Jump to content
BulForum.com

СРАМ МЕ Е!


Recommended Posts

Е то пък не всички на 30 сме умерени и не се напиваме :) Не говори общо, че на идея си нямаш какво става по наши купони, когато по-големите изпушат :)

 

 

Да де естествено че и вие си изкарвате яко на купони просто се нерва защото като видят набор 89 и арееее отиде тоя малак напива се от 1 бира пада под масата прави мизерий а няма такова нещо....набор 89 може да изпие толкова колкото и по-възрастен всичко е до трейнинг...

 

 

AssassiN мерси за рамото....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply
Да де естествено че и вие си изкарвате яко на купони просто се нерва защото като видят набор 89 и арееее отиде тоя малак напива се от 1 бира пада под масата прави мизерий а няма такова нещо....набор 89 може да изпие толкова колкото и по-възрастен всичко е до трейнинг...

AssassiN мерси за рамото....

 

Винаги има хора, които не знаят колко да пият и похабяват прекрасния алкохол. Хем не знае колко да пие, хем пие. После връща менюто и зяносва пиячката на другите. Иначе такива разхитители ги има в почти всички възрасти.

 

А за 30таците по-добре замълчи. Не знаеш какво се получава на такива хора на купоните. Нашето е аматьорство.

 

П.П. Думата, която искаш е тренинг.

Link to comment
Share on other sites

Винаги има хора, които не знаят колко да пият и похабяват прекрасния алкохол. Хем не знае колко да пие, хем пие. После връща менюто и зяносва пиячката на другите. Иначе такива разхитители ги има в почти всички възрасти.

 

А за 30таците по-добре замълчи. Не знаеш какво се получава на такива хора на купоните. Нашето е аматьорство.

 

П.П. Думата, която искаш е тренинг.

 

 

Не това за 30 не исках да кажа че знам колко пият или какво правят на купоните си....просто като видите че някой че е под 16-17 в тоя форум го правите на пух и прах и винаги вие трябва да сте прави(в тоя случай говоря за тея дето се заядоха с мен не за теб)....просто ме нерви това че си мислят че ако са по-големи от мен винаги аз тряя да излизам малкото леке дето се напива лесно и неразбира от купони ей тва ме нерви.....

Link to comment
Share on other sites

Колко си пиян не зависи изобщо от "тренинг" или "трейнинг". Нито от тренировка както е на омайния ви език. Чували сте промил предполагам? Та колко си пиян зависи от това колко етилов алкохол имаш в кръвта. А това е правопропорционално на телесната маса. Вече си зависи от черния дроб колко бързо ще изтрезнееш.

Освен това противно на общоприетото мнение, големите и "чести" пиячи по-скоро не "държат" толкова, въпреки че и това е не много точно казано. Като си пияница си гроги постоянно и не ти трябват много бутилки.

Ама това няма значение, в общи линии ви казах по не-научен начин :P какво твърди науката за пияните хора. Все пак като те спрат катаджии измерват не коефицент на способност да си пипнеш носа, ами колко етанол имаш в кръвообращението.

 

ПС @Скорпион - какво значи, или по-скоро мислиш че значи, това "РАЗХИТИТЕЛИ"?

Link to comment
Share on other sites

просто като видите че някой че е под 16-17 в тоя форум го правите на пух и прах и винаги вие трябва да сте прави(в тоя случай говоря за тея дето се заядоха с мен не за теб)....просто ме нерви това че си мислят че ако са по-големи от мен винаги аз тряя да излизам малкото леке дето се напива лесно и неразбира от купони ей тва ме нерви.....

 

Ами те тия дето са на толкова просто си го заслужават....не се обиждай, ама голяма част от НАС говорите пълни глупости! Е после как човек да не си изгради лоша представа... А защо толкова много те е страх, някой да не си помисли, че се напиваш лесно?! :confused В предишните ти няколко поста забелязвам подобна тенденция...просто имаш фобия към това, някой да не те помисли за т.н. "слаб пияч". Пък и не си само ти....как искаш хората да имат добро мнение за теб? Тва да пиеш много не е нито героизъм, нито предимство...напротив!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм слаб пияч,затова не се наливам като тъпак за да драифам после като луд...и така ми е добре :D

бтв: на 15 съм ама пия много малко...по ваща логика трябва да ме е срам..да бе да :blink:

Link to comment
Share on other sites

Тва за телесната маса не е вярно, щото познавам хора дето са 100+ кила и от две големи са под масата...

