Jump to content
BulForum.com

СРАМ МЕ Е!


Recommended Posts

Такаааааа............!Ето моите историй!

 

1 История:

 

Веднъж се скарах с моята приятелка и не си бяхме говорили бая време!Затова реших аз да я потърся!Обадих се да я поканя на кафе,на което тя отговори с "С удоволствие бих излязла с теб"-е бахти кралската особа..... :laughing: -!Излизаме ние на кафе и си прекарваме идеално,докъто аз не згафих отново и тя пак ми са разсърди и си тръгна!Тогава....................... :angry1 !Направо са побърках,как може да сам такъв тъпанар!Взех на един приятел телефона и и звъннах!Тя ми дига и направо ми вика такава :bgrin: -"Кфо искаш от мен?"!Аз и казвам спокойно-"Не искам да се караме затова ще доида до вас"!Тя пък-"Не те искам да идваш пък и е късно"(ситуацията са развива кам 12:00)!Обаче аз нали сам си твърда глава и реших да ида! :lol::lol: !Пак и звъня и тя ми вика-"Ела отзад на терасата,защото баща ми е пил и не искам проблеми"!Отивам аз и си говорим 15-30 мин и на мен ми писва.......!И решавам да се кача при нея....,обаче тя е на 3-я етаж :wacko: !Както и да качих се с 2343453534534 зора и стоя пред нея а тя ма гледа се едно сам паднал от небето..... :lol::lol: !Вика ми-"Ти да не си луд бе,баща ми е отатъка!" Но...................

 

Отзад се чу дрезгав глас -"Остави момчето да влезне при мен за по една"!(явно баща и... :laughing: :laughing: )

 

При което аз супер много се стъписах и си казах на ъкъла-"Дано майка ми ме познае след като тоя ме хвърли през балкона!" :cry!!!!!!

 

Историята свърши благополучно-без полети през терасата в 1:30 вечерта,без приятелка и с най добрият ми приятел се напихме порядъчно...... :lol:

 

 

 

 

 

 

2-та История:

 

 

Тя се случи вчера!Върва си аз покраи Азията(който е от плд ще са сети) и отивам кам спирката......!То лед вънка ама аз ГЪЗАРА :woot с маратонки ще тръгна(по принцип сам от кичука де)!Та...............върва си аз,върва си и по едно време левият крак ми се лъзга по леда,след което и десния тръгва-обаче точно към левия-така че да го избута МАЗНО МАЗНО за да падна още по зловещо!В крайна сметка паднах със задно салто и тройна спирала на леда и то пред цяла спирка с ПРЕКАЛЕНО хубави момиченца!

 

 

Резълтатът е:

1.Фрактура на дясната глезенна става

2.Боли ме ГЪЗА

3.Толкова са смяха тия ПУТКИ(с извинение към съфорумничките) че забравих че ме боли и си трагнах-като куцо пиле в калчища-се едно нищо не е станало!!!!

 

 

МНОГО СРАМ,БЕ!!!!!МНОГО :laughing: :cry :laughing: :cry :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply
:) А налагало ли ти се е да слизаш от 5-тия етаж през терасата на блок...не ти го пожелавам. Като стъпих на твърдо и си казах - никога повече, и се прекръстих 402904 пъти ;) Иначе тая зима още не съм падал, но като се замисля оня ден се хлъзнах 5 пъти за 3 метра, на 1 косъм, така че не е късно още.
Link to comment
Share on other sites

Тази история ми се случи преди няколко месеца.Та отивам аз да се записвам в ТУ и си клепа кат първия кретен пред факултетна канцелария с един приятел.Междувременно няма какво да правя и си зяпам насам.Мястото което чаках преставлява един коридор който е целия в мрамор и понякога се чува ехо.Разбира се този ден по коридора имаше хора пред същатата врата която и аз с моя приятел чакахме но те съответно си мълчаха.Зяпам си аз насам натам и скибам една много яка мацка(нали трябва да разучавам колежките ;) ).Минава тя един път по коридора покрай мен после се връща пак покрай мен и аз заявявам на моя приятел тихичко "Е тая става за е***е при което се чу някво ехо и кат се обърна таз ми ти мадама така ме изгледа че не е истина :bgrin: Срам срам!!Ох сега поне съм спокоен че не е в моя факултет и поток че щях да е гледам иначе по цял ден и къде щях да се скатавам незнам :punk

