Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Те скоро и тук ще пуснат арените, но като цяло не знам защо ги сравнявате двете игри като единственото нещо, което е общо е компанията, която е направила и двете игри. Едната е Action role-playing, hack and slash, dungeon crawl, а другата си е MMO.

 

Тук си е ясен гринда, които е нон стоп. То си е нормално да се отегчи човек, но след време пак те дърпа нещо и почваш да циклиш.

 

А колкото до WoW - не остана много време - на 26-ти може да направите една пандичка ;) Вече всичко е променено в играта, няма скил трий и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Вчера по средата на един рън ме изхвърли от играта. Сървъра им беше ОК до скоро, но напоследък е под всякаква критика

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

С набижаване на пача реших да копирам малко инфо, която ще е интересна за всички нас, които играем. Данни за Monster power level:

 

MQRC9PZ3CZ1K1349891151349.jpg?v=0

 

Другата новина е, че вече имаме и World First Paragon Level 100 Hardcore Character - Azimuth

 

профила му

 

Бая кликане е паднало и доста късмет + скил разбира се. Колко ли пъти му е падало сърцето в петите, не искам и да си помислям, но определено заслужава адмирации.

Link to comment
Share on other sites

Най-важното не си дал като инфо... Тоя бонус итем пада само от НОРМАЛНИ гадове. Да не се заблуждавате, че елитите ще дават по 5 итема. Така се опитват да ни накарат да бием и обикновените гадове, а не само от елит към елит.

Link to comment
Share on other sites

Не знам, аз останах с усещането, че играта е направена на две на три, малко са прибързали с всичко. Като цяло ми се стори кратка, level cap-а хич не е висок, като че ли прекалено бързо човек стига до момента на repeat, repeat, repeat. Няма много разнообразие и опции за гриндване.

 

Атмосфера, графика, геймплей никак не е зле, ама май само туй...

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да попитам нещо! Онзи ден най-накрая успях да си вдигна Барба до 60лвл, но за сега gear-a не ми е подходящ за Inferno (онея скелетчета в началото ме убиват с 2 хит-аlaughing1.gif). Та въпросът ми е какво е най-добре да направя в момента - да продължа да фармя на Hell или да се мъча на Inferno да мина поне Act I?

Link to comment
Share on other sites

Според мен е най - добре да продължиш да гриндиш малко на Hell - поне докато не събереш малко по-добър гиър или да си купиш такъв, за да може по-спокойно да минеш Акт 1 на Inferno. Не знам с какво оръжие и какви са ти талантите, но съм сигурен че ако си намериш, купиш, дадат нещо по-добро - дори и с 800 DPS - нещата ще ти се сторят много по-лесни.

 

Всичко в тази игра се върти около оръжието ти, така че първо наблегни на него, след това на гийр с all resist и ще си машина. Това ми беше съвета и към брата на P_M_P и той като теб Stenli барб, даже не искаше да го играе, а сега го гледам ще ме достигне по парагон левъли. Не че аз много играя последните 2 - 3 седмици ;)

 

А аз не дадох цялата информация Psihara^^, защото аз очаквам от този пач само The Infernal Machine. Може да ударя кьоравото и да ми падне плана за Hellfire Ring и легендарната част, знае ли се ;) Но определено аз ще цикля за ключове. Като направя машината ще влезнем с половинката в The Heretic's Abode и новия Uber world, ще утрепем каквото можем и после пак циклаж за ключове.

Link to comment
Share on other sites

В очакване на 1.0.5 днес - 17.10 за Европа (благодаря за уточнението Psihara^^)

 

The Infernal Machine

 

- The Infernal Machine is a device that will allow level-60 players to battle "uber" versions of some of Sanctuary's most nefarious bosses. While the rewards for defeating these bosses will be great, some assembly is required. (Source)

- In order the craft the Infernal Machine players will have to find 4 things - 3 keys and the Blacksmith plans to combine them. (Check below for locations)

- When the Infernal Machine is crafted, players will have to go to New Tristram, where a new house is open for them - The Heretic's Abode. Inside it the portal can be opened to enter the new Uber world.

