Jump to content
BulForum.com

СРАМ МЕ Е!


Recommended Posts

Аз пък нещо не мога да разбера. Защо трябва да се срамувате ако сте паднали. Баси хората сигурно са се втрещили да не сте се пребили нещо и да трябва да се викат линейки нещо и т.н. В това да се спънеш и да се изтърсиш не виждам нищо лошо. Аз съм си ходел и блеейки съм нацелвал дървета и лампи, но не виждам нищо срамно в това. Болезнено - да, срамно - хич.

 

Срамна история е примерно да пиеш хапчета за отслабване - разхлабителни в общия случай или нещо като ксеникал и подпръдвайки да се наакаш на публично място примерно или примерно някой да ви каже много смешен виц и да се напикаете от хилене в съвсем буквален смисъл - ето това вече е излагация.

 

Да направите нещо, с което не се гордеете и смятате че е грешка и сте наранили приятел(ка) или роднина - за това да се срамува човек - да. Да е направил нещо нередно или да е казал някоя глупост - ето за това също може да се срамува човек, но това че се е спънал някъде и паднал - това е повод за притеснение и посещение на лекар но не и за срам.

 

Ако случайно не си разбрал тфа е тема за попадане в конфузни и неприятни ситуации , от които нормално е човек да го е срам - ти ако се спънеш пред бингото и има поне 50 човека , които чакат някой си и ти им се изръсиш пред очите - еми извинявай много ама аз лично ще умра от срам.... :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Айде като сме го подкарали на алкохолните олимпиади, нека разкажа една от малкото ми пиянски вечери. 21-ви рожден ден на един приятел и го отпразнувахме на разкопките над стария град. Менти, мастики, водки аз опитах от всичко. По умерени количества. Връщаме се, компанията ни минава през копчетата, май месец, и решаваме да спрем там да починем. Спираме, при което аз и още един авер сядаме на ръба на фонтана и уж си топваме само подметките на обувките във фонтана. Аз по едно време гледам, целите ми маратонки във водата. И решавам - не е чесно само аз да съм мокър (моя човек беше с кубинки). И ритвам с крак към него. През това време обсъждахме дали да влезнем вътре във фонтана. Той се дърпаше, но когато го изпръсках ония вика "ай влизай, майка ти *!@#". Влизаме, почваме да пръскаме, да ритаме вода един към друг. Поиграхме си така известно време и излизаме. Журито (останалите) обяви, че съм го напръскал много повече, отколкото той мен. Той вика "мамка ти мръсна, влизай втори рунд!" Нашия си сабу кубинките, щото много му тежаха и не можеше да рита хубаво вода с тях и тамън ше влиза и с малко Vo (бутнах го де) се гмурна целия. Почваме да се пръскаме, шоу. Само че по едно време чувам "момчета, айде излезте" - няква кука. Ония чеп дига радиостанцията и вика "централа, прате ни кола - тука имам двама водолази" Журито (и ние) - леш долу от смях. Ония почна да оре. След около 40 минути идва патрулката. Преровиха няква книга няколко пъти, докъто намерят нещо, което да сме нарушили и накрая ни съчиниха по един акт - "на 19.5.2002 година, лицето **** се къпе в непредназначено за целта место" По нататък процесията ни - и двамата боси, с обувките в ръце. Аз гол до кръста, мокри до кости, продължаваме по Напикан Райчо де що казани видяхме - всичките ги преместихме на пътя. Накрая сътворихме уникална склуптура - два казана по средата на пътя, обърнати с отворите един към друг и между тях сложен един пътен знак, който придвидливо изкъртихме.

Link to comment
Share on other sites

Накрая сътворихме уникална склуптура - два казана по средата на пътя, обърнати с отворите един към друг и между тях сложен един пътен знак, който придвидливо изкъртихме.

 

ей тва си е жив вандализъм ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако случайно не си разбрал тфа е тема за попадане в конфузни и неприятни ситуации , от които нормално е човек да го е срам - ти ако се спънеш пред бингото и има поне 50 човека , които чакат някой си и ти им се изръсиш пред очите - еми извинявай много ама аз лично ще умра от срам.... :cry

 

Ами ето. Ти се срамуваш а според мен не би трябвало и няма от какво. Всеки може да се спъне и да падне. То е ясно че ще те погледнат, ясно е и че ще се засмеят след като се уверят хората, че единствените последствия са леки охлузвания и натъртвания и нищо по-сериозно. Пък ти се отупай малко, почисти се, усмихни се и продължи. Голям срам няма що.

