Jump to content
BulForum.com

СРАМ МЕ Е!


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Един път с приятели се бяхме събрали късно вечерта в двора на едно училище.

По едно време един ми вика :

-Ае да се състезаваме на спринт!

Аз го изгледах странно :confused , защото беше доста тъмно и едва се виждахме от 1-2 метра...

Ама нали съм леко луд, та се съгласих :)

Направихме си линия за старт, и почнахме да бягаме...Бягаме, хилиме се, опитваме да гледаме един към друг, кой къде е и се състезавахме.Обаче, докато бягахме и се смеехме, поедно време се чу ДАН и спрях да го чувам да се смее...

Почнах да го търся, къде е изчезнал и по едно време го намерих на земята.

Беше се оказало, че докато сме бягали сме минали под един лост за набиране, обаче тъй като той е с 4-5 сантиметра по-висок от мене, лоста е срещнал лицето му, а аз съм минал на 1 см отдолу :laughing:

Представете си каква болка е усетил, докато бяга бързо, да се шибне в железен лост и то в лицето! :punk

После като го питах, защо не е изревал от удара, каза че сме щели да му се подиграваме 2 години занапред :woot

Link to comment
Share on other sites

Аз един път на едно голямо събиране по случай некъф рожден ден на някой (спомени малко са останали) искам да взема думата и да кажа нещо но изведнъж нещо не напъва и са изрязах кат българин изял доволно количество боб с праз и кисело зеле с мезе люти чушки ... умре им душата на хорицата ... ама човештинка е ;)

Link to comment
Share on other sites

срам ме и то от скъпия ми брат!седим си веднъж в колата(спраня точно до кофите,където брат ми изхвърля боклука)и аз се натискам ли натискам,тъкмо тръгвам да му го вадя и брат ми се включва "ЕЕЕй кво прайте уе",при което от зор си ударих главата в тавана :wacko:

още като ни види двамата и се хили като разпран :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

срам ме и то от скъпия ми брат!седим си веднъж в колата(спраня точно до кофите,където брат ми изхвърля боклука)и аз се натискам ли натискам,тъкмо тръгвам да му го вадя и брат ми се включва "ЕЕЕй кво  прайте уе",при което от зор си ударих главата в тавана :wacko:

още като ни види двамата и се хили като разпран :bgrin:

Винаги се учудвам как жените могат да изберат винаги най - романтичното място, за да врътнат един свирчок :D :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Винаги се учудвам как жените могат да изберат винаги най - романтичното място, за да врътнат един свирчок  :D  :bgrin:  :bgrin:

като ме удари музата тва е последното нещо за което мисля,така 4е......

Link to comment
Share on other sites

И с тая уста ядеш, засрами се  :excl:  :bgrin:  :bgrin:

 

Ми то неможе с нея само да се с :censored2: трябва и да се яде ;)

Link to comment
Share on other sites

без много думи

малко пиене + добри приятели

 

 

:censored2:

 

 

(даже ще я махна не след дълго, че срам ;]

Link to comment
Share on other sites

Аз един път на едно голямо събиране по случай некъф рожден ден на някой (спомени малко са останали) искам да взема думата и да кажа нещо но изведнъж нещо не напъва и са изрязах кат българин изял доволно количество боб с праз и кисело зеле с мезе люти чушки ... умре им душата на хорицата ... ама човештинка е ;)

 

Гуде все съм се смял ама като прочртох тва и се сгънах от смях

Link to comment
Share on other sites

Zna4i ve4er kato nqmam kakvo da pravq otivam v 1 u4ili6te da razcykam basket.

Ta...sabrahme se horata ama ne6to ne ni se igrai i edni po4vat 21 da igraqt drugi si podhvyrlqha 1 topka ot tenis na kord ot dvata kraq na igri6teto i nqma igra.

Po edno vreme vikam ae edno 21 i tragvam i vzimam si az topkata i strelqm , neulu4vam ko6a i tokat otska4a lqvo ot tabloto . Bqgam az da q hvana , hva6tam q i 'ne moga da spra' v opita se da se spra stypvam nakrivo zavyrtam se i padam mnogo qko po gyz na trevata vsrani ot igri6teto.Polagam topkata da se nadigna ( mnogo me bole6e i zadnika i kraka , kraka nz 6to ) i tykmo da stana i iniq dvamata deto si podavaha topkata i ediniq q hvyrlil malko po- silno i presko4ila 4oveka koito trqbva da q hvane topva se v zemqta i sled tova me praska malko po-nagore ot 10-qtkata sled koeto sym povalen za 2-ri pyt na zemqta.

Ta na vsi4ki im stana sme6no i men me hvana sme6kata na tykyv karyk kato men i smqh . ama posle kak se uvartah dokyt se pribera - s podut glezen i sinka na dupeto, i pogleda mi razmyten ot udara s topkata ....

