Jump to content
BulForum.com

СРАМ МЕ Е!


Recommended Posts

ааа видях те на центъра шапката е нечовешка , след тебе оставяше тълпи от хора които се заливаха от смях :punk :punk :D :P :punk

Радвам се, че има някой, който оценява изкуството и красотата на човешкия смях.. И най - вече на шапката... :) Ти зарадва ли й се?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply
Радвам се, че има някой, който оценява изкуството и красотата на човешкия смях.. И най - вече на шапката... :) Ти зарадва ли й се?

Я и дай пик тука да и се зарадваме и ние :D

Link to comment
Share on other sites

Радвам се, че има някой, който оценява изкуството и красотата на човешкия смях.. И най - вече на шапката... :) Ти зарадва ли й се?

 

да симпатична е ;) :D :P :wir

Link to comment
Share on other sites

hora vashite izlagacii ne vajat....ne 4e se hvalq ama nai neudobno se po4uvstvah na edin kupon...i az takav dovolno piqn,

kato za kupon...i takyv zeh da densam s edna pi4ka..d.et e mega qka i takava igriva...v smisal uvarta mi se,a u,napred nazad.

i po edno vreme reshava da mi se otpusne na racete(se edno tango,za glavata na zad) ama az mega piqn i mnooo grubo q izpusnah(trqbva da dobavq 4e s taq pi4ka ot baq vreme se zaribqvahme) i si prasna glavata v poda..ama mnoo stabilno i si pukna glavata...sram,sram..4ak sq mi stava gadno kat se seta :P

Link to comment
Share on other sites

Историята за която ще пиша не е моя ,но я чух на скоро и мн се накефих.

Значи случката става в една компютърна фирма в Пл.

Звъни телефона и се обажда един недоволен клиент:

-Пичове незнам как сте ми сглобили компа ама CD то ми е на обратно.

-Не може да бъде!!!!

-Да ве като го отворя и диска ми пада.

-Аре стига ве.Веднага взимай компа подмишница и насам.

Събрала се цялата фирма, то обсъждания как може да стне това ,кой го е направил и коментари че не трябва да се изплзва алкохол и опиатни вещества по време на работа.Пълна какафония.

Идва пича, и хората съвсем културно го помоллили да върже компа и да демонстрира.Връзва пича, пуска зарежда отвара ЦД-то и ........... диска пада на земята.Тишина.1 мминута тишина.Пича се обръща и кво да види всички го гледа и се хилят.Хиленето прераства в смях ,смехът в истерия. Всички лом на земята . Най накрая някой се поуспокойл малко и и го питал:

-А ве пробвали да не обръщаш целя компютър на обратно. СМях смях.

Пича само си разкачил компа хваналго под мишничка и до ден днешен ни вест ни кост от него в тая фирма.

Дано да ви е харесла.

Историята е истинска.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Лятото преди 3 години много бях хлътнал по едно момиче и една събота доволно пийнал в дискотеката решавам,че ще я намеря и ще говоря с нея :blink: ...обиколих цялата дискотека,но не можах да я намеря...отчаян си тръгвам по едно време и както си вървя виждам,че тя е зад мен на около 50 м.Реших да я изчакам и да кажа,каквото имам да казвам,само че улицата беше почти без осветление...и стоя аз такъв в тъмното и като мина покрай мен аз с цялата си глупост изръсих "Може ли Ани за малко?"...Не ми се мисли какво и е минало през акъла,когато съм казал това...толкова ме беше срам после,че нямам думи :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ся прочетох на миналата страница един пост със сервитьорка и се сетих за мн смешна случка.Седим на едно кафе аз и още двама приятели.И единия разказва някфа случка обаче ръкомаха яко.И както си маха с ръцете идва сервитьорката и вика-да какво ще обичате при което аз казвам-ааа той разправя едно нещо тука.Нищо не искаме мерси :laughing: .После като тряаше да плащаме сметката тряаше да ида да я викна щото не посмя да дойде пак :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Бях за малко с едно приятелче до нас... да запишем един диск за колата докато обикаляме из града... само че аз лекичко се бях.. пооцветил. :)

 

Майка ми влиза по едно време да се запознае с него.. подава ръка.. и ..

 

... аз се запознавам с майка ми :)

Link to comment
Share on other sites

Бях за малко с едно приятелче до нас... да запишем един диск за колата докато обикаляме из града... само че аз лекичко се бях.. пооцветил. :)

 

Майка ми влиза по едно време да се запознае с него.. подава ръка.. и ..

