Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

Абе пичове и аз съм голям фен на филмчето. Гледал съм ги всичките епизоди, които са излезли до сега, но не знма защо не съм писал тук щом става дума за любимия ми сериал. Както и да е мой проблем... Искам само да попитам кога ще започва, четвъртия сезон? И доколкото прочетох говорите за януари-февруари 2008, ако наситина е така ще умра!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

започва на 8ми февруари

 

в ковчега не е Sawyer защото Kate когато говорише с Jack пред летището и каза "Той ме чака" "Той спи"...

 

 

а наистина какво има в окото !!!?!?!?!?!!?

Link to comment
Share on other sites

в ковчега не е Sawyer защото Kate когато говорише с Jack пред летището и каза "Той ме чака" "Той спи"...

е къде чуваш тя да казва Сойер, та решаваш че говори за него, може и Джон Лок да я чака :P :D

мисля че може да е Сойер в ковчега по много неща, както и това че в интервю с артиста той казва, че не е много сигурно че ще отцелее до края на сериала.

Link to comment
Share on other sites

Черния дим се вижда в окото, но съвсем за кратко и бързо изчезва. Освен това има и други загадки много зарибени. Помните ли когато Уолт беше отвлечен и се явяваше на Шанън и говореше неразбираемо - пуснете го наобратно... :)

Link to comment
Share on other sites

Искате ли да ви вкарам във филма? Помните ли първия кадър от първия епизод на първи сезон? Ще припомня - Дават окото на Джак как се отваря. Ха сега познайте какво се вижда във зеницата му!

 

 

Черния дим се вижда в окото, но съвсем за кратко и бързо изчезва. Освен това има и други загадки много зарибени. Помните ли когато Уолт беше отвлечен и се явяваше на Шанън и говореше неразбираемо - пуснете го наобратно... :)

 

Тамън щях да ти отговоря и ти си каза сам. А всичките тия работи ги знам. А ся искаш ли аз да те вкарам в един филм? Знаеше ли, че във филма, в шумовете има гласове, които се чуват на определена честота и с определени настройки? Гласове, които водят диалог подобен на продуциране и разговор между продуцент и екипа му. Сякаш някой гледа от страни постоянно и командва и обсъжда. А? Филм?

Link to comment
Share on other sites

Яко! Абе тоя сериал явно е мислен много повече, отколкото ние си мислим! Да не говорим, че много от имената и събитията са взаимствани от религия, история и т.н. Примерно името на учения Хансо е смесица между двама реални учени, които са се занимавали с електромагнетизма. Когато пада вратата в бункера и Лок вижда картата - там също има формули свързани с магнитно поле. Сбора от числата 4, 8, 15, 16 и т.н. е 108, което пък от своя страна е така изчислено време, че този, които е в бункера да не може да достигне до, която и да е от другите станции. Освен това преди години е бил изтрелян сателит, които да направи изследване на геомагнитното поле на земята и е открил голяма аномалия под Южна Африка. А познайте какво има от другата страна на Земята, срещуположно на Южна Африка...точка близка до Австралия. Има още купища други интересни мистерии около целия сериал.

Link to comment
Share on other sites

Яко! Абе тоя сериал явно е мислен много повече, отколкото ние си мислим! Да не говорим, че много от имената и събитията са взаимствани от религия, история и т.н. Примерно името на учения Хансо е смесица между двама реални учени, които са се занимавали с електромагнетизма. Когато пада вратата в бункера и Лок вижда картата - там също има формули свързани с магнитно поле. Сбора от числата 4, 8, 15, 16 и т.н. е 108, което пък от своя страна е така изчислено време, че този, които е в бункера да не може да достигне до, която и да е от другите станции. Освен това преди години е бил изтрелян сателит, които да направи изследване на геомагнитното поле на земята и е открил голяма аномалия под Южна Африка. А познайте какво има от другата страна на Земята, срещуположно на Южна Африка...точка близка до Австралия. Има още купища други интересни мистерии около целия сериал.

Също четох че този сателит обикаля света за 108 минути. Друга загадка беше, когато Уоут изчезна и Хърли плюскаше в бункера, на кутията за мляко беше снимката именно на Уоут и отгоре... Missing...

Лудо е сериалчето.

Link to comment
Share on other sites

Хах, в епизода, в който Майкъл и Сойер са върху останките от сала и идват акули, когато Сойер плува към единия понтон, дават във водата как минава една акула. И на тялото й познайте какво има?...печат, на който е изобразена емблемата на Дарма.

Link to comment
Share on other sites

Хах, в епизода, в който Майкъл и Сойер са върху останките от сала и идват акули, когато Сойер плува към единия понтон, дават във водата как минава една акула. И на тялото й познайте какво има?...печат, на който е изобразена емблемата на Дарма.

OMG по колко пъти ги гледате тия серии бе?!

Link to comment
Share on other sites

Хах, в епизода, в който Майкъл и Сойер са върху останките от сала и идват акули, когато Сойер плува към единия понтон, дават във водата как минава една акула. И на тялото й познайте какво има?...печат, на който е изобразена емблемата на Дарма.

Ама ти ся за сефте ли го гледаш? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Още съм на сезон 2 епизод 15 ( отдавна не съм гледал нова серия )

за това ще ва помоля да ми кажете заслужава ли си стават ли интересни неща ?

Link to comment
Share on other sites

Ами може би, защото ще стане в следващия сезон!

А някой забелязал ли е, че този дръпнатия учен от Orientation филмите и 3-те пъти казва друго име?

Link to comment
Share on other sites

Ами може би, защото ще стане в следващия сезон!

А някой забелязал ли е, че този дръпнатия учен от Orientation филмите и 3-те пъти казва друго име?

Как така друго име? Собствемото си има ли променя?!

Link to comment
Share on other sites

da go snimat ili da go izlu4vat?
да го излъчват. хубаво е че няма да има прекъсване, но е жалко че са само 16 епизода.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...