 

 

Eto o6te ne6to:

Zna4i tova stava na4aloto na taq zima:

Na6te re6iha da minem na tvyrdo gorivo - kupihme si pe4ka s dyrva.

Si4ko dobre samo da proverim komina.

Tati kaza:"Sega az se ka4vam gore i spuskam taq tel , kato q vidi6 mi vikni po komina" . i az sedq v hola v ygyla do taq dupka za komin i 4akam , kato ot vreme na vreme byrkam s ryka da proverq da ne da ne sym vidql no ni6to. Taka mina mnogo vreme blizo polovin 4as.

Po edno vreme 4uvam nqkyv 6um ( az sym na 2 etaj tati na pokriva ( 8 etajen blok ). i si mislq ' e sq izvikvam 4e nqma ni6to i si otivam v moita staq da cykam na PC-to '.I vkarvam fizi4eski zakoni i si pahnah liceto v dupkata 6toto exoto da stane podobro i da me 4ui po qsno ba6tata.I tykmo da kaja 'Nqma ni6to' i use6tam edno topli4ko mazno ne6to po liceto mi ( zatvoril sym si o4ite ) sled koeto aaaa te4enie sigurno i se izvikvam 'Nqma NI6TO' i tykmo da slqza obry6tam se i olele celiq pod v sajdi , samo zad men nqma ni6to.Izbqgvam byrzo do banqta pred ogledaloto , maliii gledkata e porsto unique , a tykmo se bqh izkypal da izlizam.

Link to comment
Share on other sites

Срам ме е поради това че сутринта станах малко по-рано (преди работа) за да изсуля едно (сещате се какво) и хубаво си го навъртях ама живея на първия етаж та тъкмо завършвам творението си и чувам че в двора вратата се отваря и никой си излаза и аз точно тогааа свърших и то кат падна ма упръска и кат почнах да псувам отдолу се чу вик "аве да та еба серсема да не са упика ве" (възглас от комшията) ...

Link to comment
Share on other sites

Гудо ти си бил цял магьосник бе, как така първо си го навъртяли едва след това е паднало :confused

Да не си правил и някакви други движения я си признай :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе въртя суча направо и аз не мога си повярвам ... и малко магия вкарвам че инак ни става ...

Link to comment
Share on other sites

без много думи

малко пиене + добри приятели

 

(даже ще я махна не след дълго, че срам ;]

Лифе сорка ама нещо не разбрах ... кой от двамата си ?!? :D този , който го ближат или другия ? :punk :wir :lol:

Link to comment
Share on other sites

Интересно как не си се самуобил след тва, ама сигурно си има логично обяснение.

Link to comment
Share on other sites

Ето и една не толкова смешна глупава случка от мен.

Бил съм 7-8 клас някъде, т.е. преди 3-4 годинки ;)

 

Играли сме футбол някъде около нас, но игрището - кой знае какво е било точно, но помня че имаше 1 малко дръвченце почти посредата(падаше се по към противниковата врата). Двете врати бяха построени от по две дръвчета всяка, които странно как но две по две бяха на доста равни растояния и съставяха доста успоредни прави ;)

Е стига толкова обяснения за игрището, нека пристъпим към по-важната част. Аз като изявен футболист естествено играех като мързелив нападател, който очакваше топката в близост до противниковата врата. Но тъй като при текущата атака топката доста се задържа около нашата врата, аз се върнах почти до центъра гледайки какво точно се случва в собственото ми наказателно поле. В един момент някой от нашите гепи изненадващо топката и си я поведе напред доста смело, след което аз се развиках и почнах да викам нещо от типа на "Подай бе, Жоро"(приемам че е бил Жоро щото не помня как се казваше). В същия този момент се обръщам към противниковата врата, но изключително бързо, така че максимално бързо да достигна в опасна близост и да чакам паса.

Но всички тези надежди и мисли пропаднаха, защото след като се обърнах и тръгнах да тичам се срещнах не с кой да е, ами с онова проклето дърво почти в средата на терена, което съм описал по-горе. Ама така се изпрасках, че всички се спряха(а това бях народ, не знам кво сме се събрали, ама поне 15 човека имаше - все колкото мен някъде) и дойдоха около мен. След 10 минутно лежане на земята се свестих, нашите даже ме водиха на лекар. Е в общи линии нищо ми няма, просто представете си как тичате и се забивате в едно дърво крещейки "Подаааааааааааааай". Е, хората забравиха за тая случка, но аз още се смея като си я спомня :) Даже имам малак белег на лицето приличен на бенка от това преживяване :pirate