 

Срамно е ако след като паднеш, докато си бързаз да отидеш в тоалетната на мак доналдс, откриеш че си се и изпуснал покрай всичко друго. Ей това наистина е срамно и е гадно. Ако просто си си ожулил носа - усмихни се на света и другият път гледай къде ходиш а недей да блееш по момиченца с къси полички и/или едри гърди :)

Link to comment
Share on other sites

..... и другият път гледай къде ходиш а недей да блееш по момиченца с къси полички и/или едри гърди :)

 

Хах Еми То Кфо Друго Ни Остава В Този Живот Осфен Да Пием и по Жени Да Ходим :)

Link to comment
Share on other sites

Срамно е ако след като паднеш, докато си бързаз да отидеш в тоалетната на мак доналдс, откриеш че си се и изпуснал покрай всичко друго. Ей това наистина е срамно и е гадно.

Само не разбрах в крайна сметка това споделяне ли е от твоя страна :)

Link to comment
Share on other sites

Само не разбрах в крайна сметка това споделяне ли е от твоя страна :)

 

Хехе. Не за щастие. Просто се опитвах да дам пример за наистина срамна ситуация а не като тука всички кой къде се спънал, паднал и си натъртил задните части или си обелил носа. Освен че им е пострадало самочуствието или са изтървали хубава гледка и най-вече че леко ги е заболяло друго не виждам да е станало и последствия - нулеви.

 

Хах Еми То Кфо Друго Ни Остава В Този Живот Осфен Да Пием и по Жени Да Ходим

 

Ами че ходи бе човек. Лошо няма. Ама недей да блееш до толкова че да се почупиш понеже бях станал свидетел на катастрофа заради мадама с доста прозрачна рокля, без сутиен едни малки прашки дето почти не се забелязваха, която чакаше на светофара и докато чакаше един блеейки забрави да кара и спря по средата на кръстовището, друг след него го хакна отзад а онзи който трябваше да спре щото беше на червено ги подлепи и 2мата с близо 30-40км/ч. И тримата блееха... После мадамата взе да се хили и се изнесе, а ониа останаха да се чешат какво ще правят сега с почупените си коли.

 

Ходи колкото си искаш само се пази от срамни буби и други екзотични болести :)

 

А зяпането не е лошо стига да е в умерени количества.

 

Ето ти още един пример какво наистина е срамно - да бъдеш с някоя девойка и да си говорите а ти да се заплеснеш дотолкова по друга че да престанеш да я слушаш и примерно да се залееш с нещо а след това девойката с която си да си излее собственото питие върху главата ти и да се изнесе. Ей това вече е срамно. Не чак толкова но все пак е гадно спрямо въпросното девойче и ако трябва да те е срам от нещо това е от нещо такова и наистина ако ти пука за момичето после да и се извиниш и да се разберете.

 

Светна ли се сега кое е срамно и кое просто са охлузвания и натъртвания?

Link to comment
Share on other sites

Една вечер като останалите приятелката ми беше в нас, аз живея в къща на два етажа и стаята ми е на втория, та както тя беше набарала малкия и го смучеше ожесточено изведнъж вратата се отвори и майка ми се показа.

И тогава леле тогава момичето полудя. Не мога да я успокоя два часа. Е успях малко да я излъжа че нищо не се вижда нали е вечер все пак тъмно в стаята само телевизора се вижда.

 

 

 

Друга подобна случка гушим се у лелята на другата приятелка и както съм мушнал малкия на топло и се кефим и изведнъж влиза чичо й в стаята ееееее секна ни кефа. Хубаво че поне се бяхме завили :)))

 

 

Трета случка вървя си на улицата и ще пресичам улицата, на другия бордюр две момиченца готинки прегърнати и те ще пресичат. Обаче те ме гледат упорито и изведнъж едната се спъна в бордюра и се опна пред мен направо се чудя да се смея ли или да й помогна е помогнах й :))) смеейки се.

Link to comment
Share on other sites

Ето ти още един пример какво наистина е срамно - да бъдеш с някоя девойка и да си говорите а ти да се заплеснеш дотолкова по друга че да престанеш да я слушаш и примерно да се залееш с нещо а след това девойката с която си да си излее собственото питие върху главата ти и да се изнесе. Ей това вече е срамно. Не чак толкова но все пак е гадно спрямо въпросното девойче и ако трябва да те е срам от нещо това е от нещо такова и наистина ако ти пука за момичето после да и се извиниш и да се разберете.

