хванал никъде. И по едно време шофъора набива спирачки, и аз без да се усетя литвам напред. И като забих един лакът на тва момиче... а оня моя приятел отзад седи и се хили. а момичето само се обърна към мен и ме изгледа странно, и се наведе да си вземе очилата от земята. :)

Link to comment
Share on other sites

Здравей те! Нека всеки да напише случка в която се ИЗЛОЖИЛ здраво. Имало ли е ситуации в които сте се чувствали като пьлен КРЕТЕН! Сега ще ви разкажа защо подхващам тази тема. Преди малко се прибирам и виждам, че пред блока ми седи някакво момиче. Виждам че не е от нашия блок и не го познавам. Тя седи вьтре вьв входа и видимо чака някой. Беше готина. Точно на вратата на входа има метална решетка, да си почистиш обувките ако са ти кални. Тькмо влизьм вьв входа, подхльзвьм се на ПРОКЛЕТАТА решетка и ТУП, проснат по очи пред момичето. Изтьрсих се като чувал. СРАМ ! СРАМ! СРАМ! Немога да ви опиша колко неудобно се почувствах... :cry !

 

 

WoW!? tova li e sramnoto?! xax! Ti da me vidi6 me kak sum padal s bike - navsqkude i pred vsi4ki! I sa se smqli na moi gryd a men me e bolqlooo, ama kato vidi6 ne6to v/y koeto moje6 da se ka4i6 ili da preleti6 .... to syrse ne trae batko! :)

Link to comment
Share on other sites

Една срамна историика и от мен.Преди време баща ми работеше в София и решавам аз да му отида на гости.Там обаче събрал в квартирата човека 4-5тима колеги (тъкмо взели кинтите) и започват както си му е редът запой.Аз срамежливо вкарвам три бири и естествено придобивам малко повече кураж за подвизи.Фаталната грешка- продължавам с водка - след 6-тата не помня вече.Събуждам се в собствената си повръщня , незнам къде съм и какво правя там.След кратък оглед установявам , че съм драйфал из цялата къща.Боледувах 2 дни , от тогава не лизвам водка, но за сметка на това съм страшно задобрял ня бири. :laughing: А какви бъзици бяха след тая история, не е истина...Баща ми все още ми натяква , че ми е спасил живота тогава - щял съм за малко да се удавя в тоалетната чиния....Сраммммммм

Link to comment
Share on other sites

от друг форум ама ме размаза:

 

А аз ще направя репорт след моя тренировка, каква простотия стана... Та стабилно натрениран, умората си казва думата се затътрям към къщи и гледам аз 2 момичета вървят успоредно на улицата точно до една... мантинела да кажем, ограда която разделя платната на улицата. И вървят си там и ги гледам аз... и простъо, какво ми мина през главата...: "Ай сега, ти си пич, ша са стегнеш, ша им покажеш какво се нарича мощ." И идеята ми беше да се хвана за оградата, която е бая висока... абе над метър и половина... нагоре, не знам точно колко е. Та си викам ще се правя на акробат, ще я предкоча оградата като се подпра само с 1 ръка и се метна от другата страна със засилка. Абе изглежда доста ефектно едно аверче от тавкуондото го прави, страшен финт е.

 

Засилка... подпирам с ръка... скачам.... ОПППП какво става, китката ми ме преряза-видимо съм я изкълчил/температурата на въздуха беше почти отрицателна, изгледжда съм изстинал/ така ме сряза болката, обече бях скочил вече и бях над мантинелата, от болката не издържах и се пуснах, изгърмях се върху въпроБната ограда, точно в чатала , точно между краката ми... майко мила... згромолясах се гърчейки се от болка в ръката и в ..кайсиите... лежах около 2 минути докато се усвестя, добре, че тези 2-нките момиченца се оказаха светни дойдоха и ми помогнаха да викна такси да се прибера до нас...