 

 

Това не се е случвало на мене, случвало се е на едни мои познати преди 7-8 години. Мой приятел и бивш съученик беше през лятото да работи в Германия за около 3 месеца в една фабрика. В събота и неделя по онова време немската железница Deutsche Bahn все още предлагаше Wochenendeticket, тоест билет с който не помня вече колко, но мисля че до 5 човека можеха да пътуват, колкото си искат във влаковете втора категория на цена 35 марки. По този начин българите се събираха на групички и пътуваха насам натам по екскурзии през свободните уикенди. Разбира се като всички българи в чужбина от мъжки пол, като се съберат на едно място нецензурните думи и изрази надвишават останалите. Една такава групичка от около десетина човека пътувала в един влак, като на една от седалките до нашенците било седнало младо германско момиче. Та пътували си нашите, говорили, ръсели простотии, плюели, псували - изобщо изявавали се. Накрая като свършили темите, започнали да обсъждат, колко грозна била германката, която била до тях, обсъдили я едно хубаво, продължили и с други глупости, докато накрая един от тях казал:

- Какви простотии говорим, да имаше някой сега да ни разбира, ще се пръснем от срам.

И тогава германката казала:

- Има, има!

На мига настанала абсолютна тишина. Нашенците се спогледали като застреляни. Мълчали, мълчали, докато накрая един се осмелил да попита:

- Извинете, ама вие откъде разбирате български?

Оказало се, че момичето учело българска филология. Запознали се и доста си поговорили, но вече без да обсъждат външния вид на германските жени и т.н. Оказала се доста симпатична германка, което си е рядкост.

 

Та така - българите сме страхотни! Нашата култура се носи по света! :bgrin:

 

 

Забележка: Не знам, дали всички бихте разбрали, точно как изтърван се чувства човек в чужбина и да забрави, откъде идва, ако не сте били достатъчно дълго навън.

Link to comment
Share on other sites

Това не се е случвало на мене, случвало се е на едни мои познати преди 7-8 години. Мой приятел и бивш съученик беше през лятото да работи в Германия за около 3 месеца в една фабрика. В събота и неделя по онова време немската железница Deutsche Bahn все още предлагаше Wochenendeticket, тоест билет с който не помня вече колко, но мисля че до 5 човека можеха да пътуват, колкото си искат във влаковете втора категория на цена 35 марки. По този начин българите се събираха на групички и пътуваха насам натам по екскурзии през свободните уикенди. Разбира се като всички българи в чужбина от мъжки пол, като се съберат на едно място нецензурните думи и изрази надвишават останалите. Една такава групичка от около десетина човека пътувала в един влак, като на една от седалките до нашенците било седнало младо германско момиче. Та пътували си нашите, говорили, ръсели простотии, плюели, псували - изобщо изявавали се. Накрая като свършили темите, започнали да обсъждат, колко грозна била германката, която била до тях, обсъдили я едно хубаво, продължили и с други глупости, докато накрая един от тях казал:

- Какви простотии говорим, да имаше някой сега да ни разбира, ще се пръснем от срам.

И тогава германката казала:

- Има, има!

На мига настанала абсолютна тишина. Нашенците се спогледали като застреляни. Мълчали, мълчали, докато накрая един се осмелил да попита:

- Извинете, ама вие откъде разбирате български?

Оказало се, че момичето учело българска филология. Запознали се и доста си поговорили, но вече без да обсъждат външния вид на германските жени и т.н. Оказала се доста симпатична германка, което си е рядкост.

 

Та така - българите сме страхотни! Нашата култура се носи по света! :bgrin:

Забележка: Не знам, дали всички бихте разбрали, точно как изтърван се чувства човек в чужбина и да забрави, откъде идва, ако не сте били достатъчно дълго навън.