- The Infernal Machine can only open 1 portal at a time. Once used, you will need to collect the three keys again. (Not the plan)

- The keys will never drop unless you have 5 stacks of Nephalem Valor.

- At Monster Power 10, (and 5 stacks NV) the key will have a 100% Chance to drop (Source)

- The bosses can drop powerful loot, including one of three parts needed for the Hellfire ring.

- The Realm of Discord - The King of the Dead (Leroic) and The Merciless Witch (Maghda). Chance of dropping the Writhing Spine

- The Realm of Turmoil - The Savage Behemoth (Siege Breaker) and The Undying One (Zoltun Kulle), Chance of dropping The Vengful Eye

- The Realm of Chaos - The Foul Desecrator (Ghom) and The Vile Executioner (Rakanoth). Chance of dropping the Devil's Fang

 

1.png Act 1 - Key of Destruction

Location: Act 1 - in the Fields of Misery

Monster: Found on a Goat Mutant called Odeg the Keywarden

Attacks: Apart from his basic Goat Mutant abilities Odeg is a Jailor and uses a triple-fireball attack.

 

2.png Act 2 - Key of Hate

Location: Act 2 - Dahlgur Oasis

Monster: Dune Dervish named Sokhar the Keywarden

Attacks: Sokhar has the abilities Mortar, Missile Dampening and Electrified.

 

3.png Act 3 - Key of Terror

Location: Act 3 - Stonefort

Monster: Morlu Spellcaster named Xah'Rith the Keywarden

Attacks: Replaces Meteor skill so that it uses zombies; slows enemies and is an Illusionist.

 

craftingplan_smith_smith_staffofcow_hell_demonhunter_male.png Act 4 - Plan: Infernal Machine

Location: Act 4 - Silver Spire level 1

Monster: Terror Demon by the name of Nekarat the Keywarden

Attacks: Normal Terror Demon Curse, area of effect fire damage over time attack, Knockback and Jailor.

 

инфо diablofans

 

Другата хубава новина е, че шанса за дроп на Legendary и set items ще се удвои. Крафт материалите се стакват до 500 вече. Ще можем да си подреждаме позицията на героите както ние си искаме в character selection screen-а. Rare предметите ще ги идентифицираме за 1 секунда, но са увеличили времето за идентификация на Легендарните на 4 секунди - повече напрежение да има явно ;) И още доста други промени. На който му се четат тест пач бележки - клик.

И най-накрая има развитие на бъга с Dashing strike -

Bug Fixes Dashing Strike -

Players can no longer become stuck if they die to a damage over time spell while casting Dashing Strike

Link to comment
Share on other sites

Ти си облечен като Азимут, не се оплаквай и не ламти за легендарни ;)

 

Ровеки се из форумите в battle.net открих тази много интересна тема - "IDENTIFY ALL ITEMS" BUTTON.

Всичко е описано още в първото мнение. Не знам колко ще ни чуят от Близз, но и аз се присъединих към хората, защото идеята да има един бутон за идентификация на всичките предмети си е доста примамливо. Нищо, че с новия пач времето за идентификация на rare предметите е само 1 секунда.

Link to comment
Share on other sites

Близард казаха преди 2 месеца, че на този етап няма да има такъв бутон, защото се губи интригата от самия идент и разглеждане, когато всичко ти е на готово. А аз не искам по-голям дроп на легендарни, а искам да почвам да риня за ключове. :) А т'ва за Азимут не го схванах?

Link to comment
Share on other sites

Онзи Hardcore парагон левъл 100 wizard-а. Наяден си като него - само с легендарни ;)

 

Стига сега говори на ръка, ами си дай вота и ти. Ако много мрънкаме Близз ще ни чуят. Така беше в WoW, така е и тук, който мрънка - печели, който не мрънка го нърфват!

Link to comment
Share on other sites

Да добавя и аз нещо интересно за hellfire ring-a:

 

Now here is the kicker: while the ring is account bound, there is no level requirement on it. So throw it in your stash and let your alts use it!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...