 

Много реклами на Фанта гледаш

Link to comment
Share on other sites

Да бе и аз така.Веднъж си вървя на улицата и една супер готина ми вика "ае се е**м" и аз се съгласявам.И така почваме по средата на улицата...

чакай, чакай, не ми казвай, че сте почнали да го правите по средата на улицата, щот няма да ти повярвам :confused ако кажеш , че е било някъде на центъра и ша пукна от смях!!! ;) майтап :tongue

Link to comment
Share on other sites

Да бе и аз така.Веднъж си вървя на улицата и една супер готина ми вика "ае се е**м" и аз се съгласявам.И така почваме по средата на улицата, ама по едно време гледам братовчедката на съседа минава и стана много кофти. :lol:  :)

 

 

nedei taka da se bazika6 4e ima glupovati v toq forum i 6te po4nat da te pitat nq koq ulica e bilo :) :) :) :) :devil :punk

Link to comment
Share on other sites

ето и една от моите най срамни истории ::

 

веднъж след концерт в сах-а отиваме с един приятел -доволно пиинали - да се довършим в саунда , ама бяха пуснали една тъпа 4алга и отиваме да си купим бира с водка на 1 литур бира и малко водка бях ве4е супер зле и преди тва бях пил ... Идва врема да си ходя 4е станало 10 4аса и още има шанс да хвана последното 99 ... хванах го накък си и си сядам наи спокоихо ..

идва кондуктурката - една такава суперер слада и изпито лице стара , които пътува с 99 ша се сети - подавам и парите и тя ми дав билет4е ..

до мен сяда една со4на каки4ка и така си пътуваме .... 2 спирки преди моита по4ва едно кудо повръщане събирах си го с половера ма си4ко се разте4е

около мен нямаше ве4е хора си4ки се махнаха като ме видяха и идва кондуктурката и нещо ми се кара и ми вики и ма псува в тоя момент идва моита спирка и аз се засилвам натам но не успявам да слезна и падам по о4и като смо единия крак ми остава в реиса и вратите се опитват да затворат но само се блъскат в мен .. и в тоя момент оная яката каки4ка ми рита крака и си4ко свърши ...

седях така легнал около 15 мин и след тва се прибирам в нас и заспах в банята ...

на следващия ден пътувах към даскало с тва 99 и ве4е момента на взимане на билет4е ---> тва беше супер срам , но тая нищо не ми каза

 

едит : като се върна от даскало ша ви разкажа наи големия ми срам с моми4е , което свалям :D to be continued

Link to comment
Share on other sites

ето и една от моите най срамни истории ::

 

веднъж след концерт в сах-а .................

 

Ето това сега наистина е случка от която да те хване срам. То и аз като се сетя имам една история където така се отрязахме със шампанско, после одрайфахме цялата хижа а аз за по-лесно на една мацка в обувките - хубаво и ги напълних и разни други подобни изпълнения - тогава ни беше весело, на следващият ден обаче като видях какви сме ги свършили исках ако може да съм умрял и направо не можех да погледна никой в очите повече. Реших тогава, че повече никога няма да се напивам и не че не съм го правил ама дотолкова не съм се напивал никога повече.

Link to comment
Share on other sites

Хахахах много смях, ето нещо и от мен:

 

Действието се развива в Шумен, прибирам се от дискотека, минаваме напряко през градската градина (където тогава беше пълна тъмница) с компанията. По едно време ми се допикава и започвам да се оглеждам за подходящо място....и какво да видя по средата на алеята дърво :blink: Викам си, кой идиот ще посади дърво посредата на алеята, както и да е....приближих се, извадих го и хоп дървото се разтресе - аз се изплаших и както си го държа паднах по задник на земята. За мой ужас дървото се оказа целуваща се двойка :cry

 

А-а-а изкъртих са :woot Мноо смях!Препика ли им поне обувките :D

Не, но аз се опиках порядъчно.

Link to comment
Share on other sites

Като четох за целуващата се двойка се сетих за един от наш'те едно време като бяхме малки и ходехме да се къпем в Плевен на Мъртвата, както правеше и половината град по това време...

Та въпросния пич беше доста як и едновременно доста тъп и само бисери се ръсеше. Както се къпем, тоя отива навътре в храстите да пикае, обаче там заварва една девойка, клекнала и то не да пикае... На ужасения и поглед оня дебилски си трае и се хили и след минута хилеж къса едно листо и и го подава, казвайки и през хилеж:

"-Хи-хи искаш ли листенце?"