 

... аз се запознавам с майка ми :)

:ghost :lol: :punk

напраи си малко "почивка"...пък и след тва ша та пердаши повече

Link to comment
Share on other sites

...
Още си спомням, как се прибирам една вечер... АДСКИ напушен и адски гладен... Сядам в кухнята, максимално тихо (доколкото състоянието ми го позволява) и започвам да ям. По едно време, майка ми, която до този момент дремеше в хола, и която обикновено и ядрена война трудно би я събудила става, идва до мен на масата, взима си кисело мляко, сладко и зпочва да яде и тя... И аз се чудя... да говоря ли, да мълча ли. Какво да кажа, ако говоря, какво да не казвам, по време на тези сериозни размишления, напълно отнели вниманието ми, майка ми пита нещо... При което отговора ми (доколкото си спомням) беше нещо от сорта на "ами аз май съм пиян"...

Беше една безкрайна среднощна закуска... спомням си, че завързахме някакъв разговор, по едно време майка ми нещо се пошегува и... съответно ми става МЕГА смешно, ставам, както съм си с пълна уста и отивам към банята, за да пия вода, понеже смеейки се и преглъщайки се бях задавил. Пих, пих, мих си лицето, с надеждата да ми просветне... ама НЕ! И се връщам, все още смеейки се...

УЖАС!

Link to comment
Share on other sites

От какво?Мен пък не ме е срам. /Оффтопик / :blink:

Днеска се заядох с 1 човек, а живота ми зависи от него до голяма степен... И ся едни кавги, едни неща... И кво? Щот съм тъп... Шанс..

Link to comment
Share on other sites

Днеска се заядох с 1 човек, а живота ми зависи от него до голяма степен... И ся едни кавги, едни неща... И кво? Щот съм тъп... Шанс..

Ами... кажи му на него.. извини се ако трябва. С писане по форума .. няма стане :)

Link to comment
Share on other sites

Ами... кажи му на него.. извини се ако трябва. С писане по форума .. няма стане :)

Човека следи форума повече от мен. Исках с психологическа атака, но човека разбра преди нас 2мата (мен и афхикс) иии.. се получи още по - тъпо.

Link to comment
Share on other sites

аз пък на нова година

бяхме се събрали 6-7 човека нали от 20:00 и чакаме нова година

да де ама докато чакаме си пийвахме доста водка (от гадния зелен флирт >.< е тогава не беше гаден :( )

и пихме ли пихме и то стана 12 без 10

и викаме аре по рано да отворим шампанското че после мноо пиратки мноо гърмежи ^^

и те викат ми аре

изчакахме да стане 12 без 5 и го отворихме

стоим такива викаме си наздраве и си гледам часовника (12 без 2) и пия от шампанското и познайте

...... непомня какво е станало тогава но се събуждам в 3:30 в болница целия смърда на повърнато и водка и наще притеснени стоят и чакат докторите да ми правят някакви изледвания .уствах се като.... и аз не знам точно не боеше мноо гадно

после като ми распраавяха и колко съм повръщал във френда дет бях и че родителите на 2 от момчетата дошли.... и ми се изкаше да си бех останал в безъзнание 2-3 години ...

беше много кофти :cry

Link to comment
Share on other sites

Така е като всички дет вчера сте видели да тече бяло от пишката сте решили че сте мъже и можете да се наливате до безкрай така ще бъде ... хубаво че ви има и вас че хората в отрезвителното ще останат без работа ... и после вече историйте ви се превръщат в легенди как той на нова година бил в утрезвителното оле мале големия мъж а момиченцата се подмокрят кат чуят за това ...

 

@HVB нищо лично много са като тебе така че не го приемай навътре ;)

Link to comment
Share on other sites

Седим си в 1 кафе с компанията (Син Плейс ако някой го боли) и идва време да ставаме..Казват ми викай сервитыорката да плащаме.Аз се оглеждам никва я няма , 10 мин седяхме и чакахме да се покаже от някъде , ама йок.. Аз най-накрая ставам и влизам вътре да я търся , отивам казвам и , че искаме сметката , а-у , тя вика "след малко идвам" и аз си тръгвам към масата..Обаче не тръгнала след малко , а тръгнала точно след мен и аз най-спокойно си вървя към масата без да знам , че тая е зад мен , стигам до масата и казвам на мойте хора "Ей ша я утрепа тая.." , всички избухват в смях , аз се обръщам и гледам сервитыорката зад мен.. голям смях падна след тва :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...