Link to comment
Share on other sites

XAxAXaxaxXxaXA,e kakyv e toq teren samo,teren trevichka i posredata edno darvo,xAXXAxAXxxaxXax,ehh,golqm smqh:))Kakto si bqgash samo i edno darvo ,XAXXXaXXaxx:)))))Tova ne e za sram,kakvo tolkova,na vseki moje da se sluchi da se zabie v nqkakvo dyrvo:)))Ai edna smeshna i ot men:

Beshe predi nqkolko godini:))Bebeshki mu raboti..Kakto i da e..Igraehme na podaryci.. Az trqbvashe da vzema edna kapachka s ustata ot nosa na edno momche,XaxaX,ta ..otivam az,nadvesvam se nad nosa mu,xaxaxax,otvarqm zaplashitelbo ustata i idva momanta ,v koito trqbva da q vzema,XAXxa,da da,taka mu se izsmqh jestoko v muzunata i go poopluh, estestveno bqhme qli predi tova,XAXaxxaXAX. , jestoko beshe,.. a kapachkata se popilq nqkyde, az napravo q izduhah:)XAXax, nanqkyde izfucha,ama na men mi beshe adski smeshno:))) Dobri spomeni s nosovete na horata,XXAxaX:))))

ahh,tazi istoriq mi napomnq na oshte edno prejivqvane sys syshtoto momche.. Takam,bqhme zaklucheni v nashata kyshta na selo i bqhme sami i iskahme ...yyy...ehh,ne tova,iskahme da izlezem navyn i trqbvashe da si otkluchim vratata.Ta da vi kaja za moite tehniki za otkluchvane na vrati:)Vzimam az klucha,pyham go v kluchalkata,samo che iskam da go pyhna celiq,kato ne znam ,che kluchalkata poema samo tolkova,XAxaXaxxAX,oh,.. taka de,az go pyham ama toi ne vliza pustiq mu kluch:))Dori ne go zavyrtqh,zapochnahme da mislim drug nachin da otkluchim,i sydhtoto tova momche se naloji da izliza prez malkoto/ 50x50 / prozorche na banqta,koeto beshe i baq visoko,XAXaxXax.. i taka..umove bqhme,izlezna ,za da otkluchi ot vynshnata strana,XAxaxXAax.:) ot togava veche znam,che kluchalkite ne poemat chak tolkova ,kolkoto mi se iska:))

Link to comment
Share on other sites

AXxaAXaxXAxa, като прочетох историята на KnoppiX и се сетих че и аз имам една подобна с единствената разлика че не беше чак толкова брутално защото не е дърво, и така ...

Беше хубав слънчев ден лятото на незнам си коя година (преди няколко 4-5-6) и играехме футбол на едно малко стадионче (не беше стадион ма както и да е нещо такова) около което беше пълно сас всякакви цветенца и зеленини... и ритаме си ние спокоино, аз точно тогава бяках по крилото точно до тъч линията а на срещуположната страна бяга с топката мои съотборник и атакуваме към вратата им... и аз такав му се провиквам.. аре ве аре ве един дълъг пас, подай барзо аре ве... и евала ритна я кум мене, обачееее нещо паса беше силен и определено видях че ще пе прехварли и запо4вам да бягам с гръб назад кум тъч линията за да я хвана и да не иде в храстите... бягам бягам... по едно време някои ми са извика нещо и соче6е ама аз нали топката тряаа хвана... и както си бягам и изведнаж БУМ!... митака го нямааааа не са вижда, каде е митака... ми митака падна в храстите преди топкатаааа... и докато излезна от шибаните храсти а не бяха малки тай като целия влезнах и не са виждах и излизам и кжо да видя.. сички изпопадали по земята и са гарчат от смях :woot ето защо оня ми е викал нещо (за храстите) :)

Така че хора, като бягате в коя да е посока са оглеждаите апрво.. напред, назад, настрани, нагоре абе на всякаде и надолу защото ей ся са сетих и за не6то друго от вчера :wir ...

Така, бях трагнал май за закуски да си взема и си варвя тука през магазинчетата пред блока, а закуските са малко по-надолу... и си варвя аз кат блйон и както си минавам покрай едно кафенце и забелязах една пичка там и си варвяяя и зяпам в нея така оглеждам си я и не си гледам в краката... гледам си я по едно време тя ма погледна... аз пак си варвяяяя тя и тя ма гледааа, по едно време нещо са надигна савсем леко така на задника, погледна ми в краката и са хвана за устата, явно за да не са засмей много силно и изведнаж опаляяяяяя митака попада на едно гумце някво животински такова не знам от кво е... ама не са нацапах (беше засахнало) :bgrin: :bgrin: :bgrin: та голям срам ма хвана тогава XAxXAx ама си ми беше и смешно от самата ситуация да са зяпам с момичето :wub: и БУМ в гумното :sick мноо кофти ей :wir

Link to comment
Share on other sites

Бяхме на клетвата на най-добрия ми приятел в Плевен цяла нощ бяхме пътували и на сутринта седнахме в едно кафе.Беше пълно с хора и както се чекнах на стола паднах по гръб. Хората от кафето се правеха че не са ме видяли ама мене ме беше срам за известно време.Ама после не ми пукаше.