 

е аз пък подобен номер съм въртял на австрийци дет си мислеха, че разбирам само английски и си ме нареждаха доволно на немски. по-ситния дето ми беше кат детенце направо щеше да се напикае кат му казах какво "бих" направил с него, ако го разбирах кви ми ги говори ;) заявих му го след като една седмица ме нареждаха ежедневно.....

 

а ти псувал ли си двуметров 120килограмов ръгбист (класическа картинка - чупен нос, без предни зъби и целия в белези) на български, а после той учтиво да те въпросира "майката како?". аре ходи обяснявай, че си словенец и на словенски "майка" било като на руски - потник и ти си си търсил точно такъв като неговия. пък после обяснявай що кат знаеш английски го питаш на словенски и откъде си знаел, че съквартирантите му са хървати. много подозрително копеле. 5 халби изльока докат са успокои....

Link to comment
Share on other sites

е аз пък подобен номер съм въртял на австрийци дет си мислеха, че разбирам само английски и си ме нареждаха доволно на немски. по-ситния дето ми беше кат детенце направо щеше да се напикае кат му казах какви "бих" направил с него, ако го разбирах кви ми ги говори ;) заявих му го след като една седмица ме нареждаха ежедневно.....

 

 

Немците казват за автрийците, че са Halbbalkaner :)

 

а ти псувал ли си двуметров 120килограмов ръгбист (класическа картинка - чупен нос, без предни зъби и целия в белези) на български, а после той учтиво да те въпросира "майката како?". аре ходи обяснявай, че си словенец и на словенски "майка" било като на руски - потник и ти си си търсил точно такъв като неговия. пък после обяснявай що кат знаеш английски го поташ на словенски и откъде си знаел, че съквартирантите му са хървати. много подозрително копеле. 5 халби изльока докат са успокои....

 

:) хаха... аз не псувам и не се бия, щото не мога, ама ако можех само щях да се бия, така че по-добре, че не мога.

 

Ти къде си живял, че да срещнеш 120 кг ръгбист?

Link to comment
Share on other sites

Ей напомнихте ми за една случка във влака Aalst-Brussel когато с една приятелка обсъждахме твърде женски проблеми. От онези...най-женските :blush: Когато най-сетне сменихме темата се включи човека, който стоеше на съседната редица седалки. Готин лаф стана, ама и на двете ни беше много сконфузно в началото:)

Link to comment
Share on other sites

Кат заговорихте за чужди езици и за преструвки...значи в Халите сме аз и един приятел и се качваме в един от двата асансьора за нагоре от първия етаж и две много красиви пут...момичета :P се качват с нас и ние нарочно почваме да си лафим на английски ама пълни глупости като "and what did the cat say" или "I like eating food of the toilet" ама пълни простотоий квот дойде на акъла се казва....изглежда тея двете девойчици си нямаха и понятие от английски и започнаха да ни обсъждат на български и викат "Тея двамата май не са от България сигурно са богати" и "Те са сладури( :punk :love B) )" някви такива за нас си говорят на Български и ние се чудим как да не се засмеем щот ще стане тъпо и такива вече асансьора се отваря ние доволни че не сме се засмели почваме да лафим за тва което ще търсим когато излизаме от един от многото магазини в Халите си говорим на БГ и тея двете минават и ни чуват..... :blink: срам!Е мен не ме хвана толкова срам колкото ми се искаше да се изхила ама моя пиятел потъна в дън земя!После така се смяхме кат излезнахме че цялата главна ни гледаше....ех спомени! :ghost

Link to comment
Share on other sites

Ей напомнихте ми за една случка във влака Aalst-Brussel когато с една приятелка обсъждахме твърде женски проблеми. От онези...най-женските :blush: Когато най-сетне сменихме темата се включи човека, който стоеше на съседната редица седалки. Готин лаф стана, ама и на двете ни беше много сконфузно в началото:)

 

 

Едно време нямаше толкоз много българи в чужбина и можеше спокойно да се говорим глупости. Така се научих да псувам и да говоря простотии. Сега вече трябва да си меря приказките. :love Вместо да се науча на цивилизация, се научих на глупости.

