Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Сървърите в момента работят, одеве съм дал battletag от SC2 ето този ми е за диабло: PredatorBG#2836 . Аз добавих chistach, kingpin и w00x :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

При покупки, направени през Battle.net Store, никога няма Guest/Trial Passes, а единствено в Retail Boxes (където е напълно възможно дори и финален ключ да няма (Guest Passes се е случвало да няма дори и в CE-та, както и в обикновени, т.е. някой си чори от складовете тайничко :>).

 

И как си чори тайничко, като има точно 2 опаковки докато се стигне до Guest Pass-а?

 

Тва е бахти чикиджийската история да не можеш да играеш сингъл, защото сървърите им били претоварени...

 

Съгласен съм напълно.

Link to comment
Share on other sites

И как си чори тайничко, като има точно 2 опаковки докато се стигне до Guest Pass-а?

Съгласен съм напълно.

В blizzard форумите съм срещал теми от потребители оплакващи се, че им ги няма key-овете от самата игра, а какво да говорим за guest passesninja.gif Явно не само в бг се крадеbiggrin1.gif

 

edit: във момента latency 400+ = unplayablewacko.gif

 

иначе и аз убих диабло току-що и има един малко малоумен въпрос :D Кога мога да играя нещо различно от Hardcore и Normal, трябва да имам 60лвл герой на нормал?

Link to comment
Share on other sites

Уби Диабло на нормал ли?

Ако да - чакай да видиш nightmare, няма да бързаш за по-напред.

Иначе, за да влезеш на Inferno, трябва да си убил Диабло на Hell и да си 60 левъл.

Ама на Hell, си ебало майката. Аз сега си лягам, защото на Act 3 един инстанс ми отне 10 умирания.

Link to comment
Share on other sites

И как си чори тайничко, като има точно 2 опаковки докато се стигне до Guest Pass-а?

Цеофаните са елементарна работа, още повече, че е било правено или все още се прави с други игри. Мога да дам връзки и за още 3 други случая (които официално са публикувани, а неофициалните - или трити, или са си замълчавали хората, или не им у пукало, или все тая).

Link to comment
Share on other sites

Сложих на Магьосницата ми един Off-Hand за магьосник, демиджа в статистиката стана от 50 на 89 и започнах да ги трепя с по една две магии. На 19-то ниво герой. Изкъртвам ги направо. Егати яката игра.

 

И тоя Auction house е супер далавера. Продадох една жълта каска, която нямаше кой знае какво за 8500 злато и то на Buyout. А като си помисля, че щях да я пусна на 1000 buyout...

Уникатите обаче са много скъпи.

Link to comment
Share on other sites

Уби Диабло на нормал ли?

Ако да - чакай да видиш nightmare, няма да бързаш за по-напред.

Иначе, за да влезеш на Inferno, трябва да си убил Диабло на Hell и да си 60 левъл.

Ама на Hell, си ебало майката. Аз сега си лягам, защото на Act 3 един инстанс ми отне 10 умирания.

 

Да, убих го на нормал, но дадох направо да ми излезе на менюто на играта, а то е трябвало да изчакам филмчето :) Иначе, да сега мисля да мина Nightmare, тъкмо ще стана и 60lvl :)

 

В момента на мен ми дава 700+ latency, така че се отказвам да играя повече поне за вечерта, надявам се blizzard да разрешат проблема със сървърите, щото вече стана 1 седмицаbiggrin1.gif

 

edit: ето най-якото оръжие в Diablo -> http://strangera.fil...ndary-sword.jpg tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Аз моя го дадох на един колега от форума.Мисля,че скоро ще му омръзне :D Тогава мога да го дам на Весо,ако не е намерил.Утре ще го питам какво е направил :D

Link to comment
Share on other sites

Да, убих го на нормал, но дадох направо да ми излезе на менюто на играта, а то е трябвало да изчакам филмчето :) Иначе, да сега мисля да мина Nightmare, тъкмо ще стана и 60lvl :)

Заблуждаваш се много. На Nightmare няма да станеш 60 левъл. Аз съм 56 на трети акт на Hell.

