Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Не, искам с безплатно даден акаунт, не струващ нищо, да мога да играя до 13 ниво и да бия първия бос (Скелетон Кинг или нещо такова)

 

 

Стана, мерси, почвам да играя от утре :bowdown:

 

Е то мина вече.. за 2 часа стигнах и направих 3 ръна :lol:. Пусна ми само едни жълти ръкавици ама така и не разбрах как да ги идентифицирам.

Ми като посочиш мишката върху него - си излиза инфо как - десен бутон на мишката. И се появява един cast бар и ги разбираш какви са.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

В момента има ли отнякъде да се закупи играта за под 120 лв? Ако няма никъде по-евтино мисля да взема дигитално копие на играта от Близард директно.

Link to comment
Share on other sites

За по-евтино не знам, но в момента няма наличности по магазините. Иначе дигиталното копие е 117лв, не вярвам, ако си я вземеш от магазина да ти е много по-евтина. Друг е въпросът, ако държиш да имаш кутийка с книжка :P

Link to comment
Share on other sites

И аз се чудих 2 дни дали да чакам кутийка и накрая я взех дигитална, защото не ми се чакаше още 2+ седмици да пристигнат новите копия...

Link to comment
Share on other sites

В момента има ли отнякъде да се закупи играта за под 120 лв? Ако няма никъде по-евтино мисля да взема дигитално копие на играта от Близард директно.

 

Ако имаш познати в УК, може да я вземеш от амазон за 87лв.

Аз мисля да я взема към средата на 15ти др. месец.Като гледам как вървят нещата, до тогава ще падне още поне 5 паунда.

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш познати в УК, може да я вземеш от амазон за 87лв.

Аз мисля да я взема към средата на 15ти др. месец.Като гледам как вървят нещата, до тогава ще падне още поне 5 паунда.

То ако върви така, дотогава може и да я подаряват. Пълен провал е тази игра. Утре се очаква major patch, да видим какво ще направят. В момента, ако не си с мега юбер гиър, забрави за удоволствие от играта!

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли постоянно ми обяснява, че трябва играта да се рестартира за ъпдейт, рестартира се (при което плюе грешка), след което уж всичко е упдейтнато и целия цикъл наново?

 

Ясноо... Почвам сериозно да съжалявам. Не мисля, че това нещо струва 120 лева, да не говорим за отвратителното обслужване. И за плачевното състояние на сървърите им. Мамка му, Blizzard колкото повече се ояждат, толкова по-зле стават...

Link to comment
Share on other sites

Ясноо... Почвам сериозно да съжалявам. Не мисля, че това нещо струва 120 лева, да не говорим за отвратителното обслужване. И за плачевното състояние на сървърите им. Мамка му, Blizzard колкото повече се ояждат, толкова по-зле стават...

 

Какво ти стана пък сега? На мен не ми е искало ъпдейт да правя откакто съм я инсталирал.

 

Четохте ли изявлението на Близард за състоянието на играта?

http://eu.battle.net...28_05_2012#blog

 

Аз го четох вчера.

Казах ви, че ще оправят играта с пачове. Все едно преди не са го правили..

Link to comment
Share on other sites

Почти си я бях купил и се отказах, поне докато не излезне пач 1.03. Погледах доста стриймове какво е положението на Inferno и това, което представлява играта там просто не си струва 120-те лева. Отделно,че в това си състояние любимият ми "hardcore" просто няма как да се играе.

Link to comment
Share on other sites

Някой наясно ли е със системата на dual wield? Тоест, кога dps-а е по-висок? Две оръжия с 30 dps срещу примерно едно двуръко с 40?

Link to comment
Share on other sites

Хем искам си е купя хем не ми се дават пари наведнъж има вариант да накарам братовчеда на майка ми евентуално да е вземе на ипзлащане :rofl: 6 месеца без оскъпяване. Дадоха ми guest key и е пробвах и ми хареса, а бъговете не ме притесняват просто защото съм играл и преживял промените след няколко пача на D2 LoD

Link to comment
Share on other sites

Най-дразнещото е, че Blizzard упорито отказват да признаят проблемите.

 

The most common level 60 build in the game is only used by 0.7% of level 60 characters of that class (not including Passive diversity)

Това е просто наглост! Има един-два начина да си жив на Inferno и разликата е най-вече в първия скил. Например DH без Smoke Screen, дори след нърфа не може да оцелее при никакви положения.

