Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Чакайте, чакайте, чакайте... Искате да кажете, че, за да се влезе при uber boss-овете, всеки път трябва да се събират ключовете? И да се прави машината? :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

 

На колко МР бихте за материали за пръстена, или шанса е 100%?

Цикленето му е майката. Само ако си МР 10 шанса ти е гарантиран. Ако си МР0 - шанса ти е 5%, при МР1 е 10%, МР2 е 20% и така.

 

Има нърф на Monster Power Bonus Damage на Inferno:

 

MP1: 109.60% (down from 114%)

MP2: 120.12% (down from 130%)

MP3: 131.65% (down from 148%)

MP4: 144.29% (down from 169%)

MP5: 158.14% (down from 193%)

MP6: 173.32% (down from 220%)

MP7: 189.96% (down from 250%)

MP8: 208.20% (down from 285%)

MP9: 228.18% (down from 325%)

MP10: 250.09% (down from 371%)

Link to comment
Share on other sites

Поне 6 пъти съм трепал Uber босовете на MP 4 и само 1 орган до сега имам (writhing spine). Ghom и Rakanoth не искат да пускат втория орган, продължава циклажа :) Иначе това това ми е барба, с който цикля - http://eu.battle.net/d3/en/profile/SemperFi-2626/hero/2572253.

Link to comment
Share on other sites

Трепеш ги с някакъв area of effect skill, поне това е тактиката която работи при мен. В 1.0.5 пача увеличиха времето преди да експлодират на 5 секунди, тъй че има доста време преди да се самоубие.

Link to comment
Share on other sites

Играта ми се пооправи много...

Lacuni-тата заминаха за 350кк, че цените падат много в момента и исках да ги шитна бързо.

Не знам защо се напъвате толкова за Hellfire ring, при положение, че далеч не е най-доброто, което можете да носите.

Напоследък, на Act3,MP1 взимам по 3-4 Legendaries на run.

Тъй като постоянно обличам разни познати, впоследствие те ми се отблагодаряват, като ми дават благинки като амулета от сегашния ми MF Build.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Icarium-1287/hero/1186817

 

Вкратце, DH с 90к dps спокойно харви на Act3 MP1. MF ми е макснат на 400%. Добре е дропа много!

Иначе ако съм с battle gear минавам 160к dps без Sharpshooter.

Ако има мераклии, мисля че двама на MP3-4 ще се справим да фармим ключове.

Link to comment
Share on other sites

Баце ти мн циклиш.Аз когато и да вляза, ти все си на линия :) Което пък затвърждава теорията, че ако нямаш поне 4-5ч за рънове, по-добре не се хващай, защото нищо свястно няма да ти върже.

Link to comment
Share on other sites

Ами, според мен, хубавия дроп е игра на нерви.

Няма начин да не ти падне рано или късно. Просто трябва да играеш. Играеш ли - намираш.

Ако играеш по 1 час на ден, естествено няма как да очакваш да ти даде кой-знае какво.

Link to comment
Share on other sites

Смело мога да потвърдя, че и с по 1 час игра дори през ден - пак падат неща, от които Близз си прибират 37,5 евро комисиона

Link to comment
Share on other sites

Цикленето му е майката. Само ако си МР 10 шанса ти е гарантиран. Ако си МР0 - шанса ти е 5%, при МР1 е 10%, МР2 е 20% и така.

 

 

 

Аз, прочитайки този пост, реших с брат ми да го пробвам на практика.

Започнахме да бием за ключовете, и понеже на двамата ни падна рецептата за машината, и ключа от АКТ1 на МР3, продължихме с търсенето на ключа на АКТ2, на същата трудност.

Разбира се и след 20-тия път нищо не пусна гадното животно.

Тогава започнахме да вдигаме нивото на трудност, като си мислихме, че шанса, ще се увеличава със всяко следващо стъпало.

