Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Нещо важно!!!

Един златен може и да не ти даде!

Stack от elite НЕ може да не ти даде!

Или ако може, не разбирам как никога не ми се е случвало?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Има елитки (rare monster), които не дават стакове. В Dahlgur Oasis има 3 или 4 такива елитки, които никога не са давали стакове, няма и да дадат. Два са шамани - със жълти имена са и определено не са семпли мобове. Два са от евенти - единия е където се отваря един съндък и героя ти или къмпениъна казва - it's a trap, а другия е с един дебелак - където наизлизат много скелети, а той се появява от един гьол най-накрая.

 

Всичките са със жълти имена, което значи, че са rare, нямат специален афикс, но и не дават NV стак. Това винаги е било така, откакто съм почнал да играя и съм станал 60-ка, тези никога не са ми давали NV стакове. Ако държиш - ще ти ги изпиша и с имената, но ще стане довечера или утре.

Link to comment
Share on other sites

Тук не бих могъл да оспорвам,понеже не съм внимавал в "картинката" дали бия елит или златен в случаите, когато съм бил лишаван от жълти предмети. За key warden, обаче съм сигурен, че не пусна жълто на 5 стака. (за това и предната вечер, директно му налетяхме, без да се стакваме. Просто решихме, че е безсмислено да бъхтаме за мизерен дроп, но по отношение на ключа сме грешали).За тези с лилав надпис, съм забелязал, че нито стакват и рядко дропят раaре предмети. Отези с жълти и сини надписи, обаче признавам си, винаги съм чакал жълти предмети. Ако действително има такива изключения1 за които говори TAZ , то най вероятно съм говорил за тях без да го знам.

Link to comment
Share on other sites

Момчета, легендарните мобове не дават стакове и не дават 100% rare item, но имат шанс за легендарен такъв. Минимален но двоен на rare мобовете. Няма такъв филм rare моб да не даде стак. А тия шамани в оазиса са легендарни, а не rare. Добре, как не ми се е случвало до сега Warden да не ми даде поне 2 rare? Все си мисля, че е с механиките на Бос.

Link to comment
Share on other sites

Въпросният "златен" от снощи, даде стак, защото както обясних преди това, бяхме на 4 и търсихме да убием нещо за 5 и да бягаме при "ключаря".

Дали това , че сме го били на 4 стака не е от значение, за това че, не е пуснал жълт предмет нямам представа. Но не го изключвам като вариант също.

Мисля си обаче, че щом сме стакнали на 5 и дропа е логично да е за 5.

Link to comment
Share on other sites

Според DIablowiki, които са по-точни от теб Psihara^^, ще ме прощаваш - нищо лично... та според тях мобовете се делят на Rare и Unique. Разликата е, че Unique имената са изписани в лилаво, а Rare са с жълто.

 

Но за да не изпадаме в излишни спорове и препирни ще се съглася с Вас и ще кажа, че Вие сте правите - аз съм недогледал и неразбрал.

 

Държа да вметна, че аз не се оплаквам от дропове на предмети, а просто реших да вметна, че има Rare мобове, които не дават NV стакове.

Link to comment
Share on other sites

Имах предвид, че няма моб в жълто, който да не дава NV. Има такъв в лилаво. Щот ти говореше за ЖЪЛТИ мобове.

Дали ша им викат легендарни или уникални е едно и също.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Но за да не изпадаме в излишни спорове и препирни ще се съглася с Вас и ще кажа, че Вие сте правите - аз съм недогледал и неразбрал.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Да съ похваля. Убих Warden-а на MP10 с 5 NV-та. Отне по-малко от час цялата схема. И ми се наложи да прескоча едно Колосални Горгори, които бяха molten, fast, plague, extra HP, защото целият пак имаше над 200m HP.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък скъсах с DH.

Тъпа работа, от толкова нерфове, не може да се играе с него.

То може, ама стигаш до един момент, в който трябва само да кайтваш - постоянно и непрекъснато. Ами не - МЕРСИ!

Минах на барб, облякох го за 1 час, бъхтя си MP3 общо взето без проблеми. Сега ще разпродам DH-то и яко барб.

