Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Доволен съм от пача... За 30 мин игра и ми падна Inna's Daibo и това е първия сет, който ми пада до сега. Нищо че е пълен ташак, поне има надежда и на мен да ми падне нещо.

Link to comment
Share on other sites

Определено се усеща дропа на легендарни - поне при мен, но аз този гей Odeg the Keywarden как го намразих снощи....

 

На кое МР циклите, аз съм на 4, защото 3 ми е леко слабо, а 6 си е доста продължителен бой. Пробвах 10, убих и чампиън пак, но си е МНОГО ЗОР и определено извадих късмет с пака, защото беше лесен за мен.

Link to comment
Share on other sites

Аз играя на 3. На мен 4 ми е трудно. Ако Елити ги бия повече от 40 до 60 секунди, няма смисъл...

 

EDIT;

В момента играя на 4. Трябва да си призная, че е по-фън, определено!

Link to comment
Share on other sites

аз играя с бабата на МР2 и е фън колкото на 4 при теб сигурно. Плачем за нов gear...и поначало - повечко игра :lol:

 

Тая седмица като пропаднаха плановете може и да наваксам :D Най-мъчно е положението на "малкия" чистач - няма видеокарта :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Някой случайно да знае дали Rend стаква dmg. Търсейки отговор попаднах на същия въпрос и направо ще го копирам biggrin1.gif

 

I would like to know how or if this skill can stack. (If I use it 2-3 times in a row, does dmg stack or just overwrite). It is hard to see right now how or if it works as intended.

Link to comment
Share on other sites

Някой случайно да знае дали Rend стаква dmg. Търсейки отговор попаднах на същия въпрос и направо ще го копирам biggrin1.gif

 

до колкото знам - не

Link to comment
Share on other sites

Както каза Chistacha, за съжаление не стаква. Когато удариш rend на моб, който е вече афектиран от него, просто се рефрешва cooldown-а от 5 секунди. Ако стакваше щеше да бъде много OP :)

Link to comment
Share on other sites

Буча на MP6 има 50 милиона HP и ме oneshot-ва. С 300 зора го убих, нищо не пусна. Но си беше ебахти теста. На MP5+ не може да се играе без щит. Или ако може - трябва да си някакъв извънземно налят.

Link to comment
Share on other sites

:) А пък Psihara^^ ми каза ingame, да ви покажа ей това:

 

 

 

 

Виждам, че не ти трябва много, давам 1.5kk и го отнасям :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Честито!

 

Аз съм зациклил на втория ключ. Два дена го трепя този кифльо там на МР4, но нищо не ще да пада. С този темп към края на месеца може и да влезна за първи път в Uber света, но гаранции за органите не давам ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз влязох още в петък. На MP2, с един монк.

Изкарах орган...

Оттогава съм убил на МП1-2 десетина keywarden-a, имам само един ключ от Акт 3.

 

Може ли да ми падне сет ринг, да получа ерекция и да е най-насрания възможен за мен - онзи от сета на WD?!

А, и още нещо...

Може ли да ми паднат Lacuni с 6% crit chance и да дават 120 Int и 56 Vit?

Не можеше ли 150 dex и да си приключа въпроса с Bracers!?

Link to comment
Share on other sites

Lacuni с crit и се оплакваш? Ти не си човек за мен!

 

Аз бия за ключове на MP6. Правя бързи 5 NV-та и скачам на Warden-а. На Act3 е мнооого филм, защото си постоянно в slow от ключаря, но на останалите места не е особено трудно.

Link to comment
Share on other sites

Наяден да видиш! :lol:

 

Ш'та плясна!

 

На колко МР бихте за материали за пръстена, или шанса е 100%?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...