Jump to content
BulForum.com

СРАМ МЕ Е!


Recommended Posts

Т'ва за мачовете ми напомня за една моя скиорска авантюра..

 

Хехе сега се сетих за няколко ски авантюри :tongue . Преди 2 години сме на зимен лагер на Пампорово . Кеф голям , на втория ден ще се карат ски . Тук пояснявам , че аз и един от приятелите досега не сме се качвали на ски :) . Взехме си учител за 1 час , който ни научи как да правим рало :lol: и само това ... съветите му бяха "ще карате само тука по детската !" , да , ама не ! :lol: Другите тругват по туристическата и ние к'во да правим щури сме си малко ай след тях ... Както знаете в по-голямата част пистата не е много стръмна и ние и моя приятел вече си мислим , че карането е мноого лесно ... Продължаваме след лифта ... сичко е на 6, пистата е бавна , няма лед и ние сме доволни от маршрута , който другите са избрали ... при което след около 2 минути излизаме на малката стена :( (синята писта) ... другите се спускат , завоичета ала бала ... тръгваме и ние ... юруш надолу , няма завои , няма рало нищо няма , спускаме се надолу като куршуми ... интересното беше , че не паднахме . Супер ... да , ама не и втория път . Тръгваме пак надолу по малката стена , при което аз падам на 2рия , приятеля ми на 4тия метър ... следват още около 5 падания , при което ние вече сме наясно , че надолу със ски едва ли ще се спуснем :( . К'во да правим , к'во да правим ... и на приятеля му хрумна супер идея ... лягаш по корем , вдигаш ските нагоре и даваш по пистата надолу :blink: . Хората зяпат , спират :( , смеят се :( ... срам :( ... откъде да знаем , че имало маршрут , който не минава през малката стена :lol: : . След този лагер и двамата се научихме да караме , но спускането по тази писта няма да го забравя :lol: :lol: .

------------------------------------------------------------------------------------

Ето и една от футболните истории ... в шести клас играем в училище , става як мач . При една от атаките аз излизам напред и тичам след топката , която е във въздуха , обърнал съм си главата към топката , за да се наглася за удар направо от въздуха със всичка сила B) . Тичам , тичам и вече съм стигнал наказателното на противника , когато топката започва да пада . В този момент вратаря решава , че и той ще удря топката , засилва се , засилвам се и аз ... Та вратаря ме изпревари и изпраска зверски шут на топката направо от въздуха , аз съм на около метър от него , при което топката се забива директно в главата ми ... аз падам назад , болка , ужас . Оказа се , че съм вкарал гол ... после ми беше леко синьо окото :bgrin: ... тук трябва да кажа , че в тези удари от въздуха съм доста добър , може да го потвърди N_igma , който веднъж замалко да утрепя след такъв удар :notify: :busted2:

------------------------------------------------------------------------------------

хмм поуст-а се получи "кратичък" :huh: Ако все пак ви се чете njoy .

THE FOLLOWING ERROR(S) WERE FOUND

You have posted a message with more emoticons that this board allows. Please reduce the number of emoticons you've added to the message

OK
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Ето и от мен малко пресни спомени:

Значи преди няколко дена се прибрах от лагер от морето.Там се запознахме с едни руснаци ,които 4 дена след пристигането им и постоянно пиене ,решиха да легнат да поспат за 1-ви път.Но това е друго...

Та откакто те пристигнаха ние там пием като свине и не можем да изтрезнеем 5 дена.Ще разкажа за 2 от тея 5 дена(по-голямата част от това ,което ще напиша ми е разказвано ,защото аз не го помня :bgrin: ) :

Първия ден се напих много здраво-за около 5-10 минути сам изгълтах 2 патрончера FLIRT.Та отиваме на плажа след това и мен ме прикрепя едно момиче.Решаваме да легнем на пясъка ,защото аз не мога да се държа на краката си.Лягаме и аз си събличам блузата ,за да не се изцапа.И един приятел ми вика(то това е към 23:00 часа) :

"Ти кво?Ся ше се печеш ли?"

