Jump to content
BulForum.com

СРАМ МЕ Е!


Recommended Posts

eto 1 ot piqnskite mi istoriiki

zna4i lqtoto bqx na gosti na 1 priqtel v asenovgrad i ve4erta me zavedoxa v nqkva kra4ma i solidno se napix ama dosta solidno nqmam nikvi spomeni ot kra4mata nqmam nivka ideq kak sa me zavlekli na diskoteka gore na 40-to izvora i taka sled nqkolko dena se ka4vame na 40-to izvora da se kapem i da caknem karti i po nqkoq druga bira i kato otidoxme i mi pokazaxa na kakvo sam se bil ka4il napravo ne mojax da povqrvam ama kakto i da e kakto si sedim i 4akame servitiorkata idva nqkvo momi4e sqda mi v skuta i po4va da mi govori milo tva milo onva neznam si kvo a az gledam kato kaval i ni6to ne moga da kaja a dvamata mi priqteli sedat sre6tu men i se razcepvat ot smqx ama az ne moga da proronq i dumi4ka az q gledam tq mi govori nqkvi raboti zakvo ne sam i se obadil neznam si kvo samo po 1 vreme uspqx da proronq poznavame li se? momi4eto me izgleda mngo ama mnogo stra6no stana i si otide , a dvamata tapaci sedat i mi se kefat i po4vat da mi obqsnqvat kak sam q bil zaribqval neznam si kvo kak sme bili tancuvali ama az nqmam abosolutno nikav spomen za tova i naro4no ne mi kazali da se izloja po4uvstvax se mngo tapo i seki pat kato idva6e da ni nosi biri ne mojex da q pogledna v o4ite ama nakraq sabrax smelost i i obqsnix a tq sa6to zapo4na da mi se smeee :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Преди 5 мин си умрях от срам.Една приятелка днес си дойде от САЩ и ми прати смс да й се обадя.Та значи,обаждам се аз,вдигат ми и чувам нежен женски глас:"Да,моля", и аз:"ООО,Дафчева,какво правиш",и тя вика:"Моля,кой ме търси?" и в един момент се осещам,че този глас е прекалено плътен за да е неин...Оказа се,че е майка й....Направо си ми стана лошо....

Link to comment
Share on other sites

Преди 5 мин си умрях от срам.Една приятелка днес си дойде от САЩ и ми прати смс да й се обадя.Та значи,обаждам се аз,вдигат ми и чувам нежен женски глас:"Да,моля", и аз:"ООО,Дафчева,какво правиш",и тя вика:"Моля,кой ме търси?" и в един момент се осещам,че този глас е прекалено плътен за да е неин...Оказа се,че е майка й....Направо си ми стана лошо....

 

Което ми напомня за едно мое обаждане :D Търся един приятел, който има брат и гласовете им страшно много си приличат.Та търся го аз на домашния телефон и отсреща вдига брат му (но аз мисля, че е той) и аз казвам:"Кво праиш уе п**** майна?"Ама някъф супер ентусиазаиран, после като разбрах, че е брат му се разцепих от смях :woot И до ден днешен като се видим с брат му първата му реплика е:"Кво праиш уе п**** майна?" :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Е това не е като една приятелка ме търси и вдига баща ми.Тя си мисли, че съм аз и ми казва там здрасти какво правиш и такива неща.Баща ми пита кого търсиш и тя "ми тебе кого!".

 

Веднъж един приятел ми разправя как се

звъни у тях и баща му вдига!

От телефона се чува к'во прайш уе глупак!

При което бащаму се обръща подава му слушалката и

казва 'за теб е'

 

Тва си е много кофти ама явно глупака

не е баща му! :D

Link to comment
Share on other sites

Е това е най-бруталната ситуация. Преди доста годинки, като зарибен пубер имах интересния навик да мастурбирам в леглото и свърщвах в предварително подготвени парчета тоалетна хартия. Вероятно от хигиенични подбуди (а може би и за да не бъда разкрит - не помня) изхвърлях "салфетките" под леглото. Един прекрасен ден обаче майка ми чистила и подреждала стаята ми и като се прибрах ми каза "и като си духаш носа не си хвърляй кърпичките под леглото"...

Поставете се на мястото на комплексиран пубер и се опитайте да си представите как се почувствах.