Link to comment
Share on other sites

В момента не работят.

12 лева - да бе да. Аман от скръндзи. Ей го на братята чистачи ми пратиха кейче, без да искат 12 кинта.

На брат ми поръчката като дойде, единия кей най-вероятно ще замине при един приятел, другия ще го дам тук, ако някой все още иска. Без 12 кинта.

аз го искам :)

Link to comment
Share on other sites

Заблуждаваш се много. На Nightmare няма да станеш 60 левъл. Аз съм 56 на трети акт на Hell.

 

И аз се чудя кой е този 56лвл Демон Хънтър дето ме е добавил и батъл тага му почва с I. Аз ти писах, но ти не отговори нищо.

Link to comment
Share on other sites

Вече игаят еврото в играта. Смятам да не продавам повече за злато :D Предполагам 80% от сделките ще се прехвърлят в АХ с реалните пари.

Link to comment
Share on other sites

Странно, защото имаме blue post със следното:

 

As we mentioned earlier this week, we’ve decided to move out our target launch for the real-money auction house beyond our original estimated date of May 22. Our new estimated date for the launch of this new system is Tuesday, May 29.

 

Real-Money Auction House Reminder and Update

 

Че даже и тука си го дават в maintenance - клик

Link to comment
Share on other sites

Моя грешка. Жената ми е говорила, че се продава в генерал чат-а или нещо такова. 100к злато за 9 евро. Явно са били някви голд спамери

Link to comment
Share on other sites

Не че не искам да има RMAH, тя моята половинка е супер късметлийка и нон стоп rare и тук таме legendary и дропят, та щеше да се пробва вече да продаде нещо ;)

 

След една седмица всичко ще си дойде на място и това чудо ще го видим в играта.

Link to comment
Share on other sites

Не че не искам да има RMAH, тя моята половинка е супер късметлийка и нон стоп rare и тук таме legendary и дропят, та щеше да се пробва вече да продаде нещо ;)

 

След една седмица всичко ще си дойде на място и това чудо ще го видим в играта.

 

Нищо не ми пуска на мен :(

Супер много се ядосвам. Само босовете ми пускат Rare и то в повечето случаи такива, дето не ми трябват.

Link to comment
Share on other sites

Около 30% от парите заминават в такси за близърд.

То тава му е идеята на Диабло 3 и цялата еуфория около него. Едно, че направиха кинти от продажбите, но основната идея е да реализират тоя реал мъни АХ. НИщо чудно при успех, да се появи в WoW(макар да е малко съмнително, но знае ли се колко са гладни) и от тук нататък в следващите им ММО-та 99% ще го има.

Link to comment
Share on other sites

Около 30% от парите заминават в такси за близърд.

Но имаш 2-3 оферти на 5 дена,които са ти без такса към близард.Прочете ли FAQ-a за AH-то ?

Link to comment
Share on other sites

Добре бе майна, едно нещо не мога да разбера. Кво всички сте заплюли близард. Пари правели, ама сървърите не работели, ама взимали пари от АХ, ам не знам си кво.. Ми да нормално е - нали за това я правят тази игра - да се продава и те да стават по-богати. Никой никого не е задължил да купува! Като не искате да "пълните гушите на близард" не си купувайте играта, баси. Никой не е умрял от липса на Диабло 3. Всеки ден ни вдигат тока, парното, храните, бензина, водата - все неща, без които не можем, ама си правим пас, обаче когато измекярите от близард ви вземат 60 Евро и 34,5мин. сървърите не бачкат или ви вземат 12ст. такса, че сте продали някаква пиклива броня за 2 Евро - ужас! Край! Баси - съвземете се малко!

Link to comment
Share on other sites

Blizzard просто взеха много добро решение след като не могат да спрат сайтовете за продажба на предмети си направиха тяхна система за продажба от която и те да печелят, а не 3-ти лица да правят една камара пари и нито стотинка да отиде при тях.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...