Обаче аз през това време си говоря с момичето...и той ,приятеля, ми разказва ,че 5-6 минути след като ме е питал аз съм му отговорил:

"Ахахахаха...тоя па!Да се печа?Ахахаха..." :lol:

След това съм станал и съм тръгнал да се дава ,щото не съм бил знаел какво е тва!Тръгнал съм да бия разни пичове ,защото бях много ядосан.(заради едно момиче ,ама това е друга история)Минавали си някви и аз съм почнал да им се дъхам ,въпреки че 2 не виждам...и така докато не са ме прибрали да спинкам! :D

Другия ден е последния...ние ,едни момичета и руснаците сме в ресторант.Те с момичетата си поръчват 2 бутилки текила ,а аз половин литър водка...е познайте какво стана след като ги изпих?След първите няколко чаши бях шах ,а след последната-мат! :bgrin: И ето какво се е случило после.Ресторанта си има тоалетна ,но въпреки това аз отивам да пикая в на някакви хора в двора.Едно момиче е било с мен и ми вика ,че съм почнал да пикая върху на хората дървата ,дето си ги сушат за зимата!И както съм си пикал...изведнъш съм се тупнал като труп на земята! :woot Оная ме вдига някакси и изведнъж аз ,както си я познавам от 2 дена съм почнал да я целувам (или по-скоро да се помъча ,щото то в това състояние).Връщаме се в ресторанта и даскалките дето бяха с нас-на отсрещната маса.И аз както съм си се олюлявал ,госпожата се задала...и ОТНОВО момиче (друго тоя път) ми казала да сядам и аз съм седнал ,дръпнал съм я и айдеее...в колената ми и една яка целувка! :bgrin: Тука не ми казаха кво е станало с даскалката ,ма не ми и трябва.После съм повръщал на едно дърво пред ресторанта ,точно под учителите ,които са на терасата.След това на центъра пред всички хора...и така!

В онзи момент изобщо не ме е било срам ,но на следващия ден-МНОГО!Те поне момичетата не ми се сърдиха ,щото ми бяха навити! :P Та така...no more vodka!

Link to comment
Share on other sites

Мен ме е срам от това. Нямам късмет деа...

 

Олелеее... не стига, ами глей къв съм карък!

 

Наистина трябва да продължаваш. Аз веднъж така и ключовете си намерих :lol:

Link to comment
Share on other sites

Май по-скоро същността на темата е, да се похвалим с нещо срамно, което ни се е случило, и от което реално не ни е кой-знае колко срам...

Защото се съмнявам, някой да сподели неща, от които наистина го е срам, защото ако наистина го е срам - вероятно би споделил само с най-близките си...

Link to comment
Share on other sites

мен ме е срам от едно нещо -

не мога да карам колело

ама като се замисля - вече не ми пука

... само се чудя преди 11 години като са ми дали книжка како така са ми дали и М - lol

 

бахти кавала съм ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
натрясках се и сложих къса розова пола  :blink:

 

 

Това съм го правил без да съм натряскан и то в даскало :lol: :laughing: :D всички ме гледаха доста странно ...но върха беше когато отидох с пижама на училище тогава беше най-голямото шоу :D :bgrin: :lol:

Link to comment
Share on other sites

снощи с един приятел се разкарвахме в най-големия дъжд с колелата по главната. И всичко щеше да си е в границите на нормалното, ако по колелата нямаше накачени сини лампички да светят като неони... честно казано не ме беше чак толкова срам, но по едно време едни момичета ни се смяха та тогава ме хвана леко срама. е то и лампичките бяха нещо не добре направени и мигаха понякога, бяха със светлинни ефекти, ама нали сме си простаци, и не ни пукаше много. аве viva la простотия и тва е.

Link to comment
Share on other sites

Хмммм. Че защо да те е срам?

Мене пък ме е срам заради хората. Срам е, защото на 1 юни-моя си празник с една приятелка ходихме с онези шапчици за рожден ден, балони и свирки(от онези, които се зазгъват, когато ги надуеш) и поздравявахме хората и всеки ни гледаше с насмешка, а нас това най-много ни забавляваше. Свирихме им и им се хилехме... Срам ме е заради тях, защото не умеят да се забавляват! Само едно момче ни честити празника на детето! Срам и позор!

Link to comment
Share on other sites

Оле няколко истории, от които не ме е срам, просто щото никой не ме видя.