И разбира се стигнахме до МР10

bfi1351447150h.JPG

15 минути го бихме, а дано да падне този ключ.

bfi1351447331m.JPG

На края ми даде само брейсери за барб. (поне на брат ми му влязоха в употреба)

Ключ нямааааа :laughing:

Или съм много голям карък, или пак нещо не съм разбрал :laughing:

Какво пропускам, кажете? :laughing: :confused

Link to comment
Share on other sites

Къде са ти NV-тата?

 

Нама ги, гадината беше близо до портала, където ме пусна, убихме само няколко гадинки и 3-4 птици. Сега, като ме подсещаш мисля, че ще ни трябват поне 3-4 часа за да се стакне на 5 и да го убием.

На МР 4 обаче го бих със стак 5 и пак нищо, дори и жълти предмети не ми пусна. А, и във мнението което четох, преди не пишеше нищо за тях :blush:

Link to comment
Share on other sites

Нищо не си чел, тогаз.

http://eu.battle.net/d3/en/blog/6265182/New_Event_Infernal_Machine-16_10_2012

Players will be able to encounter the Keywardens in any difficulty, but only in Inferno and with a full five stacks of Nephalem Valor will they have a chance to drop pieces of the Infernal Machine.

И не може да не ти е пуснало жълто. 5 NV на Warden - винаги пуска жълто.

Link to comment
Share on other sites

Ми хубаво, щом казваш.... така да е.

Нали в началото на поста, съм писал кое съм чел. Аз по тези изречения слагам и коментара си.

Другаде може да пише още много неща, аз за там никакви претенции нямам. Много са и нещата които не знам, за това и питам, "къде бъркам". Нямам претенции че разбирам играта,дори и на половината.Аз просто си играя в буквалният смисъл :laughing: Това което знам, обаче, и мога да ти кажа със сигурност е че, на МР4 с 5 стака, е напълно възможно да ти изсипе дузина сини предмети, бели, сиви, камъни и книжки, без нито 1 жълто.(и то не е прецедентно 1 път) Можеш, да ме затрупаш с куп доказателства, линкове, снимки, клипове и какво ли не.... за мен няма абсолютно никакво значение.

Исках само да се консултирам, относно грешката си при търсене на ключа. Благодарение на теб, мисля че разбрах, какво сме пропуснали, за което ти благодаря. :))

Link to comment
Share on other sites

Аз направих. За мен това е нещо нормално. Да бия на 5 стака и да не ми дава нито1 жълто. Дори до снощи не подозирах че е нещо толкова необичайно за вас, но ето и снимката:

jdv1351542687d.JPG

Сега друг е въпроса, дали ще ми повярвате, защото не съм показал инвентара, но в него тъй или иначе има жълти от предни пакове и случаен дроп.(А аз раарвам предметите чак пред вендора)Освен това първоначално се бях портнал в града, за да мина през кръга, но се сетих, че мога да се върна и да снимам. (Пълна е с недостатъци моята снимка така или иначе де) Според мен няма как да се докаже със снимка такова нещо, но аз все пак я качвам, уверявайки ви че е истина. Не мисля че има полза да споря за токова нещо, на който му се е случвало знае, че не си измислям и това си е напълно възможно.

Иначе ключа го взех на 5 стака на МР3 от първият път :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да пращам ли бъг репорт или не?

 

Прати, но аз си признавам, че ако съм ГМ, точно тази снимка няма да я призная с този надпис отпред, току що върнал се през портала. И без инвентар, но ако можеш да им обясниш това което аз писах горе, няма никакъв проблем. Дропа реално е точно това което съм снимал, нищо не е пипано.

 

Понеже тръгнахме за ключа на АКТ3 и не ни достигна 1 елит за 5 стака. За това се върнахме на задната карта да търсим елитен, намерихме един златен, бихме го и по най-бързият начин гледахме да се изтеглим пак назад за да бием "ключаря".

Викам на брат ми: "Ето пак не ми даде жълто" , а той "ми снимай го"

Ами снимах го, ама куп косури има по снимката...

(Не обръщайте внимание на начина по който наричам разните предмети и NPC- та в играта)

Но прати им снимката ако искаш все пак, дано мине, току виж са оправили това. :)) ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...