 

 

1.9% of characters have unlocked Inferno difficulty

До вчера твърдяха, че сме под 1%. Явно за един ден сме се удвоили. Всеки, който е чакал играта с години и се е вълнувал за нея, стигна до Inferno за 2-3 дни максимум.

 

Inferno is intended to be extremely difficult, but with some specific skills, a few classes were simply able to progress far more easily than intended.

Да се чете: Because of class specific skills, Wizard was able not to get one hit, and Demon Hunter was able to survive for 15 seconds straight, no matter what. But we fucked that up too.

 

The intent of incoming damage is that it should be a very consistent drain on your health, and mitigating that drain is a major part of what makes Inferno mode difficult.

Не го разбирам това с constant drain. Такова нещо няма. One hit death е системата, и съвсем не говоря за champions.

 

We've also seen some people saying our intention with Inferno is just one-shot you to make it difficult. While damage is a bit spikier than we'd like, we're actually seeing a pretty significant number of people attempting Inferno without sufficient gear. There's a good chance that returning to the previous Act to farm upgrades will do the most to help you survive. That said, we’d like to shift some of the focus away from survival and more toward using a variety of offensive tactics to succeed.

Поредна доза неистини. НИЩО, което пада на Hell няма да ви свърши работа за инферно. Истината е, че стигайки Inferno - оставаш там. Циклиш, дори ако можеш да го правиш само на Act 1, постоянно опитвайки се да не бъдеш ударен. Да се връщаш назад е просто безсмислено. Това за тактиките за нападение е пълен смях. Не знам колко можеш да си агресивен срещу мобове, които те убиват с поглед.

 

One problem we’ve seen -- and intend to correct quickly -- is players comparing high-level Magic (blue) items to lower-level Legendary items as “proof” of an imbalance. To help correct misconceptions of the actual stat budgets allocated to items, we’ll be exposing item levels (ilvl) of 60+ items in patch 1.0.3. Comparing an ilvl 63 blue to an ilvl 60 Legendary will hopefully make a bit more sense afterward

Нормално е да очаквам Legendary item да маже. Нормално е и да се ролне синьо или жълто с повече damage тук-там. Ама да има сини с по 300-400 DPS над Windforce, това не го разбирам. Все пак, шанса да ти падне Windforce e много малък, а въпросните сини може да ти паднат от всеки сандък на Act 3 и 4 на Inferno.

 

Other areas of concern have been both the gem combination system and Blacksmith leveling and crafting costs. The intent, especially with the Blacksmith, is that he’s leveling with you, you’re able to use him as an alternate source for upgrades. Our design goal is that once you get to level 60, his recipes are actually good enough to help fill a character’s potential itemization gaps. To correct these issues, we’re looking to adjust the Blacksmith costs for training (gold and pages) and crafting from levels 1-59, and reduce the cost of combining gems so that it only requires two gems instead of three (up to Flawless Square). Both of these changes are scheduled for patch 1.0.3.

НИКОГА НЕ ИНВЕСТИРАЙТЕ И 1 ЗЛАТО В ТЕЯ ДВАМАТА!

И двамата са абсолютно безполезни. Да комбинираш гемове е безумно скъпо, при положение, че по-късно ти падат тези камъни. Ковачът пък, иска сума ти материали и най-вече пари, за нещо, което в 90% от случаите е пълно лайно, дори и при високите нива. За тези пари, които ще спестите, ще си облечете героя сносно, дебнейки добри сделки в AH.

 

 

Въобще, тези, които бяха най-ентусиазирани, ще платим за всичко. Безплатно тествахме огромното лайно на Blizzard. Ако бяха отворили бетата малко повече, тези неща щяха да лъснат и можеха да са фикснати навреме, но те не пожелаха. Вместо това пуснаха една зле изглеждаща, недомислена, недооправена игра, която сякаш е Diablo 1.5, a не 3.

Link to comment
Share on other sites

 

Inferno is intended to be extremely difficult, but with some specific skills, a few classes were simply able to progress far more easily than intended.

Да се чете: Because of class specific skills, Wizard was able not to get one hit, and Demon Hunter was able to survive for 15 seconds straight, no matter what. But we fucked that up too.

Това да го разбирам, че беше за теб нормално - wiz да имат 5к кръв и да не искат да стакват повече и да мажат като животни, защото каквото и да ги достигне и удари - ще им вземе 1/3 кръв? За DH няма и да започвам да пиша, защото ти си достатъчно енрейджнат и ще вземе хептен да се подпалиш.