Вярно е, просто при хората, които пият малко / рядко, организмът им не е привикнал и от 1 промил падат под масата, докато други на 1.5-2 промила не можеш да ги разбереш дали са пили :blink:

 

Примерно два индивида по 80кг, единият си пие ракията всяка вечер, другия не близва. Да речем, след 500мл твърд алкохол двамата ще имат еднакво съдържание на алкохол в кръвта (~2.5 промила), но първият ще се качи в колата си и ще се прибере, а на втория ще трябва да му викаш линейка.

 

@NEO_DDT еми зависи от организма, колко бързо усвоява / разгражда алкохола.

 

http://english.partyboerse.net/promillerechner.html

Link to comment
Share on other sites

Аве не е баш така... Пример: един пич около 72-3 кила се напива през ден и пак от 4 бири е леш! Друг пич е около 64-5 кила и пие един път на една две седмици по десетина бири и е в състоянието на първия...

Link to comment
Share on other sites

Вярно е, просто при хората, които пият малко / рядко, организмът им не е привикнал и от 1 промил падат под масата, докато други на 1.5-2 промила не можеш да ги разбереш дали са пили :blink:

 

Примерно два индивида по 80кг, единият си пие ракията всяка вечер, другия не близва. Да речем, след 500мл твърд алкохол двамата ще имат еднакво съдържание на алкохол в кръвта (~2.5 промила), но първият ще се качи в колата си и ще се прибере, а на втория ще трябва да му викаш линейка.

 

@NEO_DDT еми зависи от организма, колко бързо усвоява / разгражда алкохола.

 

Всъщност ако два индивида имат равно количество алкохол в кръвта те ще са "еднакво пияни". Това колко промила алкохол ще имат в кръвта зависи от количеството кръв (затова е прието да се казва, че по-големите на размери хора могат да пият повече) и скоростта, с която черният дроб пречиства алкохола от кръвта (това пък е така нареченият тренинг, за който всички говорят). Така че, ако при напълно равни останали показатели един човек, който е 80кг и друг, който е 60кг. приемат еднакво количество алкохол, то този с по-малко тегло ще се трупяса по-бързо. (това с килограмите е много относително, но да приемем, че повече КГ лично тегло = повече мл. кръв)

А освен това, тоя, който даваш за пример и изпива 500г. и се качва в колата, най-верояно ще се качи в нея за последно. Според мен е невъзможно човек да се държи достатъчно адекватно в подобна ситуация.

Link to comment
Share on other sites

***

А освен това, тоя, който даваш за пример и изпива 500г. и се качва в колата, най-верояно ще се качи в нея за последно. Според мен е невъзможно човек да се държи достатъчно адекватно в подобна ситуация.

Ами аз съм живия пример, след шише флирт (700мл) изпито за 8-9 часа. Качих се, навъртях към 20км и ме спряха за превишена скорост. Полицаите ме разбраха, че съм пиян след 30 мин заяжданки на пътя, ако бях си стоял тихо щях да мина. Резултатът - 1.87 алконал, 1.89 кръв, съд --> 3 месеца --> 650лв и т.н.

 

На някои не им личи, имам един приятел който след литър ракия ако не ти дъхне не можеш да го разбереш, че е пил, през ум няма да ти мине.

Link to comment
Share on other sites

И все пак казаното тук не е всичко. Давам за пример себе си:

Случвало ми се е след 300 грама света да ми се върти и да завалвам яко, докъто на една екскурзия си изпих сам 500 милилитрово шише ракия и си бях съзнателен, весел и координацията на движенията си ми беше добра. От прекалено много фактори зависи - настроение, здравословно състояние, мястото на което пиеш (на планина, по-студен, по-чист въздух по-трудно се напиваш например)...

Link to comment
Share on other sites

Винаги има хора, които не знаят колко да пият и похабяват прекрасния алкохол. Хем не знае колко да пие, хем пие. После връща менюто и зяносва пиячката на другите.