Link to comment
Share on other sites

АХАХАХАХАХАХААААА! Днес ми се случи нещо много интересно. Значи стоя си с едно приятелче ( Матей ) на спирката. И казвам аз: Аре пешачката бе Матейчо." ( както почти винаги ) А той ми вика:

"Абе разбери че точно днес, последният ден на даскало никой няма да иска да си тръгва пеша с теб". И в същото време едно момиче зад него вика на друго: "Аре пеша." :lol: :laughing: :lol: . Горкият Матейчо. Не смятам че се е засрамил за нещо но случката беше яка. :lol: :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз да споделя какъв съм идиот.Случката е отпреди 5 минути.Разправя се за битово удавяне с Лифт!

Та стоя си аз на стола у нас пред компютъра и се чета форума.Чета си форума, пия Лифт,пия Лифт, чета си форума, пия Лифт....но не щеш ли се задавям..почват да ми се премрежват очите...задавянето прогресивно се превръща в удавяне....почват някакви гърчове да ме избиват...и както си се гърча залитам и падам заедно със стола на земята,удрям си тиквата в земята и оливам половината стая с Лифт.След това 5 секунди се чудих мога ли да съм толкова ляв...мислих, мислих и...явно мога :punk .

Та така и внимавайте какво правите...

Link to comment
Share on other sites

За мен 405 грама ракия ми предписа доктора ;)

аве правил съм и повече без да ми има нищо, ама напоследък и от половината на тва се трупясвам

Бате когато изпиеш половин литър Ракия и когато си добре след тва ми се обади.......

Link to comment
Share on other sites

Обаждам ти се!

 

За едно астрономическо наблюдение на Леонидите си бях взел половинлитрова бутилка Пещерска Гроздова и понеже беше облачно си я изпих всичката. Да ти кажа си бях 6+ бях си овъртян, но нито съм завалвал при говорене, нито съм имал проблеми с координацията или двигателния апарат, мозъка си ми беше чист, съзнанието също.

 

Айде и аз да споделя какъв съм идиот.Случката е отпреди 5 минути.Разправя се за битово удавяне с Лифт!

Та стоя си аз на стола у нас пред компютъра и се чета форума.Чета си форума, пия Лифт,пия Лифт, чета си форума, пия Лифт....но не щеш ли се задавям..почват да ми се премрежват очите...задавянето прогресивно се превръща в удавяне....почват някакви гърчове да ме избиват...и както си се гърча залитам и падам заедно със стола на земята,удрям си тиквата в земята и оливам половината стая с Лифт.След това 5 секунди се чудих мога ли да съм толкова ляв...мислих, мислих и...явно мога :punk .

Та така и внимавайте какво правите...

 

Пич, случвало ми се е да се задавя със собствената си слюнка...

Link to comment
Share on other sites

Пич, случвало ми се е да се задавя със собствената си слюнка...

 

 

На един приятел бабата почина така....не е шега работа!Внимавайте как гълтате(плюнката си)!

Link to comment
Share on other sites

Оле пич, една сутрин, будя се след запой и започва "на лов на спомени". Първо - къде съм. Второ как съм попаднал там. Спомените започнаха да се проясняват и започнах да разбирам защо до мен лежи един приятел и кърти. Осъзнавам, че съм по едни леко торбести боксери. Отвивам се и седя със свити колена и си събирам мислите, когато в стаята нахлува един приятел, поглежда ме странно, гледа странно някъде надолу, казва ми "добро утро, как е" и а-ха да се разхили. Разтривам очи и в следващия момент гледам, че и двете ми макари висят встрани от боксерите...

 

ШШШШШШШШШШ момци може ли такова нещо още не мога да се събера от смях

Link to comment
Share on other sites

Ем... бе да не си помислите нещо, като се събудих не ме болеше гъза. За другото не мога да кажа, ама пича не ме привличаше, така че едва ли е станало опасно. Като изключим моите super powers: хъркам като недохранена мечка-гризли, и като спя се бия със завивките...а и говоря насън.