 

The intent of incoming damage is that it should be a very consistent drain on your health, and mitigating that drain is a major part of what makes Inferno mode difficult.

Не го разбирам това с constant drain. Такова нещо няма. One hit death е системата, и съвсем не говоря за champions.

Моята половинка е WD и е на Inferno Act 2 - не я one hit-ват, двама от приятелите ми са DH и Wiz - и те играят с нея (аз днес се присъединявам към тях) - и те не умират от one hit. Да, има трудни моменти. Да, кайтват много. Да, умира се, ако направиш грешка, но баш толкова зле, както ти го описваш - не е, а и не мога да се съглася, защото ги гледам - нейни компютър е до моя и виждам какво става и как с правилните хора, нещата просто стават.

 

We've also seen some people saying our intention with Inferno is just one-shot you to make it difficult. While damage is a bit spikier than we'd like, we're actually seeing a pretty significant number of people attempting Inferno without sufficient gear. There's a good chance that returning to the previous Act to farm upgrades will do the most to help you survive. That said, we’d like to shift some of the focus away from survival and more toward using a variety of offensive tactics to succeed.

Поредна доза неистини. НИЩО, което пада на Hell няма да ви свърши работа за инферно. Истината е, че стигайки Inferno - оставаш там. Циклиш, дори ако можеш да го правиш само на Act 1, постоянно опитвайки се да не бъдеш ударен. Да се връщаш назад е просто безсмислено. Това за тактиките за нападение е пълен смях. Не знам колко можеш да си агресивен срещу мобове, които те убиват с поглед.

И с това не мога да се съглася, защото - пак ще се позова на хората, които споменах по-горе. И тримата са с гиър от Hell, Да им е паднало само 1 - 2 неща като за тях от Inferno. Не го приемай лично - не искам да те засегна, но СТИГА ВЕЧЕ С ТЕЗИ CROSSBOW-И, писна ми, писва и на останалите, с които играя. На мен основно такива простотии ми падат, а на Skeleton king и Butcher на партите на моята половинка им падаше главно това.

 

А да, тя снощи пак уби Butcher, този път с PUG, така че нещата пак не са чак толкова зле, колкото ги пишеш. Отново казвам - трудно е, даже си е зор, но то това е идеята на Inferno.

 

Other areas of concern have been both the gem combination system and Blacksmith leveling and crafting costs. The intent, especially with the Blacksmith, is that he’s leveling with you, you’re able to use him as an alternate source for upgrades. Our design goal is that once you get to level 60, his recipes are actually good enough to help fill a character’s potential itemization gaps. To correct these issues, we’re looking to adjust the Blacksmith costs for training (gold and pages) and crafting from levels 1-59, and reduce the cost of combining gems so that it only requires two gems instead of three (up to Flawless Square). Both of these changes are scheduled for patch 1.0.3.

НИКОГА НЕ ИНВЕСТИРАЙТЕ И 1 ЗЛАТО В ТЕЯ ДВАМАТА!

И двамата са абсолютно безполезни. Да комбинираш гемове е безумно скъпо, при положение, че по-късно ти падат тези камъни. Ковачът пък, иска сума ти материали и най-вече пари, за нещо, което в 90% от случаите е пълно лайно, дори и при високите нива. За тези пари, които ще спестите, ще си облечете героя сносно, дебнейки добри сделки в AH.

 

 

Въобще, тези, които бяха най-ентусиазирани, ще платим за всичко. Безплатно тествахме огромното лайно на Blizzard. Ако бяха отворили бетата малко повече, тези неща щяха да лъснат и можеха да са фикснати навреме, но те не пожелаха. Вместо това пуснаха една зле изглеждаща, недомислена, недооправена игра, която сякаш е Diablo 1.5, a не 3.

 

Аз обичам да крафтвам във всяка игра - било то ММО или D3 в конкретния случай. Поне 15 от предметите, които съм крафтвал, съм ги използвал при левълването, защото са били по-добри от тези, с които съм бил преди. Големите камъни на нисък левъл са си голям boost и ти това го знаеш. Съгласен съм с теб, че много пари отиват при изработването дори и само на един предмет, особено ако си висок лвл blacksmith. Може да ти се падне най-голямата простотия, но може и да е нещо супер добро - RNG!!!