 

Няма да разказвам още колко пъти съм изтървал шанга въргу гърдите си за да се правя на мъж и да впечатлявам разни други момиченца, случайно минаващи покрай мен докато товаря щангата и аз слагам ли слагам дискове... и по едно време се оказва, че след като я дигна 1 път 2-ри път няма да мога , а не мога и да я върна на лежанката защото ще я изтърва... и к'во да правя... к'во.. пускам си я на гърдите и чакам безпомощно някой да се смели надмен... да ме освободи...

 

С 1 дума- тъпак, ама какво да правя, такъв съм си

Link to comment
Share on other sites

Еее, тея огради дето делят платната нямат и метър бе, не са чак толкова високи :] И това с прехвърлянето с ръка/ даже и да я прескочиш невиждам какво акробатично има, но както и да е :D

Link to comment
Share on other sites

Имах едно колело на което сичко му беше потрошено: спирачки, спици, калници, криви гуми...(сичко по моя вина естествено :bgrin: ) И нашите ми взимат ново. Новото ми го откраднаха и трябваше да са разкарвам с трошляка... И отивам един ден с тва колело до едно момиче(сичко добре) ама на връщане сширачките савсем зеха да не ибаат и тва точно на кръстовището на "6-ти септември"... сичко са движи аз не мога да спра и вкарвам краката в спиците... спирам... падам... хора минават, смеят са и аз са смея :tongue

Link to comment
Share on other sites

Еее, тея огради дето делят платната нямат и метър бе, не са чак толкова високи :] И това с прехвърлянето с ръка/ даже и да я прескочиш невиждам какво акробатично има, но както и да е :D

 

Май става въпрос за тези черните които делят двете ленти, не за мантинелата.

Link to comment
Share on other sites

Май става въпрос за тези черните които делят двете ленти, не за мантинелата.

dokolkoto i az razbrax to4no za tiq stava vapros ne mi se e slu4ilo na mene ama dosta se smqx kato go pro4etox i zatva re6ix da go sporedelq

Link to comment
Share on other sites

Оле снощи си спомних нещо, и супер ме фана срам...

 

В пуберските си години, преди да почна да пия и да пуша разни ботаники, още докъто бях едно скромно и примерно момченце, бях с една мадама и още един пич в безистена и бях ударил две бири, бях запалил цигара и представете си за човек, който не пие и не пуши какво му е било в главата - каша. Та мадамата беше с доста големи... очи, та аз кретена му с кретен к'во направих - ми тръснах си цигарата в дълбокото и деколте...

 

Вкарвал съм от два метра растояние смачкано билетче в деколтето на друга мадама. Въобще в пуберските си години изглежда бях голям цицоман...

Link to comment
Share on other sites

наказвайте ме, ако искате, че не ползвам едит, ама днеска ако ви разправям какво изядох в АЗИЯ-та на срещата на форума...

 

Първо двама кретени (ще запазя анонимността им) със една запалка нагряха в една лъжица смесица между сол и соев сос. Познайте кой облиза лъжицата накрая.

После някой запали една салфетка и я сложи в една чаша, в която си лежеше един скромен фас. Загасиха я с бира и соев сос. Моя милост извади остатъка от салфетката, фаса и изпи приятната отвара... аа... после сдъвках и фаса, но той не беше вкусен.

 

П.П. Не ме беше срам, трябваше ли ??

Link to comment
Share on other sites

Не ме беше срам, трябваше ли ??

Не. Срам се изпитва тогава, когато деянията ти събуждат негативни емоции у заобикалящия човешки ресурс. Не си спомням срещата някога да е била толкова шумна - именно при твоите прояви. Както се казва - good, clean fun! :D

Link to comment
Share on other sites

Май става въпрос за тези черните които делят двете ленти, не за мантинелата.