 

Иначе снощи вървим доволно отвеяни горе на третия етаж (образно казано) и ме фана филма да гоня котки. Е, бързо бягат косматите копеленца. Откъртих си една снежна топка и я засилих мъжката към една котка (по принцип съм си ляв, смятайте напушен)... та не я уцелих, ама изтрещях една кола много зверски та едни аларми се разпищяха, едни чудеса...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

:D :D :D четах си аз тука кво сте писали та реших и аз да ви споделя една моя случка която няма да забравя скоро. значи след средно-специалното което имам от механото реших да се модна като студент ... и както вече се досещате кандидатствах. ала бала нагоре надолу ... моя милост беше решила че ученето е вредно и ненужно та ... подготовката за изпитите я изкарах на байка или на скейт-а ... ако не и пеша със слушалките на ушите пак запилян някъде без посока с разноцветна компания от сродни по неориентираност човеци. та както може да се предположи резултатите ми на изпитите не бяха много блестящи особено в математиката тъй като исках да уча нещо за пц-та. добре поне че държах някав български ей така на фрийстайл та ме приеха начална училищна педагогика с английски. малко по-късно се оказа че съм приет и туризъм във аграрния, тъй като бях държал изпит и по английски за който пък изобщо не помнех по времето когато се записах педагогика и тъй като не исках да изпускам и туризма ги записах и двете паралелно с леки лавирания м/у капките, но това е друга тема. та в началото на педагогиката ентусиазма ми за учене не беше много велик и си карах много фриволно. без учене без нищо и квот стане. до известно време системата работеше безотказно но дойде време в което се оказа че мафиотския кръг мардици сред който се движех и от който преписвах започна прогресивно да изостава в изпитите и задачата ми съвсем се усложни. нещата добиха плашещ характер когато безгрижният ми студентски живот се сблъска със страшилището на аудиторийте и властелина на двойките - не безизвестният доц. Цоков който ми предаваше по психология. човечеца бачкал нещо за ченгетата в прокуратурата и закусвал с неподготвени за изпит студенти, или поне така твърдят злите езици. та лекцийте вървяха прилично и всичко изглеждаше възможно докато дойде време за изпит. наплашен от създадения ми с помощта на лични наблюсения и споделяне на мнения имидж на субекта Цоков реших че е време да започна да чета. аз добре го реших ама някъде по път за изпълнението на решението си се запилях някъде и дори не се прибрах до нас да си взема книжката и лист и химикал. отидох ей така на гости без да съм прочел един ред. падна се някаква тема над която ми се стори че мъдренето на локуми е възможно и използването на новоизмислени от мен но недоказуеми като лъжи факти се превърна в стил на темата. и както е казал Хипократ "добре е човек да може да говори по много". какво ? не го е казал това ли? а вие свидетели ли сте че не го е казал :confused и така развихрил се над глупостите си аз изписах малко повече от 5 листа с напълно мои интерпретации на и без това бедните ми познания. предадох и излязох да пуша.

съвсем далеч от надеждата за нещо аз влязох да си чуя резултата заедно с целия поток. почна се ... еди кой си ... писал е ама няма ... двойка, следващия и той така и лека полека се чу и моето име. доц. Цоков погледна работата ми ... помисли, помисли и каза: - писано е, не е като да не е писано. пиша ти 3 но имаш да ми даваш. аз направо се изкъртих душевно и както стана ясно по-късно това ми е проличало и физически. още не вярващ какво е станало аз излизам от аудиторията последен и в коридора в изблик на неистова радост вдигам ръце нагоре и викам с пълен глас: - ей така се прай еее!!! ей така се прай ... един ред не съм прочел и го взех !!! в тоя момент забелязвам една от колежките ми как ме гледа като голям камък и с поглед ми сочи назад. обръщам се аз и ... о свещени дракони-лайнояди! доц. Цоков стой на коридора и ме гледа с изумление. отне му около секунда-две да се фокусира в/у събитието и да реагира адекватно. с решителна крачка напред се отправи към мен и ми каза: я ела да те доизпитам че имам още няколко въпроса! ... времето ми за реакция беше светкавично и му отговорих че мн бързам, а пък и оценката беше вече в протокола ... така че мекия :punk макар че ако му се занимаваше можеше да ми сипе, но срама ми беше нечовешки. доста време след този случай когато го засякох заедно с тогаващната ми приятелка той само ме погледна и се усмихна, а аз умрях отново спомняйки си тази случка :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