 

И като за финал - аз не съм фен на Diablo, по-правилно ще е - не бях фен. Дори и не мислех да си я купувам. Моята половинка я харесва, преордърна си я даже и почна да играе. Аз я гледах и лека-полека започва да ме грабва. Да, не е за подценяване и факта, че аз съм Blizz фен. Да не говорим, че в момента няма неща хубаво, което да се играе от игрите, които ми харесват - след големия провал на SWTOR. Също така е факт, че с двама от английските ми приятели, с които се присмивахме на моята половинка, че ще зареже невероятната Star Wars за някаква кликърска игра - сега двамата са на инферно с нея и напредват - дори и бавно, а аз съм една идея зад тях, просто защото последен си я купих.

Може за core феновете на Diablo - това да е лайно, но за мен това е добре направена игра, която има доста голямо бъдеще.

Един от много добрите ми приятели - Мутрата (имаш поздрави от него Пешо) - та той си е на инферно - Hardcore. Трудно му е и то доста, но и той казва, че това е идеята. Не напредва много, играе си бавно и за удоволствие, а да и най-вече, не е DH ;) Та, напълно споделям мнението му - играй за удоволствие, това не е състезание, въпросът е като ти остане малко свободно време - и да си поцъкаш просто ей така - за кеф и да поиграеш с хора, с които ти е забавно.

 

Успех и съжалявам за дългия пост.

Link to comment
Share on other sites

И като за финал - аз не съм фен на Diablo, по-правилно ще е - не бях фен. Дори и не мислех да си я купувам. Моята половинка я харесва, преордърна си я даже и почна да играе. Аз я гледах и лека-полека започва да ме грабва. Да, не е за подценяване и факта, че аз съм Blizz фен. Да не говорим, че в момента няма неща хубаво, което да се играе от игрите, които ми харесват - след големия провал на SWTOR. Също така е факт, че с двама от английските ми приятели, с които се присмивахме на моята половинка, че ще зареже невероятната Star Wars за някаква кликърска игра - сега двамата са на инферно с нея и напредват - дори и бавно, а аз съм една идея зад тях, просто защото последен си я купих.

Може за core феновете на Diablo - това да е лайно, но за мен това е добре направена игра, която има доста голямо бъдеще.

Един от много добрите ми приятели - Мутрата (имаш поздрави от него Пешо) - та той си е на инферно - Hardcore. Трудно му е и то доста, но и той казва, че това е идеята. Не напредва много, играе си бавно и за удоволствие, а да и най-вече, не е DH ;) Та, напълно споделям мнението му - играй за удоволствие, това не е състезание, въпросът е като ти остане малко свободно време - и да си поцъкаш просто ей така - за кеф и да поиграеш с хора, с които ти е забавно.

 

Успех и съжалявам за дългия пост.

 

И мен ме кефи играта, и съм на твоето мнение. Като изключим няколко неща, които ме дразнят.

 

1. Rare предметите са прекалено много. На Д2 като паднеше Rare, беше почти сигурно, че е нещо по-готино от сините с които си се обзавел до момента. Тук Rare пада под път и над път. На мен лично ми писва да се зверя в статистики на оръжия и да ми отнема по 10 минути да си изчистя инвенторията. Да не говорим за търсене на предмет в AH....

 

 

2. Разликата между трудностите е прекалено голяма. С моята магьосница 34лвл минах 4 акт и като ме пусна на Act I Nightmare, реших да се върна на Act 1 Normal и да убия Butcher-а, за да видя дали могат да се фармят босовете като преди.

Само като влезнах, бутчера се самоуби след 3-тия път в който ме удари. Верно, че съм 15 нива по-голям отколкото бях като го бих нормално, но не мисля, че това е реално.

 

Малко както се случи с WoW.

 

На Burning Crusade, герой 60лвл с хубави предмети можеше да се опре на такъв, който беше станал 70лвл току що и не беше взел предмети от големите инстанции.

След Lich King обаче, 70лвл с T6/или Arena gear не можеше да стъпи на пръста на герой 80лвл, защото кръвта и демиджа на герои с максимален левел се вдигна двойно/тройно.

 

Надявам се да съм успял да обясня правилно, че много объркано се получи.

 

И все пак си мисля, че с пачове, ще балансират и оправят всичко.