 

Точно тях имам в предвид, мантинелата няма и една пи*ка височина :] Черните ограждения като на бул.Цар Борис 3, дето минава тунела примерно B)

Link to comment
Share on other sites

Спомням си веднъж като бях 6-ти клас някъде отивам за дюнери с 1 авер и нали викам аре да се черпим.И нали зимаме ама през това време заваля дъжд яко.И ние почваме да тичаме и към тях направо да се скрием във входа.И обаче минаваме през една спирка...и познайте - баш в тъмното се забивам в един железен прът към самото ограждание ( да точно така не го виждам ^^) и падам в несвяст за секунди...отварям очи и гледам Ванката се хили като полудял а хората даже се притесниха дали не съм си пукнал тиквата...абе страшна работа е :) и до ден днешен ме бъзика с тая изцепка...

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Спомням си веднъж като бях 6-ти клас някъде отивам за дюнери с 1 авер и нали викам аре да се черпим.И нали зимаме ама през това време заваля дъжд яко.И ние почваме да тичаме и към тях направо да се скрием във входа.И обаче минаваме през една спирка...и познайте - баш в тъмното се забивам в един железен прът към самото ограждание ( да точно така не го виждам ^^) и падам в несвяст за секунди...отварям очи и гледам Ванката се хили като полудял а хората даже се притесниха дали не съм си пукнал тиквата...абе страшна работа е :) и до ден днешен ме бъзика с тая изцепка...

Това ми се е случвало но беше с едно дърво .А за времето то си беше слънчево приятно но тогава бях се напушил много ама много здраво :laughing: .И до ден днешен ме базикат с този гаф B)

Link to comment
Share on other sites

Спомням си веднъж като бях 6-ти клас някъде отивам за дюнери с 1 авер и нали викам аре да се черпим.И нали зимаме ама през това време заваля дъжд яко.И ние почваме да тичаме и към тях направо да се скрием във входа.И обаче минаваме през една спирка...и познайте - баш в тъмното се забивам в един железен прът към самото ограждание ( да точно така не го виждам ^^) и падам в несвяст за секунди...отварям очи и гледам Ванката се хили като полудял а хората даже се притесниха дали не съм си пукнал тиквата...абе страшна работа е :) и до ден днешен ме бъзика с тая изцепка...

 

Дам и аз имам подобна случка.Пак беше тъмно и не се виждаше нищо.Бях 2 или 3 клас, гонехме се нещо не помня вече на какво играхме.Както си бягах из тъмното гледам срещу мене две огромни купчини с пръст и решавам че ще мина между тях.Не щеш ли за мое най голямо учудване изведнъж започвам да падам надолу. :( Докато се осъзная един дядо дойде да ми помогне да изляза.На сутринта като отидох там се оказа че дупката е дълбока към 3 метра :cry Още ми седят белезите по гърба. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

a mi az ....... edin pat si varva nelkade okolo glavnata be6e iz gnusnite uli4ki i ... varvi si az i gledam nekav stroej i takav si bleq na nqkade i izvednaj si lepnah glavata v stakloto na edin bulfon i naprao napraih zadna nojica i se sgrumulqh mo6tno na zemqta ...... nqkolko sekundi dokato se osaznaq zako stava vapros napraoooo .... i edna babi4ka vmesto da mi pomogne po4va da mi mrunka na glavata '' Abe mom4e vnimavai malko be ... 6a si spuka6 glavata moje li takiva raboti .... '' :D :laughing: :punk

Link to comment
Share on other sites

в училище се бяхме напушили 15-на човека и ще играем мач. игархме ,играхме ама аз с едни дънки с виснало дъно ,по едно време една топка лети към мен ,ама високо ,аз решавам ,че стигна топката и си дигам левия крак ,ама зареди дъното и десния ми крак остава във въздуха .аз стигнах топката ,но се озовах по гръб на земята ,после всички ми се смяха много

един ден пак в училище ще играем мач но беше към 6-6:30 и взело да става тъмно игрището беше обградено с уграда с мрежа една топка излезна от игрището и аз отивам да е взема и минавам през дупка в ограда а за да мина трябва да се наведа. взех топката и тръгвам да влизам пак на теренчето но не се навеждам и прас ,главата в уградата ,паднах и гледам цялата уграда се тресе :wacko: как ме болеше после главата

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...