безгрижният ми студентски живот се сблъска със страшилището на аудиторийте и властелина на двойките - не безизвестният доц. Цоков който ми предаваше по психология. човечеца бачкал нещо за ченгетата в прокуратурата и закусвал с неподготвени за изпит студенти, или поне така твърдят злите езици.

 

Небезизвестното ППЦ. Абе пич... нещо не си вдянал. Цоков е*ава майката на мацките, но цитирам "момченцата са защитени от закона"... тоя писа тройки и на трите момчета от курса ми едно време, докъто мадамите ги разпердушини...

 

Нищо не знаех, волна програма писах там 2-3 листа, нищо общо с темата и ми писа тройка със същите думи "длъжник си ми..." така е писал и на останалите тройките...

Link to comment
Share on other sites

като се замислиш може и така да е, само че кой да ходи че да види как е :lol: нали трябва да има някви марди кат мене който да не знаят кво стаа и каде точно стаа и дали изобщо днес ще става или то тва дет тряя да става вече е станало. мислиш ли че съм го виждал повече от 3-4 пъти :laughing: иначе тва че гърчи мацките е хубаво. не всички заслужават ама има такива дето им е малко :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

като се замислиш може и така да е, само че кой да ходи че да види как е :lol: нали трябва да има някви марди кат мене който да не знаят кво стаа и каде точно стаа и дали изобщо днес ще става или то тва дет тряя да става вече е станало. мислиш ли че съм го виждал повече от 3-4 пъти :laughing: иначе тва че гърчи мацките е хубаво. не всички заслужават ама има такива дето им е малко :bgrin:

 

Пич изтървал си! Три пъти съм бил второкурсник и две от тия години (третата беше фиктивно) съм ходел редовно единствено на тия лекции. Струва си да ходиш, от мен го знай! По време на тия лекции хората (мацките) от курса ми разбраха, че съществувам... и като се има в предвид, че преподаваше на няколко потока, а аз не млъквах в лекциите му ставаше много шоу, 'сички ме намразиха :)

Link to comment
Share on other sites

хахахахаха :D мен и без това всички ме мразят представям си ако зема да си отварям голямата уста при тоя тип (който реших да посещавам след рекламите) ... то така и така май тая година ше я карам пак така че що да не :P

Link to comment
Share on other sites

И аз имам няколко бузопоруменяващи момента от живота си :) (майстор съм по измисляне на нови думи, нали ;) )

 

Първо, в основното училище, един ден през голямото междучасие си седя на чина и съм се загледал в отвъдното, мътейки разни жизнено важни световни проблеми. Всичко е 6, само дето се оказва, че погледът ми е съсредоточен в бюста на най-надареното момиче от класа! Честно, не съм я гледал! :) Тя забелязала това, ама си кротувала, с надеждата, че ще отместя поглед. Да, ама не. По едно време тя не издържа, идва до мен, повдига си горнището и казва : "Айде, нагледай се!". Ноу комент :)

 

wow... a we .. sha mi napraish li 1 usluga .. ako taq madama e nad 16 godini ... are da me zapoznaesh s neq :D .. sha po4erpa :D