Link to comment
Share on other sites

Което ми напомня за едно мое обаждане :D Търся един приятел, който има брат и гласовете им страшно много си приличат.Та търся го аз на домашния телефон и отсреща вдига брат му (но аз мисля, че е той) и аз казвам:"Кво праиш уе п**** майна?"Ама някъф супер ентусиазаиран, после като разбрах, че е брат му се разцепих от смях :woot И до ден днешен като се видим с брат му първата му реплика е:"Кво праиш уе п**** майна?" :D  :D  :D

 

Xaxa при мен е подобно, само че вдига бащата(който много добре ми познава гласа) на моя приятел и аз изръсвам к'во правиш уе тъпак(или нещо подобно) и той вика "Моля?" и аз викам "Сашо там ли е?". После ме беше срам да отида до тях :)

Link to comment
Share on other sites

и аз така веднъж с телефона. чаках един приятел да ми звънне и нали звъни си телефона и аз съм сигурен че е той, и като вдигам първата реплика ми е " кво прайш ве свиня"

и отсреща чувам маика ми...

колко съм се хилил на тва, и майка ми мноо се правеше на сърдита ама аз кат почна да и се хила и тя се хили такава :)

Link to comment
Share on other sites

Като гледам предимно пиянски изпълнения сте споделяли, така че аз ще се въздържа. Затова пък се сетих вчера за едно посещение на майка ми в Студентски град, май бях втори курс...та идва ми тя в стаята и гледа леглото ми неоправено (нямах време сутринта) и почва да го оправя, но като вдигна горния чаршаф и като видя долния...целия беше в сперма. Толкова беше зле положението, че беше залепнал за дюшека отдолу и го отлепвахме. Тя седи и го гледа и казва "Хм...това като гледам май е сперма...", а аз с най-ядосаното си възможно изражение "Ах тая Деница (съквартирантката ми), пак си е водила някакви, сякаш си няма собствено легло...", а отвътре ми иде хем да се захиля, хем да потъна в земята от срам. Добре, че имах кофти съквартирантка, та можех да се оправдая с нея.

Link to comment
Share on other sites

Xaxa при мен е подобно, само че вдига бащата(който много добре ми познава гласа) на моя приятел и аз изръсвам к'во правиш уе тъпак(или нещо подобно) и той вика "Моля?" и аз викам "Сашо там ли е?". После ме беше срам да отида до тях :)

Хаха същата случка пак аз се обаждам дига бащата и аз викам ''Ауе дай ми домашната , че нещо я зае... някъде '' , а бащата почва такъв да се смее и вика ''чакай да ти дам Гошо ''

Link to comment
Share on other sites

Tova be6e predi nqkolko godini.Ta varvq si az i izvednaj se izsipva leten dajd za okolo 5 minuti i spira.To4no v tozi moment 4akam da se smeni svetofara i da preseka na sto4na gara i nosq edna 4anta s kroasani ama ot onezi kadeto gi prodavaha bez opakovka :D Spirat kolite i az tragvam da presi4am i predi da sam izminala i polovinata se podhlazvam (ot dajda i praha na ulicata e stanalo ujasno) s edni djapanki i padam po grab pri koeto polata mi se ka4i do vrata poneje be6e 6iroka i se obarna kato 4adar a kroasanite mi se razhvar4aha na vsi4ki posoki :blink: ,s ujulen zadnik i celiq v kal,sabrah si kroasanite obratno v 4antata(ne 4e stavaha za qdene ve4e) i edvam presqkah drugata polovina ot ulicata.

Mnogo pati sam padala,no ne me e bilo sram kakto tozi :D nai-ve4e 6toto vsi4ki sa mi vidqli "dolnite ga6ti"

Vednaj prez zimata,pak predi dosta vreme,varvim s moq priatel po ruski i kakto si govorim ne6to i az se podhlazvam i padam ne kak da e  :lol: ami na kolene  :bgrin: v krakata na nqkakvo mom4e,koeto varvi to4no sre6tu men i si zabivam mucunata poznaite kade :bgrin: pri koeto i toi be6e s nqkakvo momi4e neznam dali mu e bila priatelka,no sled kato me izgleda dosta lo6o mi se iska6e da se otvori zemqta i da potana  :wacko:  :D

Хаха! Звучи ми леко познато... Бях в едно заведение (Валди), ама на втория етаж. Трябваше звънна на един човек и наперено слизам надолу по стълбите. В този момент се разминавам с 2-ма пича, които се качваха... И опа! Леко се подхлъзвам, в резултат на което се хващам за... на единия пич. :tongue Е, поне запазих равновесие!