Първо действие. Ставам оправям си чантата, обличам се на бързо и отивам да чакам автобуса за даскало... Чакам, чакам, чакам обаче автобуса не идва. По едно време почвам да се притеснявам, че ще закъснея, автобуса го няма бая време. (направи ми впечатление, че няма никой на спирката) по едно време си гледам часовника да видя дали ще успея да ида поне навреме за втория час и гледам че е 2 AM... Как си се прибрах с кеф да си доспивам :]

Случвало се е нашите да ме спрат преди да излезна навън, случвало се е и да пристигна на училище преди учителите към 5 часа сутринта... Никав сумнамбулизъм :))

Link to comment
Share on other sites

Оле няколко истории, от които не ме е срам, просто щото никой не ме видя.

Първо действие. Ставам оправям си чантата, обличам се на бързо и отивам да чакам автобуса за даскало... Чакам, чакам, чакам обаче автобуса не идва. По едно време почвам да се притеснявам, че ще закъснея, автобуса го няма бая време. (направи ми впечатление, че няма никой на спирката) по едно време си гледам часовника да видя дали ще успея да ида поне навреме за втория час и гледам че е 2 AM... Как си се прибрах с кеф да си доспивам :]

Случвало се е нашите да ме спрат преди да излезна навън, случвало се е и да пристигна на училище преди учителите към 5 часа сутринта... Никав сумнамбулизъм :))

 

 

СРАМ МЕ Е че те познавам... Тва сериозно ли бе??? Ако е така и наистина е някъв сомнабулизъм отивай на доктор веднага. Ти се смееш ама може наистина да е сериозно. Ако не ти се ходи пий от мойте лекарства. Олигофренол, Кретенолол и Кукумицин :lol: :lol: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Като бях малък, като се разболеех майка ми и баща ми ме взимаха да спя при тях в спалнята. Една сутрин баща ми ми разправя, че ме е спрял преди да се изпикая в гардероба.

Иначе аз такива лекарства не взимам - моя организъм ги произвежда в промишлени количества :]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Вчера какъв гаф направих самоооо :wacko: ...

Значи аз и един френд отиваме в PLASURE кафето хем на по кафенце и да си полафим хем малко билярдче да цъкнем там, обаче имаше едни момичета там играеха големи сладурани :bgrin: и си седнахме да ги почакаме. Чакахме чакахме ама все пак не бяха кой знае колко добри, а аз така бях седнал че през цялото време ги гледах как играят и от време на време почваше да ма напушва на смях ама тихичко такова обаче много им се кефих наистина не им се присмивах на играта мноо бяха сладки хеХЕХЕхе :P след тях пък докато си починат малко почнага други момичета да играят, както и да е а тия двечкире решиха да поигараят дарц :blink: викам си айде ся ше ме надупчат с тия стрелички ХАХ :D та там сащата работа ту оцелваха ту не оцелваха дарца и през цялото време аз едвам са подхилквам ама и те нещо бая почнаха да са смеят и направо no comment! по едно време пък доидоха и някви други 2-маи решиха да играят по двойки, единия от тези горе-долу може6е да играе ама на тия двечките незнам скично ли им стана и си трагнаха жалко :(

Вечерта отиваме на кафенце няколко човека пак там, и си сядаме и аз естествено сам си БЛЙОН което всеки го знае и не виждам кой стои точно до мен на съседната маса... и почвам да им разправям на компанията днес как сме били там и сме ги гледали как играят тез мадами (ама аз високо май говорех) после на дарца ала бала абе изкоментирах си ги и тва е ама с добри чувства бях нищо лошо не съм мислил за тях мноо бяха готини мноо сладурски абе свестни момичета :P taka...

по едно време тез на саседната маса стават да си ходят, в момента когато последната минава покрай мен я забелязвам и веднага я познах (е как няма :bgrin: ) и само викам на френда отсраща.. НАКААААА !!!!! и той да да ти не я ли видя кат седнахме блион... ааа ами това е една от тези дето ги изкоментирах!!! и бях точно на саседната маса!!! направо си представям какво ли си е помислила за мен :sick сигурно си е мислила че съм и се присмивал а пък аз не точно обратното МНОГО им се кефих майна :( и май меше нещо намусена кат си трагваше защо ли :cry много много много голям гаф направих и вече ще ме е срам да ходя там, но ако ида и я видя пак казвам ви ше ида при нея ше и кайа абе аз сам оня олигофрен дето са смя после ва коментираше ала бала.. и ще и се извиня и да не си мисли разни неверни работи :wir ужасТ ужасТ ужасТ бляяяяяяяяяяяя...