Link to comment
Share on other sites

Една случка от малко по-друго естество. Бях 7-ми клас и за коледа имахме традиция да разменяме подаръци. Падна ми се да разменям със Диана и се чудих какво.. а аз и до ден днешен съм много зле с измислянето на подаръци. Мисля че майка ми (от няма накъде) взе книгата "Пипи дългото чорапче". Лошо няма. Книгата си е класика отвсякъде.

Работата е там че малко кофти се почувствах когато стана ясно че аз подарявам Пипи а тя на мен - Под Игото на Вазов. ;)

 

Пиянски изцепки - колкото искате ;)

Едно от най-бруталните ми преживявания беше някъде като бях 12-ти клас. Качихме се със част от класа на х. Балкан (до х. Здравец). Още докато беше светло се събрахме в една стая да пиине малко - и аз нали започнах с някакво българско уиски.. към 100 грама да съм изпил. По принцип съм икономичен и бързо ме хваща и по едновреме започна да ми идва енергия за простотии.. По едно време се появи един със няква трева и се забихме аз, той и още един двама авери с нашата стая. Имам спомени че 2 масура завъртяхме ама тревата беше адски силна. Особено подложена с алкохола тотално ме отряза и хванах моя авер да правим разходка докато се поуталожи.. все пак и той беше пукал. Обиколихме няколко пъти целя район като естесвено се хилихме на разни абсолютни простотии.. Един от последните ми спомени е как минах през някакво блато напраяко... Моя човек заобиколи си спомням и накрая се паркирахме пред едни стълби и аз не спирах да повтарям колко съм зле. Така ми сечеше че не е истина.. викам му отивам да спя.. доста убедителен съм бил явно. Работата беше там че стаята беше пропита от трева.. сигурно е имало някакъв облак вътре тъй като прозорците бяха почти затворени за да е топло (не си спомням дали са били нацяло или просто притворени, щото беше няква есен май... де да знам) В последствие се събудих към 11 часа вечерта треперещ.... но въпреки това си бях отворил прозорчето за да се проветри... Естествено повиках боата няколко пъти.. Отварянето на прозореца оправи положението за момент и за установих че съм заключен в стаята сам (моя човек явно е заключил) и зобщо не знам кой къде е и за какво става въпрос. Но все още бях много зле и не помня кога съм ставал и лягал... Имам спомен че към 2-3 трябва да е било коато бях прегърнал чинията... При някои от събужданията имах гениалната идея да скоча през прозореца за да намеря нашите хора (бях на втория етаж и не беше чак толкова високо) но явно не съм се престрашил.. доста зле бях. По някое време стана адски студено и си бях пуснал печката но се налагаше да затворя прозорците при което имах още към 5-6 посещения в кенефа и това тотално ме отказа от идеята да се измъкна от стаята. Някъде към 4:30 отворих очи и видях че е светло и моя човек ме гледа от съседното легло. Оказа се че са били на дискотека и то доста далече от хижата така че дори да се бях измъкнал нямаше да се ориентирам из гората. Ако си мислите обаче че вече бях добре жестоко се лъжете... мисля че посетих мястото още 1-2 пъти... и най-лошото: беше ме обзела параноя. Тук е момента да вмъкна че доста страдах заради едно момиче :cry

и викам на моя авер: дай ми лист и химикал.. исках да и напиша някво писмо - да си излея мъката върху хартията.. доста добър филм му вкарах на моя човек... но в крайна сметка се отказах от идеята тъй като ми ставаше супер кофти като се завъртя на едната страна... На сутринта яко ме бъзикаха как съм проспал целия купон. (под сутринта разбирайте някъде към 15:00-15:30 :D )

Тогава разбрах как някви от КЦМ-то са зарибявали едно момиче от класа.. и всички останали клюки... Моя авер ми разправи че ме е закючил защото някви куки са душили ... а целия коридор смърдял яко на треволяк докато аз.. :zzz

Изобщо брутална история.

Link to comment
Share on other sites

ako ne raz4itata view=>encoding=>cyrilkic=>windows-1251

 

та едни от наи-здравите изцепки са ставали по време на празници :

Миналата година ....

началото на януари ..... сняг , студено .... ,ама братчеда има рожден ден и да празнуваме ....

отиваме в милионерки ( аз там не ходя щото чалга съкс мноо здраво за мен )

и .... почва купона ... идва пиячката ....