Link to comment
Share on other sites

Ееееее,тва е като вица за къпането с тати,кво,на тоя пич му станала пишката и той си я е извадил ли?Щото иначе как да му се хванеш за оная работа,виж,за панталонките може да си се хванала,може и да си му го пипнала,ама чак хванала :D Ама добър опит направи все пак

 

Мими,не те обиждам,не съм искал да го правя дори.Просто разказаното от теб е фантастика..звучи така и аз не мога да си представя как става/освен във варианта от първото изречение в този пост/.Та това е от мен,извинявай ако съм те засегнал по някакъв начин

Link to comment
Share on other sites

Az pa predi 1-2 godinki sled kupon sum oti6al da spa v baba mi i porqda4no podpijnal si lqgam v hola (vurnal sum se sutrinta kum 7) i taman lqgam i puskam telavizora. Vikam si daj da si naprava edna ... predi da zaspa oba4e dokat q prava zaspivam i kkto sum zaspal i sum go fanal baba mi vleznala i me budi vika abe Dan4o ko prai6 bre. Az smuten, zasramen i vikam - AAA mi toplq si go.

 

Pa edin drug slu4ai e kat Sum zaspal v 4as po balgarski (imahme 2 4asa az spa po vreme na vtoriq) a parviq 4as taq me be6e izpitvala i mi pisa dvojka. I kakto sum si spql na 4ina ot gore sum zel da bulnuvam i da psuvam daskalkata na sun. A onaq ne znae 4e spa i mi vika "Yordane isvaj s men pri direktorkata" ma kre6ti ta sa kasa, sabujdam se i celiq klas ma gleda i mi se smee. i posle stavaha edniii.

Link to comment
Share on other sites

Ееееее,тва е като вица за къпането с тати,кво,на тоя пич му станала пишката и той си я е извадил ли?Щото иначе как да му се хванеш за оная работа,виж,за панталонките може да си се хванала,може и да си му го пипнала,ама чак хванала :D Ама добър опит направи  все пак

Хехе, разсмя ме! Нещо се хващаш за думата май... Пък то, да ти кажа, не беше опит, реалност си беше, а ти по-добре да се замислиш, преди съвсем безпочвено, но все пак с лека ирония, да обидиш отново. Бях си изградила друго мнение за теб! Мир да е!

Link to comment
Share on other sites

бяхме на центъра с един приятел преди иколо месец,валеше сняг,аз бях пил у нас той почна да говори за сашо снегорина,за снегорини и такива неща и аз взех да си влача крака и да викам "Аз съм снегорин,аз съм снегорин"

естествено всички ни гледат...

как не ми дадоха жълт талон незнам:)

тъкмо спирам да го правя и хората се обръщат и тоя приятел почва да си влачи крака и да вика и той "Аз съм снегорин,аз съм снегорин"... :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

В момента не мога да се сетя точно нмого-кофти случка , но е гадно да говориш за някой учител ''кофти работи'' :lol:  и после да се окаже , че той е бил зад теб примерно  :( в рейса е най-гадно

Мда караш ме да се сетя една именно такава история.

Вървим си 3-4 човека след училище към центъра и малко преди да се разпръснем по различни посоки, аз и едно момиче решихме да изкоментираме на достатъчно висок глас часа по литература, който беше минал същия ден.

И аз си приказвам все едно света е мой, дори изимитирах учителката какво каза, какво каза и момичето, което изпитваше, и въобще само псувнята не беше на лице.

Хубавото е, че имам навика точно в такива моменти (когато обсъждам други хора на улицата) да поглеждам наоколо да не би "вълкът да е в кошарата".

Момичето, което вървеше до мен тъкмо си отвори устата да каже нещо от сорта "Тя тая патка ги пише шестиците много лесно" и аз се обърнах назад. То и сърцето ми се обърна, защото видях именно тази учителка по литература на 1 метър зад нас. Както и да е, сръгах един лакът на момичето да млъкне и казах любезно: "О, здравейте госпожо!"