Link to comment
Share on other sites

Т'ва за мачовете ми напомня за една моя скиорска авантюра.

Значи за тези, които са запознати със Пампорово - от снежанка има два пътя минаващи през 'Туристическата' (женската) писта - единия излиза на самата писта, другия - минава над 'Стената' (малката стена) и след това минава под Туристическата. Както и да е, та на това място има един доста стръмен склон, последван от контранаклон, който е идеален за скокове. Контранаклона излиза на нещо като плато. И аз авантюриста му с авантюрист, както не бях карал от предишния сезон, спускам се по наклона, обаче при контранаклона губя контрол над тялото си и изведнъж се оказвам наклонен назад. При самото излитане забелязвам, че при контранаклона съм загубил и посоката и летя към масите на едно заведение. Изхвърчам над равното след обратния наклон, съответно тялото ми е успоредно на земята, в мига на удара, ските ми (слава богу - преживяха този сблъсък) са под прав ъгъл спрямо земята и се откачат и двата автомата и аз се люпвам като чувал с картофи на снега на около един-два метра от последната маса в заведението и въздуха със свистене ми излиза от дробовете... Хората наскачаха като ме видяха как се излюпках, но за щастие най-наранено от тази ситуация беше самочувствието ми. Иначе гърба доста ме болеше след това. Е, станах, прибрах си разхвърчалите се партакеши (ски, щеки, очила, шапки...) и си продължих поживо, покуцо...

Link to comment
Share on other sites

Я сега си признай,че не можеш да караш добре ски,щото това е едно от нещата,които не се забравят :D Направил си сеир на околните поне,което не е никак малко

Link to comment
Share on other sites

От сблъсъка с дървото по-нагоре в темата се сетих за една моя случка с гредата :angry:

Играем ние (6-ти "а" клас) срещу 6-ти "б" клас финал на големия , грандиозен турнир между 3 класа :D . Та, 10 минути преди края на двубоя, мача е равен и от тази атака зависи ... аммм нищо не зависи де :D , но все пак беше интересно. Атакуваме и подавам на Бобо (Бобо е мой бивш съученик) и той тръгва по крилото като напредва бързо-бързо. Аз съм се засилил към центъра на вратата и гледам към Бобчо , който е по крилото. Е аз разбира се не виждам вратата. :wacko: Та Бобчо стига до края на игрището и центрира, аз скачам да забия топката във вратата и се забивам централно в горната греда и падам в несвяст. :unsure: След това са ме сменили и след края на мача се съвзех и разбрах най-доброто нещо в мача - вкарал съм гол и сме спечелили мача , станахме шампиони , макар че се претрепах. От тогава мразя горните греди и да скачам към тях :blink:

 

Амм , случката се случи :) миналата година ;)

 

тук трябва да кажа , че в тези удари от въздуха съм доста добър , може да го потвърди N_igma , който веднъж замалко да утрепя след такъв удар  :notify:  :busted2:

Аха, а мен колко пъти !? :D

Link to comment
Share on other sites

Трябва да се въведе задължително писане на кирилица ! ! !

 

Само заради dunata ще напиша историйката си на кирилица ( пиша страшно бавно )

---------------------------------------------------------------------------------------------

Та така... пребираме си се с пичовете от махалата ( имаше и две момичета ) и двама идиоти решават да се качат на памитнека на загиналите евреи ( до дома на младоженците близо до училище Европа ) . И точно тогава решава да мине патрулка. Всички супер притеснени ни извикват до патрулката :cry Почват да ни четат някво конско и ние ... без думи :unsure: Това конско продължи има няма 5 мин. Един от двамата виновници почва да се кара на куките и те веднага по радио станцията извикаха

подкреплиние
както те се изразиха. И откараха ни с белите таксита от фирма Полиция до второ районно и стояхми 10 мин седнали като ни извикваха 1 по 1 да ни записват колко трябва да плати ВСЕКИ ( казваха че всички сме се качвали, чудно как :laughing: ). И след известно време ме извикват. И ми казват: " Абе твоят баща ли бешe полицай " и аз " Да " Той " Ся ще ти се кара много нали " и аз " Не щото нищо не съм направил " И те ква да прават...Пуснаха ни и от радост едно момче се изправи на ръце по средата на 6-ти септември :D Прибрахме се и се по някакъв начин трябваше да кажем на татко и то тогава беше големия зор.

 

THE END :)

 

( това се случи пред 1 година през зимата )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...