Link to comment
Share on other sites

Определено с пачовете ще оправят нещата, но за това им трябва време. Също така съм съгласен и с това, че rare нещата падат дори и на мен, без бъфа от лвл 60 почти на кило. Лошото е, че както споменах и по-горе - падат главно crossbow, а ако имам късмет - да не е арбалет - ще е quiver... Това си е досадно!

Link to comment
Share on other sites

Taz, искам да го видя това. Искам да видя как влизат трима човека на Inferno, на Акт 2, с итеми от Hell и почват да НЕ умират, като кайтват, и напредват. Може ли видео? Или да вляза в тяхна игра, да погледам малко.

Може и в мен да е проблема...

Link to comment
Share on other sites

Taz, искам да го видя това. Искам да видя как влизат трима човека на Inferno, на Акт 2, с итеми от Hell и почват да НЕ умират, като кайтват, и напредват. Може ли видео? Или да вляза в тяхна игра, да погледам малко.

Може и в мен да е проблема...

 

 

BigBrother: Много е важно с какви хора играеш! С туристи спокойно може да си умираш и на NM ACT 1... И да - зорно ще да бъде, иска си занимавка, но някои хора доказаха, че не е невъзможно да играеш Inferno. Надявам се не очакваш да е толкова лесна играта на Inferno, колкото на NM или Normal. Още повече - Inferno едва ли е замисляна да се играе solo...

 

Единственото, което не ми харесва в цялата игра е, че няма толкова силно изразени отборни скилове и герои като например Паладина и Некрото в D2.

Link to comment
Share on other sites

Та, напълно споделям мнението му - играй за удоволствие, това не е състезание, въпросът е като ти остане малко свободно време - и да си поцъкаш просто ей така - за кеф и да поиграеш с хора, с които ти е забавно.
Амин!

 

Мерси, поздрави и мутрата от мен :) Или направо ми прати таг в играта.

 

 

Играта ми харесва. За крафтването... в момента два или три от предметите, с които играя са ми баш от крафтинг. Говорим за 3-ти акт на нормал.

 

Ето малко тема за размисъл. Или на който не му се чете цяла тема тук е

, с което се стартира.

 

 

 

Аз лично съм разочарован от факта, че сякаш се губи контакта с крайния потребител.

 

 

 

Edit: Antares#2353

Link to comment
Share on other sites

BigBrother: Много е важно с какви хора играеш! С туристи спокойно може да си умираш и на NM ACT 1... И да - зорно ще да бъде, иска си занимавка, но някои хора доказаха, че не е невъзможно да играеш Inferno. Надявам се не очакваш да е толкова лесна играта на Inferno, колкото на NM или Normal. Още повече - Inferno едва ли е замисляна да се играе solo...

 

Единственото, което не ми харесва в цялата игра е, че няма толкова силно изразени отборни скилове и герои като например Паладина и Некрото в D2.

 

Inferno e ПО-ЛЕСНО на сингъл, не се заблуждавай!

Link to comment
Share on other sites

Малко както се случи с WoW.

 

На Burning Crusade, герой 60лвл с хубави предмети можеше да се опре на такъв, който беше станал 70лвл току що и не беше взел предмети от големите инстанции.

След Lich King обаче, 70лвл с T6/или Arena gear не можеше да стъпи на пръста на герой 80лвл, защото кръвта и демиджа на герои с максимален левел се вдигна двойно/тройно.

 

Надявам се да съм успял да обясня правилно, че много объркано се получи.

 

Нищо не си обяснил правилно, щото няма никакъв начин герой 70 левъл да падне от 60 левъл дори да е с зелени дрехи. Най-малкото 60-ката почти няма шанс да го удари. Дай друг пример, че WoW не ти е силната страна :)

Link to comment
Share on other sites

Нищо не си обяснил правилно, щото няма никакъв начин герой 70 левъл да падне от 60 левъл дори да е с зелени дрехи. Най-малкото 60-ката почти няма шанс да го удари. Дай друг пример, че WoW не ти е силната страна :)

 

Абе как ще не съм обяснил правилно. 60лвл с Т5 няма 2 пъти по-малко кръв от 70 лвл със зелени и сини предмети. Разликата не е толкова голяма, колко е между 70 лвл с Т6 и 80лвл със зелени. На моя хънтър 70 лвл имах 11000 кръв. Хънтър 80лвл със зелено и синьо имаше около 30 000. Роуга ми на 62лвл с нито един лилав предмет, беше с 4000-5000 кръв и си биех зелени 70-ки като седи та гледай...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...