После разбрах, че въпросната госпожа е чула целия разговор, та дори и лакътя не съм успял да прикрия :D

Link to comment
Share on other sites

Мда караш ме да се сетя една именно такава история.

Вървим си 3-4 човека след училище към центъра и малко преди да се разпръснем по различни посоки, аз и едно момиче решихме да изкоментираме на достатъчно висок глас часа по литература, който беше минал същия ден.

И аз си приказвам все едно света е мой, дори изимитирах учителката какво каза, какво каза и момичето, което изпитваше, и въобще само псувнята не беше на лице.

Хубавото е, че имам навика точно в такива моменти (когато обсъждам други хора на улицата) да поглеждам наоколо да не би "вълкът да е в кошарата".

Момичето, което вървеше до мен тъкмо си отвори устата да каже нещо от сорта "Тя тая патка ги пише шестиците много лесно" и аз се обърнах назад. То и сърцето ми се обърна, защото видях именно тази учителка по литература на 1 метър зад нас. Както и да е, сръгах един лакът на момичето да млъкне и казах любезно: "О, здравейте госпожо!"

После разбрах, че въпросната госпожа е чула целия разговор, та дори и лакътя не съм успял да прикрия  :D

 

Тая Милева чува всичко! ;)

Link to comment
Share on other sites

бяхме на центъра с един приятел преди иколо месец,валеше сняг,аз бях пил у нас той почна да говори за сашо снегорина,за снегорини и такива неща и аз взех да си влача крака и да викам "Аз съм снегорин,аз съм снегорин"

естествено всички ни гледат...

как не ми дадоха жълт талон незнам:)

тъкмо спирам да го правя и хората се обръщат и тоя приятел почва да си влачи крака и да вика и той "Аз съм снегорин,аз съм снегорин"... :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

хахахах може ли да има толкова прости(в добрия смисъл на думата) хора господи.... ни са обиждай пич ама тва, като си го представих се изкъртих да се хиля

Link to comment
Share on other sites

Eми мисля , че да...или се бъркам :unsure: ?

edit: 100% е тя!Нагуал е алековец.

 

мда, милева ще да е била, ама тя чува всичко. и аз съм имал такива случки с нея, е не чак такива, ама бая чува :)

Link to comment
Share on other sites

Ето още една история дето се изложих:

Отивам аз да си вадя паспорт.Да ама съм забравил да попълня графата ЕГН на формуляра.И влизам аз при гаджето с червената коса(тея дето са си изкарвали документи в 2 Районно знаят.Точно срещу вратата :)).И Тя ми вика:

-А !Тука снимката не ти е много нова (защото на нея съм с бръсната глава).А, и Егн-то си забравил.Напиши си го.И аз се хиля тъпо.Почваме някъв тъп мохабет с нея и докато се усетя на мястото на ЕГН-то съм си написал телефона.Умряхме да се хилим с тая мадама и тя се базика:

-Искаш ли да ти се обадя :)).Ама като поправи ЕГН-то се отказа (заради първите две числа)

Link to comment
Share on other sites

mi kvo da vi kaja :cry

predi 2 god si la6kam 4ikii pred tv-to kam 3-4 ve4erta :love

i prav pred tv-to sedq i s gaa6ti do zemqta i v sledva6tiq moment gledam se otvarq vratata i gledam ba6tami me gleda s ga6ti do zemqta mlata 4ikii a tq rakata po inerciq prodaljava :devil

i toi sa nasra da se smei i posle kam edna godina se za tva me iurka6e :(

a sq ve4e sam na 17 i 7 meseca i nqma 4ikii :}

Link to comment
Share on other sites

Много ме е срам от моята,пребираме се аз и моята приятелка от едно кафе,и имаше нещо като парапетчета(до направи си сам в смирненски ако някои се сеща),и тя се качва на тях (те са високо околко метър) и почва да въреви и аз да се направя на бат'Рамбо и я хващам,и я вдигам значи дупето и бяше на нивото на раменете ми,но се подхлъзнах и започнах да падам(в слуея ми се струваше супер бавно(като булет режим на някои от игрите ако се досещате),и като и забих един зверски суплекс и точно грабнака и се озова на един бордюр,след това ходеше две седмици все едно я бяха ебали 1000 чоевка(с извинение) и не след дулго ме заряза :lol: :D :wacko: :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...