наливам 1 чашка водка .... втора и гледам - няма пиячка ! а ? ми ся ?

и седя си и няма кво да праа , и то една тъпа чалга ....

и рожденика на саседната маса се приближи до неговата и почнаха се мяскат ,

голям кеф му беше пиива , пуши ,барва тук-там ....

А мен ми тъпо зарди музиката и пиинал малко ...

( Тука дооточнявам нии седин дясно срещу вратата )

По едно време гледам отваря се врата и влиза кой ? ми майка му ( моя леля )

и аз кво да праа обращам на 2-3 чашки набързо че алкохол официални не консумирахме тогава ( с цел да не открие ).

Ама тои брч нищо не е видял ....

Идва леля ми и ми вика "здрасти" и аз с единствената цел да излеждам колкот може по-трезвен : "здрасти" в следвашия момент отива при врч ( ама тои си няма и представа кво става и си бара неговата .... )

Когато ляла се приближи достатъчно , брч само седи и гледа .

леля вика на неговата "здрасти" и оная седи кат поляна с студена вода и нищо не каза . В следващия момент зима една чашка и помирисва , каза "ммМММмм" , оставя чашата и вика " и цигари , а !? " .... " С теб ще си поговорим доста сериозно " и излезе , брч 10 мин седя и нищо не каза .... след тжа вика "кат ша са мре , да са мре " и си продължи се едни нищо не е станало.

Приютих го в нас за вечерта и нз по-нататъка кво е ставало.

........

.....

..

.

след приблизителни 20 дена идва моя РД

и поканил съм мно хора , голям купон ...

вече към 3 часа сички намерили ко да праат ...... и познаите ? Идва Маика

Сфари едно масово оправяне в детската и как миришеше на трева ....

Изгони сички без мен и брч.

И нии ся да оправяме .... мале аз пиян , тои пиян и чистим ....

колко опаковки от презервативи изхварлихме без да ми видат ...

и вече чистим масата ....( тука е моментада оточна че по едно време изчезна доволно количество тревичка и секи си мисли че е изпушино )

Дигаме честин , махнахме бутилките

и маика дига едно пакетче с мокри сладки и отдолу кое ? Ми тревата под наилончето , завита готова за консумация .

( това аз до масата и го виждам ама не мога да бягам , бр4 беше в куридора и видя . Така се изстреля в тоалетната с скороста на светлината )

И като почна : К'во е тва е ? А ? Знаите ли че тва е незаконно ..... и по-нататък не помня.

След като нахока мен отива при брч и след като обиколи 3 стаи разбра че е в тоалетната ) и му вика :

- ( тука му казва името ) Излизай Веднага !

- Не мога по нужда съм .

- Излизаи веднага ! Не ме интересува!

- Няма !

- ( тука му извика името мноо силно).

и тои излезе.чете му конско , ама аз чиатех и нз кво е .

както и да е мина не-толкова зле и си лягаме с брч в хола щото беше топло там

и като загаси маика лампите почваме си говорим:

-аве е от тва по-лошо накъде ?

- да ве , чистихме пияни , ся как ме цепи главата ....

-е поне си легнахме

-а ?

-нищо

-по-лошо от тва накъде ? ( с насмещка )

-хаахах ( едно пияно умряло )

-ае лека

-лека

 

... минават около 30 сек

и се чува хлопване на вратата

Кои ? бащаВа се враща.

и викам ма брч :

-СПИМ !

-ок.

минават около 5 сек

отваря се врата и едно силно БУУУМ

-Кво праите ве . ВИи Луди ли сте ? Ставаите !

(нии се праим че спим)

-АВЕ СТАВАИТЕ , ЧУВАТЕ ЛИ КВО ВИ КАЗВАМ !

( така барзо се изстреляхме че не е истина )

тука почна едно далго конско от което помна че по едно време заспах прав и се сабудих от студа щото бях бос , ама пак не помня повече освен е след това си легнахме.

 

 

......

на другата година интересното беше :

Браща се баща ми след купона и нии спим 3 човека в хола.

Сабуде ни успешно.

и пита приятелите ми :

-Момчета ще си трагвате или ще поостанете ?

- Ми ще поостанем.

-Добре обуваите се ще ви закарам.

Link to comment
Share on other sites

Ееее, мноо гадни ве...тцтцтц.Те не са ли били на тия години че да незнаят кво се случва по купони?кат не искат да си припомнят да не идват, чувствай се много нареден, майна :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...