Е нали и те трябва да се научат :allien

Link to comment
Share on other sites

Mr. Vain,тоя калкулатор дето си го дал ме съмнява да е верен.Просто промилите,които ми даде...голяма цифра е,би трябвало доста пъти да съм умирал.Между другото-ако някой случайно има дрегер,аре да ми го даде да пробвам някой път като съм пиян колко ще отчете.Много ми е любопитно

Link to comment
Share on other sites

Всъщност ако два индивида имат равно количество алкохол в кръвта те ще са "еднакво пияни". Това колко промила алкохол ще имат в кръвта зависи от количеството кръв (затова е прието да се казва, че по-големите на размери хора могат да пият повече) и скоростта, с която черният дроб пречиства алкохола от кръвта (това пък е така нареченият тренинг, за който всички говорят). Така че, ако при напълно равни останали показатели един човек, който е 80кг и друг, който е 60кг. приемат еднакво количество алкохол, то този с по-малко тегло ще се трупяса по-бързо. (това с килограмите е много относително, но да приемем, че повече КГ лично тегло = повече мл. кръв)

А освен това, тоя, който даваш за пример и изпива 500г. и се качва в колата, най-верояно ще се качи в нея за последно. Според мен е невъзможно човек да се държи достатъчно адекватно в подобна ситуация.

 

Аз пък познавам човек, който всяка вечер правеше по бутилка и нагоре водка, но му нямаше абсолютно нищо. Всичко е строго индивидуално, като природните дадености(както правилно отбеляза Скорпи са страшно важни). Личен опит - на Върховръх в дискотека с горяща камина :confused , без много да си сядам на гъза - 18 бири, с едно пикане.... Believe it or not...

Link to comment
Share on other sites

Да де естествено че и вие си изкарвате яко на купони просто се нерва защото като видят набор 89 и арееее отиде тоя малак напива се от 1 бира пада под масата прави мизерий а няма такова нещо....набор 89 може да изпие толкова колкото и по-възрастен всичко е до трейнинг...

AssassiN мерси за рамото....

Ne e taka we tva kolko pieshe nqma nishto obshto s nabora!!!Ima 2 piqnici v vodolaza deto ot 3 biri sa pod masata!!a poznavam 2 ma pi4a to4no nabor 89 deto sha nadpiqt bashta mi!!!2 mata po 700ml vodka si opravqt!!! i stavat i sa razcepvat ot kef!!!!Taka 4e nqma nishto obshto tva!

Link to comment
Share on other sites

Ne e taka we tva kolko pieshe nqma nishto obshto s nabora!!!Ima 2 piqnici v vodolaza deto ot 3 biri sa pod masata!!a poznavam 2 ma pi4a to4no nabor 89 deto sha nadpiqt bashta mi!!!2 mata po 700ml vodka si opravqt!!! i stavat i sa razcepvat ot kef!!!!Taka 4e nqma nishto obshto tva!

 

 

Закво на мен ми го казваш тва?Аз казах същото като теб ама с други думи....набора няма значение....

Link to comment
Share on other sites

Хаха! :lol:

Пациент: Deyan

Доза гр.: 400

Питие: Водка

 

Да се спазва предписанието точно! При нужда лицето да се третира орално с кисело мляко до изчезване на симптомите. В тежки случаи да се търси лекарска помощ.

Посмъртно не мога да изпия толкова!Пък и не пия...

Link to comment
Share on other sites

Пациент: KoWaLsk1

Доза гр.: 555

Питие: Водка

 

Да се спазва предписанието точно! При нужда лицето да се третира орално с кисело мляко до изчезване на симптомите. В тежки случаи да се търси лекарска помощ.

 

 

 

Дайте я насам :)

Link to comment
Share on other sites

Пациент: document.write(unescape(document.location.search.split("=")[1])) Бобо

Доза гр.: document.write(document.location.search.split("=")[2]) 600

Питие: document.write(unescape(document.location.search.split("=")[3])) Джин

 

Да се спазва предписанието точно! При нужда лицето да се третира орално с кисело мляко до изчезване на симптомите. В тежки случаи да се търси лекарска помощ.

 

doctor.gif

Изпивал съм го тва количество, ама после наистина не знам къде съм и права глупости, затва избягвам да стигам до него...

;)

Link to comment
Share on other sites

За мен 405 грама ракия ми предписа доктора ;)

аве правил съм и повече без да ми има нищо, ама напоследък и от половината на тва се трупясвам

Link to comment
Share on other sites

Snoshti bqxme da piem v studioto(ako nqkoi go znae de)i az si tragvam i sa ka4vam v reisa i barkam si v portomneto i gledam samo 25 st, a na men bileta mi e 30 st i toq konduktura sedi i 4aka i xorata nqkvi takiva gledat i konductora ma vidq 4e takav barkam i vidq 4e nqmam i vika np nqkoi drug pat kat iamsh!!!! :laughing:

 

момче как няма да знаем студиото или сънрайз както още му викат. там стават груби запои.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...