Те хората са казали... "Никога не е късно да станеш за резил" :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Тази история ми се случи преди няколко месеца.Та отивам аз да се записвам в ТУ и си клепа кат първия кретен пред факултетна канцелария с един приятел.Междувременно няма какво да правя и си зяпам насам.Мястото което чаках преставлява един коридор който е целия в мрамор и понякога се чува ехо.Разбира се този ден по коридора имаше хора пред същатата врата която и аз с моя приятел чакахме но те съответно си мълчаха.Зяпам си аз насам натам и скибам една много яка мацка(нали трябва да разучавам колежките ;) ).Минава тя един път по коридора покрай мен после се връща пак покрай мен и аз заявявам на моя приятел тихичко "Е тая става за е***е при което се чу някво ехо и кат се обърна таз ми ти мадама така ме изгледа че не е истина :bgrin: Срам срам!!Ох сега поне съм спокоен че не е в моя факултет и поток че щях да е гледам иначе по цял ден и къде щях да се скатавам незнам :punk

Link to comment
Share on other sites

Като бях малък, като се разболеех майка ми и баща ми ме взимаха да спя при тях в спалнята. Една сутрин баща ми ми разправя, че ме е спрял преди да се изпикая в гардероба.

Иначе аз такива лекарства не взимам - моя организъм ги произвежда в промишлени количества :]

:punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Е баси нещото майнааа ако прочетете поста ми малко по-нагоре ще видите това... "но ако ида и я видя пак ще и се извиня" ...

Еми к'во да ви кажа на следващия ден точно решаваме аз сащия френд и още един да идем на кафе пак там, но този път седнахме на 2 етаж... абсолютно ЦЯЛОТО кафе беше празно бяхме само АЗ тези двамата и.... познайте кой друг на отсрещтната маса :wir ТЯ !!! СРАММММММММММ!!!!!! седнах на такова място че бях точно зад колоната та да не са гледаме :bgrin: бтв беше сама и след като дойде и нейната приятелка нещо почнаха си лафят и да ма гледат мнооого странно кой знае защо :P след малко решиха да са качат горе да поиграят дарц, и все пак казал съм, че ще се извиня някак и решавам аз и френда да вземем 2 житона и ние да се качим горе ... качваме се и отиваме към билярдната маса и ТЯ ми казва.. "ам колко жетона ще играете" ... явно и те имат 1 жетон ... и викам, ами айде да играем по двойки :bgrin: , веднага се съгласиха и почнахме и по време на играта ТЯ казва... "ами ние такова много не можем да играем ама ТИ на знаеш от ВЧЕРА.... уаааааа потънах си в земята направо :sick но не го казаха с лоши помисли де :D и по едно време вече тряа някак да са извиня за вчера ако са ма чули де и викам... "абе вие снощи май бяхме точно до мене на другата маса нали :bgrin: и аз такова точно тогава даже говорех и за вас "малко" ама нищо лошо де просто ей така" ... хаха и тя: ами неее аз нищо не съм чула ама ама карай :tongue извиних се както си бях обещал, и така бля бля лаф моабет поиграхме ДОСТА жетони ала бала и цял следобед си останахме там че чак към 8 и нещо си трагнахме :)

надяаам са и съм сигурен че пак ше са видим :bgrin: :bgrin: :bgrin:

 

P.S.

а дано само не гледа и тоя форум, че вече няма на къде повече да потъвам в земята от такива изцепки :wir

Link to comment
Share on other sites

от снежанка има два пътя минаващи през 'Туристическата' (женската) писта - единия излиза на самата писта, другия - минава над 'Стената' (малката стена) и след това минава под Туристическата. Както и да е, та на това място има един доста стръмен склон, последван от контранаклон, който е идеален за скокове. Контранаклона излиза на нещо като плато.

 

На тва не му ли викат Chicken Jump? Не си първия, който се е пребивал там (НЯМАМ предвид себе си),...няма и да си последния.... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Извинявай пич, ама на какъв език пишеш? Гледам - кирилица е, но нещо не мога да го разшифровам?

На тийнейджърски :rolleyes: На мене ми е забавен :)

Link to comment
Share on other sites

Извинявай пич, ама на какъв език пишеш? Гледам - кирилица е, но нещо не мога да го разшифровам?

 

не можеш, защото съм свикнал да пиша на латиница, а тука искам не искам пиша на кирилица и от бързината не гледам кои букви точно натискам ... ай ....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...