Link to comment
Share on other sites

хах ... както си седях и изведнъж се сетих за няколко позабравени историйки от моето ... битие, който доста дълго време се разправяха по разни сабирания. значи първи курс аз студент ... всичко оргинално, тъкмо вече сме се поопознали с мадамите и решаваме да си спретнем купонче. срещата беше у нас със уговорката че от нас ще звъним телефони на тия които не сме успели да открием същия ден. в нас идват две колежки и един колега. жените както може да се очаква проявиха някво желание да организират нещата и ги оставихме да звънят докато а ние отидохме в кухнята да си направим "кафе". та изкарахме кафето и го свихме, после го изпушихме на терасата. влизаме обратно в хола и тия двете ни посрещат с лафа "как беше на Фори телефона" (фори беше един пич които не беше от нашия курс ама се мъкнеше с нас на кафе. пълното му име беше Христофор). вадя си аз мобилния и диктувам. едната набира и чака. по едно време явно и дигат и тая културно:

-добър ден - кратка пауза и физиономия на силно замислена - Форислав може ли ?

при което аз и тоя пич при положение че и кафенце си бяхме дръпнали буквално изригнахме в смях. аз паднах от фотьоила на земята и направо щях да умра :lol: след около 5 мин смях се разбра че Фори няма да идва на купона щото от нашия гръмовен смях и сконфузната ситуация тая просто е затворила телефона :lol: :lol: :lol:

 

един път пък след голям купон около 10.30 сутринта на следващия ден аз и още двама образи последни напускаме опустошения от дивеене апартамент. спали сме не повече от 2-3 часа и още сме пияни, напушени ... мнол зле. аз си спомням че единственото нещо което исках е да се прибера и да припадна в леглото. и така стоим си ние на спирката преди моста на герджика и сънени въртим цигара (последната) и говорим колкото да не мълчим. по едно време идва 12 и всички се качваме. аз и единия образ живеем до рум родопи в кичука а другия е от тракия. на никой тая 12-ка не му върши работа ама от каде толкова дефрагментирана рам за да се сетим :lol: . как да е качваме се и мен започвам мн сериозно да се опитват да ме вълнуват мисли от сорта на "къф беше тоя автобус" ама си седя на седалката и то топличко и си трая. предполагам че повечето от вас са на ясно с факта че точно по това време по автобусите е пълно с бабички носещи големи (често мръсни) торби и посредством лакти и други нерегламентирани удари си пробиват път през тълпата като ледоразбивач на гневен капитан. та точно с такива бабички беше пълна 12-ката тогава. както си патувахме мирно и тихо около 4 спирки, единия образ от моята група се запъти към вратата и застана пред нея явно решил да слиза. автобуса беше един икарус на който половината му врата не се отваряше защото явно беше повредена. та тоя застана пред отварящата се част от врата, но когато автобуса спря и вратата се отвори решението му да слиза не се прояви практически, демек не помръдна. аз бях точно на седалката до вратата и видях че изражението на нашия герой е много трагично. зад него обаче, без да си има идея за ситуацията една напориста бабичка се опита да го заобиколи от всички страни но понеже нашия човек се беше гепнал за всички възможни дръжки похода на бабата завърши с неуспех. след около секунда колебание тя го разтърси и му каза с припрян глас:

- младежо ще слизате ли !!!

нашия човек я изгледа и само на сродните му в тая ситуация ни стана ясно че изобщо не я е разбрал какво му говори. доловил обаче въпросителната нотка в думите той се обърна назад и отговори фъфлейки:

- питай друг ...

:lol: колкото бях мармалад просто такъв смях му ударих че направо ми се доповръща :lol: в крайна сметка бабичката слезе от другата врата

 

същите двама образи за които стана дума по нагоре решили да ми идват на гости. та взели някав треволяк от някъде и идват да се видим. ама първо решили да тестват за кво стаа дума и то се оказала няква мнол яка поста и се матирали. качили се на 1-цата и седнали най-отзад. дошло време за мойта спирка и този дето "питай друг" станал, тръгнал напред, подминал една врата, втора врата, трета врата и накрая се надвесил в кабинката на шофьора и казал:

- на спирката ако обичате ...

той човека си мислел че е в маршрутка :lol:

 

хахаха ей кви ли не глупости е имало ... още ше се сетя няма начин просто. много яка темичка :lol: изкъртвам се просто. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...