Jump to content
BulForum.com

СРАМ МЕ Е!


Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply
Изневерих! :(

Братле,моли се жена ти да не чете този форум,защото и тук и в темата за св.Валентин си се издънил яко. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Тя няма интернет, а може би подсъзнателно искам да разбере. По този начин ще докажа, че не я заслужавам :cry:

Link to comment
Share on other sites

Тя няма интернет, а може би подсъзнателно искам да разбере. По този начин ще докажа, че не я заслужавам :cry:

 

Шшш пич ако има някъв начин тя да разбере не го крий майна. Иди и й го кажи. Честността майна ще ти облекчи поне малко чувството за вина. Пък и не смятам че ще й паднеш в очите при положение че си си признал доброволно. Може малко да се поскарате ама... тея малки конфликти каляват връзката нали знаеш. :) :D :P

Link to comment
Share on other sites

Бах т'ва каляване :) Ако тя реши да калява по този начин връзката - не знам какво ще стане. А и се съмнявам, че ще ми прости. Едно е да я излъжа, че си седя в къщи и уча за изпити, а аз отивам да пия, друго е това, което направих. Утешителното е, че не знаят много хора - 3-ма човека + мен + целия форум :blink Но тя няма връзка с никой от тук.

Link to comment
Share on other sites

Бах т'ва каляване :) Ако тя реши да калява по този начин връзката - не знам какво ще стане. А и се съмнявам, че ще ми прости. Едно е да я излъжа, че си седя в къщи и уча за изпити, а аз отивам да пия, друго е това, което направих. Утешителното е, че не знаят много хора - 3-ма човека + мен + целия форум :blink Но тя няма връзка с никой от тук.

 

Еми начи дишаш спокойно. А ако стане някъв природен катаклизъм майна и разбере - споко!!! Ще ти прости. Все пак майна да обичаш означава да прощаваш на някого повече отколкото заслужава :) :D :P .

Link to comment
Share on other sites

sandman,трябва да знаеш,че светът е адски малък,ти си мислиш,че тя няма връзка с никой тук,но изведнъж може да се окаже,че има познати.Тогава ще те спука от бой,вервай ми,едно,че си изневерил,второ,че не си си признал,трето,че си го разказал на целия форум :D

Link to comment
Share on other sites

Бах т'ва каляване :) Ако тя реши да калява по този начин връзката - не знам какво ще стане. А и се съмнявам, че ще ми прости. Едно е да я излъжа, че си седя в къщи и уча за изпити, а аз отивам да пия, друго е това, което направих. Утешителното е, че не знаят много хора - 3-ма човека + мен + целия форум :blink Но тя няма връзка с никой от тук.

Бих ти препоръчал да изпушиш една лула батка и малко да разпуснеш...

Link to comment
Share on other sites

sandman,трябва да знаеш,че светът е адски малък,ти си мислиш,че тя няма връзка с никой тук,но изведнъж може да се окаже,че има познати.Тогава ще те спука от бой,вервай ми,едно,че си изневерил,второ,че не си си признал,трето,че си го разказал на целия форум :D

 

Прав си мамка му! Еми каквото сабя покаже. Ще се опитам да оцелея. "I will survive"

 

Бих ти препоръчал да изпушиш една лула батка и малко да разпуснеш...

 

Аз накрая наистина ще взема да си купя една лула и ще си пафкам по цял ден без да ми пука от нищо. И без т'ва цигарите се дигнаха.

Link to comment
Share on other sites

Аз накрая наистина ще взема да си купя една лула и ще си пафкам по цял ден без да ми пука от нищо. И без т'ва цигарите се дигнаха.

Прекрасна идея. Да ти кажа голям кеф е да си пафкаш от лулата. Препоръчвам ти тютюн "Synday's Fantasy" - много як тютюн, в метална кутийка с инструмент за зареждане и почистване на лулата. А, и лулата е добре да може да се разглабя за по-добро почистване. Блаженство си е!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

sandman, ти си един sad man... Мога да ти кажа, че в момента, в който си изневерил си сложил край на тая връзка. Хора, които се подават на моменти забежки с цел удовлетворяване на първични нужди и по този начин слагат край на нещо хубаво и сериозно, за мен са слаби хора.

Link to comment
Share on other sites

пия рядко ама като се напия на другият ден ме е срам какви простотии сам направил и с колко човека съм се изпокарал .... така да се каже като се напия ставам нетърпим :(

Link to comment
Share on other sites

Ам аз имам една случка, от която много ме срам...

значие един ден в даскалото(Яворов за който го интересува) час по Английски Език, ми свети слънцето право в очите и викам на съученика до мен "майка му дейба и шибаното слънце, ае да го изклучиш" обаче не съм забелязал че госпожата зад мен, оня се засмя и ми вика обърни се....аз къто се обърнах и като я видях и мигновено си наврях главата в чантата на тъмно, такъв срам ме фана.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Днес е ден за излизане с Джиджи. (За тези, които не знаят - моята розова шапка - прасе. :) ) Не знам защо, но хора, които ме познават ги е срам да ме поздравят...

Link to comment
Share on other sites

Днес е ден за излизане с Джиджи. (За тези, които не знаят - моята розова шапка - прасе. :) ) Не знам защо, но хора, които ме познават ги е срам да ме поздравят...

Шапката е култова бе :lol: Супе мн смях ми вкарва :laughing:

Link to comment
Share on other sites

сега ша ви разкажа една друга изтория не ме е срам обаче много ми се смяха като я казах

 

Един ден отивам аз хитреца да купя хляб и след като излезах от магазинчето срещам двама приятели и почваме да лафим за нещо, не се сещам точно за кво беше, и по едно време идва един от квартала дет много го ненавиждат и едния от мойте приятели решава да се бие със него, и почват да се бутат и аз не осъзнателно изтарсих една глупост "Ае бий го по бързо че трябва се прибирам" спряха да се бият и почнаха да ми се смеят, и аз им викам що ми се смеете? и те ме цитираха кво съм казал...

Та ся като се заканя някой да бия и ми го натякват много брутално " ае по бързо че трябва да се прибираме" ах тяхната кожа ;)

Link to comment
Share on other sites

Мен лично повече би ме било срам от правописа...

Разни слаТости, слаТка, иЗторически лафове изтАрсваш...

Поне хляб не пишеш с "п" :)

Link to comment
Share on other sites

Седим с едни приятели на кафе и вече решаваме да ставаме и се оглеждаме да платим да викнем сервитйорката а тя една дебелааа.По едно време един от компанията се обади "-Викнете е тая Дебелата ве!" а тя в този момент беше зад него и му каза "Ей сега идвам".Мн смех :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мен лично повече би ме било срам от правописа...

Разни слаТости, слаТка, иЗторически лафове изтАрсваш...

Поне хляб не пишеш с "п" :)

Ами ако слушах кво ми плямпа даскалката когато ходя на училище можеше да пиша по грамотно, ама ся ЕКСТРИ :wub:

Link to comment
Share on other sites

Днес е ден за излизане с Джиджи. (За тези, които не знаят - моята розова шапка - прасе. :) ) Не знам защо, но хора, които ме познават ги е срам да ме поздравят...

 

ааа видях те на центъра шапката е нечовешка , след тебе оставяше тълпи от хора които се заливаха от смях :punk :punk :D :P :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...