Лошото е, че си дадох телефона на ремонт и нямам Authenticator.

Чудно, ако кажат, че ще ми го заменят, какво ще стане?!

Link to comment
Share on other sites

Трябва да имаш изпратен SMS от Близз когато си си активирал Authenticator-а. Ако не си го пазиш става малко по-трудно, но ще трябва да си сканираш личната карта (ако акаунта се води на твое име разбира се), да им я изпратиш и да им обясниш проблема. То зависи и от телефона, защото iTunes ще ти помни програмите, които си имал на телефона, но не знам сега с какъв апарат си.

 

 

Psihara^^ ти за това ли снощи не ми отговаряше на писаниците?! То стана така, че ти с монкове, които имат само 1 - 2 легендарни предмета, не говориш :laughing:

Честито, определено заслужаваш похвала за постижението.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък скъсах с DH.

Тъпа работа, от толкова нерфове, не може да се играе с него.

То може, ама стигаш до един момент, в който трябва само да кайтваш - постоянно и непрекъснато. Ами не - МЕРСИ!

Минах на барб, облякох го за 1 час, бъхтя си MP3 общо взето без проблеми. Сега ще разпродам DH-то и яко барб.

Лошото е, че си дадох телефона на ремонт и нямам Authenticator.

Чудно, ако кажат, че ще ми го заменят, какво ще стане?!

Ако си успял да си запишеш серийния номер и кода на аутентикатора, след като инсталираш нов, може с тези данни да го промениш да работи като стария. Ако не си - и телефона като си го дал е бил що годе работещ, опитай да звъннеш в сервиза ида поне от там да ти дадат данните, че да може да се оправиш после.

Link to comment
Share on other sites

Psihara^^ ти за това ли снощи не ми отговаряше на писаниците?! То стана така, че ти с монкове, които имат само 1 - 2 легендарни предмета, не говориш :laughing:

Честито, определено заслужаваш похвала за постижението.

Не, уа, бацко! Заспах на клавиатурата снощи!

Link to comment
Share on other sites

А колкото до DH-тата има и хора, които не са на твоето мнение ;)

 

То има хора, дето са ебали Синди Крауфорд, ама не виждам смисъл да се сравняваме.

Нито пък виждам смисъл в клипче как някой убива Азмодан.

Истината е, че тоя на МП10 в нормална игра се скъсва да кайтва, докато го заболи ръката.

На мен този начин на игра, който се свежда до възможно най-бързо цъкане с мишката не ми допада.

Преди да разпродам бях с 210к ДПС, без SS.

 

Сега с барбата, на MP7, с 62к dps ги изнасилвам. Той Ванчо не вярва, ама аз ще направя клипче тея дни да покажа как убивам 3 стака, заедно с Warden-a.

 

TAZ, на теб как ти е battle tag?

Аддни ме довечера да поразцъкаме ако искаш...

Link to comment
Share on other sites

Не е до вярване, а до време. Идеята на играта ЗА МЕН не е да се въртиш като идиот 2 минути в 10 гадчета и да умрат накрая.

Напротив, точно това е идеята :) Но аз се въртя поне в 20-30. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не е до вярване, а до време. Идеята на играта ЗА МЕН не е да се въртиш като идиот 2 минути в 10 гадчета и да умрат накрая.

 

Абе, ти четеш ли какво ти се пише?!

10 гадчета имам предвид 3 елит пака.

Нормалните мобове просто изчезват почти от пръв поглед.

 

И не, разбира се, че не е това идеята.

Барб на WW е мега тъпотията, честно.

И мрат постоянно, освен ако не са с мега убер итеми.

Link to comment
Share on other sites

Абе за WW може да поспорим. С Blood Funnel нямаш никакви проблеми. Въпроса е да имаш достатъчно dmg. Със 100к ги мажеш почти колкото монк със толкова. Но е по готино да го гледам как се врътка. А и с WW спокойно минаваш през цялото меле без да те блокират и заобикаляш десакрейта и фроузъна :rolleyes: Всичко опира до количеството DMG.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...